15 najlepších ponorných mixérov

Dávno preč sú časy, keď ste museli vajcia šľahať alebo pyré pripravovať ručne. Ženám v domácnosti teraz môžu pomôcť stroje, ktoré znižujú množstvo práce pri varení nielen každodenných jedál, ale aj gurmánskych pokrmov rýchlo a bez námahy.

Mixér nájdete takmer v každej kuchyni. Stal sa nepostrádateľným pri varení polievok, mliečnych koktailov, smoothies, pyré, detskej stravy. Najjednoduchším typom je ponorný mixér. Skladá sa z tela rukoväte a dýzy. Kompaktné, priestorovo úsporné a mobilné zariadenie možno použiť na sekanie aj malých množstiev prísad.

Ale aj tieto malé spotrebiče sa vyrábajú v rôznych cenových reláciách. Spoločnosť Expertology zostavila rebríček ponorných mixérov na základe spätnej väzby zákazníkov s nízkou a vysokou cenou a odhalila najlepšie multifunkčné mixéry pre ľahší výber.

Najlepší výrobcovia ponorných mixérov

Predtým, ako prejdete k porovnávacím charakteristikám, odporúčame dozvedieť sa viac o výrobcoch ponorných mixérov, ktoré sú tu uvedené. Všetky sú dobre známe a majú pomerne dlhú históriu, mnohé z nich už dávno získali lásku Slovenskách žien v domácnosti a niektoré sa práve začínajú objavovať v našich kuchyniach.

 1. SUPRA– japonská značka, ktorá už viac ako 40 rokov vyrába spotrebiče, elektrospotrebiče a ďalšie produkty. Základným princípom spoločnosti je znižovanie nákladov na tovar pri súčasnom zvyšovaní jeho kvality. Naši zákazníci sa o tom už presvedčili, nie nadarmo získala značka dôstojné ocenenie „Značka č. 1“.
 2. Scarlett– Pomerne mladá Slovensko-čínska značka zaoberajúca sa výrobou malých domácich spotrebičov. Spoločnosť získala množstvo ocenení, napríklad „Produkt roka“, „Značka roka“ a „Značka roka“. Vďaka premyslenému dizajnu, všestrannosti a pomerne rozumným cenám sú jej spotrebiče medzi zákazníkmi obľúbené.
 3. Bosch– Túto značku nie je potrebné predstavovať, pretože ruskí spotrebitelia sa o vynikajúcich vlastnostiach jej výrobkov presvedčili už pred mnohými rokmi. A celé tie roky sa drží svojej zásady, ktorú pred viac ako 100 rokmi vyslovil jej zakladateľ Robert Bosch: „Potreby zákazníkov sú pred záujmami výrobcov, ale nie pred kvalitou!“
 4. Mo
   inex– Francúzska značka, ktorá vyrába kuchynské spotrebiče a riad už takmer sto rokov. Základnou vlastnosťou všetkých výrobkov je ľahkosť. Preto bola táto značka zaradená do nášho rebríčka. Sú také jednoduché, že aj tá najnáročnejšia práca sa s nimi bude zdať ako radosť. Ponuka produktov je pôsobivá a vývojári sa snažia naplniť motto spoločnosti: „Žiť v rámci hry.
  • ahoj

  • ps– značka založená v Holandsku pred viac ako 120 rokmi. Bol vynálezcom mnohých inovatívnych produktov, ktoré zlepšili život ľudí. Prvýkrát bol otvorený v Rusku v roku 1914. Táto značka je v súčasnosti jedným z najpredávanejších kuchynských spotrebičov v našej krajine.

  • teta
   – Nemecká značka s takmer storočnou históriou. Základným rozdielom všetkých vyrábaných produktov je tzv. „Braunov štýl“. Je to trend, ktorý sa drží základných princípov: stručnosti, jednoduchosti foriem, jasnosti línií, absencie dekorácií a striedmosti vo farebných schémach.

Najlepšie ponorné mixéry

NomináciaMiestoNázovCena
Najlepšie ponorné mixéry1REDMOND RHB-29722 650 €
2Bosch MSM 661302 700 €
3Midea MC-BL3012 280 €
4SUPRA HBS-1034SS1 375 €
5MARTA MT-15611 530 €
Najlepšie ponorné mixéry v strednom cenovom segmente1Garlyn HB-3105 900 €
2Mo
  inex DD876D10
5 990 €
3MAUNFELD MHBL.1000S3 430 €
4aun MQ 3137 Sauce5 820 €
5Bosch MSM 671655 050 €
Najlepšie ponorné mixéry typu všetko v jednom1Garlyn HB-32012 900 €
2REDMOND RHB-29768 999 €
3Bosch MSM 881908 290 €
4

ahoj

 • ps HR1679 Kolekcia Avance
 • 7 690 €
  5

  olaris PHB 1589AL

  7 241 €

  Najlepšie ponorné mixéry

  Lacný neznamená neefektívny. To už dávno dokázali moderní výrobcovia, ktorí vyrábajú rad lacných modelov s optimálnym výkonom. A ak nie ste pripravení utrácať peniaze za ďalšie funkcie alebo platiť za známu značku, naši odborníci vybrali z recenzií zákazníkov tri najlepšie ponorné mixéry, ktoré budú nepostrádateľnými pomocníkmi vo vašej kuchyni.

  REDMOND RHB-2972

  Hodnotenie: 4.7

  REDMOND RHB-2972

  Líder v prvej kategórii – výkonný mixér od renomovanej spoločnosti REDMOND. Bleskovo šľahajte, miešajte, mixujte a miešajte akékoľvek ingrediencie. Vďaka funkcii turbo ľahko melie ľad a orechy. Všetky obrobky sú vyrobené z ocele odolnej voči oxidácii. Konštrukcia sa ľahko rozoberá a skladá.

  Špeciálne tvarované puzdro sa dá ľahko uchopiť kefou. Protišmykový povlak. Pogumované tlačidlá, mechanizmy sú plne chránené pred vlhkosťou a nečistotami. Spotrebič sa po prekročení odporúčaného času prevádzky automaticky vypne, čím sa zabráni prehriatiu a poškodeniu. Ide o inovatívny systém, ktorý výrazne predlžuje životnosť kuchynského spotrebiča.

  Podľa recenzií je mixér vysoko kvalitný, pracuje ticho, nepotrebuje špeciálnu údržbu a zmestí sa do úzkych skladovacích boxov. Mnoho ľudí oceňuje plynulé nastavenie rýchlosti bez prerušenia procesu.

  Výhody

  • vysoký výkon;
  • režim turbo – 15500 ot/min;
  • systém ochrany proti prehriatiu;
  • Ergonomické, štýlové telo;
  • rozšírený balík.

  Nevýhody

  • neboli identifikované.

  MSM 66130

  Hodnotenie: 4.7

  Bosch MSM 66130

  Pomerne výkonný (600 W) ponorný mixér je v našom rebríčku na poprednom mieste vďaka kombinácii vynikajúceho výkonu a optimálnej ceny. Pohodlné mechanické ovládanie s plynulou zmenou rýchlosti vám umožní vybrať si najlepší režim pre vaše mixovanie. Kryt je vyrobený z vysokokvalitného plastu, príslušenstvo je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

  Model má turbo režim, ktorý umožňuje vytvoriť homogénnu homogenizovanú hmotu aj z tých najtvrdších produktov. Vrátane 0,8 l miešacej kadičky a šľahacieho nástavca.

  Ľahký, s pohodlnou protišmykovou rukoväťou a kvalitnými oceľovými nožmi so 4 ostrými čepeľami vám výrazne uľahčí prácu v kuchyni, pomôže pri príprave jednoduchých jedál, ale aj delikates a zložitých koktailov.

  Výhody

  • režim turbo;
  • optimálna cena;
  • ľahko sa čistí;
  • jednoduché používanie;
  • Súčasťou balenia je nástavec na šľahanie;

  Nevýhody

  • bez misky na drvenie.

  Midea MC-BL301

  Hodnotenie: 4.5

  Midea MC-BL301

  Bronzový medailista môže pracovať s maximálnym výkonom 1200 W. Má všetko, čo potrebujete na maximalizáciu výkonu mixéra. Objem sekáčika 0,4 l, objem odmernej nádoby 0,7 l. Mimoriadne ostré a špeciálne tvarované čepele ľahko krájajú vláknité mäso alebo ľad. Zeleninové pyré sa homogenizuje. Všetky zložky sa zmiešajú do homogénnej hmoty.

  Materiál z nehrdzavejúcej ocele je ostrý a trvácny, neoxiduje. Plynulé nastavenie rýchlosti. Počas procesu mletia môžete experimentovať a nastaviť požadovaný procesor. Všetky trysky sú odnímateľné a ľahko sa čistia ručne alebo v umývačke riadu.

  Puzdro je potiahnuté gumou, takže vám nevykĺzne z rúk. Mnohí používatelia odporúčajú lacný model na nákup. Komentujú, že plast je robustný, spoje trysiek sa nerozpadávajú, spotrebič nevydáva hluk a robí všetko, čo je uvedené na obrazovke.

  Výhody

  • umožňuje kvalitné spracovanie potravín;
  • výkonný režim TURBO;
  • diely z nehrdzavejúcej ocele;
  • plynulá regulácia otáčok;
  • Príjemný, moderný vzhľad.

  Nevýhody

  • žiadne.

  SUPRA HBS-1034SS

  Hodnotenie: 4.4

  SUPRA HBS-1034SS

  Na štvrtej pozícii je rozpočtový model s vysokým výkonom 1000 wattov. Je funkčný. Prístroj dokáže miešať, šľahať, sekať a dosiahnuť homogénnu konzistenciu bez hrudiek. Pracovná časť šľahača je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, rovnako ako ostré čepele mixéra. Ergonomické telo sa pohodlne drží. Nekĺže. Na povrchu sú vytlačené implicitné obrázky produktov a odporúčaných postupov.

  Priehľadná misa má objem 0,5 litra. Zariadenie môže pracovať v dvoch rýchlostiach. Výrobca rozšíril možnosti modelu tým, že ho vybavil pulzným režimom. Pomáha efektívne spracovať tuhé potraviny.

  Zákazníkom sa páči štýlový dizajn. Snehobiely plast dokonale ladí so striebornými kľúčmi a ozdobnými kovovými vložkami. Návod na obsluhu v ruštine je navrhnutý tak, aby neskúsených používateľov rýchlo a jednoducho previedol spotrebičom.

  Výhody

  • ostré nerezové čepele;
  • pulzný režim;
  • jednoduché čistenie;
  • dobrá kvalita montáže.

  Nevýhody

  • neboli identifikované.

  MARTA MT-1561

  Hodnotenie: 4.3

  MARTA MT-1561

  Piate miesto patrí praktickému, kompaktnému spotrebiču, ktorý je vybavený sekáčikom a šľahačom. Na to, že ide o lacný spotrebič, je dostatočne výkonný na rýchle varenie rôznych jedál. Ovládacie tlačidlá sú pohodlne umiestnené, takže môžete prepínať jednou rukou. Rýchlosť možno zvoliť podľa konzistencie spracovávanej potraviny: tekutá alebo viskózna.

  Hriadeľ mixéra má ostré nože z nehrdzavejúcej ocele, ktoré dobre drvia, netrhajú vlákna a zabezpečujú homogénnu zmes. Zariadenie zaberá minimum miesta, ale v kuchyni pôsobí harmonicky a nevyzerá „lacno“. Sortiment ponúka niekoľko farebných variantov, ktoré vám umožnia vybrať si mixér, ktorý najlepšie vyhovuje vkusu hostiteľky.

  Kupujúci poznamenávajú, že zariadenie naozaj dobre plní svoju úlohu. Možno ho použiť na krájanie zeleniny, šľahanie krémov do dezertov a mletie mäsa.

  Výhody

  • nerezové čepele;
  • Zväčšená kapacita misky;
  • Rýchloupínacie dýzy;
  • Niekoľko farieb karosérie.

  Nevýhody

  • neboli identifikované.

  Najlepšie ponorné mixéry v strednom cenovom segmente

  Ponorné mixéry za strednú cenu sa od tých lacných líšia dostupnosťou ďalších nástavcov, výkonom, počtom rýchlostí. Takéto modely sú k dispozícii s najpremyslenejším dizajnom a v rôznych variantoch. Mnohé sú vyrobené z kvalitnejších plastov a ocele. Vybrali sme 3 mixéry, ktoré podľa odborných aj spotrebiteľských recenzií predstavujú ideálnu kombináciu vysokej kvality a optimálnej hodnoty.

  Garlyn HB-310

  Hodnotenie: 4.9

  Garlyn HB-310

  Prvé miesto patrí modelu, ktorý pomáha plniť všetky vrtochy žien v domácnosti v kuchyni. Potraviny s akoukoľvek hustotou a konzistenciou sa môžu variť. Všetko obrábanie je profesionálnej kvality. Turbo režim poskytuje rýchlosť 1600 otáčok za minútu. Počas celého procesu môžete regulovať výkon bez nutnosti vypnutia a nastaviť mixér na najvhodnejší výkon pre príslušnú surovinu.

  Dizajn sa v kuchyni nestratí. Kombinácia čiernej a striebornej farby vyzerá veľmi reprezentatívne. Povrch je protišmykový, tlačidlá sú integrované do ľahko stlačiteľného ovládania jednou rukou. Vďaka zvýšenej všestrannej ochrane sa výrazne predlžuje životnosť spotrebiča.

  Kvalita materiálov, funkčnosť, použiteľnosť a dizajn získali od používateľov najvyššie hodnotenie. Skvelá kombinácia výkonu a estetiky. Všetko je premyslené tak, aby časovo náročná práca bola príjemná.

  Výhody

  • Čepele sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele;
  • zvýšené otáčky turba;
  • Ochrana motora proti prehriatiu;
  • Nízka hladina hluku;
  • Inteligentný a zaujímavý dizajn.

  nevýhody

  • neboli identifikované.

  Mo
   inex DD876D10

  Hodnotenie: 4.8

   Mo<ul></div><p>inex DD876D10″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/1821666193521-7915.jpg“ title=“ Mo</p><ul>inex DD876D10″><p>Hlavným rozdielom medzi týmto modelom a všetkými vyššie uvedenými je, že je celý vyrobený z kovu. V dôsledku toho sa zvyšuje odolnosť a spotrebič sa môže používať dlhší čas. 20 rýchlostí s plynulým prepínaním pre hladké koktaily a mixovanie a pyré všetkých potravín, dokonca aj tých najtvrdších. Výkon je vysoký – 1000 wattov.</p><p>Impulzný a turbo režim na čo najefektívnejšie varenie. Rukoväť je pogumovaná a nevyklzáva ani pri vibráciách pri veľmi vysokých rýchlostiach.</p><p>Voliteľné príslušenstvo zahŕňa šľahač, odmerku a 0,5 l mlynček. Mixér a všetko náradie sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Ľahko sa odstraňuje a ľahko čistí.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>vysoký výkon;</li><li>ľahko sa čistí;</li><li>súprava náčinia;</li><li>Ďalšie režimy;</li><li>ostré čepele;</li><li>20 rýchlostí;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie je možné nájsť.</li></ul><h3>MAUNFELD MHBL.1000S</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=MAUNFELD MHBL.1000S

  V treťom rade je viacúčelový spotrebič, ktorý skráti váš čas v kuchyni a výrazne rozšíri jedálniček vašej rodiny. Všetky materiály sú vysoko kvalitné. Žiadne sťažnosti na konštrukciu. Žiadne vŕzganie ani viklanie ani po dlhšom používaní, peniace trysky pevne priliehajú.

  Ochrana proti prehriatiu motora zabraňuje rýchlemu poškodeniu spotrebiča. Výrobca zaviedol inovácie do známych kuchynských spotrebičov. Vďaka miske a svetlu v puzdre môžete pracovať aj v slabo osvetlenej miestnosti. Nízka hladina hluku a vibrácií poskytuje rodine relaxačný oddych.

  Puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Opierka na ruku je potiahnutá gumou. Všetko príslušenstvo možno umývať v umývačke riadu.

  Výhody

  • Plynulá zmena rýchlosti;
  • spotrebič je úplne kovový;
  • Dlhý kábel – 1,3 m
  • Modré LED osvetlenie;
  • Dlhšia životnosť.

  Nevýhody

  • Neidentifikované.

  aun MQ 3137 Sauce

  Hodnotenie: 4.7

  </div><p>aun MQ 3137 Sauce“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/2581666193521-8115.jpg“ height=“419″ title=“<br />aun MQ 3137 Sauce“></p><p>Štvrtú cenu ocenia tí, ktorí oceňujú spoľahlivú nemeckú kvalitu. Blender od <br />aun je robustná a premyslená konštrukcia, ktorá zaručuje profesionálne spracovanie všetkých druhov zmesí. Pomocou neho môžete rýchlo pripraviť detskú alebo diétnu stravu, dezerty, smoothies a mnoho ďalšieho. Rýchlosť sa ovláda jednou rukou. Pohodlne umiestnené koliesko možno nastaviť do 11 polôh.</p><p>Motor vyvinutý nemeckými inžiniermi je výkonný, vytvára minimum hluku a vibrácií a je chránený proti vode a nečistotám. Tryska mixéra má špeciálny tvar, ktorý zabraňuje rozstrekovaniu potravín pri mixovaní. Nôž z nehrdzavejúcej ocele má prídavné drviace ostrie, ktoré melie zložité výrobky s menšou námahou používateľa.</p><p>Mixér na omáčky MQ 3137 je nekompromisný. Všetko je navrhnuté s ohľadom na hostiteľku.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Kvalitné spracovanie zložiek;</li><li>patentovaný tvar hlavy;</li><li>Výkonný motor s nízkou hlučnosťou;</li><li>pokročilý systém nožov;</li><li>ochrana proti striekajúcej vode.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>Bosch MSM 67165</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Bosch MSM 67165

  Mixér na piatom mieste má štýlový dizajn a dobrý výkon, o čom svedčia aj recenzie používateľov. Všetky ponorné pracovné časti sú vyrobené z ocele najvyššej kvality. Nehrdzavie a neuvoľňuje žiadne škodlivé látky. Plynulým otáčaním kolieska sa nastaví požadovaná rýchlosť, ktorú možno dosiahnuť počas procesu miešania pre optimálne výsledky spracovania.

  K dispozícii je režim Turbo, ktorý dokáže zomlieť aj veľmi tvrdé výrobky. Telo sa dá ľahko uchopiť kefou. Nemôže vykĺznuť z mokrých rúk. Všetky nastavenia sú na dosah ruky. Nádoby sú vybavené mäkkými gumovými nožičkami, ktoré zabezpečujú stabilitu na všetkých pracovných povrchoch.

  Dodáva sa s užitočným príslušenstvom – striekacou tryskou. Pomáha udržiavať kuchyňu čistú a šetrí vašej domácnosti veľa času. Zariadenie je hodnotené ako jedno z najlepších z hľadiska pomeru cena/výkon a naši odborníci sa zhodujú s názormi našich zákazníkov.

  Výhody

  • 12 plynulo nastaviteľných rýchlostí;
  • ergonomická pogumovaná rukoväť
  • Špeciálne tvarované čepele nožov;
  • Šľahací nadstavec ProPuree;
  • tesné spojenie všetkých častí.

  Nevýhody

  • aby sa nezistili.

  Najlepšie multifunkčné ponorné mixéry

  Multifunkčný ručný mixér môže nahradiť kuchynský robot. Príslušenstvo na miesenie a miešanie cesta, sekanie byliniek a zeleniny, miešanie mäkkých alebo tvrdých prísad, prípravu mletého mäsa z vareného alebo surového mäsa. Okrem zvýšenej funkčnosti ponúkajú tieto modely vysoký výkon, nože sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, dizajn je navrhnutý nielen pre maximálne pohodlie, ale aj pre estetické vnímanie.

  Garlyn HB-320

  Hodnotenie: 4.9

  Garlyn HB-320

  Na vrchole ponuky je spotrebič, ktorý nahradí niekoľko spotrebičov vo vašej kuchyni. Výrobca starostlivo premyslel vybavenie a konštrukciu tak, aby neexistovali žiadne nepoužívané prídavné zariadenia. Profesionálny mixér s funkciou 9v1. Plynulé nastavenie výkonu. Turbo režim umožňuje spracovanie potravín pri 16 000 otáčkach za minútu./min.

  Okrem mixovacej hriadele a šľahacej metly je dodávaný s drvičom, doskou na krájanie a sekanie, výrobníkom pyré, mlynčekom, odmerkou a sekáčikom. Komplexný bezpečnostný kryt chráni všetky komponenty, nielen motor, pred poškodením, takže každodenné intenzívne používanie neohrozí kvalitu práce. Tvarované nože na mieru ďalej zlepšujú rezanie a brúsenie zložitých výrobkov.

  Kupujúci poznamenávajú, že mixér nikdy nezlyhá, mieša rovnomerne, vyrába homogenizované pyré, pripravuje zeleninové prísady na šaláty, prvé a druhé chody. Špeciálny systém trysiek umožňuje vymeniť jednu trysku za druhú v priebehu niekoľkých sekúnd.

  Výhody

  • veľkú misu na sekanie;
  • nerezové nože v tvare písmena S;
  • Strúhanie/drvenie/odstraňovanie
  • Ochrana proti prehriatiu a preťaženiu;
  • Rýchla demontáž/inštalácia príslušenstva.

  Nevýhody

  • žiadne.

  REDMOND RHB-2976

  Hodnotenie: 4.8

  REDMOND RHB-2976

  Strieborný medailista – multifunkčný kuchynský spotrebič s maximálnym výkonom 1500 W. Je kombináciou mixéra, miešača, sekáčika a krájača zeleniny. Obsahuje špeciálnu hlavu na roztláčanie s viacerými otvormi, ktorá uľahčuje roztláčanie zemiakov, tekvíc, jabĺk a iného spracovaného ovocia a zeleniny. Ženám v domácnosti sa bude páčiť aj najrýchlejší spôsob prípravy rýchlych knedlí. Pri krájaní surových zemiakov zabraňuje úniku vody a škrobu.

  Rýchlosť možno nastaviť v 10 krokoch. Dĺžka kábla 1,2 m. Automatický systém ochrany proti preťaženiu predlžuje životnosť výrobku. Všetky koše majú pogumované dno. Zariadenie na čistenie roštu.

  Kompaktná súprava, ktorá vám poskytne veľa možností pre vaše kulinárske fantázie. Všetky komponenty sa dajú zložiť a kompaktne uložiť. Pred použitím sa rýchlo zostavia do požadovaného dizajnu.

  Výhody

  • pokročilé funkcie 9 v 1;
  • Vysoký výkon;
  • Vysokokvalitné materiály a spracovanie;
  • Obzvlášť ostré rezné časti;
  • dvojitá ochrana motora.

  Nevýhody

  • neboli odhalené.

  osch MSM 88190

  Hodnotenie: 4.8

  Bosch MSM 88190

  Druhý zástupca známej značky sa v našom rebríčku objavil z nejakého dôvodu. Mechanické ovládanie s plynulou reguláciou rýchlosti, ktorých je v tomto mixéri 12, výkon 800 W a zvýšená funkčnosť ju vyniesli na vrchol zoznamu. Okrem toho je k dispozícii pulzný režim, turbo režim a režim ľadoborca.

  Telo a ponorná časť sú vyrobené z kovu. Obsahuje šľahač, mlynček, sekáčik, odmerku. Nôž na ľad, 2 mriežky a 2 kotúče na krájanie potravín sú vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je odolná voči oderu a škodlivým vplyvom.

  Misa je dostatočne veľká a vo veku má otvor na pridávanie potravín počas prevádzky. Rukoväť prispôsobená ruke, neunavuje ruky ani po dlhom používaní. Špirálovitý 2,6 m kábel umožňuje pohodlnú prácu aj vo väčšej vzdialenosti od zásuvky.

  Výhody

  • Mnoho rýchlostí;
  • dlhý kábel.
  • Čepele s QuattroBlade Pro;
  • Turbo, pulzný režim a režim prelomenia ľadu;
  • optimálne vybavenie;

  Nevýhody

  • Nedá sa nájsť.

  Kolekcia Philips HR1679 Avance

  Hodnotenie: 4.7

  Kolekcia Philips HR1679 Avance

  Ponorný mixér s výkonom 800 W má titánom potiahnuté čepele, ktoré sú 6-krát tvrdšie ako oceľové čepele. Dokonalé výsledky sa dosahujú vďaka technológii SpeedTouch. Zvýšený tlak vedie k vyššej rýchlosti.

  Trojhranné nože sú účinnejšie pri miešaní zložiek až do homogénneho stavu. Veľký 2-litrový hrniec na varenie je dostatočne veľký pre viacčlennú rodinu. Skartovač má objem 0,3 l, sklo má objem 1 l.

  Rýchle vybratie jedným tlačidlom na rýchlu výmenu a čistenie trysky. Dĺžka napájacieho kábla 1,2 m, čo je celkom pohodlné na prácu. Inovatívna technológia Philips ProMix zmiešava každú zložku do dokonale homogenizovaného stavu. Možno umývať v umývačke riadu.

  Výhody

  • vysoký výkon;
  • optimálna konfigurácia;
  • režim turbo;
  • veľká miska;
  • Titánom potiahnuté čepele;
  • jedinečná technológia miešania;

  Nevýhody

  • nezistené.

  olaris PHB 1589AL

  Hodnotenie: 4.6

  Polaris PHB 1589AL

  Piaty rad je obsadený výkonným zariadením, ktoré je bohaté nielen na funkcie, ale aj na výkon. Nastavenie rýchlosti v 30 polohách. Pulzný režim. Čepele sú vyrobené špeciálnou technológiou, ktorá sa neostrí ani neoxiduje.

  Možnosti prístroja: mixér, miešač, sekáčik, krájač na kocky, krájač, strúhač, drvič. 2-litrová misa umožňuje variť veľké množstvo jedla pre rodinu naraz. Trysky dobre držia, rýchlo sa pripájajú. Rukoväť je plne pogumovaná. Tlačidlá sú podsvietené modrým svetlom.

  Po plodnej práci nebude musieť hostiteľka tráviť veľa času upratovaním stavby. Všetky odnímateľné časti možno umývať v umývačke riadu. Špeciálny nástavec umožňuje rýchlo a jednoducho odstrániť kúsky potravín, ktoré sa zasekli v mechanizme.

  Výhody

  • Maximálny výkon je 1500 W;
  • nižšia hladina hluku;
  • Rýchlostný režim TURBO;
  • Dve misky s objemom 2 l a 0,5 l;
  • 4 ultra ostré čepele PRO TITAN.

  Nevýhody

  • nezistené.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: