10 najlepších depilačných krémov

*Prehľad tých najlepších podľa redakcie. Kritériá výberu. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom sa poraďte s odborníkom na zdravotnú starostlivosť.

Ženy sa odjakživa snažia odstrániť prebytočné ochlpenie, aby vyzerali upravene a príťažlivo. V starovekom Egypte sa používala zmes arzénu a haseného vápna. Potom prišla jemnejšia metóda z východu – cukor a citrónová šťava. Doba sa zmenila, technológie sa zlepšili. Dnes sú ženám k dispozícii rôzne metódy odstraňovania chĺpkov… Niekto si vyberie najlacnejší a najrýchlejší. Holiaci strojček používajú mnohé príslušníčky nežnejšieho pohlavia. Pri tejto metóde však existujú niektoré nežiaduce nuansy: zarastajúce chĺpky, ich rýchly rast a rezanie kože.

Niektorí uprednostňujú kozmetické ošetrenia s trvalými účinkami. Aj v tomto prípade existujú okrem nesporných kladov aj nevýhody, a to – vysoká cena. Optimálnou metódou pre mnohých sa stala depilácia doma, špecializované krémy. Výhody ich používania sú bohaté. K dispozícii sú vo všetkých obchodoch v okolí. Hoci sa cena líši a závisí od značky, je stále dostupná aj pre ľudí s malým rozpočtom.

Krémy nespôsobujú nepríjemné pocity a nevyvolávajú rast chĺpkov. Hoci zákrok trvá 5-15 minút, potom sa môžete pokojne tešiť z hladkej pokožky od 2 týždňov do 1 mesiaca. Niektoré ženy používajú rovnaké produkty už roky. Niektorí ľudia, ktorí sa rozhodnú pre tento typ odstránenia, jednoducho nevedia, ktorá je najlepšia voľba. V našom prehľade nájdete 10 depilačných krémov, ktoré sú v súčasnosti považované za najlepšie z mnohých na našom trhu. Výber sa uskutočnil v spolupráci s kozmetológmi, dermatológmi a spotrebiteľmi.

Hodnotenie najlepších depilačných krémov

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie krémy na depiláciu podpazušia a bikín1Depilačný krém na citlivú pokožku VEET220 €
2Eva
 • ne Cosmetics Bio depil
 • 109 €
  3Fito kozmetika75 €
  4depilačný krém Batiste87 €
  5Karamel na depiláciu línie bikín a podpazušia117 €
  Najlepšie krémy na depiláciu1Saem Body So
   Krém na odstraňovanie chĺpkov
  554 €
  2Kapous Professional203 €
  3Jednoduché depilovanie260 €
  4Velvet128 €
  5Vitex s hodvábom pre normálnu pokožku175 €

  Najlepšie krémy na depiláciu podpazušia a bikín

  Krém na odstránenie chĺpkov Veet pre citlivú pokožku

  Hodnotenie: 4.9

  s1200.webp

  Zlatom ocenený krém určený na jemnú pokožku bikín a podpazušia, ktorý pomáha odstraňovať chĺpky akejkoľvek tuhosti a zanecháva pokožku hladkú a pružnú. Inovatívny systém ju udržiava hydratovanú až 24 hodín. Prípravok pôsobí jemne, chĺpky sa odstraňujú pri koreni.

  Vôňa je jemná, ale nedráždi čuch. jednoduché používanie. Proces je štandardný, čas expozície je 5 minút. Po ošetrení je pokožka nielen hladká. Krém upokojuje a zjemňuje.

  Mnohé ženy už dlho uprednostňujú výrobky Veet. Pozorujú optimálny pomer ceny a kvality, vynikajúce výsledky a znížené riziko alergických reakcií. Krém pre citlivú pokožku, hoci má jemnejšie zloženie, stále si poradí s tuhými a pevnými chĺpkami v oblasti bikín. Ženy používajúce produkty Veet hodnotia ako „vynikajúce.

  Výhody

  • Pre mimoriadne citlivú pokožku;
  • Nevyžaduje žiadne hydratačné prípravky;
  • Zabraňuje vrastaniu kože;
  • trvalý účinok;
  • jemná kvetinová vôňa.

  Nevýhody

  • žiadne.

  Eva
 • ne Cosmetics Bio depil 9 v 1 ultra jemný
 • Hodnotenie: 4.8

  Eve<li></div><p>ne Cosmetics Bio depil Krém na odstránenie chĺpkov 9v1 ultra jemný.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/07/62016666194131-98-.jpg“ height=“403″ title=“Eva</p><li>ne Cosmetics Bio depil Krém na odstránenie chĺpkov 9v1 ultra jemný.webp“><p>Na druhom mieste je krém vhodný pre ženy s precitlivenou pokožkou. Nielenže nedráždi, ale naopak, upokojuje pokožku náchylnú na začervenanie. Jeho účinnosť sa neznižuje vďaka jemnému zloženiu. Prípravok ničí nielen jemné chĺpky v podpazuší. Funguje dobre na tuhú a zhrubnutú líniu bikín. Po aplikácii je pokožka veľmi hladká, pružná, suchá a bez svrbenia.</p><p>Prípravok je obohatený o biosložky. Aloe vera podporuje rýchle hojenie mikrotrhlín, dezinfikuje. Hodvábne proteíny a koenzýmy obnovujú prirodzené procesy v pokožke. Tvar špachtle umožňuje použitie na všetky krivky tela bez toho, aby ste vynechali ťažko dostupné miesta.</p><p>Zákazníci poskytujú pozitívnu spätnú väzbu a odporúčajú tento depilačný krém. Uvádzajú príjemnú bylinnú vôňu, optimálnu konzistenciu pre hustú aplikáciu, minimálnu spotrebu a veľký objem hadičky. Zdôraznilo sa aj zjavné zníženie rastu a hustoty.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>pre pokožku so sklonom k podráždeniu;</li><li>účinný aj na tie najtvrdšie chĺpky;</li><li>aktívny ochranný komplex;</li><li>zložky rastlinnej starostlivosti;</li><li>praktická špachtľa.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>žiadne.</li></ul><h3>Fito Kozmetický depilačný prípravok so sukcesiou, harmančekom, nechtíkom a olivovým olejom na citlivú pokožku s hydratačným komplexom</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Fito Kozmetický depilačný prípravok so sukcesiou, harmančekom, nechtíkom a olivovým olejom pre citlivú pokožku s hydratačným komplexom (2).webp

  Tretím nominovaným je ruská značka, ktorá vďaka svojmu veľmi jemnému zloženiu nedráždi ani nespôsobuje začervenanie citlivej pokožky, ale účinne si poradí s vlasmi akéhokoľvek stupňa tuhosti. Ničí štruktúru priamo pri koreni, takže sa výrazne spomaľuje rast. Cítite sa pohodlne 14 dní alebo dlhšie.

  Prípravok neobsahuje žiadne drsné chemické prísady. Zloženie obsahuje prírodné hydratačné a zmäkčovacie látky. Obsahuje rastlinné výťažky a olivový olej. Má hojivé účinky na rany, upokojuje pokožku po ošetrení.

  Podľa recenzií je krém veľmi dobrý v akcii. Vďaka aktívnemu hydratačnému komplexu dodáva hladkosť aj veľmi suchej pokožke, pomáha zvládať alergické prejavy. Chĺpky sú menej tuhé a tmavé. Pravidelné používanie výrazne znižuje ich rast. Pre tých, ktorí uprednostňujú fytokozmetiku, je to najlepšia voľba.

  Výhody

  • bezpečné prírodné zloženie;
  • rýchle a účinné odstránenie;
  • inhibícia rastu;
  • príjemná bylinná vôňa;
  • nízka cena.

  Chyby

  • nebola identifikovaná.

  Depilačný krém Batiste Cucumber na citlivú pokožku a oblasť bikín

  Hodnotenie: 4.6

  Depilačný krém Batiste Cucumber na citlivú pokožku a oblasť bikín

  Na štvrtom mieste je krém optimálny pre suchú a citlivú pokožku so sklonom k podráždeniu. Mierne zloženie má veľmi jemný účinok, ale ničí chĺpky pri koreni. Obsahuje prírodné zložky, ktoré ošetrujú, zjemňujú a výrazne spomaľujú rast. Aktívny prírodný komplex s výťažkami z chmeľu, listov papáje a šalvie.

  Zloženie obsahuje aj hydratačné zložky. Je to extrakt z aloe vera a uhorky. Krém má rýchly účinok. Textúra sa ľahko nanáša a dobre sa rozotiera. Špachtľa odstraňuje zmes aj na ťažko prístupných miestach. Vôňa krému nie je chemická, nie je štipľavá.

  Podľa recenzií tento lacný produkt robí prácu celkom dobre. Dokonca aj veľmi tvrdé chĺpky v oblasti bikín sa rozbijú bez toho, aby na povrchu zostali zvyšky. Nový rad chutných výrobkov bol prijatý pozitívne. Okrem všetkých výhod nízkej ceny – ďalší argument v prospech nákupu depilačného ruskej značky.

  Výhody

  • silný komplex starostlivosti;
  • na báze prírodných olejov a výťažkov;
  • bezbolestné a jednoduché odstránenie;
  • 2 v 1: depilácia a starostlivosť
  • hospodárne používanie.

  Nevýhody

  • nie.

  Karamelový krém na depiláciu bikín a podpazušia

  Hodnotenie: 4.5

  Karamelový krém na depiláciu bikín a podpazušia

  na piatom mieste v tejto kategórii, krém, ktorý uspokojil veľký počet používateliek. Úplne odstraňuje chĺpky bez zanechania zvyškov na povrchu, pomáha citlivej pokožke zotaviť sa z ošetrenia, znižuje začervenanie a nepríjemné pocity. Krém je veľmi jemný a delikátny, netraumatizuje, nenarušuje prirodzené procesy.

  Zloženie s hydratačnými a antiseptickými zložkami. Krém bol mikrobiologicky testovaný a jeho antibakteriálne vlastnosti boli potvrdené. Špachtľa má veľmi praktický tvar. Bez problémov odstraňuje jednotlivé chĺpky, dokonca aj v ťažko prístupných oblastiach.

  Textúra je nelepivá a dobre sa rozotiera. Príjemná vôňa vďaka prírodnému kakaovému a bambuckému maslu. Mnohí sa vyjadrili, že ide o jeden z najlepších krémov v pomere cena/výkon. S týmto názorom súhlasia aj odborníci v našom časopise.

  Výhody

  • odstránenie zarastajúcich chĺpkov;
  • Extra hydratačné zloženie;
  • jemná depilácia bez podráždenia;
  • Antiseptické a zmäkčujúce účinky;
  • „Jeho príjemná, ale nevtieravá vôňa.

  Nevýhody

  • žiadne.

  Najlepšie krémy na odstránenie ochlpenia na nohách

  Saem CreamBody So
   Krém na odstraňovanie chĺpkov

  Hodnotenie: 4.9

  The Saem  Body So<ul></div><p> Krém na odstraňovanie chĺpkov.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/03/40116666196351-1410.jpg“ height=“448″></p><p>Prvým na zozname je krém od juhokórejskej značky. Pomáha pri bezbolestnej domácej procedúre, ktorá je rovnako účinná ako v salóne. Aktívne zložky okamžite ničia vlasový val a bránia rastu nežiaducich chĺpkov. Rastú veľmi pomaly a stávajú sa mäkšími, jemnejšími a ľahšími.</p><p>Vďaka jemnému zloženiu je univerzálne použiteľný na všetky oblasti pokožky. Zloženie obsahuje prírodné zložky s cennými vlastnosťami. Avokádový olej intenzívne vyživuje a zjemňuje alergickú pokožku. Zlepšuje krvný obeh, prirodzenú syntézu elastínu a kolagénu. Extrakt z harmančeka má protizápalové a hojivé účinky na rany. Extrakt z aloe intenzívne hydratuje a dopĺňa chýbajúcu vodu.</p><p>Krém pôsobí ako depilačný prostriedok aj ako účinný ošetrujúci prostriedok. Normalizuje všetky typy pleti, zaisťuje dlhotrvajúcu hladkosť a hebkosť. Príjemná vôňa spoločná pre všetky kórejské výrobky. Telo So</p><ul> Krém na odstránenie chĺpkov má prírodnú bylinnú vôňu, ktorá zlepšuje náladu počas ošetrenia.<h4>Výhody</h4><ul><li>šetrné, ale účinné odsávanie;</li><li>prírodné a nealergénne zloženie;</li><li>Skvelá kombinácia starostlivých zložiek;</li><li>spevňujúce elastínové vlákna;</li><li>pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>Depilačný krém od Kapous Professional</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=KAPOUS PROFESIONÁLNA DEPILÁCIA CRIM.webp

  Druhé miesto patrí účinnému výrobku vyrobenému v Španielsku. Dokáže odstrániť tuhé a tmavé chĺpky, ktoré sa nedajú depilovať. A to už po prvom sedení. Pravidelné používanie vedie k zmäknutiu štruktúry a spomaleniu rastu. Prípravok obsahuje všetky základné zložky, takže nie sú potrebné žiadne prísady.

  Prírodné zmäkčovadlá: extrakt z aloe vera a arganový olej. Pôsobí aj na suchú, veľmi dehydrovanú pokožku, obnovuje hydromasážnu rovnováhu. Výrobok nie je testovaný na zvieratách, takže je vhodný aj pre vegánov. Textúra je pružná, vonia neutrálne.

  Podľa žien je pádlo jedným z najpohodlnejších. Netraumatizuje pokožku, ale uvoľňuje chĺpky na báze, takže kryt je hladký a netrčí. Mnohí chvália jeho jemný dizajn obalu. Štandardný produkt má len 100 ml, ale je veľmi úsporný a funguje v rovnakom množstve ako 150 ml tuba.

  Výhody

  • jeho bezpečné a šetrné zloženie;
  • Pre všetky typy vlasov;
  • ľahko a pohodlne sa nanáša;
  • Obohatený o prírodné zložky;
  • vyživuje suchú pokožku.

  Nevýhody

  • nebola identifikovaná.

  Depilačný krém na telo Easy Depil

  Hodnotenie: 4.7

  Depilačný krém na telo Easy Depil

  Na treťom mieste je krém talianskej výroby, ktorý je vhodný pre všetky typy pleti a vlasy všetkých stupňov pevnosti. Je klasifikovaný ako dermatologicky bezpečný. Pravidelné používanie spôsobuje spomalenie rastu a stratu hustoty. Prípravok si poradí s nežiaducim ochlpením na nohách, rukách, v podpazuší a v oblasti bikín. Nezanecháva za sebou ani jeden chĺpok a zanecháva telo dokonale hladké a ošetrené.

  Sladké mandle a pšeničné proteíny aktívne vyživujú pokožku, zabraňujú jej vysúšaniu a predčasnému starnutiu. Vynikajúca vôňa pripomínajúca jemný denný parfum. Konzistencia je pružná, čo vedie k značným úsporám.

  Ženy poznamenali, že reakcia je veľmi rýchla, napriek tuhosti vlasov. Na suchej pokožke nezostáva žiadne začervenanie, takže už nie sú potrebné žiadne zmäkčovadlá a po ošetrení môžete ísť okamžite von. Veľká kapacita, tesné uzatváranie a jednoduchá preprava.

  Výhody

  • inovatívny vzorec;
  • rýchla akcia;
  • komplex vitamínov a rastlín;
  • jemná, ženská vôňa;
  • šetrná spotreba.

  Nevýhody

  • nezistiteľné.

  Krém na odstraňovanie chĺpkov Velvet

  Hodnotenie: 4.6

  Velvet Depilačný krém stimuluje rast vlasov.webp

  Číslo štyri je známa spoločnosť Velvet, ktorá vyvinula rad produktov na odstránenie nežiaduceho ochlpenia v rôznych typoch pokožky a oblastiach tela. Zabraňuje rastu vlasov, nespôsobuje alergické reakcie, zastavuje rast. komplex rastlinných zložiek hydratuje a zjemňuje aj veľmi suchú pokožku.

  Výťažky z tuje, chmeľu, šalvie, imela majú dezinfekčné vlastnosti. Stredná konzistencia, výborne sa rozotiera. Špachtľou odstránite zmäknuté chĺpky z podpazušia a iných menej prístupných oblastí jedným ťahom, bez opakovanej manipulácie.

  Krém získal najvyššie hodnotenie, pričom bola ocenená jeho cenová dostupnosť, vynikajúca konzistencia a ľahká kvetinová vôňa. Nezanecháva ostré hroty, t. j. žiadny efekt žiletky; poradí si s veľmi hustou a tvrdou vegetáciou. Mnohí zdôraznili, že ide o jeden z najúčinnejších produktov, ktorý má optimálny pomer kvality a nákladov.

  Výhody

  • na zle navoskované vlasy;
  • patentované, vylepšené zloženie;
  • výrazné spomalenie rastu
  • bylinné zmäkčujúce zloženie;
  • príjemná „nechemická“ vôňa.

  Nevýhody

  • nie.

  Vitex hodvábny depilačný krém pre normálnu pokožku

  Hodnotenie: 4.5

  VITEKS ACTIVE SILK DREAM-DEPILATOR PRE NORMÁLNU PLEŤ.webp

  Piaty v tejto kategórii je krém vyrobený v Bielorusku, ktorý dokáže odstrániť nežiaduce ochlpenie bez efektu žiletky. t. j. povrch je hladký, bez ostrých a tvrdých hrotov. Účinná látka je veľmi rýchlo účinná, takže liečba netrvá dlho. Účinok začína už po 3 – 4 minútach v závislosti od ošetrovanej oblasti.

  Obsahuje hodvábne proteíny. Zmierňuje suchosť a svrbenie dehydrovanej pokožky a podporuje prirodzené funkcie normálnej pokožky. Vôňa nevyvoláva negatívne reakcie. Konzistencia je pružná, špachtľa je praktická. Výsledok: pokožka je jemná, bez červených škvŕn, zamatová na dotyk.

  Mnohí ľudia tvrdia, že aj tmavé, husté vlasy majú tendenciu časom mäknúť a rednúť. Rastú pomalšie, takže aj na dovolenkových cestách môžete zabudnúť na ošetrenie. Za rozumnú cenu. Je obľúbený u mnohých našich zákazníčok, takže sa právom dostal do nášho zoznamu.

  Výhody

  • extra hydratačný účinok;
  • vylepšená aktívna formula;
  • vhodné pre všetky oblasti tela;
  • obsahuje výťažok z hodvábu;
  • účinok po prvej aplikácii.

  Nedostatky

  • zvýšená spotreba.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: