6 najlepších hybridných slúchadiel

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Hybridné slúchadlá sú teraz čoraz bežnejšie. Zatiaľ čo bežné reproduktory majú bežné membránové meniče, hybridné modely majú ďalšie armatúrne meniče. Každý ovládač je teda zodpovedný za vlastný rozsah frekvencií. Vďaka tomu sa tieto slúchadlá môžu pochváliť najlepšou kvalitou zvuku. Dokazujú to modely preskúmané v tomto článku.

Hodnotenie najlepších hybridných slúchadiel

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Hodnotenie najlepších hybridných slúchadiel1Fiio FH744 590 €
21MORE Quad Driver In-Ear E10108 000 €
3Sony WI-1000XM215 000 €
4Soundcore
 • Berty 2 Pro
 • 9 900 €
  5SIMGOT EM27 500 €
  6Fiio F913 200 €

  Fiio FH7

  Hodnotenie: 4.9

  Fiio FH7

  Tieto slúchadlá do uší sa ukázali byť relatívne malé, ale veľmi drahé. Dokonca ani väčšina modelov nad hlavou nemá takúto cenovku! Je to spôsobené tým, že výrobca implementoval všetky dostupné technológie. V každom slúchadle je päť meničov! Nie každý si dokáže uvedomiť, že je tu naozaj miesto pre toľko z nich.

  Ako je ľahké uhádnuť, na kvalitu zvuku si absolútne nesťažujeme. S týmito slúchadlami môžete počúvať aj orchestrálnu hudbu – dokonale rozlíšite každý nástroj. Na prehrávanie MP3 však samozrejme radšej zabudnite – Fiio FH7 vyžaduje oveľa vyššiu kvalitu hudby. Zariadenie by malo byť tiež vhodné – ideálne je, ak sú slúchadlá pripojené k nejakému Hi-Fi prehrávaču. Dobrou správou je, že nevyžadujú zosilňovač – odpor tohto príslušenstva je menší ako 16 ohmov. Pripojenie k zariadeniu pomocou dodaného kábla MMCX. Mimochodom, je odnímateľný. Dobrá správa pre tých, ktorí sa obávajú poškodenia vlastného alebo 3,5 mm konektora. A slúchadlá určite vydržia dlhšie ako kábel. Môžete si byť istí.

  Tento model často používajú organizátori koncertov. A nielen kvôli vynikajúcej kvalite zvuku. Ide o to, že existujú háčiky na uši. 100% zaručuje, že výrobok nevypadne ani počas procesu skákania. A niektorí ľudia nemajú radi slúchadlá v kanáli práve preto, že ušné vankúšiky im nie vždy umožňujú nevypadnúť z uší. Tu takýto problém nie je, pretože konfigurácia. Fiio FH7 sa dodáva so 14 pármi vymeniteľných náušníkov. Určite medzi nimi nájdete perfektnú voľbu. Dostanete aj úložné puzdro, puzdro na prenášanie, čistiacu kefku a tri páry vymeniteľných tlmičov do uší.

  Výhody

  • Používa sa až 5 ovládačov;
  • Dodáva sa s odpojiteľným káblom;
  • Konektory sú pozlátené;
  • Je tu háčik na ucho;
  • Veľmi široký rozsah výstupných frekvencií;
  • Hmotnosť nepresahuje 8,15 gramu;
  • Dodávajú sa s veľkým množstvom vymeniteľných náušníkov;
  • Pohodlné skladovanie;
  • K dispozícii sú vymeniteľné akustické filtre.

  Nevýhody

  • Astronomická cena;
  • Žiadny mikrofón.

  1MORE Quad Driver In-Ear E1010

  Hodnotenie: 4.8

  1MORE ŠTVORICA OVLÁDAČOV DO UŠÍ E1010

  Tieto slúchadlá do uší majú známy tvar. Nemá ani záves na ucho. Pri prvom pohľade na tento model si možno pomyslíte, že nevyzerá príliš zvláštne. V skutočnosti však kombinuje dynamický a kotvový typ! Slúchadlá do uší majú konštrukciu so štyrmi meničmi! Ak pošlete do príslušenstva zvuk vo veľmi vysokej kvalite, inteligentne sa rozdelí na rôzne frekvencie. Každý radiátor ich bude reprodukovať samostatne. Vďaka tomu budete počuť úplne všetky hudobné nástroje! S takýmito slúchadlami však samozrejme budete musieť zabudnúť na bežné skladby MP3.

  Treba poznamenať, že ide o plnohodnotnú náhlavnú súpravu, pretože tento exemplár obsahuje aj mikrofón. Toto príslušenstvo je ideálne pre akýkoľvek smartfón a nebudete poň musieť siahať pri každom prichádzajúcom hovore.

  Slúchadlá sú dostatočne ťažké – váha pod nimi ukáže 18,5 g. To svedčí o použití kvalitných komponentov. Výrobca svoj výtvor vybavil najmä pozláteným konektorom. Vnútorný vodič z bezkyslíkatej medi. Skrátka, všetko je urobené tak, aby sa zvuk dostal k poslucháčovi bez akýchkoľvek strát.

  Tento model má citlivosť 99 dB. Impedancia je 32 ohmov, čo umožňuje pripojiť slúchadlá aj k zariadeniam, ktoré nemajú zosilňovač – napríklad k smartfónu. Dĺžka kábla je 1,25 m. Bohužiaľ sa nedá odpojiť. Je to sklamanie. Ak sa niečo stane s L-konektorom, budete musieť využiť všetky svoje schopnosti na jeho výmenu. Na kábli je však malý diaľkový ovládač, ktorý umožňuje prijímať hovory a nastavovať hlasitosť. V skutočnosti takmer žiadna náhlavná súprava nie je bez ovládania prehrávania.

  Výrobok sa dodáva s odolným puzdrom, ktorého povrch je štylizovaný ako koža. V krabici nájdete aj adaptér pre lietadlá – akýsi adaptér pre dva 3,5 mm konektory. Výrobca nezabudol ani na adaptér pre 6,3 mm „jack“ (takúto zásuvku majú profesionálne hudobné zariadenia). A je tiež pozlátený! Nakoniec je súprava doplnená deviatimi pármi vymeniteľných náušníkov s rôznymi priemermi. Nemali by ste mať problém nájsť také, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru vašich uší.

  Výhody

  • Široká škála vymeniteľných náušníkov v balení;
  • K dispozícii je letecký adaptér a 6,3 mm adaptér;
  • Dodáva sa s pevným puzdrom;
  • Zástrčka je pozlátená;
  • Šnúra je vyrobená z bezkyslíkatej medi;
  • Bola použitá konštrukcia so štyrmi riekami;
  • Je prítomný mikrofón.

  Nevýhody

  • Kábel nie je odpojiteľný;
  • K dispozícii je len jedna farebná možnosť;
  • Nie najlepší dizajn klipu.

  Sony WI-1000XM2

  Skóre : 4.5

  Sony WI-1000XM2

  Japonská spoločnosť Sony vie o kvalite zvuku veľa. Preto je po jej zvukových zariadeniach stály dopyt. Ľudia sa často rozhodujú najmä pre bezdrôtovú náhlavnú súpravu Sony WI-1000XM2, ktorá je k dispozícii v čiernej a krémovej farbe. Tento model kombinuje kotvový a dynamický typ. Mätúci je len počet vodičov, ktorí sú len dvaja. Japonci z neho však vyžmýkali maximum, čo sa dalo, a preto sa aj zarytí audiofili zriedkavo sťažujú na zvuk.

  Tento model je kanálový. Získate tak maximálnu zvukovú izoláciu – je nepravdepodobné, že by vás cestujúci v metre alebo lietadle obťažovali. Mimochodom, v druhom prípade môže byť užitočný príslušný adaptér dodávaný v kompletnej súprave! V balení nájdete aj vymeniteľné náušníky rôznych priemerov a puzdro. Nič iné tu nie je vidieť – je jasné, že v tomto prípade Japonci investovali do hardvéru, nie do príslušenstva.

  Citlivosť tejto náhlavnej súpravy je 99 dB. Hmotnosť slúchadiel je 58 g. Slušná postava vďaka prítomnosti nákrčníka, vďaka ktorému výrobok nespadne na zem ani počas všetkých druhov tréningu. Ale nenechajte sa tým príliš uniesť: neexistuje žiadna plnohodnotná ochrana proti vlhkosti, takže pot môže jedného dňa poškodiť vnútro slúchadiel.

  Nezabudnite, že ide o náhlavnú súpravu Bluetooth. Má teda mikrofón a možnosť diaľkového ovládania prehrávania. Prítomnosť čipu NFC výrazne urýchľuje synchronizáciu so smartfónom. Čo sa týka výdrže batérie, vydrží až desať hodín. Tento údaj sa zníži len vtedy, keď zapnete aktívne potláčanie hluku. Funkcia spočíva vo vytváraní tzv. bieleho šumu, vďaka ktorému úplne prestanete počuť vonkajšie zvuky, aj keď sa dostanú cez ušné vankúše. Slúchadlá sú vybavené funkciou filtrovania hlasu, čo znamená, že stále môžete hovoriť s osobou, ktorá na vás hovorí. Presne povedané, je to dobre implementované potlačenie hluku, ktoré robí túto bezdrôtovú náhlavnú súpravu tak drahou.

  Výhody

  • Slušná výdrž batérie;
  • Konštrukcia s dvoma meničmi;
  • Dobrá implementácia potlačenia hluku;
  • Je tu čip NFC;
  • Dá sa pripojiť pomocou zvukového kábla;
  • Má mikrofón;
  • Skvelý zvuk.

  Nevýhody

  • Nie je to najchytrejší softvér pre smartfóny;
  • Veľmi vysoká cena;
  • Krátky nabíjací kábel;
  • Slúchadlá sú trochu príliš ťažké;
  • Žiadna ochrana proti vlhkosti;
  • Káblové pripojenie deaktivuje mikrofón.

  Soundcore
 • berty 2 Pro
 • Hodnotenie: 4.5

  SOUNDCORE<li></div><p>BERTY 2 PRO“ src=“/wp-content/uploads/2023/03/617166198041-536-.jpg“ height=“400″ title=“SOUNDCORE</p><li>BERTY 2 PRO“><p>Tieto slúchadlá sú bezdrôtové. Úplne. To znamená, že obe slúchadlá nie sú navzájom prepojené – sú na sebe nezávislé. V súčasnosti je tento druh príslušenstva čoraz obľúbenejší, pretože sa ľahko používa – pri chôdzi, behu alebo iných cvičeniach vám nebude prekážať. To z neho však nerobí športový headset, pretože nemá plnohodnotnú ochranu proti vode. Preto môže pot spôsobiť nenapraviteľné poškodenie výrobku.</p><p>Tento model je k dispozícii v dvoch farebných variantoch. Dodáva sa v špeciálnom puzdre, ktoré slúži ako prenosná batéria. Ak príslušenstvo včas vložíte do takejto škatule, môžete predĺžiť výdrž batérie až na 32 hodín! Nikto vám však nebráni počúvať hudbu dostatočne dlho bez dobíjania – batérie v slúchadlách vydržia až 6-7 hodín. Dobrou správou je, že už 10 minút držania náhlavnej súpravy v puzdre by malo stačiť na niekoľko hodín zvuku. Nie je to zázrak?? To je čiastočne dôvod, prečo výrobok nie je príliš lacný.</p><p>Cenu ovplyvnilo aj používanie moderných bezdrôtových štandardov. Po prvé, pripája sa k vášmu smartfónu cez Bluetooth 5.0, energeticky najúčinnejšia verzia, ktorá sa môže pochváliť aj vynikajúcou šírkou pásma. Po druhé, obsahuje podporu digitálneho kodeku aptX. Ak ho má aj váš smartfón, zvuk sa do príslušenstva odošle v kvalite CD. Pokiaľ nepočúvate skladby MP3, ale napríklad album uložený vo formáte FLAC.</p><p>Podobne ako ostatné modely v tomto hodnotení, aj tieto slúchadlá kombinujú armatúrne a dynamické typy. Dodávajú sa so siedmimi pármi vymeniteľných náušníkov. Zabezpečujú, aby vám slúchadlá nevypadli z uší ani pri prudkých pohyboch. Nevýhodou je, že Soundcore má</p><li>K dispozícii je aj berty 2 Pro. Väčšina zákazníkov sa sťažuje na mikrofón. Ak sa nachádzate v tichej miestnosti, môžete bez problémov hovoriť s osobou, s ktorou hovoríte. Ale niekde na preplnenom mieste radšej vytiahnite smartfón z vrecka – tieto slúchadlá sa stanú takmer nepoužiteľnými.<h4>Výhody</h4><ul><li>Na výber sú dve farby;</li><li>Veľký počet slúchadiel v sade;</li><li>Úplná absencia káblov;</li><li>Používa sa technológia Bluetooth;</li><li>K dispozícii je podpora kodeku aptX;</li><li>Zavedené je rýchle nabíjanie;</li><li>Extrémne dlhá životnosť batérie.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Odporný výkon mikrofónu;</li><li>Môže sa zdať príliš veľký;</li><li>Niekedy musíte použiť ekvalizér;</li><li>Nie je veľmi ľahké ho vybrať z puzdra.</li></ul><h3>SIMGOT EM2</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=SIMGOT EM2

  Jedny z najneobvyklejších slúchadiel medzi armatúrovými a dynamickými typmi. Na karosériu bol použitý priehľadný plast. Takže môžete dôkladne preskúmať vnútro príslušenstva! Plast je k dispozícii v jednom z piatich odtieňov.

  Tento model nemožno nazvať veľmi drahým. Z tohto dôvodu sú v každom slúchadle iba dva meniče. Vytvárajú však skvelý hudobný zážitok. Môžete si byť istí, že v budúcnosti budete tieto slúchadlá odporúčať svojim priateľom. Mali by ste byť tiež spokojní so spoľahlivosťou výrobku. V blízkej budúcnosti sa s ním určite nič nestane. Ak mačka uhryzne kábel, dá sa ľahko nahradiť. Dôvodom je odnímateľný kábel. Na jeho konci je bežný priamy 3,5 mm konektor.

  Príslušenstvo dobre padne do uší. Najmä ak si vyberiete správne náušníky. Výrobca poskytuje celkom šesť párov v rôznych veľkostiach. V krabici sa nachádza aj jednoduché puzdro na prenášanie.

  Aké sú nevýhody tohto produktu? Niekto by sa mohol sťažovať na plytké uloženie. Hluková izolácia je preto nedostatočná. Zabraňuje tiež používaniu slúchadiel počas behu – mohli by ľahko vypadnúť. Príslušenstvo však nezasiahne vaše bubienky a netlačí na uši. Takže môžete počúvať hudbu celé hodiny. Ale to je všetko. Mohol by však mať mikrofón.

  Výhody

  • Jedinečný dizajn;
  • Kábel je odpojiteľný;
  • Veľké množstvo farebných možností;
  • Dobrá kvalita zvuku;
  • V súprave je veľké množstvo vymeniteľných náušníkov;
  • Kábel má kvalitné opletenie.

  Nevýhody

  • Nie je tu žiadny mikrofón;
  • Uchytenie nie je veľmi hlboké;
  • Žiadne ovládanie prehrávania.

  Fiio F9

  Hodnotenie: 4.5

  FIIO F9

  Niekto by mohol povedať, že tieto slúchadlá vyzerajú lacno. Naozaj, za 8 tisíc. Chcel by som si zaobstarať príslušenstvo s prepracovanejším dizajnom. Keď sa však pozriete bližšie, všimnete si kvalitu dizajnu. Zdá sa, že takáto náhlavná súprava by nemala zlyhať po niekoľkých mesiacoch používania. Za zmienku stojí aj jeho jednoduché používanie. Používa špeciálne gumové podložky, ktoré slúžia ako upevnenie za ucho. Oba káble sú ďalej spojené obvyklým plastovým detailom. A na ňom je konektor, ku ktorému je pripojený samostatný vodič. A tieto káble sa dodávajú s dvoma – na ich konci sú rôzne konektory. Skvelé riešenie!

  Ak budeme pokračovať v rozprávaní o tom, čo sa nachádza v krabici so slúchadlami, nič iné nezistíte. Niekoľko párov vymeniteľných náušníkov, skromné puzdro – to je všetko. Nemá ani adaptér na lietadlo. Z tohto dôvodu je cena náhlavnej súpravy primeraná. Výrobca sa snaží poskytnúť zákazníkovi kvalitný zvuk, nie bohaté príslušenstvo.

  Na predaj sú minimálne dva farebné varianty tohto modelu. Bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, získate produkt, ktorý kombinuje kotvové aj dynamické typy. A audiofili poznamenávajú, že tieto slúchadlá znejú dobre v rocku, jazze a iných hudobných štýloch. Nezabúdajte však, že vyžmýkať z tejto náhlavnej súpravy maximum je možné len prostredníctvom pripojenia ku kvalitnému zvukovému zariadeniu. A určite by ste ho nemali testovať na komprimovaných skladbách MP3. Odporúčame tiež, aby ste slúchadlá nekrútili na šnúre – môže sa stať, že neskôr stratíte kontakt a bude potrebné slúchadlá rozobrať (a nie je isté, či to pomôže k ich opätovnému sprevádzkovaniu). Tento model nenazývame náhlavnou súpravou pre nič za nič – obsahuje mikrofón. Šnúra má aj diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje ovládať prehrávanie. Bohužiaľ, nie všetky hybridné slúchadlá ju majú, ako ukazuje náš výber.

  Výhody

  • Dodáva sa s dvoma káblami;
  • Dobrá citlivosť;
  • Môžete ovládať prehrávanie;
  • Je tu mikrofón;
  • Vynikajúca kvalita zvuku;
  • Pohodlné nosenie.

  Nevýhody

  • Skrútenie kábla môže spôsobiť poruchu príslušenstva;
  • Príliš veľa basov;
  • Veľmi tesné káblové konektory.

  Záver

  Tu je zoznam najlepších hybridných slúchadiel dostupných v Slovenskách internetových obchodoch. Hoci ich uvoľnenie nemožno nazvať masovým javom. Všetko je to spôsobené zložitosťou výrobného procesu a nákladmi, ktoré sú neúnosne vysoké – v dôsledku toho si tieto slúchadlá nenájdu veľa zákazníkov. Ale ak sa odvážite zaplatiť veľké peniaze, určite nebudete ľutovať!

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: