12 najlepších popolavo blond farieb vlasov

*Odborný posudok najlepšieho. Kritériá výberu. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa považovať za návod na nákup. Pred kúpou sa poraďte s odborníkom.

Farba popola je vždy aktuálna bez ohľadu na najnovšie módne trendy. Mnohotvárne odtiene pre ušľachtilý vzhľad mužov aj žien. Paleta farieb popola je veľmi pestrá: od svetlosivej až po grafitovú. Pred výberom odtieňa by ste však mali zvážiť štruktúru vlasov a základný pigment, vek, farbu pleti a očí. Analýza všetkých faktorov vám pomôže dosiahnuť harmonický vzhľad.

Všetky značky ponúkajú škálu farieb popola. Farby obsahujú vyživujúce zložky, ktoré okrem požadovanej farby pomáhajú obnoviť a zlepšiť stav kučier. Takže čím viac prospešných prísad a čím menej drsných chemických zložiek, tým menej škodlivý je proces farbenia a tým menej sú vlasy počas ošetrenia vystavené stresu.

Farba popola je veľmi zložitá a náročná. Nesprávna zmes môže viesť ku katastrofálnym výsledkom, najmä ak sa robí doma. Môžete získať zelené, fialové a ružové pramene, ktorých sa môžete zbaviť len v salóne.

Naši odborníci vybrali 12 farieb popola v rôznych cenových kategóriách, ktoré priniesli vynikajúce výsledky a stali sa najlepšími kozmetickými odtieňmi. Hodnotenie bolo zostavené s pomocou skúsených kaderníkov a vychádzalo zo spätnej väzby od stálych zákazníkov.

Hodnotenie najlepších farieb na vlasy s obsahom popola

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšia prémiová popolavá blond farba1Davines Finest Pigments Popol (Popol)3 611€
2Redken Chromatics popolavo-fialová916 €
3Osmo Renbow Color Psycho (divoká strieborná)790
4Naturtint Trvalá popolavá blond1 620 €
Najlepšie farby popola za strednú cenu1Matrix SoColor tmavá blond moka popol blond376 €
2Schwarzkopf Igora High
 • Popolová blondínka špeciálna popolová blondínka
 • 299 €
  3LOreal Paris Casting Creme Gloss Light Ash Brown286 €
  4Cutrin Aurora Permanentná farba na vlasy Popolová blond522 €
  Najlepšie lacné farby popola1Kapous Professional Studio Professional, svetlá popolavá blond s extraktom ženšenu a ryžovým proteínom152 €
  2GARNIER Color Seansation Púdrová popolavá blond159 €
  3Londa, popolová blondínka124 €
  4Fito cosmetic Fitocolor popolová blond69 €

  Špičkové farby jaseňa

  Davines Finest Pigments Ash (farba popola)

  Hodnotenie: 4.9

  Farba na vlasy Davines Finest Pigments Ash (popolavá)

  Jasným lídrom je renomovaná talianska značka Davines. Bola navrhnutá pre jemné, poškodené, nadmerne vysušené vlasy, ktoré nechcú podstúpiť chemické ošetrenie. Farba starostlivo preniká do každého vlasu a obaľuje ho, pričom vytvára ochranný film, ktorý zabraňuje rýchlemu uvoľneniu farby. Prípravok je taký jemný, že ho možno použiť ihneď po trvalej ondulácii.

  Prírodné zložky aktívne obnovujú štruktúru, vyživujú, hydratujú, zlepšujú odolnosť voči vonkajším škodlivým vplyvom. Kučery sú jemné a hodvábne, nezamotávajú sa, nelámu sa a neštiepia. Má podobný účinok ako laminovanie, ale bez potreby ďalšieho ošetrenia.

  Podľa recenzií je výsledok plne hodný čakania. Farba je mnohotvárna a sýta. Vypranie je rovnomerné a šetrné. Pokrýva prírodné, farbené a šedivé vlasy. Intenzívny odtieň vydrží 3 týždne. Postup dostupný aj pre domácu starostlivosť. Žiadne ťažkosti ani pre začiatočníkov.

  Výhody

  • Exkluzívny systém „Direct Pigment“;
  • Vhodné pre veľmi poškodené kučery;
  • zdravé prírodné zložky;
  • Trblietavý studený popolavý odtieň;
  • efekt vrstvených vlasov.

  Nevýhody

  • Priemerná cena – 3500 Euro.

  Redken Chromaticspel-purple

  Hodnotenie: 4.8

  Redken Chromatics farba na vlasy Ashy Violet

  Strieborný laureát je profesionálny farbiaci prípravok bez amoniaku, ktorý zosvetlí farbu až o 3 odtiene už pri prvej aplikácii a dodá hlboký, prizmatický 4D efekt. Napriek absencii amoniaku je jeho trvanlivosť veľmi vysoká. Je to vďaka revolučnej technológii dodávania oleja. Preniká do najhlbších vrstiev vlasov, pevne sa v nich zakorení bez toho, aby zasahoval do prirodzených procesov alebo akokoľvek ovplyvňoval štruktúru.

  Absolútna bezzápachovosť je absolútnym plusom, vďaka čomu je farba vhodná pre osoby s precitlivenosťou. Možno ho použiť aj na biele vlasy, čím dosiahnete požadovaný odtieň hneď na prvýkrát. Jemné zloženie obsahuje komplex živín, takže po farbení nie sú potrebné žiadne špeciálne ošetrujúce prípravky.

  Mnohí zdôraznili, že po ošetrení vidia okamžité výsledky. Okrem žiarivej, trblietavej farby dostávajú intenzívnu starostlivosť. Výrobok pomáha dosiahnuť v súčasnosti módny ombré efekt bez námahy a dodatočných nákladov.

  Výhody

  • Rozloženie farieb je viacvrstvové;
  • Zloženie bez bielidiel;
  • 100 % pokrytie šedou farbou;
  • inovatívnu technológiu dodávania pigmentu;
  • neutrálna vôňa.

  Nevýhody

  • neboli nájdené.

  Osmo Renbow Color Psycho (divoká strieborná)

  Hodnotenie: 4.8

  Farba na vlasy Osmo Renbow Color Psycho Grey (Wild Silver)

  Tretie miesto v rebríčku patrí známej kozmetickej značke zo Spojeného kráľovstva. Jemné zloženie, bez amoniaku, nemá vplyv na štruktúru vlasov. Pigment rovnomerne pokryje vlasy, ktoré získajú elegantný, strieborno-pepelový odtieň. Zmýva sa postupne, bez šmúh a nevzhľadných škvŕn.

  Farba je už vopred tónovaná. Textúra sa dobre rozotiera a nesteká. Ošetrenie je dostupné aj pre domácich majstrov. Vôňa nie je intenzívna, nie je chemická. Výrobok je úsporný. Tuba sa pevne uzatvára, nedochádza k samovoľnému otváraniu v kozmetickej taške.

  Podľa recenzií je výsledkom farbenia ušľachtilá farba s leskom a leskom. Ak výsledok nie je uspokojivý, pigment sa dá po 2-3 týždňoch ľahko zmyť. Mnohí sa vyjadrili, že vlasy sú jemné na dotyk a lepšie ošetrené. Zabraňuje zamotávaniu. Ženy, ktoré ju vyskúšali v praxi, ju odporúčajú zvoliť pred prechodom na popolavú blond z iných odtieňov a pred použitím trvalých farieb.

  Výhody

  • Lesklý, chladný popolavý tón;
  • rovnomerné pokrytie;
  • bez amoniaku;
  • Veľká kapacita tuby (150 ml);
  • bez drsného zápachu.

  Nevýhody

  • nie je zistená.

  Naturtint Trvalá popolavá blond

  Hodnotenie: 4.6

  Naturtint Permanentná farba na vlasy Ash Blonde

  Štvrté miesto v rebríčku najlepších prémiových produktov patrí farbivu, ktoré je založené na prirodzene sa vyskytujúcich zložkách a neobsahuje amónium, rezorcinol, parabény a iné chemikálie, ktoré môžu poškodiť kučery a spôsobiť nežiaduce reakcie na citlivej pokožke hlavy. Pigment aktívne preniká do štruktúry vlasov a zafarbuje ich na krásnu popolavú blond. Farba úplne prekryje sivé vlákna hneď na prvýkrát.

  Rastlinné látky majú synergický účinok na vlasy, vytvárajú ochrannú bariéru proti negatívnym vonkajším podnetom prírody, tepla, stylingových produktov. Hydrolyzované pšeničné peptidy majú veľmi pozitívny účinok na suché a oslabené vlasy. Posilňuje ich, znižuje ich lámavosť a vytvára zdravý lesk.

  Extrémne silný vlasový pigment, podľa recenzií. Aj pri viacnásobných čistiacich cykloch sa zachováva intenzita a jas farieb. Časom nevybledne ani sa nestane nevýrazným. Pri odrastaní – bez jasnej hranice medzi koreňmi a farebnými zámotkami. Je šetrný k vlasom, neovplyvňuje vzhľad.

  Výhody

  • Prírodné bezpečné zloženie;
  • intenzívna pigmentácia;
  • Dlhotrvajúce sfarbenie;
  • Maximálna starostlivosť o kučery.

  Nevýhody

  • Vhodné len pre šedivé vlasy.

  Najlepšie farby v strednej cenovej kategórii

  Matrix SoColor Dark Blonde Mocha Ash Blonde

  Hodnotenie: 4.9

  Matrix SoColor Farba na vlasy Dark Blonde Mocha Ash White

  Na vrchole zoznamu je americká značka, ktorú aktívne používajú aj kaderníci a ženy všeobecne. Tento odtieň je jedným z najúžasnejších odtieňov, ktoré vytvorili vedci spoločnosti Matrix. Tmavá popolavá blond sa stala charakteristickou farbou mnohých úspešných žien. Patentovaný komplex sa dobre mieša so všetkými základmi: neošetrené prírodné, farbené a šedivé vlasy.

  Pigment preniká hlboko do vlasov a udržiava sa tam vďaka olejom v zložení. Udržujú ho pevne na mieste a zabraňujú jeho rýchlemu vyblednutiu. Výkonný komplex starostlivosti zahŕňal. Jeho aktívne zložky: jojobový olej, ceramidy a polyméry. Vyhladzuje a rozjasňuje vlasy a stimuluje metabolizmus.

  Podľa spotrebiteľských recenzií sú výsledky lepšie, než sa očakávalo. Výsledný odtieň rovnomerne pokrýva všetky vlasy. Bohatosť a živosť farby je dlhotrvajúca, pričom ošetrujúci komplex pôsobí aj po farbení. Vlasy vyzerajú, akoby boli laminované. Konce sú zapečatené, povrch je vyleštený a lesklý.

  Výhody

  • ultra módny odtieň;
  • Nepoškodzuje kučery;
  • prospešné posilňujúce zložky;
  • Technológia zachovania farieb;
  • kondičný komplex.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Schwarzkopf Igora High
 • fts špeciálna blond popolavá blond
 • Hodnotenie: 4.7

  Schwarzkopf Igora High<li></div><p>Farba vlasov krémová farba špeciálna popolavá blond“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/3711666196821-3912.jpg“ height=“440″ title=“Schwarzkopf Igora High</p><li>Farba na vlasy krém špeciálna blond popolavá blond“><p>Na druhom mieste sú profesionálne farby, ktoré sa hojne používajú v salónoch a stali sa obľúbenými u majstrov aj klientov. Pokročilá technológia zároveň zafarbí vlasy do strieborno-pepľového odtieňa a najlepšie chráni vlasy pred chemikáliami.</p><p>Táto farba je najchladnejšou farbou, aká sa kedy v palete Igora vyskytla. Farba je sýta a poškodenie vlasov je minimalizované. Po aplikácii sa ich stav výrazne zlepší zvnútra aj zvonku. Zvyšuje styling, uvoľňuje krepovatenie a zlepšuje lesk.</p><p>Je známe, že farba vykazuje skutočne dobré výsledky. Nie je potrebné pridávať ochranné prostriedky, pretože Fi<br />e Bond je už zahrnutý vo formulácii. Aplikácia je jednoduchá, cenovo dostupná a dostupná doma. Zápach nie je veľmi silný, je znesiteľný a po aplikácii sa postupne vyparuje. Pigment sa postupne vymýva a zanecháva svetlejší a krajší odtieň.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Mimoriadne chladný popolavý tón</li><li>patentovaná ochranná technológia;</li><li>Výsledok prvej farby;</li><li>jednoduchá aplikácia;</li><li>Brilantný efekt a lesk.</li></ul><h4>Chyby</h4><ul><li>žiadne zistiteľné poškodenie; – žiadne zistiteľné poškodenie; – žiadne zistiteľné poškodenie.</li></ul><h3>LOreal Paris Casting Creme Gloss Light Ash Brown</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=LOreal Paris Casting Creme Gloss Permanentná farba na vlasy Light Blonde Ash

  Na treťom mieste v rebríčku sa umiestnilo farbivo bez amoniaku, ktoré vytvára prirodzený odtieň s krásnym popolavým leskom. Odtieň vhodný pre ženy každého veku. Vytvára harmonický obraz u dievčat aj starších žien. Zloženie s jemným zložením, ktoré nepoškodzuje oslabené vlákna. Extrémne dlhotrvajúci pigment aj po častom vystavení priamemu slnečnému žiareniu a každodennom umývaní.

  Dôvodom je použitie UV filtrov. Zabraňuje vysušovaniu a lámaniu, normalizuje prirodzené procesy a dodáva kučerám neuveriteľný lesk Vitamín E, ktorý je zodpovedný za krásu a zdravie. Po ošetrení sa ošetruje ďalším prípravkom obsahujúcim materskú kašičku, ktorá dodáva hodvábny efekt.

  Podľa používateľov sa spoločnosť L’Oreal Paris postarala nielen o kvalitu farbiva, ale aj o jednoduchosť postupu, takže doma nevznikajú žiadne ťažkosti. Pokyny sú jasné, balzam a rukavice sú súčasťou balenia.

  Výhody

  • Prírodný odtieň;
  • Bezpečný aktualizovaný vzorec;
  • 4-násobný lesk;
  • okamžitá revitalizácia vlasov;
  • vynikajúce pokrytie šedej farby.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Cutrin Aurora Permanentná farba na vlasy Popolová blond

  Hodnotenie: 4.4

  Cutrin Aurora Permanentná farba na vlasy Čísla Ash Blonde Permanentná farba

  Túto kategóriu uzatvára farbivo, ktoré vytvorila značka z Fínska. Má vynikajúcu kryciu schopnosť a jemné, neagresívne zloženie s výživným regeneračným komplexom, rovnomerne sa nanáša na všetky typy vlasov. Odtieň je elegantný, s chladnými odtieňmi. Farba pôsobí veľmi jemne, bez toho, aby poškodila obraz ženy.

  Farba je vhodná pre oslabené zámky. Nielenže je to neškodné, ale naopak, pomáha to starať sa o ne. Prírodné oleje a rastlinné výťažky posilňujú a revitalizujú, dodávajú žiarivý lesk a hladkosť.

  Mnohí ľudia si po ošetrení okamžite všimli, že vlasy sa ľahko rozčesávajú, ľahšie sa upravujú a sú objemnejšie. Výrobok má jednoduchú konzistenciu pri aplikácii. Počas liečby nesteká ani nezanecháva škvrny na pokožke hlavy. Vôňa je veľmi príjemná, pripomínajúca bobule. Podľa recenzií je šedá farba namaľovaná na jedenkrát, rovnomerne, bez škvŕn alebo pruhov. Stálosť farieb je vysoká. Intenzita odtieňa zostáva zachovaná aj po každodennom umytí.

  Výhody

  • Inovatívna technológia podávania pigmentu;
  • Prírodné zdravotné zložky;
  • Maximálne pokrytie šedín na vlasoch;
  • Dlhšia životnosť s trvalým farebným leskom.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Najlepšie lacné farby popola

  Kapous Professional Studio Professional, svetlý popolavý blond s extraktom ženšenu a ryžovým proteínom

  Hodnotenie: 4.6

  Kapous Professional, Studio Professional Light Ash Blonde, krémová farba na vlasy so ženšenom a ryžovým proteínom

  Najlepšia extra dlhotrvajúca farba vo svojej triede s pokročilým zložením pre dlhotrvajúce zachovanie pigmentu a maximálnu regeneráciu oslabených vlasov. Prírodná zmes je šetrná k vašim vlasom. Ryžové proteíny a ženšenový extrakt majú okamžitý účinok na štruktúru. Posilňuje a revitalizuje vlasy, ktoré boli predtým farbené, zvyšuje ich odolnosť voči UV žiareniu a iným vonkajším stresorom.

  Farba má krásny strieborný odtieň s perleťovým efektom. Mnohostranný lesk vydrží dlho. Výrobok je profesionálnej kvality a pred aplikáciou si vyžaduje úpravu. Pri použití svojpomocne by sa mal striktne dodržiavať návod, kde je všetko jasne vysvetlené.

  Táto farba v sebe spája najlepšie vlastnosti, ktoré ovplyvnili výber mnohých žien. Farba je presne taká, ako výrobca uvádza. Konzistencia sa ľahko nanáša, nekvapká a má príjemnú vôňu. Farba postupne bledne, zachováva si ušľachtilý tón. Pri všetkých svojich dobrých vlastnostiach je tento taliansky výrobok cenovo veľmi dostupný.

  Výhody

  • dlhotrvajúci a vyvážený systém;
  • Čerstvé zloženie s fytokomponentmi;
  • Elegantná popolavá blondínka;
  • Pre všetky typy vlasov;
  • Dodatočná ochrana kučier.

  Nevýhody

  • nenájdené.

  GARNIER Farba Piesočnatá púdrová blond

  Hodnotenie: 4.4

  GARNIER Color Sensation Permanentná perleťovo-popolová krémová farba

  Na druhom mieste sa oprávnene umiestnilo farbivo na domáce použitie, ktoré má rovnaký účinok ako ošetrenie v salóne. Vytvára viacvrstvový perleťový odtieň s úplným prekrytím predchádzajúceho tónu. Mimoriadne silný pigment zostane na mieste až 2 mesiace, a to aj po každodennom čistení.

  Po farbení je zlepšenie kučier jasne viditeľné: sú jemné, hladké, zrkadlovo lesklé a bez suchosti a krepovatenia. Ošetrenie sa ukončí nanesením ošetrujúceho balzamu s jemnou kvetinovou vôňou. Jeho krémová textúra vytvára na každom vlase tenký film, ktorý nielenže udržiava pigment, ale poskytuje aj ochranu pred slnkom, vetrom, stylingovými nástrojmi.

  Prírodné kvetinové oleje sú prospešné pre rast vlasov. Potvrdili to ženy, ktoré výrobky GARNIER používali niekoľkokrát. Odtieň je skutočne luxusný, bez neočakávaných odtieňov. Postupné zmývanie zaručuje čistý a upravený vzhľad bez potreby častého odstraňovania nečistôt.

  Výhody

  • Výrazná, mimoriadne stála farba;
  • Presná zhoda s odtieňom;
  • Perleťové častice pre lesk;
  • Intenzívne svetlé mikropigmenty;
  • Komplex vitamínov a olejov.

  Nevýhody

  • nie je zistiteľný.

  Londa, popolavá blondínka

  Hodnotenie: 4.2

  Londa Krémová farba na vlasy s technológiou miešania Permanentná blond, popolavá blondHodnotenie: 4

  Bronzovým kandidátom na ocenenie je výrobok od spoločnosti Londa, obľúbenej značky medzi Slovenskámi ženami. Je vhodný pre všetky kučery: prírodné, farebné, sivé. Všetci sú spokojní s výsledkom bez ohľadu na typ vlasov. Patentovaná technológia miešania tónov dodáva farbe mnohotvárny, dúhový povrch s úplným prekrytím základného odtieňa.

  Exkluzívny systém, ktorý poskytuje dlhotrvajúce účinky. Bohatý pigment vydrží až 2 mesiace, hladko sa vymýva bez ostrých hrán pri korienkoch. Zloženie obsahuje lipidy, ktoré podporujú metabolizmus a vyhladzujú porézny povrch vlasov. Má uzamykací účinok s balzamom „Colour Stable“, ktorý je súčasťou súpravy. Pomáha pigment bezpečne uzamknúť vo vlasoch a obsahuje regeneračné a ošetrujúce zložky.

  Recenzie na farbu sú vo všeobecnosti pozitívne. Pomáha úplne sa zbaviť šedej farby doma a výrazne zmeniť váš imidž. Krémové zloženie pri aplikácii nekvapká, vôňa nie je štipľavá. Pokyny sú jednoduché, postup je bezproblémový.

  Výhody

  • Sýty popolavý odtieň;
  • Jedinečná technológia zakladania;
  • Dobrý balzam na posilnenie farby;
  • Trvá 8-10 týždňov;
  • hladké oplachovanie.

  Nevýhody

  • nezistené.

  Fito cosmetic Fitocolor farba popolová blond

  Hodnotenie: 4.0

  Fito Cosmetic Fitocolor krémové farbivo v odtieňoch popolavej blond

  Jedna z najlacnejších farieb na našom trhu sa v tejto kategórii umiestnila na slušnom štvrtom mieste. Je založený výlučne na prírodných materiáloch. Prírodné zložky dodávajú pigment do hĺbky, čím zabraňujú predčasnému vymývaniu poréznych a poškodených vlasov. Výsledný odtieň je krásna studená popolavá farba s odleskami a trblietaním.

  Sada obsahuje balzam na starostlivosť po použití. Zloženie s prírodnými olejmi z jojoby, čiernych ríbezlí a ľanových semien, ženšenu a výťažkami z čarodejnice. Vzájomným posilňovaním svojich vlastností majú silný regeneračný účinok, podobný drahým salónnym procedúram.

  Mnohé šedovlasé ženy sa rozhodli pre účes. Úplne pokrýva jednotlivé pramene aj úplne odfarbené vlasy. Všetci respondenti potvrdzujú účinnosť farby, jej nákladovú efektívnosť. Mnohým sa páči biolaminátový efekt, vďaka ktorému sú vlasy mimoriadne hladké a lesklé.

  Výhody

  • ekologické, bezpečné zloženie;
  • Rovnomerné rozloženie pigmentu;
  • Príjemná bylinná vôňa;
  • maximálny súbor;
  • veľmi nízka cena.

  Nevýhody

  • nenájdené.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: