15 najlepších kávovarov De’Longhi

Ak hľadáte kvalitný kávovar od značky s dobrou povesťou, hľadajte De’Longhi. Spoločnosť vyrába viac ako sto typov zariadení na prípravu horúcich nápojov. Naše hodnotenie na základe recenzií zákazníkov vám pomôže vybrať najlepšiu možnosť.

Ako si vybrať kávovar

Táto renomovaná značka vyrába tieto typy kávovarov:

 1. Gejzír. Jeho princíp fungovania je založený na tlaku pary. Pred použitím nemusíte variť vodu a získate chutnú kávu bez zvyškov. Upozorňujeme, že v tomto prístroji nie je možné pripraviť silný nápoj.
 2. kvapkanie. Ide o najbežnejší typ zariadenia, ktoré pomáha získať pomerne dobrú kávu. V tomto prístroji je varenie nápoja jednoduché a bezpečné. Jednou z výhod kapsulového stroja je, že nevyžaduje žiadnu ďalšiu údržbu. Musíte si uvedomiť, že príprava kávy trvá najmenej päť minút.
 3. Kapsula. Tento kávovar je malý a pripravuje aromatické nápoje rýchlejšie ako iné kávovary. Je dôležité si uvedomiť, že v budúcnosti si budete musieť kúpiť špeciálne odsávače pár, ktoré sú často prednastavené na prácu s konkrétnym spotrebičom.
 4. Espresso.Lepšia možnosť pre milovníkov hlbokých L. Espresso kávovary sa vyrábajú v rôznych podtypoch a cenovo sa veľmi líšia. Hlavnou výhodou všetkých týchto modelov je, že vytvárajú penivý, krémový nápoj.

Dôležité je tiež pozrieť sa na veľkosť, dizajn, počet šálok na prípravu a na to, či sú k dispozícii nejaké ďalšie funkcie. Všetky tieto vlastnosti sme zohľadnili pri zostavovaní rebríčka najlepších kávovarov Delongi.

Poradie najlepších kávovarov De’Longhi

Nominovalumiestnenienázov výrobkucena
Najlepšie kávovary na prekapávanú kávu De’Longhi1De’Longhi ICMI 211 Distinta5 955€
2De’Longhi ICM 152504 820€
3De’Longhi ICM 152102 490€
Najlepšie kávovary De’Longhi geyser1De’Longhi EMKM 6 A
 • cia
 • 4 094€
  2De’Longhi EMKM 4 A
 • cia
 • 4 290€
  Najlepšie kávovary na kapsule De’Longhi1De’Longhi Nespresso Latissima Touch14 990€
  2De’Longhi EN 50013 410€
  3De’Longhi EN 80 AE8 030€
  4De’Longhi Nespresso Inissia4 719€
  Najlepšie lacné kávovary De’Longhi1De’Longhi EC 820 B15 000€
  2De’Longhi EC 68513 785€
  3De’Longhi EC 1559 990€
  Najlepšie viacúčelové kávovary De’Longhi z hľadiska pomeru kvality a ceny1De’Longhi ECAM 650.85.MS118 464€
  2De’Longhi ESAM 6900 M PrimaDonna Exclusive79 390€
  3De’Longhi ECAM 22.360/36633 490€

  Najlepšie kávovary na prekapávanú kávu De’Longhi

  Sortiment ICMI je na trhu zastúpený kávovarmi s dvoma rôznymi platformami. Majú veľa spoločného, od štýlového dizajnu až po absenciu permanentného filtra. Je dôležité si uvedomiť, že cena týchto kávovarov je vzhľadom na popularitu značky o niečo vyššia ako cena porovnateľných výrobkov.

  De’Longhi ICMI 211 Distinta

  Hodnotenie: 4.9

  De'Longhi ICMI 211 Distinta

  Kávovar ICMI 211 Distinta na vrchole zoznamu. Vybavené funkciou automatického vypnutia, ktorá minimalizuje spotrebu energie. Káva zostáva v kávovare horúca štyridsať minút. Program Aroma vám umožňuje vybrať si požadovanú silu a chuť nápoja. Na jedno použitie možno uvariť približne 10 šálok kávy.

  Mnohí majitelia kávovarov ho označujú za najlepší zo všetkých modelov prekapávacích kávovarov na trhu. Odporúča sa však, aby ste filtre po každom použití umyli a vnútro zariadenia utreli. Na stroji sú tiež stopy po škvrnách od nápojov a odtlačky prstov. Rovnako ako so všetkými spotrebičmi sa s ním musí zaobchádzať opatrne. Cena je tak akurát pre úroveň kvality.

  Výhody

  • jednoduchá obsluha;
  • originálny dizajn;
  • zahrievanie banky;
  • úspora energie;
  • robustný plast; optimálne
  • Hodnota za peniaze.

  Nevýhody

  • žiadne zjavné znaky.

  De’Longhi ICM 15250

  Hodnotenie: 4.8

  De'Longhi ICM 15250

  Tento kávovar má všetky klasické funkcie kávovaru, ako je systém proti vzniku kapsúl, indikátor nastavenia vody, ohrev tekutiny. Okrem toho je výrobok vybavený časovačom s odloženým štartom a režimom na prípravu silných nápojov „Aroma. Navonok sa zariadenie veľmi podobá svojim náprotivkom. Štýl v čierno-striebornej farbe s uhladeným dizajnom. Sklenená banka je pomerne veľká – 1,25 litra. Dodáva sa s piatimi papierovými filtrami.

  Zákazníci sú nadšení týmto všestranným prístrojom, ktorý im spríjemňuje rána čerstvým nápojom. Hovorí sa, že káva nie je horúca, ale stále je dostatočne horúca. Výrobok odporúča na kúpu viac ako 85 percent spotrebiteľov.

  Výhody

  • automatické vypnutie;
  • lahodná káva;
  • reprezentatívny dizajn;
  • pohodlná prevádzka.

  Nevýhody

  • Žiadne veľké nevýhody.

  De’Longhi ICM 15210

  Hodnotenie: 4.7

  De'Longhi ICM 15210

  Ďalší model v rebríčku sa dostal na Slovenská trh skôr ako ostatné. Nemá žiadne ďalšie funkcie. Maximálna jednoduchosť s 1,25-litrovou nádržou a výkonom 900 W. Nádrž pojme 10 šálok kávy. Kupujúci uvádzajú, že sa spotrebič veľmi ľahko používa. Nemá plastový zápach a dlhšie si udržiava teplotu. Kompaktné rozmery umožňujú umiestnenie stroja na ľubovoľnom vhodnom mieste.

  Systém proti odkvapkávaniu zabraňuje náhodnému vyliatiu na stôl. Jednoduché vyberanie nápoja z kávovaru vďaka praktickej plastovej rukoväti. Stupnica na prístroji ukazuje, koľko vody bolo naliate. Len päť jednorazových filtrov. Musíte si neskôr zakúpiť nové. Celkovo sú recenzie na produkt pozitívne. Len niekedy kritizovaný za krehký plast výrobku.

  Výhody

  • sa naozaj ľahko používa;
  • dobrý vzhľad;
  • prijateľná veľkosť;
  • primeraná cena;
  • dobrá káva.

  Nevýhody

  • Žiadne automatické vypnutie.

  Najlepšie kávovary De’Longhi geyser

  Kávovary Geyser nie sú lacné. Za ponúkanú cenu získate skvelú kvalitu vyhotovenia, robustné kovové telo a štýlový model od známej značky.

  De’Longhi EMKM 6 A
 • cia
 • Hodnotenie: 4.9

  De'Longhi EMKM 6 A<li></div><p>cia“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/64316666194561-1115.jpg“ title=“De’Longhi EMKM 6 A</p><li>cia“><p>Elektrický kávovarEMKM 6 A</p><li>Určené na tri šálky kávy. Má mechanické ovládanie a dlho udržiava nápoj horúci. Základňa stroja sa počas prevádzky nezahrieva. Zákazníci si výrobok obľúbili – jednoduché čistenie, pevný materiál a štýlový dizajn. Káva je podľa nich aromatická a plná. Mnohí ľudia uprednostňujú model gejzíru pred predtým používaným varením.<p>Jednotka nezaberá veľa miesta. Ovládanie je celkom jednoduché. Zvládne to aj dieťa. Niektorí majitelia by radi videli kávovar so zvukovým signálom, keď je pripravený, ale celkovo sú s výrobkom spokojní a odporúčajú ho. Priemerná cena 5 tisíc Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Vysokokvalitná káva;</li><li>samočinné prepínanie;</li><li>Priehľadná žiarovka s viditeľným procesom varenia</li><li>kompaktná veľkosť;</li><li>Je ticho;</li><li>regulácia teploty.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie je vhodný pre veľké spoločnosti.</li></ul><h3>De’Longhi EMKM 4 A<li>cia</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=De'Longhi EMKM 4 A<li></div><p>cia“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/57216666194561-1115.jpg“ title=“De’Longhi EMKM 4 A</p><li>cia“><p>Budúci majitelia tohto prístroja by mali vedieť, že 400 mililitrov je plné množstvo tekutiny, z ktorého sa pripraví 100 mililitrov kávy. Táto časť je optimálna pre jednu alebo dve osoby. Káva je na druhej strane veľmi kvalitná a proces je veľmi zábavný.</p><p>Udržuje teplo približne 30 minút. Nemusíte sa obávať, že tekutina vytečie. Môžete ho bezpečne položiť na akýkoľvek povrch, pretože základňa sa nezahrieva. Gejzír sa vypne, keď sa nepoužíva, a má regulátor vody. Tri farebné varianty – sivá, čierna a strieborná. Cena začína od 4290 Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>priestranná veľkosť;</li><li>samočinné prepínanie;</li><li>praktické použitie;</li><li>jednoduchá údržba.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Výťažnosť výrobku je malá.</li></ul><h2>Najlepšie kapsulové kávovary De’Longhi</h2><p>Cena kapsulovača závisí od toho, či má kapsulovač, tlak čerpadla, výkon a objem nádrže na vodu. V neposlednom rade zabudované programy a funkcie, ako aj materiál skrine. Modely kapsúl Delongi sú veľmi nenáročné a ľahko sa používajú.</p><h3>De’Longhi Nespresso Latissima Touch</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=De'Longhi Nespresso Latissima Touch

  Prakticky žiadne hodnotenie kapsulových kávovarov sa nezaobíde bez Nespresso Latissima Touch. Dokonale zapadá do dizajnu kuchyne a pripraví kávu pre každú chuť. Pena je lahodne hladká a jemná.

  Odpadkový kôš pojme desať kapsúl. Špeciálny systém vás informuje, keď je čas na odstránenie vodného kameňa. Jednoduché ovládanie vďaka dotykovým tlačidlám a nastaviteľnému zásobníku. Ľudia, ktorí ho používajú, hovoria, že káva je rovnako rýchla ako v automatickom kávovare, ale chutí lepšie. Pripravuje skvelé cappuccino, latte, lungo a espresso. A stačí jeden dotyk, aby sa uvaril. Cenu kávovaru si nemôže dovoliť každý.

  Výhody

  • rýchle varenie;
  • Vysokokvalitná káva;
  • krásny dizajn;
  • Správa o čistení.

  Nevýhody

  • hlasitá prevádzka.

  De’Longhi EN 500

  Hodnotenie: 4.8

  De'Longhi EN 500

  Ergonomický a štýlový kávovar De’Longhi EN 500 je ideálny do malých kuchýň. Model poteší aj najnáročnejšieho znalca. Najvyšší tlak je 19 barov. Vďaka tomu je káva veľmi aromatická a plná. Integrovaný kapučinátor šľahá krémové mlieko v nastaviteľnej výške. Špeciálne navrhnutá odnímateľná odkvapkávacia miska. Automatické vypnutie uľahčuje a spríjemňuje používanie spotrebiča.

  Má optimálnu kapacitu nádržky na vodu (1 liter), funkciu odstraňovania vodného kameňa a ukazovatele hladiny vody. Klasická veľkosť nádoby pojme osem použitých kapsúl. Cena výrobku je viac ako 16 tisíc Euro.

  Výhody

  • kompaktnosť;
  • dobre vyzerajúci vzhľad;
  • Indikátor odstránenia vodného kameňa;
  • skvelá káva;
  • jednoduchá obsluha.

  Nevýhody

  • predražené;

   hlučná prevádzka.

  De’Longhi EN 80 AE

  Hodnotenie: 4.7

  De'Longhi EN 80 AE

  Ďalší kávovar s najvyšším hodnotením vám umožní navždy zabudnúť na instantnú kávu a každý deň si vychutnávať chutný prírodný nápoj. De’Longhi EN 80 AE je kompaktný, ľahko ovládateľný a jednoduchý na obsluhu. Moderný dizajn, ideálny pre domácnosť alebo malú kanceláriu. Má varný mechanizmus s extrakčným systémom, ktorý je určený pre jednotlivé kapsule.

  Kávovar sa automaticky vypne po deviatich minútach v pohotovostnom režime. Zariadenie je pripravené na použitie už 25 sekúnd po zapnutí. Optimálnu silu zabezpečuje tlak 19 barov. Zákazníci, ktorí ho používajú už viac ako rok, uvádzajú, že funguje bezchybne, hoci je mierne hlučný. Odporúča sa kupovať iba originálne kapsule, inak by sa zariadenie mohlo poškodiť.

  Výhody

  • plná chuť kávy
  • rýchle spustenie;
  • Minimálna údržba;
  • jednoduchosť používania;
  • Ľahký a kompaktný model;
  • Vysoký výkon (1260 W).

  nevýhody

  • hlučná prevádzka.

  De’Longhi Nespresso Inissia

  Hodnotenie: 4.6

  De'Longhi Nespresso Inissia

  Nespresso Inissia je spoľahlivé a cenovo dostupné. Voňavé espresso alebo lungo si môžete pripraviť na jeden záťah. Nemusíte sa obávať, že sa vysoká šálka nezmestí na odkvapkávaciu misku; prvok je výškovo nastaviteľný. Tlak 19 barov zachováva arómu kávy a zaručuje jej bohatú chuť. Vyžaduje minimálnu spotrebu elektrickej energie vďaka príkonu 126 W.

  Nádržka pojme až 700 ml kvapaliny. Má odnímateľnú odkvapkávaciu misku. Jednoduché čistenie. Model umožňuje regulovať objem vodnej časti. Automatické vypnutie zabraňuje prehriatiu. Špeciálna kontrolka vás informuje o tom, kedy je zariadenie pripravené.

  Výhody

  • bezpečnosť;
  • dobre ladí s interiérom;
  • kompaktnosť;
  • Nastaviteľná regulácia porcií kvapaliny;
  • jednoduchosť používania;
  • Chutná káva na konci dňa.

  Nevýhody

  • nízky výnos.

  Najlepšie lacné kávovary De’Longhi

  Espresso kávovary sú obľúbené vďaka jednoduchosti prístroja a vysokej kvalite kávy. Tieto prístroje sú zvyčajne multifunkčné a nepotrebujú vyberateľné filtre. Varia pri pomerne vysokej rýchlosti varenia.

  De’Longhi EC 820 B

  Hodnotenie: 4.9

  De'Longhi EC 820 B

  EC 820 B vám ráno ušetrí čas a umožní vám vychutnať si čerstvý horúci nápoj. Má elegantné telo a dokáže naraz uvariť dve šálky kávy. Espresso je jemné a voňavé. Môžete si tiež pripraviť latte a cappuccino s jemnou mliečnou penou.

  Systém rýchleho ohrevu umožňuje začať variť už po štyridsiatich sekundách od zapnutia. Odnímateľná odkvapkávacia miska udržiava poriadok v kuchyni. Vysoký výkon 1 450 W pomáha šetriť energiu a tlak 15 barov je ideálny na prípravu kvalitného nápoja.

  Výhody

  • pohodlné a jednoduché používanie
  • kvalitný materiál;
  • jednoduchá údržba;
  • Krásny dizajn;
  • rýchla výroba kávy.

  Nevýhody

  • Vhodné pre vysoké šálky.

  De’Longhi EC 685

  Hodnotenie: 4.8

  De'Longhi EC 685

  EC 685 je kompaktný kávovar typu carob. Dá sa z neho pripraviť espresso a cappuccino. Je vhodný do bytov a kancelárií. Integrované čerpadlo poskytuje tlak 15 barov, ktorý zvýrazní arómu a chuť bohatej kávy. Automatický systém udržiava správnu teplotu a rýchlo vydáva nápoj. Vyhrievaná plošina umožňuje umiestniť hrnček s kávou a zabrániť jej vychladnutiu. Funkcia samočinného prepínania na úsporu energie.

  Odnímateľná odkvapkávacia miska je veľmi pohodlná, súdiac podľa spätnej väzby zákazníkov. Vďaka tomu sa stroj ľahko udržiava. Kávovar je tichý a dostupný v troch farbách.

  Výhody

  • káva najvyššej kvality;
  • Program na odstraňovanie vodného kameňa;
  • Zmestia sa do nej dva dávkovacie poháre;
  • kontrola konzistencie;
  • Automatizácia;
  • Zvyšuje rýchlosť prípravy espressa;
  • vysoký výkon (1300 W).

  Nevýhody

  • Filter sa musí po použití vyčistiť.

  De’Longhi EC 155

  Hodnotenie: 4.7

  De'Longhi EC 155

  Na tomto modeli môžete získať aromatické espresso s lahodnou penou. Jeho princíp fungovania je rovnaký ako u ostatných špičkových modelov v tejto kategórii. Káva sa prečerpáva parou pod vysokým tlakom. Absorbuje chuť a vôňu mletých zŕn. Výsledkom je lahodne horúci a krémový nápoj.

  Jedinou nevýhodou je hlasný hluk, ktorý vydáva para pod tlakom. Tento proces však trvá menej ako minútu a nie je vám nepríjemný. Zákazníkom sa páči, že objem a silu nápoja si môžu prispôsobiť podľa svojej chuti. Môžete tiež pripraviť dve šálky espressa naraz. Majitelia sa vyjadrili, že oceľová základňa nie je príliš pevne umiestnená pod šálkami a pri používaní môže vibrovať. Musím používať ťažší hrnček.

  Výhody

  • Slušný výsledok na výstupe;
  • optimálny tlak čerpadla;
  • intuitívne ovládanie;
  • kotol z nehrdzavejúcej ocele.

  Nevýhody

  • relatívne hlučná prevádzka;
  • Stojan sa časom poškriabe.

  Najlepšie viacúčelové kávovary De’Longhi z hľadiska pomeru ceny a kvality

  ECAM sa dodáva s predĺženou zárukou. Možno nie sú cenovo dostupné pre každého, ale sú veľmi obľúbené medzi milovníkmi kávy.

  De’Longhi ECAM 650.85.MS

  Hodnotenie: 4.9

  De'Longhi ECAM 650.85.MS

  Model ECAM 650.85.MS umožňuje nielen dokonalé espresso, ale aj jemné cappuccino, horúcu čokoládu a Americano. S týmto prístrojom môžete pripraviť akýkoľvek recept. Pamätá si nastavenia a nemusí sa starať o neustále nastavovanie teploty a času varenia. Ovládanie zariadenia je vďaka farebnej dotykovej obrazovke pomerne jednoduché. Vďaka bezplatnej aplikácii Coffee Link môžete kávovar aktivovať na diaľku.

  Má integrovaný mlynček, ktorý sa dá použiť na rozomletie zŕn na prášok. A je možné si vybrať z trinástich úrovní brúsenia. Krásna a stabilná pena sa získava miešaním pary, mlieka a vzduchu.

  Výhody

  • Integrovaný mlynček na kávu;
  • Možnosť prípravy nápojov podľa vlastnej chuti;
  • časovač spustenia;
  • Režim úspory energie;
  • samočistenie;
  • podporu operačného systému Android;
  • smartfón ako PU;
  • Odkvapkávacia mriežka je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele;
  • Telo je vyrobené z odolného kovu;
  • veľká nádrž na vodu (2 l).

  Nevýhody

  • žiadne zjavné nevýhody.

  De’Longhi ESAM 6900 M PrimaDonna Exclusive

  Hodnotenie: 4.8

  De'Longhi ESAM 6900 M PrimaDonna Exclusive

  Ďalší model v hodnotení je superprofesionálny kávovar, ktorý je vybavený patentovaným výrobníkom cappuccina a adekvátnym ovládacím programom. Prístroj má šesť kovových tlačidiel pre rôzne druhy kávy, farebný displej a voliteľný kapučinátor. Má tiež filter na tekutiny a ohrievač hrnčekov.

  Kupujúcich potešila dostupnosť mlynčeka na kávu, možnosť vytvoriť si vlastný profil. Opisujú, že zariadenie vám samo povie, kedy ho treba vyčistiť, pridať kávové zrná a naplniť vodou. Káva je vynikajúca, vôňa sa šíri po celom dome.

  Výhody

  • multifunkčnosť;
  • podsvietený farebný displej;
  • kvalita vyhotovenia;
  • dostupnosť mlynčeka na kávu;
  • Kontrola teploty a pevnosti;
  • čističku vody;
  • dokonalá káva;
  • reprezentatívny vzhľad.

  Nevýhody

  • nie.

  De’Longhi ECAM 22.360/366

  Hodnotenie: 4.7

  De'Longhi ECAM 22.360/366

  Posledný účastník rebríčka je právom považovaný za najlepší model vo svojej cenovej kategórii. Prístroj je vybavený mlynčekom s 13 úrovňami mletia. Prístroj má šesť kávových programov. Stačí stlačiť tlačidlo. Celý proces prebieha v automatickom režime. Na textovom displeji môžete zvoliť objem a teplotu nápoja, počet použitých kávových zŕn.

  Zákazníci si ECAM 22 360/366 obľúbili pre jeho funkciu ohrievania, možnosť čistenia nádrže a plánovanú aktiváciu a deaktiváciu zariadenia. Jediná vec, ktorá by mohla byť mätúca pri kúpe, je veľká hmotnosť kávovaru.

  Výhody

  • Úprava nápoja podľa vlastnej chuti;
  • jednoduché a prehľadné rozhranie;
  • dlhý kábel;
  • samočistiaca funkcia mliekovaru;
  • pôsobivý vzhľad.

  Nevýhody

  • Hmotnosť je viac ako 9 kg;
  • základňa odolná proti poškriabaniu.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: