12 najlepších opaľovacích krémov na telo

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Kritériá výberu. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako odporúčanie na nákup. Pred nákupom sa poraďte s odborníkom.

Dnes musí mať každý v arzenáli opaľovací krém. Nehodí sa len na dovolenku v tropických krajinách. Uprostred horúceho podnebia je potrebná aj ochrana pred škodlivým UV žiarením. Ak budete výrobok ignorovať, môžete nielen zhoršiť stav pokožky. UV žiarenie spôsobuje fotostarnutie, vrásky a starecké škvrny. Muž vyzerá oveľa starší, ako je jeho biologický vek.

Zloženie krémov obsahuje nielen ochranné filtre, ale aj ošetrujúce zložky na zmiernenie stresu po dlhých hodinách vystavenia sa slnku. Obsahuje prírodné oleje, panthenol a rastlinné výťažky. Upokojujúci, upokojujúci, hydratačný, antioxidačný… pomáhajú tiež vytvárať krásne rovnomerné opálenie.

Výber opaľovacích krémov je pomerne široký. Mnoho ľudí venuje pozornosť len cene. Hlavným faktorom je však samozrejme stupeň ochrany. Najnižší SPF 4, vysoký SPF 100. Je potrebné riadiť sa fototypom vašej pokožky, úrovňou už dosiahnutého opálenia, intenzitou slnečného žiarenia, teda UV indexom v oblasti pobytu.

Našich 12 najlepších opaľovacích krémov v najobľúbenejších kategóriách ochrany pred slnkom od 20 do 50 dnes poskytuje ochranu pred spálením pre rovnomerné opálenie. Produkty sme vybrali na základe názorov dermatológov a spätnej väzby od ľudí, ktorí ich intenzívne používajú.

Hodnotenie najlepších opaľovacích krémov na telo

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepší rozpočtový opaľovací krém na telo1SolBianca Sun Protect Complex SPF 35273€
2ClearwinSPF 50196
3Bie
 • ta Solarisse rakytníkový olej SPF 20
 • 160€
  4Floresan SPF 30 proti spáleniu, pehám a pigmentácii106€
  Najlepší stredne veľký opaľovací krém na telo1A-Derma Protect ADSPF 50690€
  2Levrana Calendula Pink SPF 30700€
  3
 • ederm
  SPF 15 onzeadaOmega 3-6-9
 • 750€
  43W C
 • Výťažok zo slizu slimáka SPF 50
 • 735€
  Najlepšie prémiové opaľovacie krémy na telo1Sensai Silky
  onzeSPF 30
  4 380€
  2

  HYTOMER Sun Solution SPF 15

  3 700€
  3Svätá zem Sun
  ellaDemi Make-Up SPF 30
  1 170€
  4Etre BelleSPF 501 800€

  Najlepší rozpočtový opaľovací krém na telo

  SolBianca Sun Protect Complex SPF 35

  Hodnotenie: 4.9

  SolBianca Sun Protect Complex opaľovací krém na tvár a telo SPF 35

  opaľovací krém, ktorý dokáže ochrániť pokožku pred spálením a účinkami UV žiarenia, ako aj zabezpečiť pohodlné a bezbolestné opaľovanie. Obsahuje inovatívny komplex filtrov, ktoré zastavujú škodlivé účinky voľných radikálov a zabraňujú predčasnému starnutiu. Zloženie bez alkoholu obsahuje zložky s multifunkčným účinkom. Je hypoalergénny a zabraňuje podráždeniu pokožky.

  Panthenol upokojuje, zmierňuje nepríjemné pocity z dlhodobého vystavenia teplu. Vytvára syntézu kolagénu, posilňuje tkanivové vlákna a podporuje rýchlu obnovu buniek. Tokoferol alebo vitamín E dodáva energiu a vitalitu. Bambucké maslo zjemňuje a intenzívne vyživuje.

  Krém na posilnenie ochrany pred všetkými vplyvmi prostredia: slnkom, vetrom a morskou vodou. Výsledky sú hodnotené najvyššími známkami. Slovenská výrobok spĺňa požiadavky na kvalitný výrobok na ochranu pred slnkom a jeho cena je pre zákazníkov čoraz atraktívnejšia.

  Výhody

  • Pokročilý komplex filtrov;
  • dokonalá výživa a hydratácia;
  • zloženie odolné voči vode;
  • prevencia starnutia;
  • stimuluje prírodné procesy.

  Floresan

  • neidentifikované.

  Clearwin opaľovací krém SPF 50 na telo

  Hodnotenie: 4.8

  Clearwin opaľovací krém SPF 50

  Druhé miesto patrí ďalšiemu domácemu výrobku, ktorý chráni a maximálne podporuje namáhanú pokožku. Kombinácia organických a minerálnych filtrov najnovšej generácie úplne blokuje vplyv všetkých druhov UV žiarenia. Pomáha predchádzať spáleniu a minimalizovať bolestivosť po pobyte na slnku.

  Pravidelným používaním si nielen pohodlne oddýchnete, ale získate aj možnosť rovnomerného a trvalého opálenia. Zabraňuje vzniku pieh a hyperpigmentácie. Intenzívne hydratuje aj prirodzene suchú pokožku. Olivový olej má upokojujúce a hojivé účinky na rany. Pomáha vypínať pokožku, odstraňovať ochabnutú. Olivový olej je tiež účinnou zložkou proti starnutiu.

  Krém má hustú, homogénnu konzistenciu. Rozpúšťa sa pri kontakte s pokožkou a vstrebáva sa bez zvyškov. Nezanecháva mastné stopy na bielizni a plážových uterákoch. Podľa recenzií je aj veľmi ľahká pokožka chránená pred intenzívnym slnečným žiarením. Zloženie nespôsobuje žiadne alergické reakcie. jemná kvetinová vôňa. Hospodárne používanie.

  Výhody

  • inovatívna kombinácia filtrov;
  • pre všetky typy pleti;
  • Intenzívne vyživuje suchú pokožku;
  • účinok proti starnutiu;
  • Zmäkčujúce zložky.

  Nevýhody

  • nie je identifikovaný.

  Bie opaľovací krém
 • S rakytníkovým olejom SPF 20
 • Hodnotenie: 4.7

  Bie<li></div><p>ta Solaris opaľovacia emulzia s rakytníkovým olejom SPF 20″ src=“/wp-content/uploads/2023/02/5351666196411-1112.jpg“ height=“400″ title=“Bie</p><li>ta Solaris krém-emulzia na ochranu pred slnkom s rakytníkovým olejom SPF 20″><p>Lacný bieloSlovenská krém, ktorý sa v zozname umiestnil na treťom mieste, má ochranné a ošetrujúce vlastnosti. Je vhodný pre prirodzene stmavnutú alebo už opálenú pokožku. Reguluje hydratáciu a pomáha zmierniť stres spôsobený dlhodobým pobytom na slnku. Zabraňuje všetkým druhom žiarenia, chráni pokožku pred spálením a stareckými škvrnami.</p><p>Prípravok obsahuje aktívny regeneračný komplex. Jojoba, bambucké maslo a pšeničné klíčky upokojujú a spevňujú pokožku, zabraňujú tvorbe vrások. Nasycuje pokožku živinami, posilňuje imunitný systém. Rakytníkový olej má hojivé a antibakteriálne vlastnosti. Prírodný pigment vytvára rovnomerné, intenzívne a nádherne sfarbené opálenie.</p><p>Príjemná vôňa, nie štipľavá. Pena a krémová konzistencia. Krištáľovo čistý náter bez svetlých škvŕn po absorpcii. Podľa recenzií zodpovedá tvrdeniam výrobcu. Je šetrný k pokožke a ľahko sa nanáša.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Vysokokvalitná ochrana proti popáleninám;</li><li>aktívne zmäkčujúce a vyživujúce</li><li>textúra vo forme emulzie;</li><li>svieža, nevtieravá vôňa;</li><li>žiadne zvyšky na pokožke alebo oblečení.</li></ul><h4>Výhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>Floresan SPF 30 Opaľovací krém proti spáleniu, pehám a pigmentácii</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Floresan Krém na ochranu pred spálením, pehami a pigmentáciou SPF 30

  Štvrtý na zozname: krém ruskej výroby na ochranu pred spálením a fotostarnutím. Zloženie je odolné voči vode, aby chránilo pred UV žiarením počas dlhodobého pobytu na slnku aj počas plávania. Súčasťou je zvýšený komplex organických a minerálnych filtrov, aby ste sa počas dovolenky vždy cítili pohodlne a bez nepríjemných pocitov. Blokuje tvorbu melanínu, čím zabraňuje vzniku pieh a stareckých škvŕn.

  Výrobok obsahuje zdraviu prospešné zložky. Prírodné oleje z jojoby, kokosu a mandlí intenzívne vyživujú a zjemňujú. Podporujú rýchle hojenie povrchových lézií a zároveň posilňujú štruktúru hlbších vrstiev. Výťažok z nechtíka lekárskeho upokojuje, tonizuje a má dezinfekčný účinok. Beta-karotén pomáha vytvárať rovnomerné zlatisté opálenie.

  Nízkonákladový produkt, ktorý oceňujú mnohí zákazníci. Páčila sa im jeho účinnosť. Všetci tvrdia, že dokonale plní svoju ochrannú funkciu. Krém nepotrebuje časté osviežovanie, nezanecháva biele šmuhy.

  Výhody

  • UVA a UVB filter;
  • Ochrana pred pigmentáciou pokožky
  • vyživujúci olejový komplex;
  • Dlhotrvajúca hydratácia;
  • ľahká svieža vôňa.

  Nevýhody

  • nezistiteľné.

  Najlepší opaľovací krém strednej triedy na telo

  A-Derma Protect ADSPF 50 telový opaľovací krém

  Hodnotenie: 4.9

  A-Derma Protect AD opaľovací krém pre citlivú pleť SPF 50

  Prvé miesto patrí výrobku, ktorý má bezpečné zloženie, je vhodný pre citlivú pokožku a môžu ho používať všetci členovia rodiny vrátane detí od 6 mesiacov. Hypoalergénne zloženie úplne eliminuje podráždenie. UV filtre znižujú vplyv UV žiarenia na pokožku a riziko dermatologických ochorení.

  Trojitý komplex preniká do všetkých vrstiev pokožky, čím znižuje jej citlivosť na vonkajšie faktory a posilňuje jej ochranné funkcie. Aktívne hydratuje, zmierňuje nepríjemné pocity po opaľovaní a plávaní v morskej vode. Zloženie obsahuje inovatívnu zložku – olej z ovsených klíčkov Realba. Zjemňuje, nasycuje a tonizuje pokožku. Ovos je ekologicky pestovaný, preto neobsahuje žiadne škodlivé zložky.

  Textúra je hustá, ale nie mastná. Dobre sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva biele zvyšky. Je odolný voči vode, čo výrazne znižuje používanie krému. Žiadny zápach.

  Výhody

  • Vhodné pre atopickú a alergickú pokožku;
  • terapeutický účinok;
  • intenzívny zmäkčovací komplex;
  • výrobok pre celú rodinu;
  • Maximálna ochrana jemnej pokožky.

  Nevýhody

  • žiadne zistiteľné.

  LevranaCalendula Pink SPF 30

  Hodnotenie: 4.8

  Levrana Calendula Pink SPF 30 opaľovací krém

  Strieborný krém značky prírodnej kozmetiky, ktorý je absolútne bezpečný pre vaše zdravie. Chráni pred spálením, fotostarnutím, zabraňuje dehydratácii a je prevenciou proti rakovine kože. Vďaka svojmu prírodnému zloženiu je vhodný pre deti od narodenia a dospelých s dermatologickými ochoreniami. Vitamín E udržuje pokožku v dobrom stave. Krém má vodeodolné zloženie.

  Komplex výživných látok sa aktívne stará o pokožku. Mandľový, ľanový a sezamový olej zjemňujú, podporujú rýchle hojenie rán a zlepšujú regeneráciu buniek. Rastlinné organické výťažky z nechtíka lekárskeho, vlašského orecha, macleia, šípok upokojujú a tonizujú pokožku a udržujú ju optimálne hydratovanú. Prírodné antioxidanty odplavujú toxíny a zabraňujú ich hromadeniu.

  Má penovú textúru, ktorá zanecháva na pokožke beztiažový povlak a rýchlo sa vstrebáva. Jednoduchá aplikácia. Fľaša sa dodáva s dávkovačom. Uzáver zostáva pevne na mieste, aby sa doň nedostali baktérie.

  Výhody

  • hypoalergénne zloženie;
  • bezpečný minerálny filter;
  • vysoká odolnosť proti opláchnutiu;
  • pohodlné používanie;
  • opraviť poškodenie pokožky.

  chybné

  • neidentifikované.

 • ederm
  onzeada Omega 3-6-9 SPF 15
 • Hodnotenie: 4.7

  <li></div><p>ederm <br />onzeada opaľovací krém na tvár a telo Omega 3-6-9 SPF 15″ src=“/wp-content/uploads/2023/02/9321666196411-1212.jpg“ height=“400″ title=“</p><li>ederm <br />Omega 3-6-9 SPF 15 opaľovací krém na tvár a telo<p>Na treťom riadku krém na už opálenú pokožku. Chráni pred všetkými typmi UV žiarenia, zabraňuje starnutiu, zabezpečuje pohodlný a bezpečný pobyt na slnku. Termálna voda je vynikajúci prírodný hydratačný prostriedok. Zabraňuje vysúšaniu, chladí a normalizuje vodnú rovnováhu. Výrobok slávnej značky</p><li>ederm nielenže vytvorí ochrannú bariéru proti vonkajším faktorom, ale zároveň zabezpečí kvalitnú a vysoko účinnú starostlivosť o pleť.<p>Prírodné oleje z ľanu, boráka a hroznových jadierok, bohaté na omega 3-6-9, sú zodpovedné za zachovanie hydrolipidového plášťa. Posilňujú prirodzenú imunitu, majú antioxidačné účinky a spomaľujú starnutie. Kyseliny normalizujú metabolické procesy, posilňujú pokožku na bunkovej úrovni.</p><p>Mäkká konzistencia nie je cítiť na koži. Rýchlo sa vstrebáva. Žiadna lepkavá vrstva. Vodoodolné zloženie zaručuje, že si zachová svoje ochranné vlastnosti aj pri hojnom potení alebo po kúpaní.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>multiminerálny komplex;</li><li>kombinácia mastných kyselín;</li><li>pôsobenie proti starnutiu;</li><li>vytvorenie rovnomerného opálenia;</li><li>topiaca sa, nemastná textúra.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>žiadne.</li></ul><h3>3W C<li>výťažok zo slizu slimáka SPF 50</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=3W C<li></div><p>onzeada Opaľovací krém s výťažkom zo slizu slimákov SPF 50″ src=“/wp-content/uploads/2023/02/5651666196421-8712.jpg“ height=“450″ title=“3W C</p><li>nic Opaľovací krém s výťažkom zo slizu slimákov SPF 50″><p>Štvrté miesto patrí juhokórejskému krému, ktorý chráni veľmi svetlú pokožku v čase vysokého vystavenia slnku. Je založený na prírodných zložkách. Dermatologické testy preukázali jeho bezpečnosť. Hypoalergénne zloženie nepoškodí pokožku so sklonom k podráždeniu. Obsahuje nielen ochranné zložky, ale aj komplex ošetrujúcich látok. Zabráni dehydratácii, poskytne výživovú podporu a pohodlie počas dovolenky na pláži.</p><p>Filter SPF50+ PA++ poskytuje maximálnu ochranu pred voľnými radikálmi, zabraňuje hromadeniu toxínov a pomáha predchádzať popáleninám na citlivej pokožke. Účinné látky posilňujú kolagénové a elastínové vlákna, čím odďaľujú čas biologického starnutia. Slimačí mucín hydratuje, potláča zápal a urýchľuje regeneráciu. Pokožka sa napína, je pružnejšia a pevnejšia.</p><p>Konzistencia nie je mastná, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva biele škvrny na pokožke, nezafarbuje oblečenie. Zákazníci boli s pôsobením krému spokojní. Podporuje postupné, rovnomerné opálenie a eliminuje bolestivosť. Mnohí si všímajú skrášľujúci účinok, ktorý pomáha redukovať jemné vrásky a stmavovať pehy, pigmentové škvrny, jazvy a jazvy.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>silná ochrana pred UV žiarením;</li><li>cenné prírodné zložky;</li><li>intenzívne hydratuje;</li><li>jeho depigmentačné vlastnosti;</li><li>zloženie odolné voči vode.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nezistené.</li></ul><h2>Najlepšie prémiové opaľovacie krémy na telo</h2><h3>Sensai Silky <br />onzeSPF 30</h3><p>Hodnotenie: 5.0</p><div style=Sensai Silky</div><p>Onze Sunscreen Body Cream SPF 30″ src=“/wp-content/uploads/2023/02/7291666196421-7812.jpg“ height=“400″ title=“Sensai Silky <br />Telový opaľovací krém SPF 30</p><p>Líder v tejto kategórii dokáže chrániť pred všetkými druhmi UV žiarenia. Zabraňuje vzniku stareckých škvŕn a ochabnutosti pokožky, keď je pokožka dlhé hodiny vystavená slnku, udržiava pokožku hydratovanú a vytvára maximálnu starostlivosť. Hodvábna textúra sa rozplýva do saténového, priehľadného povrchu, ktorý sa nepíska a nezanecháva stopy na oblečení ani plážovom oblečení. Nezmýva sa vodou a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu počas dovolenkovej sezóny.</p><p>Špeciálne zložky pomáhajú vytvoriť krásne prirodzené opálenie. Nanočastice sú vynikajúcou prevenciou proti zmenám súvisiacim s vekom. Obnovujú hydrolipidovú rovnováhu, posilňujú spojivové vlákna a stimulujú produkciu vlastných živín. Pokožka sa viditeľne vypína a získava späť svoju pružnosť.</p><p>Opaľovací krém tejto japonskej luxusnej značky odporúčajú mnohí zákazníci. Je veľmi šetrný k pokožke, takže stojí za to. Jednoduché používanie, dávkovač vylieva ideálne množstvo.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>bezfarebná ľahká textúra;</li><li>komplex proti starnutiu;</li><li>vysoká úroveň hydratácie pokožky;</li><li>odolnosť voči vode;</li><li>inovatívne zložky.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3><p>HYTOMER Sun Solution SPF 15</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=PHYTOMER Sun Solution opaľovací krém SPF 15Sensai Silky</div><p>Onze Sunscreen Body Cream SPF 30″ src=“/wp-content/uploads/2023/02/7291666196421-7812.jpg“ height=“400″ title=“Sensai Silky <br />Telový opaľovací krém SPF 30</p><p>Líder v tejto kategórii dokáže chrániť pred všetkými druhmi UV žiarenia. Zabraňuje vzniku stareckých škvŕn a ochabnutosti pokožky, keď je pokožka dlhé hodiny vystavená slnku, udržiava pokožku hydratovanú a vytvára maximálnu starostlivosť. Hodvábna textúra sa rozplýva do saténového, priehľadného povrchu, ktorý sa nepíska a nezanecháva stopy na oblečení ani plážovom oblečení. Nezmýva sa vodou a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu počas dovolenkovej sezóny.</p><p>Špeciálne zložky pomáhajú vytvoriť krásne prirodzené opálenie. Nanočastice sú vynikajúcou prevenciou proti zmenám súvisiacim s vekom. Obnovujú hydrolipidovú rovnováhu, posilňujú spojivové vlákna a stimulujú produkciu vlastných živín. Pokožka sa viditeľne vypína a získava späť svoju pružnosť.</p><p>Opaľovací krém tejto japonskej luxusnej značky odporúčajú mnohí zákazníci. Je veľmi šetrný k pokožke, takže stojí za to. Jednoduché používanie, dávkovač vylieva ideálne množstvo.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>bezfarebná ľahká textúra;</li><li>komplex proti starnutiu;</li><li>vysoká úroveň hydratácie pokožky;</li><li>odolnosť voči vode;</li><li>inovatívne zložky.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3><p>HYTOMER Sun Solution SPF 15</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=PHYTOMER Sun Solution opaľovací krém SPF 15

  Druhou cenou je francúzsky opaľovací krém pre smogový fototyp a už opálenú pokožku. Reflexné častice a chemické filtre zabraňujú pôsobeniu UV žiarenia. Produkt funguje v niekoľkých smeroch. Nielenže chráni, ale aj vyživuje, hydratuje, tónuje a zjemňuje. Vďaka jeho komplexnému účinku nie sú po opaľovaní potrebné žiadne ďalšie prípravky starostlivosti o pokožku.

  Vďaka zloženiu odolnému voči vode je pohodlnejší. Textúra krému je veľmi ľahká a rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva zvyšky. Vyvážené zloženie zodpovedné za ochranu pred voľnými radikálmi a elimináciu toxínov. Zabraňuje fotostarnutiu, intenzívne hydratuje a zabraňuje vysušovaniu a napätiu.

  Vitamín E, považovaný za elixír mladosti a krásy, je súčasťou. Výťažok z ibišteka reguluje hladinu vlhkosti, vyhladzuje jemné linky a vrásky. Extrakt z Bacopa monniera má vlastnosti hojenia rán, stimuluje bunkový metabolizmus a zlepšuje metabolické procesy. Výrobok PHYTOMER možno v lete používať ako denný krém.

  Výhody

  • univerzálny výrobok;
  • remineralizačný účinok;
  • vodeodolné zloženie;
  • účinok proti starnutiu;
  • príjemná vôňa.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Svätá zem Sun
  Make-up SPF 30

  Hodnotenie: 4.8

  Holy Land Sun</div><p>Demi Make-Up opaľovací krém SPF 30″ src=“/wp-content/uploads/2023/02/5791666196421-4312.jpg“ height=“450″ title=“Slnko Svätej zeme<br />Demi Make-Up opaľovací krém SPF 30″></p><p>Tretie miesto opaľovací krém pre svetlý tón pleti. Má jemný tónovací účinok, zanecháva pokožku opálenejšiu a jednotnejšiu. Výrobok obsahuje chemický filter a mechanické častice odrážajúce svetlo. Chráni pred začervenaním a popáleninami, intenzívne sa stará o pokožku a zabraňuje jej dehydratácii. Prípravok je obohatený o aktívne živiny.</p><p>Výťažky zo zeleného čaju a ginko biloby znižujú stresujúce účinky vysokých teplôt. Prírodné antioxidanty detoxikujú, neutralizujú voľné radikály a zabraňujú starnutiu pokožky. Majú mierny chladivý účinok a zvyšujú hydratáciu. Skvalén, cenná látka získavaná z pečene hlbokomorského žraloka, odstraňuje nedostatok kyslíka v tele, posilňuje medzibunkovú komunikáciu a má silný účinok proti starnutiu.</p><p>Komplex vitamínov obsahuje kyselinu askorbovú a tokoferol. Zvyšuje vlastné obranné funkcie pokožky, dopĺňa nedostatok živín, zlepšuje stav pokožky, vyhladzuje ju a zvyšuje jej turgor. Mnohí sa vyjadrili o jemnej spotrebe a pohodlnej, nemastnej konzistencii krému.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>dekoratívny tónovací prostriedok;</li><li>ochrana pred všetkými druhmi žiarenia;</li><li>Bohaté zloženie vitamínov;</li><li>intenzívna hydratácia</li><li>ochrana citlivej pokožky;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nebola identifikovaná.</li></ul><h3>Etre BelleSPF 50</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=etre_belle_myltizashitnii_krem_spf_50_1

  Na štvrtej pozícii sa umiestnil prémiový opaľovací krém nemeckej značky s vysokým SPF. Má ľahkú, nelepivú textúru a nedráždi, je vhodný pre veľmi citlivú pokožku. chráni pred UV žiarením a zabraňuje spáleniu spôsobenému dlhodobým pobytom na čerstvom vzduchu. Je odolný voči vode, nevyžaduje dodatočnú aplikáciu po každom kontakte s vodou. Špeciálne zložky zabraňujú priľnutiu piesku.

  Krém obsahuje hydratačný komplex, ktorý reguluje rovnováhu hydratácie, zastavuje dehydratáciu. Pantenol upokojuje a zjemňuje pokožku. Pšeničný proteín nielen chráni pred poškodením, ale aj intenzívne obnovuje existujúce nedokonalosti. Alantoín chráni pred pôsobením voľných radikálov, spomaľuje starnutie. Stimuluje obnovu epidermy, chráni pokožku pred dermatologickými problémami.

  vysoko účinná profylaxia rakoviny. Početné štúdie potvrdzujú jeho kvalitu a bezpečnosť. Odborníci odporúčajú tento produkt ako ochranu pred UV žiarením.

  Výhody

  • multifunkčné pôsobenie;
  • zloženie odolné voči vode;
  • prevencia rakoviny kože;
  • nemastná konzistencia;
  • ochrana piesku.

  Nevýhody

  • nevybrané.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: