16 najlepších epilátorov

*Prehľad najlepších od redaktora. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou je potrebné získať odborné poradenstvo.

V boji za dokonalé telo sú ženy ochotné urobiť čokoľvek, vrátane znášania bolesti a nepohodlia pri epilácii. Existuje mnoho spôsobov, ako sa zbaviť nežiaduceho porastu na pokožke, jedným z nich je použitie epilátora. Pre mnohých je zaobstaranie prístroja zlatou strednou cestou medzi epiláciou trvalým strojčekom na odstránenie chĺpkov a mesačnou voskovou alebo cukrovou kúrou, nehovoriac o žiletke. Prečítajte si, ako si vybrať epilátor, a získajte prehľad najlepších modelov podľa zákazníkov a používateľov.

Ako si vybrať dokonalý epilátor

Hlavnou vecou, na ktorú každá žena myslí pri výbere epilátora, je, aby zariadenie odstraňovalo chĺpky rýchlo a bezbolestne. Na dosiahnutie týchto účinkov používajú výrobcovia rôzne techniky a technológie, aby od seba odlíšili rôzne epilátory. Pravidlá vášho výberu.

Kotúče alebo pinzety

Hlavným pracovným orgánom epilátora je hlava, ktorá nesie pinzety alebo disky na vytrhávanie chĺpkov.

Pinzeta s mnohými jemnými pinzetami na hlavičke bubna, ktoré štipkajú chĺpky ako ručný nástroj. Počet klipov sa môže pohybovať od 20 do 60 a čím viac ich je, tým je postup bolestivejší, ale aj rýchlejší. Odporúčame zvoliť strednú rýchlosť 32 pinziet.

Kotúčové epilátory majú na hlave namiesto pinziet kotúče, ktoré chĺpky uchopia v pároch a vytiahnu ich po korienkoch. Ich počet závisí od šírky hlavy zariadenia.

Ochrana proti vode

Pre mnohých je použitie vane alebo sprchy menej bolestivé, ale nie všetky pinzety sú vhodné, iba tie s puzdrom odolným proti striekajúcej vode. Okrem toho musí byť model napájaný z batérie, nie zo siete.

Nie všetky ženy však pociťujú menšiu bolesť vo vani alebo v sprche – najmä voda zabraňuje tomu, aby sa jemné chĺpky priblížili k vašej pokožke. Mimochodom, zariadenia bez vodotesného puzdra stoja o niečo menej.

Ďalšie funkcie

Aby bolo odstraňovanie chĺpkov pohodlné, výrobcovia vybavujú zariadenia ďalšími funkciami a nástavcami.

Chladenie

U niektorých žien pôsobí chladenie ako placebo, ale mnohé z nich stále nevidia účinok tejto možnosti. Chlad v podstate spôsobuje, že sa póry sťahujú, a tým je odstraňovanie chĺpkov bolestivejšie. Pre tých, ktorí majú placebo efekt, ponúkajú výrobcovia niekoľko možností chladenia:

 1. Podložky s gélom na hlave. Je predinštalovaná v chladničke.
 2. Dúchanie vzduchu zabezpečuje integrovaný ventilátor.

Ak potrebujete počas epilácie ochladenie (a tí, ktorí ho nepotrebujú), pokračujte po horúcej sprche alebo kúpeli, keď sú vaše póry najviac uvoľnené a otvorené – epilácia je tak oveľa jednoduchšia a menej bolestivá.

Ďalšie tipy

 1. Masážna pinzeta môže pomôcť uvoľniť epidermis, ale napínač je užitočný – napínanie kože počas pinzety pomáha znížiť bolesť. Túto techniku používajú majstri pri shugaringu alebo voskovaní – určite natiahnu pokožku.
 2. Zastrihávač dodávaný s epilátorom pripraví dlhé chĺpky na zákrok.
 3. Pre citlivé oblasti (tvár, bikiny) sú k dispozícii špeciálne hroty, vďaka ktorým kotúče alebo pinzety menej vyčnievajú, a preto je menšia pravdepodobnosť, že sa jemná pokožka stlačí.

Svetlo

Integrovaná žiarovka na tele epilátora zaisťuje, že sa v zle osvetlených miestnostiach nedostanú žiadne chĺpky.

Rýchlosti

Epilátory môžu mať jednu, dve alebo viac rýchlostí – my dávame prednosť drahším a funkčnejším s niekoľkými režimami vytrhávania. Napríklad pre citlivé podpazušie a menej citlivé nohy je vhodné zvoliť rôzne rýchlosti vzhľadom na rôznu citlivosť pokožky a štruktúru cibuľky: Nízke rýchlosti sú najlepšie pre jemné, ľahké chĺpky, vyššie rýchlosti pre tuhé, husté chĺpky.

Pri veľkých plochách je rozumné používať obe rýchlosti, vyššiu rýchlosť na odstraňovanie základného náteru a nižšiu rýchlosť na odstraňovanie jemných chĺpkov.

Fotoepilácia

V našom prehľade máme tieto fotoepilátory. Pri ich výbere je potrebné zohľadniť nasledujúce parametre:

 1. Veľkosť zábleskového okienka určuje, aké veľké pokrytie majú vlasy, čím je väčšie, tým rýchlejšie bude ošetrenie, zvyčajne medzi 2,5-4,5 m2.pozri pre domáce zariadenia;
 2. Automatická detekcia typu pleti pomocou snímača uľahčuje výber správneho režimu pre váš typ pleti;
 3. Sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach a líšia sa tvarom a veľkosťou svetelného okna;
 4. Životnosť blesku má veľa spoločného s nákladmi a životnosťou.
 5. Teraz sa pozrime na najobľúbenejšie epilátory.

Najlepšie hodnotené epilátory

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Najlepšie epilátory „všetko v jednom“ napájané káblom1

ahoj

 • ps
  E235 Satinelle Essential
 • 2 263 €
  2Rowenta EP57006 550 €
  3aun Silk-epil 1-1732 099 €
  4Remington EP73002 870 €
  Najlepšie epilátory na batérie1aun 9-700 Silk-epil SensoSmart6 389 €
  2

  ahoj

 • ps
  Epilátor E700 Séria 8000
 • 4 360 €
  3Rowenta EP80204 590 €
  4

  anasonic ES-EL2A

  4 390 €
  Najlepšie bezdrôtové epilátory pre oblasť bikín1aun SES 9100 Silk-epil 9 Flex Beauty Set + kefka na tvár21 839 €
  2

  ahoj

 • ps
  Epilátor E710 série 8000
 • 4 950 €
  3aun 5-885BS Silk-épil Beauty Set 55 907 €
  4

  anasonic ES-ED93

  5 800 €
  Najlepšie fotoepilátory1aun PL5014 Silk-expert IPL Pro 532 100 €
  2

  ahoj

 • ps
  I950 Lumea Prestige
 • 36 528 €
  3aun PL3132 Silk-expert IPL Pro 324 600 €
  4Beurer IPL5500 (4.6 cena 10072)6 922 €

  Najlepšie nástenné epilátory

  Zariadenia, ktoré sa pripájajú priamo do elektrickej siete, majú veľkú výhodu v neobmedzenom čase na jedno ošetrenie.

  ahoj

 • ps
  E235 Satinelle Essential
 • Hodnotenie: 4.9

  Philips</div><p>E235 Satinelle Essential“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/231666196971-2316.jpg“ height=“438″ title=“Philips <br />E235 Satinelle Essential“></p><p>Univerzálny epilátor Philips <br />E235 Satinelle Essential je vhodný na všetky oblasti tela a má špeciálnu hlavicu kefky na citlivé oblasti bikín a podpazušia, ktorá znižuje bolesť pri ošetrení. Hlava je vybavená piatimi klipmi, ktoré zachytávajú hrubé a jemné chĺpky dvoma rýchlosťami prepínateľnými tlačidlom na tele s ergonomickou pohodlnou rukoväťou. Vďaka zaoblenému tvaru máte ľahký prístup ku všetkým častiam tela.</p><p>Epilátor sa ľahko udržiava – stačí ho opláchnuť pod tečúcou vodou a v prípade potreby použiť priloženú kefku. Komentár používateľov k Philips <br />E235 Satinelle Essential získava prevažne pozitívne recenzie a odporúča zariadenie na kúpu.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Dobrý zber vlasov;</li><li>Dve rýchlosti s prepínacím tlačidlom;</li><li>Ergonomický zaoblený tvar tela;</li><li>Citlivá dýza.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Zatiaľ neurčené.</li></ul><h3>Rowenta EP5700</h3><p>hodnotenie: 4.8</p><div style=Rowenta EP5700

  Epilátor Rowenta Soft Sensation znižuje bolesť počas ošetrenia vďaka technológii Pain-Free s vysokou pulznou frekvenciou a masážnemu modulu. Prístroj má podsvietenie, trysku na prácu s citlivými oblasťami podpazušia a bikín a na exfoliáciu – znižuje riziko zarastania chĺpkov po ošetrení. Pinzeta má jedinečný patentovaný dizajn, ktorý umožňuje zachytiť aj tie najtesnejšie a najjemnejšie chĺpky. Hlava prístroja je pohyblivá a dá sa odňať na opláchnutie pod tečúcou vodou, aby sa odstránili vytrhané chĺpky. Mimochodom, Rowenta EP5700 má dva režimy.

  Výhody

  • Vplyv úľavy od bolesti počas liečby;
  • Exfoliačná a jemná tryska na citlivé oblasti;
  • Podsvietenie;
  • Dlhá šnúra, 2 metre.

  Nevýhody

  • Hlučný motor.

  aun Silk-epil 1-173

  Hodnotenie: 4.7

  </div><p>aun Silk-epil 1-173″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/591666196971-7116.jpg“ height=“421″ title=“<br />aun Silk-epil 1-173″></p><p>Epilátor s dvadsiatimi pinzetami je určený na odstraňovanie chĺpkov na celom tele, ale na jednu rýchlosť. Výrobca poskytol mäkkú dýzu</p><li>ft pre lepší kontakt s pokožkou – jej prsty nadvihujú chĺpky k pinzete pre lepšie uchopenie, takže je vhodná na odstraňovanie chĺpkov od 0,5 mm.<p>Napriek chýbajúcim prílohám sa používateľom páči, že sa ľahko používa, a väčšinou sú spokojní s jeho výkonom. Nie každému sa páči hluk motora a niektorí si všimli nahromadenie vytrhaných vlasov na hornej strane zariadenia.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Zachytávanie chĺpkov pomocou technológie Soft<li>ft;</li><li>Pohodlné telo;</li><li>Minimálne lámanie vlasov.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Hlučný motor;</li><li>Krátka šnúra pre niektorých.</li></ul><h3>Remington EP7300</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Remington EP7300

  Klasický epilátor Remington EP7300 má štyri desiatky pinziet s titánovým povlakom na hlave sieťky, ktorá mimochodom nie je odnímateľná, a to je nevýhoda zariadenia. Sada obsahuje tri nástavce – klasický, na jemné oblasti, masáž s aloe vera, všetky sú odnímateľné a umývateľné pod vodou. Systém vytrhávania sa líši od iných epilátorov – Remington EP7300 odstráni až o 60 % viac chĺpkov dlhých aj 0,5 mm jedným ťahom, čím skráti váš pracovný čas. Má dve rýchlosti pomocou prepínača na tlačidle.

  Výhody

  • Tri trysky sú súčasťou balenia;
  • 40 pinziet s titánovým povlakom;
  • Vylepšený systém uchopenia vlasov.

  Nevýhody

  • Niektorí používatelia sa vyjadrili k ťažkostiam s uchopením vlasov.

  Najlepšie epilátory na batérie

  Bezdrôtové epilátory si môžete vziať kamkoľvek so sebou – nie sú pripojené k elektrickej sieti.

  aun 9-700 Silk-epil SensoSmart

  Hodnotenie: 4.9

  </div><p>aun 9-700 Silk-epil SensoSmart “ src=“/wp-content/uploads/2023/05/56016666196971-1216.jpg“ height=“434″ title=“<br />aun 9-700 Silk-epil SensoSmart“></p><p>Epilátor na batérie <br />9-700 Silk-epil SensoSmart je vhodný na odstraňovanie chĺpkov na celom tele – nohy, ruky, podpazušie a oblasť bikín. Prístroj má 40 pinziet na zachytávanie chĺpkov dlhých od 0,5 mm. Krása epilátora spočíva v tom, že ho možno používať aj v sprche alebo pri iných úpravách vody – má vodotesné telo. Ošetrenie je mimochodom menej bolestivé a traumatizujúce v sprche, keď je pokožka zaparovaná…. Hlavu možno ľahko umyť pod vodou a vyčistiť priloženou kefkou. Podsvietenie na tele na použitie v tmavých alebo slabo osvetlených miestnostiach.</p><p>Epilátor funguje až 50 minút na jedno nabitie, pričom lítium-iónová batéria potrebuje na doplnenie energie len 1,5 hodiny, čo nie je na takéto zariadenie zlé. Indikácia nabíjania na puzdre.</p><p>Súčasťou balenia sú 3 nástavce – plávajúci na ťažko prístupné miesta, masážna čiapka a odstraňovanie škvŕn.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Súčasťou balenia sú 3 trysky;</li><li>Vodotesné telo;</li><li>Až 50 hodín na jedno nabitie;</li><li>40 pinziet, ľahko uchopiteľných chĺpkov.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Podstatné Nie je definované.</li></ul><h3><p>ahoj</p><li>ps <br />Epilátor E700 Séria 8000</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Philips</div><p>Epilátor E700 série 8000″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/48016666196971-5016.jpg“ height=“417″ title=“Philips <br />Epilátor E700 série 8000″></p><p>Na jemnú a účinnú epiláciu <br />Epilátor E700 série 8000 so širokou epilačnou plochou a nástavcami Sensitive Area a Skin Stretcher na pohodlné odstraňovanie nežiaducich chĺpkov. Telo s S-rukoväťou ľahko dosiahne na celé telo a odstráni chĺpky zo suchej alebo vlhkej pokožky – Vodotesné na použitie v sprche alebo vo vani. Podsvietenie. Samotný epilačný systém je pokročilý, má 32 pinziet a umožňuje až 70 000 epilácií za minútu. Tryska Sensitive Skin vám umožní bezbolestnú epiláciu podpazušia a oblasti bikín. Napínač pokožky na optimálny kontakt znižuje nepríjemné pocity pri epilácii tým, že napína pokožku. Zariadenie má 2 rýchlosti, výdrž batérie – približne 40 minút, plné nabitie – 2 hodiny.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Predĺžená pracovná hlava;</li><li>Na jedno nabitie funguje 40 minút;</li><li>Súčasťou súpravy sú 3 nástavce, t. j.. na citlivú pokožku a natiahnutie epidermy;</li><li>Telo odolné voči vlhkosti.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nie je definované.</li></ul><h3>Rowenta EP8020</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Rowenta EP8020

  Rowenta EP8020 má individuálne navrhnutú ergonomickú hlavu pre menšie nepohodlie počas epilácie a hlavu pre citlivú pokožku, ktorá je tvarovaná na podpazušie a oblasť bikín (dve rôzne hlavy). Odnímateľné viečka sa dajú umývať pod tečúcou vodou a výrobca k nim pribalil špeciálnu kefku na starostlivosť o ne. Technológia presných pinziet zaisťuje dokonalé uchopenie chĺpkov už od 0,5 mm, hlava a trysky dokonale kĺžu po tele a upokojujúci valček a masážny systém pomáhajú znižovať bolesť. Rowenta EP8020 využíva technológiu Dermo Protect, takže dosiahnete dokonalú rovnováhu medzi kontaktom s pokožkou a epiláciou bez toho, aby ste znížili výsledky, či už ho používate na suchom alebo mokrom tele vo vani alebo v sprche. Pinzetová hlava má 24 pinziet a čistí v jednom z dvoch režimov nepretržite až 40 minút, potom je potrebné batériu dobiť na jednu hodinu.

  Používatelia konštatujú jednoduché používanie prístroja a dobrú kvalitu postupu, hoci len niektorí hovoria o úľave od bolesti.

  Výhody

  • Pohodlný tvar hlavy prispôsobený krivkám tela;
  • Uchytenie vlasov od 0,5 mm;
  • Na jedno nabitie funguje až 40 minút;
  • Vrátane 2 hláv;
  • Rýchle dobíjanie za 1 hodinu.

  Nevýhody

  • Bez podsvietenia.

  anasonic ES-EL2A

  Hodnotenie: 4.7

  Panasonic ES-EL2A

  Panasonic ES-EL2A má až 60 pinziet na dvojici viacsmerovo rotujúcich diskov. Táto technológia ošetrenia pokožky zaručuje rýchle a čisté výsledky a plávajúca hlava umožňuje prístup ku každej krivke tela. Pogumovaná rukoväť uľahčuje uchopenie, najmä v sprche alebo vo vani pod tečúcou vodou. Áno, zariadenie má vodotesné puzdro. Výrobca odporúča pri epilácii na mokrom tele naniesť na hlavu trochu sprchového gélu, aby sa minimalizovalo nepohodlie a zlepšil sa účinok – rotujúce pinzety ho rozprašujú do peny, ktorá následne zmäkčí pokožku aj chĺpky. Beží nepretržite pol hodiny, na tele nabíjania je svetelný indikátor, ďalší, pre niektoré ženy dôležitý – podsvietenie. Všimnite si, že tento model má 3 rýchlosti, zatiaľ čo ostatní recenzenti v tejto kategórii majú len 2 rýchlosti. Hmotnosť je tiež minimálna: 170 gramov, zatiaľ čo iné zariadenia zvyčajne vážia 300-400 gramov.

  Výhody

  • Rýchle 1 hodinové nabíjanie;
  • Vodotesné telo;
  • Malá hmotnosť 170 gramov.;
  • 3 rýchlosti.

  Nevýhody

  • Len 1 tryska pre technológiu.

  Najlepšie bezdrôtové epilátory na bikiny

  Zariadenia na odstraňovanie chĺpkov v citlivých oblastiach, ako je oblasť bikín, špeciálne hlavice alebo vankúšiky so skrátenými chráničmi.

  aun SES 9100 Silk-epil 9 Flex Beauty Set + kefka na tvár

  Hodnotenie: 4.9

  </div><p>aun SES 9100 Silk-epil 9 Flex Beauty Set + kefa na tvár“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/7721666196971-5816.jpg“ height=“442″ title=“<br />aun SES 9100 Silk-epil 9 Flex Beauty Set + Facial Brush“></p><p>Epilátor <br />aun SES 9100 Silk-epil 9 Flex Beauty Set je kompletná sada na odstránenie chĺpkov na tele, vrátane tých najcitlivejších oblastí. Má 40-čepeľovú hlavicu s celkovo 7 nástavcami: na oblasť bikín, na tvár, na masírovanie, na odstraňovanie škvŕn, na peeling, na sieťový holiaci strojček a na hrebeň. Je multifunkčný, nielen na odstraňovanie chĺpkov, ale aj na starostlivosť o pokožku a prevenciu zarastajúcich chĺpkov.</p><p>Epilátor má 2 rýchlosti, takže je vhodný pre všetky hrúbky, hustoty a farby chĺpkov. Plávajúca hlava, prispôsobí sa krivkám tela. Podsvietené telo je odolné voči vode – možno ho používať v sprche alebo vo vani. Výdrž batérie 50 minút, čas nabíjania 60 minút.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Množstvo nástavcov na odstraňovanie chĺpkov a starostlivosť o telo;</li><li>2 rýchlosti;</li><li>40 pinziet s dobrým úchopom;</li><li>Súčasťou balenia je kefka na tvár;</li><li>Vodotesné puzdro.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Vysoká cena.</li></ul><h3><p>ahoj</p><li>ps <br />Epilátor E710 série 8000</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Philips</div><p>Epilátor E710 série 8000″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/17616666196971-1516.jpg“ height=“420″ title=“Philips <br />Epilátor E710 série 8000″></p><p>Epilátor Philips série 8000 je univerzálny epilátor s najlepšími výsledkami. Má <br />E710 epilátor na široké telo so 70K záberom za jednu minútu – trvá kratšie ako iné prístroje. Nástavec Skin Stretcher poskytuje maximálne pohodlie počas epilácie, nadvihuje jemné a mäkké chĺpky z pokožky k pinzetám. Špeciálne nástavce pre citlivé oblasti a oblasti bikín skracujú dĺžku úchopu, čím minimalizujú poranenie pokožky. S 32 pinzetami ponúka dokonalú kombináciu kvalitného domáceho ošetrenia a 2 rýchlostí. Epilátor možno používať na mokrú alebo suchú pokožku.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Súčasťou balenia je 5 trysiek;</li><li>32 pinziet a 2 rýchlosti;</li><li>Široká epilačná plocha;</li><li>Podsvietenie na vodeodolnom tele;</li><li>Výdrž batérie 40 minút.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nie je definované.</li></ul><h3>anun 5-885BS Silk-épil Beauty Set 5</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=</div><p>aun 5-885BS Silk-épil Beauty Set 5″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/4171666196971-3516.jpg“ height=“491″ title=“<br />aun 5-885BS Silk-épil Beauty Set 5″></p><p>Ďalší epilátor od <br />aun v kategórii odstraňovanie chĺpkov v oblasti bikín si zaslúži zmienku. Vhodné na citlivé oblasti, ako sú bikiny, tvár, krk. Súprava obsahuje zastrihávací nástavec na zastrihávanie chĺpkov a ich prípravu na bezbolestné odstránenie; peelingový nástavec na zabránenie zarastaniu chĺpkov a osvieženie epidermy. Výrobca do zariadenia implementoval niekoľko účinných technológií: SensoSmart s inteligentným snímačom kontrolujúcim silu tlaku na zariadenie, Micro-Grip na odstránenie chĺpkov pri korienkoch, Wet Dry na ošetrenie v sprche. Pulzujúce vibrácie vytvárajú masážny efekt, ktorý znižuje nepohodlie. Epilačná hlava má 28 pinziet s dvoma rýchlosťami. Batéria vydrží 50 minút, nabíjanie trvá 2 hodiny. Jedinou nevýhodou, ktorú niektorí používatelia uvádzajú, je nedostatočné osvetlenie.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Nástavec a zastrihávač pre oblasť bikín;</li><li>Vodotesná konštrukcia;</li><li>Senzor na kontrolu sily tlaku na epilátor;</li><li>50 minút nepretržitého používania.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Žiadne podsvietenie na tele.</li></ul><h3><p>anasonic ES-ED93</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Panasonic ES-ED93</div><p>aun 5-885BS Silk-épil Beauty Set 5″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/4171666196971-3516.jpg“ height=“491″ title=“<br />aun 5-885BS Silk-épil Beauty Set 5″></p><p>Ďalší epilátor od <br />aun v kategórii odstraňovanie chĺpkov v oblasti bikín si zaslúži zmienku. Vhodné na citlivé oblasti, ako sú bikiny, tvár, krk. Súprava obsahuje zastrihávací nástavec na zastrihávanie chĺpkov a ich prípravu na bezbolestné odstránenie; peelingový nástavec na zabránenie zarastaniu chĺpkov a osvieženie epidermy. Výrobca do zariadenia implementoval niekoľko účinných technológií: SensoSmart s inteligentným snímačom kontrolujúcim silu tlaku na zariadenie, Micro-Grip na odstránenie chĺpkov pri korienkoch, Wet Dry na ošetrenie v sprche. Pulzujúce vibrácie vytvárajú masážny efekt, ktorý znižuje nepohodlie. Epilačná hlava má 28 pinziet s dvoma rýchlosťami. Batéria vydrží 50 minút, nabíjanie trvá 2 hodiny. Jedinou nevýhodou, ktorú niektorí používatelia uvádzajú, je nedostatočné osvetlenie.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Nástavec a zastrihávač pre oblasť bikín;</li><li>Vodotesná konštrukcia;</li><li>Senzor na kontrolu sily tlaku na epilátor;</li><li>50 minút nepretržitého používania.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Žiadne podsvietenie na tele.</li></ul><h3><p>anasonic ES-ED93</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=

  Kompaktný Panasonic ES-ED93 vôbec nezbiera negatívne recenzie – iba pozitívne. Používateľom sa páči jeho veľkosť a jednoduché používanie. Epilátor má dve rýchlosti pre všetky oblasti pokožky – je dodávaný s nástavcami pre vaše citlivé oblasti, peeling a holenie, zátkou. Dvojitá epilačná hlava so 48 pinzetami umožňuje dôkladnejšiu epiláciu pokožky jedným ťahom, čím šetrí čas pri ošetrení. Skromná výdrž batérie na pol hodiny nepretržitého používania po hodine nabíjania.

  Výhody

  • Kompaktná veľkosť;
  • Ideálne na použitie v sprche;
  • Súčasťou balenia je 6 trysiek;
  • 48 dvojhlavých pinziet.

  Nevýhody

  • Mierne hlučné – 65 dB.

  Najlepšie fotoepilátory

  aun PL5014 Silk-expert IPL Pro 5

  Hodnotenie: 4.9

  </div><p>aun PL5014 Silk-expert IPL Pro 5″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/4521666196971-5816.jpg“ height=“422″ title=“<br />aun PL5014 Silk-expert IPL Pro 5″></p><p>Pre modely epilátorov <br />aun PL5014 Silk-expert IPL Pro 5 zvýšená životnosť 400 tisíc zábleskov a 10 úrovní expozície (3 režimy) s automatickým prispôsobením sa typu pleti pomocou technológie senzora SensoAdapt. Na uľahčenie používania poskytol výrobca posuvný režim pre veľké plochy pokožky a bodové ošetrenie pre jemné oblasti bikín, tváre. Jeho funkcie umožňujú rýchle ošetrenie bez straty výkonu, napr. ošetrenie oboch nôh aj pri najnižšej intenzite za menej ako 5 minút. Dodáva sa s menšou okennou tryskou na oblasť bikín a tváre.</p><p>Zariadenie <br />Model aun PL5014 Silk-expert IPL Pro 5 sa dodáva spolu s holiacim strojčekom a výrobca ho zabalil do krásnej a praktickej kozmetickej taštičky.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Dlhšia životnosť 400k. záblesky;</li><li>10 úrovní intenzity a 3 režimy;</li><li>Automatické nastavenie výkonu lúča;</li><li>Kozmetická taštička Prestige je súčasťou balenia.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nie je definované.</li></ul><h3><p>ahoj</p><li>ps <br />I950 Lumea Prestige</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Philips</div><p>I950 Lumea Prestige “ src=“/wp-content/uploads/2023/05/9911666196971-7516.jpg“ height=“421″ title=“Philips <br />I950 Lumea Prestige“></p><p>Ľahký epilátor Philips <br />I950 Lumea Prestige je jedným z našich najobľúbenejších modelov na domácu fotoepiláciu. Má zakrivený tvar, ktorý uľahčuje prístup k určitým častiam tela. Dodáva sa s niekoľkými tryskami – pre tvár s oknom s plochou 2 m2.pozri., Veľká plocha pre nohy, ruky a brucho (4,1 metra štvorcového).pozri.). Automatická voľba sily svetelného impulzu pomocou senzora SmartSkin zjednodušuje proces správy zariadenia, zariadenie samostatne vyberá potrebný z piatich režimov v závislosti od typu vlasov a pokožky.</p><p>Zariadenie je založené na technológii intenzívnych svetelných impulzov, ktorá sa používa v profesionálnych kozmetických zariadeniach, takže prevažná väčšina recenzií na zariadenie je pozitívna – používatelia vidia účinnosť zariadenia a to je hlavný ukazovateľ jeho užitočnosti. Až 92% redukcia ochlpenia už po treťom sedení.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Trysky pre rôzne oblasti tela;</li><li>Ergonomický tvar tela;</li><li>Automatická detekcia požadovaného režimu;</li><li>Napájanie z batérie a zo siete;</li><li>Účinok z tretieho sedenia.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nie je definované.</li></ul><h3>aun PL3132 Silk-expert IPL Pro 3</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=</div><p>aun PL3132 Silk-expert IPL Pro 3″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/514166196971-3316.jpg“ height=“413″ title=“<br />aun PL3132 Silk-expert IPL Pro 3″></p><p>Fotoepilátor je osvedčené zariadenie <br />aun PL3132 Silk-expert IPL Pro 3 so životnosťou 300 000 zábleskov. Má 3 stupne intenzity, z ktorých si zariadenie samo vyberá požadovaný stupeň podľa typu pokožky (technológia SensoAdapt). Súprava obsahuje bodovú epilačnú trysku s malým svetelným okienkom. Výrobca ho navrhol tak, aby sa dal posúvať po pokožke a ošetriť väčšie plochy.</p><p>Súprava obsahuje holiaci strojček a samotný epilátor je zabalený v kvalitnej kozmetickej taštičke. Používatelia si všímajú nízku hmotnosť zariadenia a pohodlné držanie v ruke počas liečby.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>3 režimy pôsobenia na pokožku;</li><li>Automatická voľba intenzity svetelného lúča;</li><li>Nepretržité kĺzanie a ošetrenie škvŕn;</li><li>Tryska na citlivú pokožku pre vašu citlivú pokožku.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Neidentifikované.</li></ul><h3>Beurer IPL5500</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Beurer IPL5500</div><p>aun PL3132 Silk-expert IPL Pro 3″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/514166196971-3316.jpg“ height=“413″ title=“<br />aun PL3132 Silk-expert IPL Pro 3″></p><p>Fotoepilátor je osvedčené zariadenie <br />aun PL3132 Silk-expert IPL Pro 3 so životnosťou 300 000 zábleskov. Má 3 stupne intenzity, z ktorých si zariadenie samo vyberá požadovaný stupeň podľa typu pokožky (technológia SensoAdapt). Súprava obsahuje bodovú epilačnú trysku s malým svetelným okienkom. Výrobca ho navrhol tak, aby sa dal posúvať po pokožke a ošetriť väčšie plochy.</p><p>Súprava obsahuje holiaci strojček a samotný epilátor je zabalený v kvalitnej kozmetickej taštičke. Používatelia si všímajú nízku hmotnosť zariadenia a pohodlné držanie v ruke počas liečby.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>3 režimy pôsobenia na pokožku;</li><li>Automatická voľba intenzity svetelného lúča;</li><li>Nepretržité kĺzanie a ošetrenie škvŕn;</li><li>Tryska na citlivú pokožku pre vašu citlivú pokožku.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Neidentifikované.</li></ul><h3>Beurer IPL5500</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Beurer IPL5500

  Náš prehľad uzatvára Beurer IPL5500 – cenovo dostupné, ale účinné zariadenie na odstraňovanie chĺpkov svetlom pre domácnosť. Má pomerne krátku životnosť 200 000 zábleskov, štandardný typ detekcie pokožky. Epilátor pracuje v režime bodového a kontinuálneho záblesku v závislosti od veľkosti ošetrovanej oblasti. Žiadne vymeniteľné trysky, jediná jednotka má veľké svetelné okno – 3,1 m². pozri., Je však pohodlný na použitie na akejkoľvek časti tela.

  Používatelia majú radi kompaktnú veľkosť epilátora, tvar tela je pohodlný, ale niektorí si všimnú zahrievanie zariadenia počas postupu a nepríjemný pocit pod rukou. Epilátor je napájaný len zo siete.

  Výhody

  • Kompaktná veľkosť;
  • Optimálne na domácu epiláciu;
  • Nízka cena.

  Nevýhody

  • Žiadne ďalšie prílohy;
  • Vyhrievané telo.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: