5 najlepších lipolytík pre telo

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako odporúčanie na nákup. Pred nákupom sa odporúča poradiť sa s odborníkom.

Lecitín je látka produkovaná pečeňou. Zohráva aktívnu úlohu v metabolizme lipidov, čím zabezpečuje stabilné odbúravanie tukových buniek. Znižuje prirodzený proces, ktorý spôsobuje hromadenie usadenín v problémových oblastiach. Hlavnými príčinami sú sedavý spôsob života, stres, nesprávna strava.

Lipolytic, produkt aktívne používaný na boj proti celulitíde a odstraňovanie tuku zo stehien, zadku, ramien a chrbta. Injekčná metóda pomáha odstrániť lokálne usadeniny, ktoré nezmiznú ani po intenzívnom tréningu. Lipolytiká okrem zoštíhľujúceho účinku dodávajú pokožke pružnosť, jemnosť. Viditeľne spevňuje, vyhladzuje a odfarbuje škvrny rôzneho pôvodu.

Produkt na spaľovanie tukov na báze sójových enzýmov. Ovplyvňujú procesy lipolýzy, zlepšujú metabolizmus a obnovujú normálnu mikrocirkuláciu krvi. Výsledky dosiahnuté použitím lipolytík sú dlhodobé. V ošetrených oblastiach sa prestane hromadiť tuk, objem tela sa výrazne zmenší a silueta zostane v dokonalom tvare.

Použitie injekčných lipolytík je tolerované z hľadiska bolesti a nevyžaduje dlhé rehabilitačné obdobie. Ktoré z nich sú najefektívnejšie, vám povieme v našom článku, v ktorom zdôrazníme všetky výhodné vlastnosti.

Hodnotenie najlepších lipolytík pre telo

NomináciaMiestoNázovCena
Hodnotenie najlepších lipolytík pre telo1Dermaheal LL1 615 €
2AERAZEN LaboratoiresFi
o Jenyx Cell
2 780 €
3McCosmetics s hyaluronidázou (fúzny tuk)1 630 €
4VELUDERMFOSFATIDYLCHO
 • NE
 • 295 €
  5SKINASIL S
 • m Telo
 • 650 €

  Dermaheal LL Lipolytický spevňujúci kokteil proti celulitíde

  Hodnotenie: 4.9

  DERMAHEAL LL LIPOLYTICKÝ LIFTINGOVÝ KOKTEIL PROTI CELULITÍDE

  Zlatá medaila je univerzálny produkt, ktorý sa používa na redukciu lokálnych ložísk na stehnách, bruchu a rukách. Jeho aplikácia zaručuje pozitívny výsledok v prípade strií, celulitídy v akomkoľvek štádiu a lokálnej obezity. Multi-aktívny koktail s komplexom látok, ktoré majú pozitívny vplyv na vnútorné procesy a podporujú rýchlu vonkajšiu transformáciu. Kyselina hyalurónová, minerály, biometrické peptidy, L-karnitín.

  Aminokyseliny sa aktívne podieľajú na spaľovaní tukov. Urýchľujú procesy chudnutia, zlepšujú metabolizmus. Hypoalergénne zloženie nie je škodlivé pre telo. Dva rôzne režimy aplikácie, štandardný a intenzívny, podľa závažnosti lézie. Vhodnú liečbu určí špecialista, ktorý zhodnotí stav kože a ak nie sú kontraindikácie, začne liečbu. Ihly sa vyberajú podľa hrúbky tukovej vrstvy.

  Výrobok sa vyrába v Južnej Kórei a spĺňa všetky ruské bezpečnostné predpisy. Je vhodný pre všetky typy pleti, nevyvoláva podráždenie citlivej pokožky. Klinické štúdie potvrdili účinnosť lipolytika, ktoré aktívne používajú profesionálni kozmetici.

  Výhody

  • Niekoľko silných účinných látok;
  • lipo-care pre natiahnutú pokožku
  • Znižuje množstvo lokalizovaného PJA;
  • Celková korekcia siluety.

  Chyby

  • nezistiteľné.

  Lipolytický kokteil pre teloAERAZEN Laboratoires Fi
  o Jenyx Cell

  Hodnotenie: 4.8

  AERAZEN Laboratoires   Fi</div><p>o Jenyx Cell“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/3831666196371-735-.jpg“ height=“400″ title=“AERAZEN Laboratoires Lipolytický koktail Fi body<br />o Jenyx Cell“></p><p>Na druhom mieste je účinný lipolytický prípravok vytvorený profesionálnou spoločnosťou z Talianska. Spoločnosť sa zameriava na výskum kozmetických a lekárskych zložiek a vyvíja najnovšie prípravky na omladenie tváre a tela. Prísna kontrola výrobného procesu zabezpečuje dodržiavanie medzinárodných noriem. Jeho high-tech zloženie umožňuje dosiahnuť rýchle výsledky. Je bezpečný, hypoalergénny, poskytuje stabilný dlhodobý účinok.</p><p>Lipolytikum novej generácie, ktoré stimuluje funkciu lymfatickej drenáže, zabraňuje lokálnym usadeninám, podporuje tvorbu kolagénu, zvyšuje úroveň hydratácie tkaniva a obnovuje jemnosť a pružnosť pokožky. Obsahuje vitamín E, ktorý zastavuje oxidačné procesy a odstraňuje už vzniknuté zmeny. Deoxycholát sodný a kofeín majú lipolytický účinok, stimulujú odbúravanie tukov a zlepšujú postavu.</p><p>Výrobok prináša výsledok podobný biorevitalizačnému postupu. Pokožka je optimálne podporovaná živinami. Spúšťa program sebaobnovy, ktorý vedie k viditeľnej transformácii.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>inovatívny a účinný vzorec;</li><li>Odstraňuje preťaženie tkanív;</li><li>obnovenie pružnosti;</li><li>liečba komplexnej celulitídy.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie je identifikovaný.</li></ul><h3>Lipolytický hyaluronidázový telový kokteil (fúzny tuk) McCosmetics</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=MCCOSMETICS LIPOLYTICKÝ TELOVÝ KOKTEIL S HYALURONIDÁZOU (FÚZNY TUK)

  Tretie lipolytikum od španielskej značky McCosmetics. Vďaka mnohým štúdiám a skúsenostiam odborníkov vyrába luxusné produkty starostlivosti o pleť. Hlavným cieľom každého výrobku je vyriešiť konkrétny problém a odstrániť estetickú chybu. Pre každý problém sa vyberie vhodná kombinácia zložiek, ktorá zabezpečí dlhodobý pozitívny účinok. Prípravok je určený na odstránenie lokalizovaného tuku a celulitídy v štádiu 3-4. Bojuje proti závažným defektom a viditeľne koriguje postavu v krátkom čase.

  Silný lipolytický komplex obsahuje niekoľko účinných látok: hyaluronidázu, kofeín, organický kremík, Centella asiatica. Aktivujú procesy rozpadu tukových buniek, obnovujú elasticitu, odstraňujú vrásky, posilňujú cievy, zvyšujú lokálnu imunitu a poskytujú omladzujúci účinok.

  Aplikuje sa mesačne, začína sa 1 injekciou raz týždenne počas jedného mesiaca, potom nasledujú 2 injekcie v druhom mesiaci a 1 injekcia v treťom mesiaci. V prípade potreby sa objednajte na opakované udržiavacie ošetrenia každé 2-3 mesiace. Ak je stav kože závažný, technik môže zdvojnásobiť množstvo.

  Výhody

  • neutralizuje efekt pomarančovej kôry;
  • stimulácia syntézy prírodného kolagénu;
  • Zvýšený účinok lymfatickej drenáže;
  • Zničenie hustej vrstvy tuku.

  Nevýhody

  • Neidentifikované.

  Fosfatidylcholín priamy lipolytický VELUDERMPHOSFATIDYLCHO
 • NE
 • Hodnotenie: 4.6

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: