22 najlepších značiek profesionálnej kozmetiky

Profesionálne výrobky, ktoré používajú odborníci v kozmetických salónoch, sa výrazne líšia od výrobkov dostupných v obchodoch. Mnohé ženy už dávno prešli na svoje šampóny, krémy a masky doma. Napriek relatívne vysokej cene sú totiž niekoľkonásobne účinnejšie ako bežné výrobky určené pre masového spotrebiteľa. Koncentrácia živín v týchto produktoch je výrazne vyššia, a preto sú výsledky viditeľné takmer okamžite.

Naša skupina odborníkov vybrala 16 profesionálnych značiek vlasovej, telovej, pleťovej a dekoratívnej kozmetiky z celého sveta, ktoré zaradila medzi najlepšie značky súčasnosti.

Najlepšie profesionálne značky starostlivosti o krásu

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
Profesionálne značky starostlivosti o vlasy1Kerastase5.0
2Alterna4.9
3Americká posádka4.8
4Redken4.7
5

a

  Mitchell
4.6
6Sexi vlasy4.5
7Matica4.4
8OSMO4.3
9L’Oreal4.2
10Estel4.1
Najlepšie značky profesionálnej kozmetiky na tvár1La Roche Posay5.0
2Ahava4.9
3C
 • nique
 • 4.8
  4Clarins4.7
  Najlepšie profesionálne značky make-upu1Make up naveky5.0
  2Mac4.9
  3NYX4.8
  4Gosh4.7
  Najlepšie profesionálne značky starostlivosti o telo1Follement Professionnel5.0
  2Čerstvé
 • ne
 • 4.9
  3SesDerma4.8
  4

  Mŕtve more remier

  4.7

  Najlepšie značky profesionálnych produktov na starostlivosť o vlasy

  Renomovaní výrobcovia kozmetiky pre salóny vytvárajú jedinečné produkty, ktoré dokážu vyliečiť vážne problémy s vlasmi počas jedinej aplikácie. Pri pravidelnom používaní dokáže obnoviť rovnováhu vlhkosti a oleja, zabrániť štiepeniu končekov, obnoviť prirodzený lesk a zdravý vzhľad a predĺžiť udržanie farby po farbení.

  Kerastase

  Hodnotenie: 5.0

  Kerastase

  Francúzska spoločnosť predstavila svoje prvé výrobky v roku 1964. Dnes je to jedna z najobľúbenejších značiek profesionálnej starostlivosti o vlasy na svete. Široko sa používa v kozmetických salónoch a aj spotrebitelia oceňujú jeho účinnosť a kvalitu.

  Rad obsahuje profesionálne výrobky pre rôzne typy vlasov, ktoré sú zamerané na riešenie problémov spojených s týmito kučerami. Každá kolekcia má vyváženú škálu komplexov, ktoré boli vyvinuté vďaka úsiliu viac ako 2 000 zamestnancov. Kerastase Nutritive je určený pre suché a citlivé vlasy; okamžite hydratuje a vyživuje. REFLECTION sa stará o oslabené farebné kučery, dlhodobo udržiava pigment.

  Značka zahŕňa ochranu pred slnkom, spevnenie, kontúrovanie a starostlivosť o pokožku hlavy. Šampóny, kondicionéry a masky na starostlivosť o dlhé vlasy, kučeravé vlasy a rad produktov pre mužov.

  Alterna

  Hodnotenie: 4.9

  Alterna

  Výroba vysokokvalitnej luxusnej kozmetiky sa začala v roku 1997 v USA. Napriek svojej mladosti sa značka už stala známou a oceňujú ju nielen profesionálni stylisti, ale aj všetci milovníci exkluzívnej vlasovej kozmetiky.

  Špeciálny enzýmový komplex vo výrobkoch je založený na bioaktívnych zložkách, ktoré zvyšujú účinnosť vitamínov a minerálov. Rýchlejšie vstrebávanie, hlbšie prenikanie do štruktúry vlasov. Výskum v oblasti enzymoterapie viedol k vytvoreniu šampónov, pleťových vôd, balzamov s jedinečnými vlastnosťami. Vlasy sa vám doslova premenia pred očami, sú zdravé a lesklé.

  Prípravky obsahujú cenné a hodnotné zložky: výťažky z čierneho kaviáru, hľuzoviek, perál. Najväčšou výhodou značky Alterna je viditeľné spomalenie procesu starnutia vlasov. Výrobky sú určené pre všetky typy, vhodné pre citlivú pokožku hlavy a osoby náchylné na alergie.

  Americká posádka

  Hodnotenie: 4.8

  Americká posádka

  American Crew je celosvetová kozmetická značka zameraná na profesionálne kozmetické výrobky pre mužov. Zakladateľ David Raccuglia sa pred viac ako 20 rokmi rozhodol oživiť tradíciu kaderníctva pre silné pohlavie. V súčasnosti značka ponúka 40 produktov Alterna na profesionálnu starostlivosť o vlasy, ako aj produkty na holenie.

  Jedinečné zloženie a dizajnové balenie odlišujú túto značku od ostatných pánskych produktov. Rad Classic je určený na čistenie, výživu, hydratáciu a revitalizáciu. Tieto produkty regulujú rovnováhu mastnoty a vody, zanechávajú vlasy jemné a poddajné. Klasická mužná vôňa pretrváva aj po aplikácii.

  Rad CITRUS MINT je založený na citrusových extraktoch, ktoré sú známe svojím osviežujúcim a chladivým účinkom. Zloženie s mätovým a zeleným mätovým olejom a pšeničnými proteínmi intenzívne vyživuje, spevňuje a posilňuje a zabraňuje tvorbe lupín.

  Redken

  Hodnotenie: 4.7

  Redken

  Značka založená v roku 1960 je jednou z najznámejších vo svojej domovskej krajine, v USA. Názov spoločnosti je odvodený od kombinácie dvoch mien jej zakladateľov: herečky Pauly Kent a jej stylistu Jerryho Reddinga. Značka, ktorú od roku 1993 vlastní skupina L’Oreal, sa svojou popularitou rozšírila ďaleko za hranice krajiny. Dnes si ho na ošetrenie v kozmetických salónoch vyberá mnoho profesionálnych kaderníkov.

  Spoločnosť má viac ako 60 patentovaných výrobkov s jedinečnými vlastnosťami. Opravujú oslabenú štruktúru, hlboko vyživujú zvnútra. Sortimenty sú k dispozícii pre rôzne typy vlasov: suché a lámavé, farbené, poškodené a kučeravé vlasy.

  Existujú produkty na zväčšenie objemu pri korienkoch a po celej dĺžke, na prevenciu vypadávania vlasov, na lesk a zdravý vzhľad. Odborníci z laboratória vyvinuli vysoko účinné šampóny na starostlivosť o blond vlasy, ako aj špeciálny rad pre mužov.

  Pa
   Mitchell

  Hodnotenie: 4.6

  <img width="717" alt="Pa

   Mitchell“ src=“/wp-content/uploads/2023/02/58516666194291-1422.jpg“ height=“477″ title=“Pa

    Mitchell“>

    Ďalšia americká značka, ktorá bola založená v roku 1980, sa stala jednou z najuznávanejších značiek vo svete profesionálnej kozmetiky. Spoločnosť je priekopníkom v oblasti rozdelenia profesionálnych produktov podľa typu vlasov a vytvorila špeciálne produkty pre mastné, suché, normálne a kombinované vlasy.

    Viac ako 150 rôznych produktov starostlivosti o pleť. Patria sem šampóny, kondicionéry, farbivá, hydratačné prípravky, pleťové vody, stylingové prípravky a mnohé ďalšie. Všetky sú hypoalergénne, bezpečné pre zdravie. Obsahuje len vysokokvalitné zložky, ktoré sú prísne testované a označené.

    Politika Matrix bola dlho určená len pre profesionálnych kaderníkov. Vzhľadom na ich rastúcu popularitu sú dnes dostupné aj pre širokú verejnosť. Hlavné rozdiely medzi výrobkami sú: vysoká účinnosť, terapeutická starostlivosť a dlhotrvajúci účinok.

    Sexi vlasy

    Hodnotenie: 4.5

    Sexi vlasy

    Zakladateľ značky Michael O’Ruark založil spoločnosť, ktorá sa už desaťročia riadi tromi základnými princípmi: bezpečnosť, vysoké štandardy kvality a efektívne riešenie problémov. V súčasnosti používajú produkty Matrix nielen masoví kaderníci, ale aj najväčšie svetové filmové a šoubiznisové hviezdy.

    Všetky zložky obsiahnuté v prípravku sú prírodné a základné zložky, ktoré sú úplne bezpečné pre zdravie a životné prostredie. Neobsahuje parabény, sulfáty, umelé farbivá, vonné látky ani iné petrochemikálie. Jeden z najobľúbenejších radov, Organics, sa skladá z 95 % z organických látok.

    Hlavné účinné látky: arganový a mandľový olej, sójové a pšeničné aminokyseliny, výťažky z hodvábu. Šetrne a jemne sa starajú o kučery, riešia problémy suchých alebo mastných vlasov, obnovujú hydrolipidickú rovnováhu, trvalo fixujú pigment farbených vlasov, obnovujú štruktúru a zdravý vzhľad poškodených prameňov.

    Matica

    Hodnotenie: 4.4

    Matica

    Spoločnosť je známa nielen medzi profesionálnymi kaderníkmi, ale aj medzi širokou škálou Slovenskách spotrebiteľov, ktorí si vyberajú vysokokvalitné výrobky na starostlivosť o vlasy. Spoločnosť je zaradená do rebríčka, pretože jej kozmetika je mnohými považovaná za jednu z najlepších na domácom trhu. Spoločnosť bola založená v roku 1980 a pôsobí vo viac ako 50 krajinách sveta.

    Inovatívny vývoj, laboratórny výskum a špičková technológia prinášajú jedinečné výsledky v oblasti výrobkov na starostlivosť. Jedinečné patentované komplexy, ktoré nemajú v celosvetovom kozmetickom priemysle obdobu. Ich zloženie obsahuje bezpečné zložky, ktoré sú šetrné ku všetkým typom vlasov a citlivej pokožke hlavy.

    Slávny rad Matrix Biolage je založený výlučne na rastlinných zložkách. Všetky výrobky sú hypoalergénne. Ako biologicky odbúrateľný výrobok nemá žiadny vplyv na životné prostredie.

    OSMO

    Hodnotenie: 4.3

    OSMO

    Profesionálna britská značka je v rebríčku na ôsmom mieste. Vyrába širokú škálu prvotriednych výrobkov určených na starostlivosť o vlasy v salónoch. Spoločnosť už viac ako 20 rokov pomáha vytvárať módny vzhľad tým, že neustále vyvíja jedinečné prípravky na čistenie, úpravu, obnovu, omladzovanie a farbenie vlasov. Obaly s atraktívnym dizajnom zaujímajú dôstojné miesto na pultoch kaderníckych salónov.

    OSMO je tím kreatívnych mysliteľov, ktorí sami určujú trendy a prinášajú na trh výrobky, z ktorých mnohé sa stali kultovými. Vzorce prispôsobené potrebám rôznych typov kučier. Všetky prípravky testované na alergénnosť.

    Mnohí remeselníci sa rozhodujú pre Estel, pretože výrobky predstavujú najlepší pomer ceny a kvality pre želania ich klientov, ako aj pre ich vlastné potreby. Na všetkých nápadoch sa dá pracovať, vrátane tých najfantastickejších, a obe strany sú s výsledkami spokojné.

    L’Oreal

    Hodnotenie: 4.2

    L'Oreal

    L’Oreal je jednou z najstarších značiek, ktoré sú dnes prítomné na svetovom trhu s kozmetikou. Do skupiny patrí mnoho renomovaných značiek v luxusnom sektore, ako aj celý rad terapeutických produktov značky salón, značkových produktov salónov a produktov pre masový trh.

    Značka ponúka rôzne rady pre rôzne typy vlasov, ako aj pre špecifické problémy, ako je vypadávanie vlasov, nedostatok objemu alebo rozštiepené končeky. Vyvážené vyživujúce a terapeutické komplexy navrátia oslabeným vlasom zdravie a lesk v čo najkratšom čase.

    Roky výskumu a vývoja neboli márne. Spoločnosť vytvára jedinečné produkty, ktoré oceňujú poprední kaderníci a stylisti. Šampóny, peny, farby a ďalšie výrobky na starostlivosť o vlasy a styling značiek, ktoré tvoria L’Oreal, sú zďaleka najpredávanejšími výrobkami na svete.

    Estel

    Hodnotenie: 4.1

    Estel

    Ruská spoločnosť je takmer vždy na vrchole rebríčka najlepšej starostlivosti o vlasy. Začala svoju činnosť v roku 2000 a získala si silné postavenie nielen na domácom trhu, ale stala sa známou aj na celom svete. Kozmetika zodpovedá najlepším štandardom. Výrobný proces zohľadňuje všetky súčasné trendy, vyvíjajú sa jedinečné receptúry a používajú sa suroviny najvyššej kvality.

    Značka ponúka širokú škálu profesionálnych produktov na riešenie konkrétnych problémov. Výrobky na farbené vlasy zabraňujú strate pigmentu, udržujú farbu žiarivú. Šampóny a kondicionéry na poškodené kučery ich obnovujú na bunkovej úrovni, vďaka čomu sú pevnejšie, silnejšie a pružnejšie. Naše produkty pre blondínky neutralizujú žlté odtiene a dlhšie udržia chladné odtiene.

    Najobľúbenejšie rady: Otium, Curex, Estel haute couyure, Princess Essex, INeo-Crystal, Estel Prima, Niagara, Alpha Homme, No Stress, Color Off, Soft Touch, Estel Keratin, Termokeratin.

    Profesionálna značka starostlivosti o tvár

    Profesionálne produkty sú starostlivo vyvinuté pre potreby každého typu pleti. Jedinečné komplexy a špeciálne vyvinuté receptúry dokážu vyriešiť všetky problémy, od akné až po zmeny súvisiace s vekom. Obsahujú bezpečné zložky a mnohé rady sú vyrobené výlučne z prírodných zložiek. Prémiová kozmetika je obohatená o exkluzívne výťažky z kaviáru, sladkovodných perál a ďalších cenných zložiek.

    La Roche Posay

    Hodnotenie: 5.0

    La Roche Posay

    Francúzska spoločnosť bola založená pred viac ako sto rokmi, v roku 1904. Vyrobené z blahodarnej termálnej vody pod prísnym dohľadom dermatológov a oftalmológov. Všetky profesionálne produkty sú zdravé a vhodné pre citlivú pokožku náchylnú na alergie s terapeutickými účinkami. Jemná textúra, ktorá jemne ošetruje a čistí, vyživuje vitamínmi a minerálmi a obnovuje zdravý vzhľad.

    Minerálna voda je obohatená o selén. Pôsobí ako antioxidant, pomáha odstraňovať toxíny a chráni pred negatívnymi faktormi. Výrobky sú dostupné vo forme krémov, pleťových vôd, peny, sprejov a toník. Pohodlné balenie na jednoduchú aplikáciu a úsporné používanie.

    Mnohí odborníci a spotrebitelia sa zhodujú, že La Roche Posay je najlepšia kozmetika pre ľudí s citlivou pokožkou a je ideálna na dermatitídu, psoriázu a iné závažné ochorenia.

    Ahava

    Hodnotenie: 4.9

    Ahava

    Izraelská kozmetika je veľmi obľúbená na celom svete. Z tohto dôvodu sme do našej ponuky zaradili renomovanú spoločnosť Ahava, ktorá vyrába produkty na báze minerálov, bahna a vody z Mŕtveho mora, ktoré sú známe svojimi liečivými a omladzujúcimi účinkami.

    Produkty starostlivosti o pleť zahŕňajú čistenie, hydratáciu, regeneráciu a vyhladzovanie línií. Prvé produkty prenikajú hlboko do pórov a dokonale odstraňujú nečistoty a zvyšky make-upu. Tie obnovujú hydrolipidickú rovnováhu, intenzívne hydratujú, zachovávajú optimálne množstvo vlhkosti.

    Revitalizačný make-up obsahuje minerály z Himalájí a Mŕtveho mora. Táto ideálna kombinácia pomáha zaručiť maximálne účinky proti starnutiu. Vyhladzujúca línia je najlepšou prevenciou predčasného starnutia pleti. Upokojuje, vyživuje, hydratuje, odstraňuje vrásky a zabraňuje tvorbe stareckých škvŕn.

    C
   • nique
   • Hodnotenie: 4.8

    <img alt="C
   • nique“ src=“/wp-content/uploads/2023/02/50516666194291-9022.jpg“ title=“C

   • nique“>

    Spoločnosť bola založená pred päťdesiatimi rokmi a dnes je popredným svetovým výrobcom profesionálnej kozmetiky. Sú hypoalergénne, bez parfumácie a veľmi starostlivo testované dermatológmi. Každý výrobok je navrhnutý s ohľadom na individualitu každého typu pleti.

    C

   • nique vyvinul trojfázový systém starostlivosti, ktorý zahŕňa čistenie, peeling a hydratáciu. Komplexné používanie produktov revitalizuje a omladzuje pokožku.

    Najnovšia inovácia v rade hydratačných krémov na tvár Superdefence

    iple Action. Obsahuje jedinečné zloženie, ktoré zachováva krásu a mladosť na dlhé roky. Výťažky z exotických rastlín majú antioxidačný účinok. Enzýmy pomáhajú vytvárať ochrannú bariéru proti poškodeniu životného prostredia. Kyselina ribonukleová posilňuje imunitný systém.

    Clarins

    Hodnotenie: 4.7

    Clarins

    Clarins bola prvou značkou na zozname, ktorá získala medzinárodný certifikát potvrdzujúci výskum znášanlivosti jej vysokoúčinných prípravkov. Doteraz sa vydával len farmaceutickým spoločnostiam. Spoločnosť dbá na životné prostredie a všetky jej výrobky sú biologicky rozložiteľné.

    Naša kozmetika sa vyrába výlučne z prírodných a bezpečných zložiek. Alpské bylinné výťažky a prírodné oleje. Jedinečné produkty na podporu zdravia a omladenia sa podrobujú 86 testom, ktoré monitorujú kvalitu výrobkov od začiatku až po predaj.

    poskytujú maximálnu ochranu pokožky pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, chladu a vetra. Sortiment výrobkov bol vyvinutý pre dospievajúce aj zrelé ženy. Spoločnosť vyrába špeciálnu sériu výrobkov pre mužov.

    Najlepšie profesionálne značky make-upu

    Profesionálna kozmetika sa od výrobkov pre masových používateľov líši viacerými vlastnosťami. Má ľahšiu textúru, neucpáva póry, je hypoalergénny a make-up vďaka nemu vyzerá prirodzene a krásne. Príjemná konzistencia sa rovnomerne usadzuje na tvári, bez hrudiek a šmúh. Make-up od značkových produktov vydrží dlho.

    Make up naveky

    Hodnotenie: 5.0

    Make up naveky

    Založené v roku 2009. Jej zakladateľka, umelkyňa Dani Sanz, vytvára skutočne značkové produkty, ktoré oceňujú vizážisti a spotrebitelia na celom svete. Motto spoločnosti: „To najlepšie by malo byť dostupné pre každého!“Odbornosť spoločnosti PTING v oblasti značky a make-upu sa odráža vo všetkých jej produktoch uvádzaných na trh.

    Široká škála farieb a textúr francúzskej kozmetiky uspokojí aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Používa sa pri výrobe hollywoodskych filmov, pri fotení slávnych modeliek, na výstavách body artu.

    Najobľúbenejšie línie: AQUA XL,

     TRA HD, PRO-SC
      PTING. Prvý z nich je založený na jedinečných ultra vodeodolných zloženiach s rôznymi textúrami: matnou, perleťovou, metalickou a saténovou. Druhá séria umožňuje vyzerať prirodzene v televízii aj v mestskom živote. S PRO-SC
       PTING umenie kontúrovania je dostupné pre každú ženu, teraz je modelovanie tváre, pier a obočia možné bez vizážistu.

       Mac

       Hodnotenie: 4.9

       Mac

       Výrobky Mac na líčenie zaradené do nášho hodnotenia úspešne používajú profesionálni vizážisti na celom svete. Zakladatelia Frank Toskan a Frank Angelo boli sklamaní z nedostatku farieb a textúr, ktoré boli v tom čase k dispozícii… V roku 1984 založili spoločnosť s úplne novým konceptom líčenia.

       Bola vytvorená ako produktová línia na fotenie a natáčanie videí, módne prehliadky a iné profesionálne podujatia. Dnes jej výrobky uprednostňujú aj bežné ženy, ktoré oceňujú kvalitný a prirodzený make-up.

       Značka ponúka rôzne farby a textúry. V ponuke sú žiarivé plné a prirodzené odtiene, perleťové a saténové, metalické a s trblietavými čiastočkami… Výrobky spoločnosti prešli prísnym dermatologickým testovaním, takže sú bezpečné aj pre citlivú pokožku náchylnú na alergie.

       NYX

       Hodnotenie: 4.8

       NYX

       Vznikla v roku 1999 v Los Angeles v Kalifornii, rodisku profesionálneho líčenia. Spoločnosť Nyx je považovaná za najmladšiu a najrýchlejšie rastúcu kozmetickú spoločnosť na svete. Jej potenciálnym publikom sú dievčatá, ktoré uprednostňujú jasné, mladistvé obrázky a chcú sa odlišovať od ostatných. Nie nadarmo je značka pomenovaná po gréckej bohyni Nyx, majestátnej vládkyni noci.

       S každou novou kolekciou značka ponúka viac a viac farieb a textúr, aby uspokojila aj tých najnáročnejších zákazníkov. Všetky produkty sú vyvinuté s ohľadom na osobitosti vášho typu pleti. Rad obsahuje produkty na denné a nočné líčenie, svetlé a nude odtiene.

       Teraz je ľahké vytvoriť akýkoľvek obraz, experimentovať s textúrami a odtieňmi, vytvoriť dokonalé líčenie na každú príležitosť s make-upom Nyx. Kvalita a bezpečnosť sú kľúčom k úspechu nielen pre vizážistov, ale aj pre ženy všeobecne.

       Gosh

       Hodnotenie: 4.7

       Gosh

       Táto dánska značka bola pôvodne farmaceutickým výrobcom, ale v roku 1984 začala vyrábať farebnú kozmetiku. Vďaka prírodným zložkám a inovatívnej technológii použitej pri ich výrobe si ich obľúbili ženy na celom svete.

       K dispozícii sú hlavné rady produktov na líčenie očí, rúže a podklady. Maskary, ceruzky, očné tiene a očné linky sú vytvorené pod prísnym dohľadom dermatológov a oftalmológov; nespôsobujú alergické reakcie, dlho držia farbu a nekvapkajú z dôvodu tepla alebo vlhkosti. Výživné rúže a lesky na pery. Nielenže vytvárajú dokonalý make-up, ale starajú sa aj o jemnú pleť.

       Vývoj v oblasti podkladových krémov viedol k vývoju produktov s rôznymi textúrami a odtieňmi. Rovnomerne sa usadzujú, dlho vydržia. Sú založené na prírodných zložkách, ktoré nevysušujú, hydratujú a vyživujú.

       Najlepšie profesionálne značky starostlivosti o telo

       Telo, rovnako ako tvár, si vyžaduje každodennú starostlivosť. Profesionálne produkty sú účinnejšie pri riešení problémov a podpore mladistvého a krásneho vzhľadu. Obsahujú výživné zložky, výťažky z exotických rastlín a prírodné oleje. Hoci sú mnohé z týchto výrobkov drahé, používajú sa nielen pri salónnych procedúrach, ale aj pri domácej starostlivosti.

       Follement Professionnel

       Hodnotenie: 5.0

       Follement Professionnel

       Najlepšia v tejto kategórii je francúzska značka, ktorá sa zatiaľ nemôže pochváliť bohatou históriou. Od prvého dňa svojho uvedenia na trh v roku 2012 sa však dokázala presláviť inováciou, ktorá zaujala spotrebiteľské publikum. Mladí vedci pracujúci v Európskom laboratóriu molekulárnej biológie vytvorili komplex epidermálnych rastových faktorov, ktorý 17-krát urýchľuje proces regenerácie.

       Bol to jedinečný objav v oblasti omladzovania. Následne bolo na základe FdS vytvorených mnoho radov výrobkov starostlivosti o telo. Komplex obsahuje rastové faktory epidermis, fibroblasty, cievny endotel a vitamín B. Vďaka synergickému efektu zvyšujú prírodné a inovatívne zložky vlastné zdroje organizmu stimuláciou produkcie prospešných látok.

       Rozšírený sortiment dnes zahŕňa všetky výrobky, ktoré sa používajú v salónoch. Od krémov, masiek, emulzií, peelingov a zábalov. Boli vyvinuté poprednými odborníkmi na dermatológiu a sú optimalizované na ošetrenie v kozmetických salónoch.

       Čerstvé
      • ne
      • Hodnotenie: 4.9

       <img alt="Fresh
      • ne“ src=“/wp-content/uploads/2023/02/32716666194291-9922.jpg“ title=“Čerstvé

      • ne“>

       Ekologická kozmetika vyrobená z prírodných zložiek je obľúbená na celom svete. Výrobky gréckej spoločnosti Fresh nie sú výnimkou

      • ne technology, ktorá bola založená v roku 1992 v Aténach. Všetky produkty sú vyrábané ručne a využívajú tradície starovekých vedcov a liečiteľov. K dispozícii je 8 základných radov pre všetky typy pleti vrátane problematickej, citlivej a starnúcej pleti.

       Všetky výrobky sú k dispozícii s označením ECO. Neobsahujú silikóny, parabény, umelé vône, farbivá ani iné chemikálie. Zložky obsahujú rastlinné látky, prírodné oleje a vitamíny. Každý výrobok obsahuje najmenej 12, čo je prísne kontrolované, aby sa zabezpečili takéto ohromujúce výsledky.

       Jej kozmetika sa vyznačuje jemnou textúrou a prírodnými vôňami na báze vzácnych bylín a kvetov. Obnovuje silu a krásu, vyživuje, zabraňuje starnutiu.

       SesDerma

       Hodnotenie: 4.8

       SesDerma

       Ďalšou v našom prehľade je značka Fresh, ktorú v roku 1989 vytvoril tím rovnako zmýšľajúcich ľudí. Spoločnosť FdS ne založili mladí vedci a dermatológovia, ktorí chceli ponúknuť účinnejšie ošetrenia nielen pre normálne typy pleti, ale aj pre problematické a precitlivené typy pleti. Motto spoločnosti: „Počúvanie vašej pokožky“. Plne odráža stratégiu spoločnosti SesDerma používať najbezpečnejšie a najkvalitnejšie produkty, ktoré nespôsobia žiadnu škodu, ale mnohonásobne ju zlepšia.

       Značka je priekopníkom v používaní moderných technológií. Jedným z nich sú genokosmetické produkty, ktoré opravujú poškodenie buniek na úrovni DNA. V súčasnosti salóny používajú produkty štyroch línií, ktoré majú silný regeneračný účinok a poskytujú trvalo pozitívne výsledky aj pri vážnych estetických nedokonalostiach tela.

       Ďalším známym know-how je NANOTECH. Vďaka nanotechnológii sa aktívne zložky prípravkov dostávajú do hlbších vrstiev, čo zaručuje rýchly omladzujúci účinok. Spoločnosť je známa svojím rozsiahlym sortimentom profesionálnych čistiacich prostriedkov, ktoré riešia rôzne problémy.

       Premier Mŕtve more

       Hodnotenie: 4.7

       Premier Mŕtve more

       Spoločnosť so sídlom v Izraeli, ktorá je teraz na štvrtom mieste, využíva bohaté prírodné zdroje svojej krajiny a mnohým ženám vracia sebavedomie. Ponúka produkty intenzívnej starostlivosti pre všetky typy pleti. Sortiment zahŕňa všetko od čistenia až po omladzovanie. Mnohé z nich získali vysoké hodnotenia od svetových odborníkov pre svoje originálne receptúry a preukázané účinky.

       Spoločnosť Premier Dead Sea bola založená v roku 1990. Roky nepretržitého výskumu v našom vlastnom laboratóriu s cieľom prepojiť prírodné zložky s vedeckými objavmi v kozmetológii. Podieľajú sa na nich leteckí dermatológovia a profesori chémie, ktorí sa špecializujú na biologickú povahu kože.

       Mnohé produkty sú vytvorené pomocou tajného čistiaceho procesu, ktorý vedie k regenerácii tkaniva na bunkovej úrovni. Na komplexné dermatologické a estetické problémy bol zavedený parafarmaceutický rad, ktorý dokonale spája pokroky v kozmetike a medicíne.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: