11 najlepších televízorov do 32 palcov

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom sa opýtajte odborníka.

Táto recenzia sa zameriava na televízory s uhlopriečkou 32 palcov. Vybrali sme 11 kandidátov od renomovaných výrobcov spotrebnej elektroniky. Všetky modely sme pre zjednodušenie rozdelili do dvoch kategórií – modely bez SMART-TV a modely s inteligentnými funkciami.

Pri výbere konkrétnych možností sme brali do úvahy mnoho rôznych faktorov – znalosť značky, funkčnosť zariadenia, pomer ceny a kvality. Jedným z kľúčových kritérií výberu je správanie televízora v reálnom živote. Preskúmali sme spätnú väzbu od zákazníkov, ktorí si zakúpili konkrétny model a používajú ho už dostatočne dlho na to, aby sme zistili všetky výhody a nevýhody televízora.

Všetky informácie boli prevzaté z verejných zdrojov – webových stránok výrobných spoločností, fór so spätnou väzbou, tematických fór, ako aj údajov z populárnych trhovísk, ako je Yandex.Trh.

Ako si vybrať 32″ televízor

32-palcová uhlopriečka sa považuje za jednu z najobľúbenejších vďaka svojej univerzálnej veľkosti. Takéto obrazovky budú vyzerať rovnako dobre v obývacej izbe alebo spálni s malou plochou, alebo vo veľkých kuchyniach.

Pri výbere konkrétneho modelu je potrebné zohľadniť nasledujúce body:

Rozlíšenie obrazovky.

Či je alebo nie je potrebná funkcia SMART-TV.

32″ televízory sú k dispozícii vo formáte HD a F

  HD. Modely z prvej kategórie sa vyznačujú prijateľnou cenou a z druhej kategórie vyššou kvalitou obrazu. Na sledovanie pozemného televízneho vysielania stačí obrazovka s rozlíšením HD, ale pokiaľ ide o vysokokvalitný obsah na DVD alebo z flashových médií, je lepšie zvoliť zariadenia, ktoré podporujú F
   l HD. To platí aj v prípade, keď sa televízor používa ako monitor po pripojení hernej konzoly.

   SMART-TV dodáva vášmu televízoru úplne nový rozmer. Vďaka vlastnému operačnému systému a zabudovanej sieti Wi-Fi môžete zariadenie pripojiť k internetu a využívať ďalšie funkcie od kontroly e-mailov alebo prístupu k sociálnym sieťam až po pripojenie k streamovacím službám alebo online kinu. Ak nemáte prístup k sieti Wi-Fi, nemá zmysel utrácať za televízor s inteligentnými funkciami.

   11 najlepších 32-palcových televízorov

   NomináciaMiestoNázovCena
   Najlepšie 32″ televízory bez SMART-TV1Hyundai H-LED32ET3001 LED12 988 €
   2Thomson T32RTE1250 LED16 239 €
   3Samsung UE32N4010AU LED17 355 €
   4LG 32LM550B LED16 200 €
   5

   ahoj

  • ps 32PFS5605
  • 27 790 €
   Najlepšie 32-palcové televízory so SMART-TV1Xiaomi Mi TV P1 32 LED17 990 €
   2LG 32LM6370PLA LED22 150 €
   3Blackton 32S01B LED12 889 €
   4Samsung UE32T5300AU21 571 €
   5BBK 32LEX-7272/TS2C LED12 638 €
   6Televízor QLED Samsung The Frame QE32LS03TBK36 889 €

   Najlepšie 32-palcové televízory bez SMART-TV

   Do tejto kategórie sme vybrali päť modelov od populárnych zahraničných výrobcov AV techniky. V súčasnosti je problém nájsť televízor bez SMART-TV, pretože väčšina výrobcov teraz vybavuje svoje nové modely touto možnosťou. Ešte niekoľko rokov a podiel televízorov bez pripojenia Wi-Fi a inteligentných funkcií na trhu spotrebnej elektroniky bude minimálny (ak sa takéto televízory vôbec budú vyrábať).

   Každý z predstavených modelov má svoje jedinečné vlastnosti a optimálny pomer medzi cenou, kvalitou a funkčnosťou, čo z nich robí to najlepšie vo svojej skupine tovarov.

   Hyundai H-LED32ET3001 LED

   Hodnotenie: 4.5

   Hyundai H-LED32ET3001 LED

   Náš prehľad najlepších televízorov bez SMART-TV začína modelom Hyundai H-LED32ET3001 LED z Južnej Kórey. Vyrobené v Rusku s oficiálnou 12-mesačnou zárukou.

   Ide o jeden z najdostupnejších modelov s LED podsvietením a HD rozlíšením v cenovo dostupnej kategórii. Napriek nízkej cene ho výrobca vybavil všetkým, čo potrebujete na kvalitné sledovanie obsahu z rôznych zdrojov – pozemná anténa, satelit, káblová televízia alebo USB flash disk. Panel LCD možno po pripojení k počítaču alebo hernej konzole prostredníctvom jedného z dvoch vstupov HDMI používať aj ako monitor.

   Televízor váži len 3.9 kg, takže pri montáži zaťažuje držiak a stenu len minimálne alebo vôbec.

   Dva 5W reproduktory a technológia Sound Surround zaisťujú hlasitosť a kvalitu zvuku.

   Majitelia televízora uvádzajú medzi výhodami prijateľnú cenu, vysokú kvalitu montáže, dobré podanie farieb a zvuku. Nevýhodou zariadenia je nie príliš užívateľsky prívetivé rozhranie a krehké nohy z lacného plastu.

   Televízor Hyundai H-LED32ET3001 LED odporúčame všetkým používateľom, ktorí chcú lacný televízor s dobrou kvalitou obrazu bez ďalších funkcií, za ktoré by ste museli platiť ďalšie peniaze.

   Výhody

   • Rozpočtová cena.
   • Nízka hmotnosť.
   • Dobrá reprodukcia farieb.
   • Hlasitý zvuk vďaka 10W reproduktorom.

   Nevýhody

   • Sofistikované rozhranie.
   • Krehké plastové nohy (podľa recenzií spotrebiteľov).

   Thomson T32RTE1250 LED

   Hodnotenie: 4.6

   Thomson T32RTE1250 LED

   Ďalším modelom v našej recenzii je Thomson T32RTE1250 LED od čínskeho výrobcu elektroniky. Zariadenie je zmontované v Rusku a vzťahuje sa naň oficiálna záruka 1 rok.

   Tento model vstúpil na trh v roku 2019, ale stále zostáva relevantný vďaka optimálnej kombinácii medzi nákladmi a kvalitou, ako aj vďaka absencii drahých dodatočných funkcií. Rozlíšenie obrazovky je 1366×768 pixelov, čo zodpovedá formátu HD.

   Zvuk sa prehráva cez dva reproduktory s výkonom až 10 W každý. Medzi ďalšie funkcie patrí vstavaný prehrávač médií na prehrávanie obsahu z externých médií, časovač a teletext.

   Medzi výhody majiteľov televízorov patrí optimálny pomer medzi cenou a kvalitou a jednoduché nastavenie. Medzi nevýhody patrí pauza pri prepínaní kanálov alebo pred prehrávaním videa z flash disku.

   Nízka cena, ruská montáž a dobrá kvalita obrazu umožnili spoločnosti Thomson T32RTE1250 LED stať sa jedným z najlepších v rozpočtovom segmente.

   Výhody

   • Rozumná cena.
   • Jednoduché ovládanie.
   • Dobré podanie farieb (s ohľadom na rozlíšenie obrazovky).

   Nevýhody

   • Nestabilný stojan.
   • „Rozmýšľanie“ trvá dlho.

   Samsung UE32N4010AU LED

   Hodnotenie: 4.7

   Samsung UE32N4010AU LED

   Pokračuje naša recenzia Samsung UE32N4010AU LED od známeho juhokórejského výrobcu domácich spotrebičov a elektroniky. Zariadenie sa montuje v Rusku a má oficiálnu jednoročnú záruku.

   Pokiaľ ide o cenu, zariadenie zostáva v cenovo dostupnom segmente, hoci stojí o niečo viac ako vyššie uvedené televízory. Napriek roku 2018 sa model ešte nevyradil z používania, pretože sa teší veľkej popularite.

   Rozlíšenie obrazovky je 1366×768, ale vďaka viacerým vlastným technológiám sa výrobcovi podarilo dosiahnuť vysokú čistotu, jas a kontrast, takže kvalita reprodukcie farieb je takmer taká ako u drahých modelov produktovej rady Samsung.

   Wide Color Enhancer a Clean View – dve technológie, ktoré poskytujú vysokokvalitné vylepšenie obrazu. Prvý z nich rozširuje rozsah tónov, zatiaľ čo druhý znižuje šum v signáli.

   Model je vybavený všetkými potrebnými konektormi na pripojenie externých zariadení, ako aj na premenu televízora na herný monitor.

   Majitelia chvália kvalitu obrazu, jednoduché nastavenia a jednoduché ovládanie, ale chápu, že tento prijímač je základný model, ktorý nie je vybavený množstvom nastavení a ďalších možností. Medzi nevýhodami niektorí používatelia zaznamenali slabú úroveň zvuku.

   Televízor Samsung UE32N4010AU LED odporúčame všetkým, ktorí chcú jednoduchý televízor bez ďalších funkcií, ale s dobrým obrazom a čistým zvukom.

   Výhody

   • Funkcia Wide Color Enhancer a Clean View zaisťuje vysokú kvalitu obrazu.
   • Používateľsky prívetivé rozhranie, jednoduché používanie.

   Nevýhody

   • Slabá úroveň zvuku (podľa recenzií spotrebiteľov).

   LG 32LM550B LED

   Hodnotenie: 4.8

   LG 32LM550B LED

   Ďalší televízor od obľúbenej juhokórejskej značky LG 32LM550B LED. Zariadenie sa montuje v Rusku a vzťahuje sa naň jednoročná výrobná záruka, ako aj 24 mesiacov bezplatného servisu. Všetky výrobné chyby zistené počas tohto obdobia budú opravené na náklady výrobcu (vrátane nákladov na komponenty).

   Tento model bol vydaný v roku 2019, ale je stále žiadaný vďaka svojej dostupnej cene a vysokej kvalite obrazu. Nový obrazový procesor je vybavený funkciou dynamického vylepšenia farieb, ktorá umožňuje reprodukciu prirodzenej tónovej palety.

   Virtuálny priestorový zvukový systém a dva 5W reproduktory pre krištáľovo čistý zvuk.

   Používateľ si môže vybrať jeden z ôsmich režimov obrazu pre maximálne vnímanie konkrétneho obsahu (vysielanie, šport, hry, filmy atď.)..).

   Používatelia si pochvaľujú dobrú kvalitu obrazu a užívateľsky prívetivé ovládanie. Vzhľadom na cenu a triedu zariadenia neboli zistené žiadne zásadné nevýhody, iba niektorí spotrebitelia upozorňujú na zastaranosť modelu.

   Televízor LG 32LM550B LED odporúčame používateľom, ktorí nechcú televízor s príliš mnohými nastaveniami, ale chcú len dobrý zážitok zo sledovania. Tento model by bol skvelým darčekom pre rodičov alebo starších ľudí, do nájomného bytu, do kuchyne alebo na vidiek.

   Výhody

   • Správna cena.
   • Procesor dynamického vylepšenia farieb.
   • 8 režimov pre rôzny obsah.

   Nevýhody

   • Starší model.

   ahoj

  • ps 32PFS5605
  • Hodnotenie: 4.9

   Philips 32PFS5605

   Prehľad televízorov s uhlopriečkou 32 bez SMART-TV uzatvára model Philips 32PFS5605. Model sa vyrába v Rusku a má štandardnú jednoročnú záruku, ktorú je však možné predĺžiť o ďalších 12 mesiacov registráciou výrobku na oficiálnej webovej stránke.

   Je to jeden z mála televízorov v tejto cenovej kategórii, ktorý podporuje rozlíšenie F

    l HD. Vďaka procesoru Pixel Plus poskytuje kvalitný obraz nielen pri prehrávaní obsahu z antény alebo pripojeného externého úložného zariadenia, ale aj pri sledovaní streamovaného videa.

    Množstvo konektorov vám umožní používať televízor ako ďalší prvok multimediálneho centra alebo ako monitor pre vašu hernú konzolu či počítač.

    Biele puzdro je ďalšou zvláštnosťou, ktorá sa dokonale hodí do moderných aj klasických interiérov.

    Medzi výhody patrí vysoká kvalita obrazu, štýlový dizajn a čistý, vysokokvalitný zvuk. Nevýhody niektorí používatelia pripisujú nie veľmi vysokú kvalitu montáže, a to – malé praskliny v rohoch puzdra.

    Odporúčame Philips 32PFS5605 pre tých, ktorí chcú vysokú kvalitu obrazu v F

     HD a čistý zvuk.

     Výhody

     • Definícia F
       HD.
      • Vysokokvalitné prehrávanie streamovaného videa.
      • Pôvodný dizajn v bielej farbe.

      Nevýhody

      • Nie príliš užívateľsky prívetivé menu.
      • V rohoch tela je hra (podľa recenzií spotrebiteľov).

      Najlepšie 32-palcové televízory so SMART-TV

      V tejto skupine sme vybrali šesť najlepších televízorov s nasledujúcim operačným systémom (SMART-TV). Každý model má iné vlastnosti, ktoré ho robia jedinečným vo svojej skupine produktov.

      Xiaomi Mi TV P1 32 LED

      Hodnotenie: 4.7

      Xiaomi Mi TV P1 32 LED

      Otvára kategóriu najlepších televízorov s uhlopriečkou 32 palcov s modelom SMART-TV Xiaomi Mi TV P1 32 LED od obľúbenej čínskej značky. Ponúkame 12 mesiacov záruky a 1 rok bezplatného popredajného servisu.

      Displej bol uvedený na trh v roku 2021 a okamžite sa stal jedným z lídrov v oblasti pomeru ceny, kvality a funkcií vo svojej skupine produktov. Ide o jeden z cenovo najdostupnejších LCD televízorov so SMART-TV.

      V operačnom systéme Android TV 9 si môžete stiahnuť rôzne aplikácie a sledovať viac ako 400 000 filmov. Pripojenie k internetu cez Wi-Fi.

      Tento model má zabudovaný modul Bluetooth, prostredníctvom ktorého funguje diaľkové ovládanie. Ovládajte televízor z ľubovoľného miesta v domácnosti. Obsah zo smartfónu alebo tabletu je možné prenášať na obrazovku televízora aj prostredníctvom bezdrôtového pripojenia.

      Medzi výhody zariadenia používatelia zaraďujú štýlový vzhľad, prijateľnú cenu, rýchlu prevádzku Android TV a dostupnosť Bluetooth. Nevýhody niektorých majiteľov technikov pripisujú príliš dlhé prvé nastavenie, slabý zvuk a slabý príjem pozemných kanálov (ale televízor dokonale zobrazuje v online režime).

      Odporúčame Xiaomi Mi TV P1 32 LED všetkým používateľom, ktorí chcú nájsť lacný SMART televízor so základnými funkciami.

      Výhody

      • Android TV.
      • Hlasové ovládanie.
      • Bluetooth.
      • Uhol pohľadu 178 stupňov.

      Nevýhody

      • Bez podsvietenia LED.
      • Dlhé prvé nastavenie.
      • Slabý zvuk.
      • Slabý TV tuner (podľa recenzií spotrebiteľov).

      LG 32LM6370PLA LED

      Hodnotenie: 4.7

      LG 32LM6370PLA LED

      Televízor LED LG 32LM6370PLA – rozlíšenie F

       l HD od populárneho juhokórejského výrobcu spotrebičov a elektroniky.

       Model sa od väčšiny konkurentov líši výraznou reprodukciou farieb, vysokým rozlíšením a kvalitným priestorovým zvukom. Dynamické vylepšenie farieb vytvára širokú škálu farieb s plynulejšími prechodmi medzi farbami pre realistickejší a prirodzenejší vzhľad.

       Technológia Active HDR poskytuje vysoké rozlíšenie a kontrast obrazu, ktorý umožňuje vidieť aj tie najmenšie detaily a eliminuje efekt rozmazania.

       Technológia Virtual Surround Plus vytvára priestorový zvuk, aby ste si mohli vychutnať čo najúžasnejší zážitok zo zábavy.

       Jedinečne vyvinutý diaľkový ovládač Magic Remote, ktorý spolu s technológiou ThinQ IQ umožňuje jednoduchú navigáciu a rýchle vyhľadávanie požadovaného obsahu. Na zvýšenie komfortu je k dispozícii možnosť hlasového ovládania prostredníctvom diaľkového ovládača. Zariadenie pre Slovenská trh sa ponúka ako voliteľné príslušenstvo (diaľkové ovládanie je potrebné zakúpiť samostatne)

       Na populárnom trhu Yandex.Model na trhu získal prestížne hodnotenie „voľba kupujúceho“ 4.6 z 5. Výrobok odporúča 94 % spotrebiteľov. Medzi výhody používatelia zaraďujú realistickú reprodukciu farieb a vysokú kvalitu obrazu v rozlíšení FHD. Ako nevýhoda stojí za zmienku absencia priloženého diaľkového ovládania Magic Remote, ktoré je potrebné zakúpiť samostatne (k dispozícii je len štandardný diaľkový ovládač).

       Televízor LG 32LM6370PLA LED bude skvelým doplnkom do kuchyne alebo malej obývačky. Vďaka jednoduchému nastaveniu si rýchlo osvojíte technológiu a vysoká kvalita obrazu a zvuku vám poskytne maximálne emócie pri sledovaní obľúbeného filmu alebo seriálu.

       Výhody

       • Kvalitný obraz v rozlíšení FHD.
       • Okolitý zvuk.
       • Pohodlné menu.

       Nevýhody

       • Diaľkový ovládač Magic Remote je potrebné zakúpiť samostatne (podľa recenzií spotrebiteľov).

       Blackton 32S01B LED

       Hodnotenie: 4.7

       Blackton 32S01B LED

       Blackton 32S01B LED je novinkou na domácom trhu s elektronikou. Televízory vyrába ruská spoločnosť v Kaliningradskej oblasti od roku 2020. Jednoročná výrobná záruka.

       Jednou z vlastností televízora je mimoriadne priaznivá cena v porovnaní s podobnými výrobkami iných výrobcov. Za málo peňazí používateľ získa obrazovku s HD rozlíšením, hlasný zvuk a SMART-TV s OS Android. Nemá Obchod Play, ale je vybavený vlastnou knižnicou aplikácií vrátane YouTube.

       Vďaka funkcii TimeShift môžete nahrávať televízne programy na flash disk a potom ich sledovať, keď sa vám to hodí.

       Používatelia si pochvaľujú pomer ceny a kvality modelu, ako aj rýchlu prevádzku SMART-TV. Medzi nevýhodami majitelia techniky identifikovali príliš malý rozsah ladenia zvuku, ako aj nie príliš veľký výber aplikácií v knižnici.

       Vďaka najlepšiemu pomeru medzi cenou a kvalitou odporúčame Blackton 32S01B LED všetkým používateľom, ktorí si chcú kúpiť spoľahlivý SMART TV so základnými funkciami za minimálnu cenu.

       Výhody

       • Rozpočtová cena, ako za televízor so SMART-TV.
       • Operačný systém Android.
       • Funkcia TimeShift.

       Nevýhody

       • Malá stupnica zvukového ladenia.
       • Neexistuje žiadny prístup na Play Market (podľa recenzií používateľov).

       Samsung UE32T5300AU

       Hodnotenie: 4.8

       SAMSUNG UE32T5300AU

       Pokračuje naša recenzia Samsung UE32T5300AU od obľúbeného výrobcu domácich spotrebičov a elektroniky z Južnej Kórey.

       Obrazovka má rozlíšenie FHD, aby ste si mohli vychutnať vysokokvalitný obraz, zatiaľ čo podpora HDR poskytuje maximálnu čistotu aj v tých najmenších detailoch. Technológia PurColor pre čo najprirodzenejšie farby a tóny. Výkonný obrazový procesor počas spracovania obrazu optimalizuje kontrast a vytvára efekt hĺbky, vďaka ktorému je obraz realistický a živý.

       Funkcie SMART televízora sú založené na operačnom systéme Tizen, ktorý je nainštalovaný vo všetkých televízoroch Samsung tejto triedy.

       Medzi výhody tohto modelu patrí vysoká kvalita obrazu a prirodzené podanie farieb, zatiaľ čo niektorí používatelia poukazujú na absenciu pohodlného diaľkového ovládania a nemožnosť prehrávať niektoré populárne formáty zvuku a videa.

       Rozlíšenie obrazovky F

        l HD, prirodzená reprodukcia farieb, dobrý zvuk a používateľsky prívetivý operačný systém urobili z televízora Samsung UE32T5300AU jedno z najlepších riešení vo svojej triede.

        Výhody

        • Rozlíšenie FHD.
        • Podpora HDR.
        • Technológia PurColor.

        Nevýhody

        • Nie je možné prehrávať niektoré formáty z jednotky flash.
        • Nepohodlné diaľkové ovládanie (podľa recenzií spotrebiteľov).

        BBK 32LEX-7272/TS2C LED

        Hodnotenie: 4.8

        BBK 32LEX-7272/TS2C LED

        Ďalším modelom v našej recenzii je LED dióda BBK 32LEX-7272/TS2C od veľkého čínskeho výrobcu spotrebnej elektroniky. Zariadenie sa montuje v Rusku (Kaliningradská oblasť) a vzťahuje sa naň jednoročná záruka.

        Televízor sa od väčšiny konkurentov líši podporou virtuálneho asistenta Yandex.Alice, čo umožňuje jeho integráciu do systému inteligentnej domácnosti spolu s ďalšími zariadeniami, ktoré túto technológiu podporujú. Používateľ má k dispozícii všetky zdroje platformy KinoPoisk HD.

        Ďalšou vlastnosťou modelu je prítomnosť diaľkového ovládania s hlasovým ovládaním. Pomocou neho môžete nastaviť hlasitosť, prepínať kanály a vyhľadať požadovaný obsah.

        Majitelia televízora hovoria pozitívne o kompatibilite zariadenia s Yandex.Alica a množstvo obsahu na zabudovanej platforme, ako aj dobrý obraz a zvuk. Medzi nevýhody patrí nemožnosť pripojiť sa k routeru s frekvenciou 5 GHz, ako aj nemožnosť inštalovať aplikácie tretích strán cez internet.

        LED televízor BBK 32LEX-7272/TS2C odporúčame pre jeho optimálnu cenu, dobré technické vlastnosti a možnosť hlasového ovládania prostredníctvom virtuálneho asistenta Yandex.Alice.

        Výhody

        • Kompatibilita s Yandex.Alice.
        • Hlasové ovládanie.
        • Rozumná cena.

        Nevýhody

        • Nemožno sa pripojiť k routeru Wi-Fi 5Ghz.
        • Nemôžete sťahovať vlastné aplikácie z internetu (podľa recenzií používateľov).

        Televízor QLED Samsung The Frame QE32LS03TBK

        Hodnotenie: 4.9

        SAMSUNG THE FRAME QE32LS03TBK QLED

        Našu recenziu uzatvára QLED Samsung The Frame QE32LS03TBK. Ide o prémiový televízor, ktorý sa v mnohých ohľadoch výrazne líši od konkurencie.

        Jeho hlavnou črtou je vzhľad, ktorý pripomína obrázok v ráme. Samotný rám je k obrazovke pripevnený pomocou magnetov, takže ho možno ľahko odstrániť a nahradiť iným. Rámy v rôznych farbách a veľkostiach sa predávajú samostatne. V režime obrázku sa na obrazovke zobrazí vybrané umelecké dielo (k dispozícii je vstavaná galéria) alebo fotografia používateľa.

        Televízor HDTV môžete podľa potreby namontovať vertikálne alebo horizontálne.

        Dodáva sa s nohami na montáž na stôl a s držiakom na stenu. Pri montáži na stenu možno obrazovku mierne nakloniť vertikálne alebo horizontálne, aby sa dosiahol čo najlepší uhol pohľadu.

        Tento model využíva pokročilú technológiu QLED, ktorá je založená na interakcii kvantových bodov. To umožňuje dosiahnuť vysokú ostrosť obrazu a prirodzené podanie farieb. Rozlíšenie matice F

         l HD vám poskytne najlepšie detaily a jas.

         Televízor možno ovládať diaľkovým ovládaním, hlasom alebo pomocou aplikácie v smartfóne.

         Majitelia televízneho prijímača uvádzajú medzi výhodami originálny vzhľad, vysokú kvalitu obrazu a zvuku, ako aj širokú škálu funkcií zariadenia. Medzi nevýhodami niektorí používatelia uviedli nepohodlné pripojenie antény, ako aj nedostatočnú podporu populárnych formátov videa.

         QLED Samsung The Frame QE32LS03TBK neodporúčame len ako bežný televízor, ale skôr ako prvok interiéru. Má menšiu obrazovku, ktorá sa hodí do stredne veľkej kuchyne, malej obývačky alebo spálne.

         Výhody

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: