7 najlepších realitných kancelárií v Nižnom Novgorode

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

Skôr či neskôr sa takmer každý v živote stretne s potrebou predať, kúpiť alebo prenajať byt. Nie je jednoduché urobiť všetko sám, pretože musíte poznať všetky právne podrobnosti, a to dokážu len ľudia so špeciálnym vzdelaním. Preto by sa človek mal obrátiť na realitnú kanceláriu s odborníkmi, ktorí rozumejú všetkým nuansám transakcií.

V meste je veľký výber agentúr a je ťažké sa rozhodnúť. Najlepšie je spoliehať sa na tieto parametre: skúsenosti – čím viac ich je, tým lepšie; poskytovanie celého rozsahu služieb; bohaté vybavenie; záruky – spoločnosti, ktoré na seba berú určité riziká, sú výhodnejšie.

Redakcia Expertology pripravila hodnotenie – prehľad, ktorý obsahuje 7 najlepších realitných kancelárií v Nižnom Novgorode.

Hodnotenie najlepších realitných kancelárií v Nižnom Novgorode

NomináciaUmiestnenieNázov:Hodnotenie
Hodnotenie najlepších realitných kancelárií v Nižnom Novgorode1„Adresa“5.0
2„Expert“4.9
3„Vibor Real Estate4.8
4„Meridian Real Estate4.7
5„Zlatý kľúč4.6
6„Quartz Real Estate4.5
7„Dom na Meščiari4.4

„Adresa“

Hodnotenie: 5.0

Spoločnosť pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami od konca deväťdesiatych rokov a dokázala si získať dôveru občanov. Agentúra poskytuje kompletné služby v oblasti predaja, prenájmu a kúpy rezidenčných a komerčných nehnuteľností. Okrem toho právne preskúmanie dokumentov, oceňovanie nehnuteľností, marketing a podpora transakcie od začiatku až do konca.

Agentúra má niekoľko oddelení:

 1. hypotekárne úvery. Klientom sú k dispozícii sprostredkovateľské služby a právna podpora;
 2. komerčné nehnuteľnosti. Medzi klientov patria MDM-Bank, M-Video, Promsvyazbank a ďalšie finančné inštitúcie a firmy;
 3. Právna stránka. Vysoko kvalifikovaní odborníci zabezpečujú čistotu obchodov;
 4. rezidenčné nehnuteľnosti. Oddelenie je na čele, najmä pokiaľ ide o počet predaných predmetov;
 5. nové budovy. Rýchlo sa vyvíjajúce. Viac ako osemnásť predajných zmlúv s najväčšími developermi, z ktorých osem je exkluzívnych, poskytuje klientom možnosť výberu bytov a bonusov, ako aj ďalšie zľavy od partnerov spoločnosti.

Agentúra má rozsiahlu databázu viac ako osemsto nehnuteľností: domy, byty, pozemky, obchodné a kancelárske priestory atď. .

Výhodami spoločnosti sú profesionalita zamestnancov, prijateľné ceny služieb a osobný prístup.

 1. Adresa: ulica Ižora 4, 2. poschodie.
 2. Telefón: +7 (831) 428-41-48; +7 (831) 212-80-80.
 3. Webová lokalita: .

„Expert

Hodnotenie: 4.9

Spoločnosť bola založená v roku 2010 a veľmi rýchlo sa zaradila medzi lídrov na trhu s nehnuteľnosťami. Zodpovedný prístup k podnikaniu zabezpečil úspech. Agentúra sa zaoberá predajom, kúpou a prenájmom rezidenčných, vidieckych a komerčných nehnuteľností, ako aj pomocou pri privatizácii, sťahovaní.

Špecialisti zaručujú stopercentnú bezpečnosť pri uzatváraní obchodov, pretože všetky nehnuteľnosti a dokumenty sú dôkladne kontrolované kompetentnými právnikmi. V prípade straty vlastníckeho práva spoločnosť uhradí plnú cenu nehnuteľnosti.

Agentúra sa od mnohých svojich konkurentov odlišuje bezchybnou povesťou, pretože za celé roky nesklamala ani jedného klienta, ktorý sa na ňu rozhodol obrátiť s prosbou o pomoc.

Za zmienku stojí aj to, že právnici spoločnosti budú podporovať transakciu od začiatku až do konca: skontrolujú predmet a protistranu z hľadiska právnej čistoty, čo eliminuje všetky možné riziká a pomôže ochrániť klientov.

Prostredníctvom agentúry si môžete kúpiť dom v novostavbe. Neexistuje žiadna povinnosť zaplatiť za akúkoľvek transakciu vrátane informácií o developerovi a záruky bezpečnosti.

Spoločnosť pomáha vybrať najvhodnejší hypotekárny úver na kúpu bývania. Špecialisti hľadajú najnižšiu sadzbu medzi partnerskými bankami a ďalej ju znižujú o 0.5%; zvýšiť šance na schválenie úveru; pomôcť pri príprave požadovaných dokumentov.

 1. Adresa: Vaneeva 3.
 2. Telefón: 8 (831) 265-35-68; 8 (920) 017-04-60; 8 (909) 294-17-10.
 3. Webová lokalita: .

„Vibor Real Estate

Hodnotenie: 4.8

Jedna z popredných mestských agentúr bola prvá, ktorá dobrovoľne získala certifikát a licenciu realitnej kancelárie. Spoločnosť tiež iniciovala vytvorenie certifikovaného cechu realitných maklérov v Nižnom Novgorode. Pracuje tu viac ako stotridsať vysokokvalifikovaných odborníkov, vďaka ktorým sa v krátkom čase vyriešia aj tie najzložitejšie úlohy.

Medzi naše kľúčové odborné oblasti patria sprostredkovateľské služby pri predaji, kúpe, výmene a prenájme obytných a komerčných nehnuteľností a pozemkov, spracovanie majetkových podielov na bývanie, práca s rôznymi certifikátmi na bývanie a výber hypotekárnych programov.

Agentúra vyvinula a implementovala jedinečnú technológiu transakcií – „4+4. Jeho cieľom je čo najviac chrániť nielen záujmy kupujúceho, ale aj predávajúceho. zahŕňa certifikované schémy bezpečných transakcií a vyrovnania, takže aj zložité transakcie s komerčnými a obytnými nehnuteľnosťami možno dokončiť bez obáv, pretože riziká sú znížené na nulu.

Spoločnosť počas dvadsiatich rokov pôsobenia na trhu nielenže získala skúsenosti s riešením akéhokoľvek problému, ale nedostala ani jednu vážnu sťažnosť, a preto jej občania dôverujú.

 1. Adresa: Ulyanova, 12.
 2. telefón: 8 (831) 411-17-77; 8 (831) 411-15-55.
 3. Webová lokalita: .

„Meridian – nehnuteľnosti

Hodnotenie: 4.7

Spoločnosť je na zozname najlepších realitných kancelárií v Nižnej. Transakcia prebieha v niekoľkých fázach: najprv klient s profesionálnym realitným maklérom prediskutuje všetky podrobnosti a potom odborník pristúpi k vypracovaniu individuálneho a efektívneho plánu a vyberie správne riešenie. Platba sa uskutočňuje až pri pozitívnom výsledku, preto sa nevyžadujú žiadne predbežné platby.

Agentúra poskytuje širokú škálu služieb:

 1. oceňovanie nehnuteľností. Pomáha stanoviť správnu cenu pre priestory, ktoré majú vstúpiť na trh;
 2. predaj. Plánované transakcie sa uskutočňujú v priebehu mesiaca a pol až dvoch mesiacov a pri naliehavých transakciách sa poskytuje zľava a trvá to kratšie. A všimnite si, že domy sa predávajú za maximálnu cenu;
 3. výber výhodných hypotekárnych programov. Klient sám nemusí chodiť do bánk, pretože špecialisti agentúry predložia žiadosti partnerským bankám, kde bude sadzba nižšia o 0,5-1 %. To poskytne dávku vo výške päťdesiat až päťdesiattisíc Euro;
 4. predaj nových budov bez preplatku. Je to možné vďaka cenám od staviteľa a akciám;
 5. transakcie na diaľku. Klientom z iných miest, ktorí chcú predať alebo kúpiť dom v Nižnom Novgorode, ponúkame rokovanie a podpísanie zmluvy na diaľku. Stačí, ak prídete na uzavretie obchodu.

Agentúra zaručuje vysokú kvalitu služieb, spoľahlivosť a bezpečnosť. Odborníci sú vám vždy k dispozícii, a to nielen telefonicky alebo e-mailom, ale aj prostredníctvom messengerov: WhatsApp, Viber.

 1. Adresa: Nikita Rybakov, 19.
 2. Telefón: 8(920) 253-88-21.
 3. Webová stránka: mn-.

„Zlatý kľúč

Hodnotenie: 4.6

História spoločnosti siaha do roku 2006. Na čele agentúry stojí Olga Gennadievna Mironovová, ktorá je generálnou riaditeľkou. Dva vysokoškolské tituly v oblasti práva a vzdelávania. Okrem toho sa v snahe rozvíjať svoje podnikanie zúčastnila mnohých kurzov a školení o predaji nehnuteľností. Vďaka nej a úsiliu jej profesionálneho tímu je dnes agentúra jedným z lídrov v meste.

Spoločnosť poskytuje celý rad služieb:

 1. operácie s nehnuteľnosťami – nákup, predaj, prenájom atď. .;
 2. Poradenstvo v prípade akýchkoľvek otázok;
 3. oceňovanie nehnuteľností;
 4. schválenie prestavby;
 5. vypracovanie zmlúv;
 6. pomoc pri privatizácii;
 7. Spolupráca so štátnymi orgánmi;
 8. právne poradenstvo;
 9. výber hypotekárneho úverového plánu

.

Medzi výhody patrí:

 1. profesionálna orientácia na trhu s nehnuteľnosťami v meste;
 2. Poistenie pre činnosti – desať miliónov Euro;
 3. najkratší časový rámec predaja obytných a komerčných nehnuteľností
 4. Bezpečnosť a istota pri vykonávaní nákupných a predajných transakcií;
 5. najvyššiu úroveň služieb;
 6. Individuálny prístup ku klientom a uspokojovanie ich potrieb;
 7. Úplná otvorenosť pri vykonávaní transakcie;
 8. pravidelné podávanie správ zákazníkom o práci;
 9. platba na základe vykonanej práce.

Kontakty:

 1. Adresa: Nová ulica 32.
 2. Telefón: +7 (831) 413-97-61.
 3. Webová lokalita: .

„Quartz Real Estate

Hodnotenie: 4.5

Spoločnosť začala pracovať v roku 2001. V súčasnosti je členom Nižného Novgorodu a Ruského cechu realitných kancelárií. Agentúra vykonáva rôzne obchody s nehnuteľnosťami: predaj, kúpa a prenájom domov, pozemkov, obytných priestorov v novostavbách a na sekundárnom trhu. Mimochodom, môžete tu požiadať nielen o služby, ale aj o školenie v oblasti nehnuteľností.

Spoločnosť poskytuje tento zoznam služieb:

 1. Hodnotenie a analýza nehnuteľností;
 2. právnu pomoc vrátane vykonávania transakcií;
 3. presídlenie staveniska;
 4. výber výhodných hypotekárnych programov;
 5. Vzdelávanie v oblasti nehnuteľností: NOU UKTs „Quartz“.

Pripravujeme a realizujeme transakcie s nehnuteľnosťami v oblasti: akvizícií rozostavaných budov a na sekundárnom trhu; predaja domov a bytov a kúpy alternatívnych nehnuteľností vrátane výmen; kúpy domov so štátnymi certifikátmi alebo s využitím materského kapitálu. Okrem toho agentúra pomáha pri koordinácii plánovania zmien s dozornými orgánmi. Jej prípravné služby zahŕňajú aj spoluprácu s úradmi, bankami a inými súvisiacimi organizáciami.

Od svojho založenia agentúra pomohla dvadsiatim tisícom rodín zlepšiť ich podmienky bývania. Od tohto roku sa agentúra zameriava na trh elitných, komerčných a vidieckych nehnuteľností v Nižnom Novgorode a regióne.

Spoločnosť venuje veľkú pozornosť bezpečnosti pri uzatváraní transakcií, a preto monitoruje a preberá zodpovednosť za konečný výsledok. Spoločnosti možno dôverovať už len preto, že na trhu s nehnuteľnosťami pôsobí už mnoho rokov a za toto obdobie nebol porušený žiadny z jej sľubov.

 1. Adresa: Meshchersky Blvd. 9.
 2. Telefón: 8 (831) 283-05-70.
 3. Webová lokalita: .

„Dom na Meshchera

Hodnotenie: 4.4

Spoločnosť založená na jar 2008. Spočiatku to bola rezidenčná agentúra pre obyvateľov Meščera Ozero v Kanavinskom okrese a až neskôr sa začala rozširovať. Keďže ich zamestnanci sú výlučne ľudia, ktorí žijú v susedstve, agentúra pozná infraštruktúru lepšie ako ostatní.

Agentúra ponúka klientom jedinečné spoplatnené služby, ktoré sú založené na zachovaní výhod žiadateľa. Ide o to, aby sa špecialisti spoločnosti najali ako vyjednávači, ktorí nájdu vhodný objekt a potom znížia cenu o desať alebo viac percent vyjednávaním s realitnou kanceláriou alebo priamo s predávajúcim.

Vyzdvihnime niekoľko výhod spoločnosti:

 1. konanie na obranu záujmov klienta;
 2. Úspora času a peňazí;
 3. Práca bez zálohy (peniaze budú požadované až po uspokojení potrieb klienta);
 4. predaj predmetu za maximálnu cenu (o dve až päť percent vyššiu ako je trhová cena);
 5. pridelenie osobného zástupcu klienta, ktorý bude klientovi oznamovať a koordinovať s ním podmienky a ďalšie záležitosti;
 6. Uvedenie nehnuteľnosti v databáze s cieľom skrátiť predaj;
 7. výhodná reklamná podpora na zvýšenie šancí na rýchly predaj: videoprezentácia, umiestnenie na internetových stránkach;
 8. profesionálne dohadovanie s cieľom presvedčiť potenciálneho kupujúceho, ktoré si nevyžaduje prítomnosť a účasť klienta;
 9. plnú podporu dohody;
 10. bezpečnosť – všetky riziká znáša agentúra;
 11. rešpektovanie súkromia.

Agentúra spolupracuje s trinástimi významnými bankami, takže zákazníci môžu počítať s výhodnými podmienkami poskytovania úverov. Špecialisti vám poradia najlepšie podmienky refinancovania, vďaka ktorým získate zľavu od 0,25 % do 0,5 %.

Agentúra sľubuje:

 1. včasné návštevy na mieste s cieľom posúdiť likviditu a hodnotu;
 2. predaj za maximálnu trhovú cenu;
 3. inzerovať nehnuteľnosť (inzerát bude umiestnený do hodiny) online a so súhlasom klienta aj na fasáde budovy;
 4. Pripojiť k predaju maximálny počet partnerov v meste, aby sa transakcia uskutočnila rýchlejšie a za výhodnejších podmienok;
 5. Kvalitatívny opis nehnuteľnosti v inzeráte, ktorý priláka viac potenciálnych kupujúcich;
 6. Platba za reklamu na najlepších virtuálnych stránkach (viac ako sto stránok);
 7. seriózne reklamné kampane
 8. týždenné správy klientom v písomnej forme, ktoré poskytnú všetky informácie o priebehu práce;
 9. vynikajúca prezentácia bytu pre kupujúcich;
 10. Rýchla príprava potrebných dokumentov a referencií;
 11. Právne schválenie a účtovná správnosť;
 12. Organizácia registrácie kúpnej zmluvy na Rosreestri.

Agentúra spolupracuje s najlepšími odborníkmi: znalcami, notármi, právnikmi, bankármi, realitnými maklérmi, staviteľmi, komunálnymi službami, architektmi, poisťovacími agentmi, interiérovými a exteriérovými dizajnérmi, daňovými poradcami, nakladačmi a sťahovačmi.

 1. Adresa: Meshchersky Boulevard 5 A, kancelária 118.
 2. Telefón: +7 (831) 423-57-27.
 3. Webová stránka: domuslug-.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: