20 najlepších výrobcov príborov

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tieto informácie sú subjektívne a nepredstavujú reklamu ani predajnú ponuku. Pred kúpou by ste mali vyhľadať odbornú radu.

Príbory sa delia na niekoľko typov. Môžu sa podávať ako hlavné jedlo, ryby – na teplé ryby a morské plody, občerstvenie a dezerty. Okrem individuálnych príborov existujú aj spoločné príbory, ktoré sa môžu používať na servírovanie jedla na spoločných tanieroch. Mnohé z nich sa v každodennom živote nepoužívajú. Štandardná súprava – vidlička, lyžica, nôž. Ostatné sa väčšinou používajú na domáce oslavy a bankety v reštauráciách.

Stolový riad je vyrobený z rôznych materiálov. Nerezová oceľ je v súčasnosti najobľúbenejším materiálom. Je robustný a má atraktívnu cenu. Obľúbený je aj strieborný riad. Zvyčajne sa však kupujú ako darček alebo sa používajú pri špeciálnych príležitostiach.

Existuje mnoho značiek, ktoré vyrábajú príbory. Sú medzi nimi také, ktoré vyrábajú výrobky v rovnakej cenovej skupine, a také, ktoré ponúkajú širokú škálu výrobkov v rôznych kategóriách. Naši odborníci monitorovali trh a hlasovali o najlepších značkách. Ich výrobky sú žiadané a na kvalitu sa nikto nesťažuje. Pozitívna spätná väzba od zákazníkov to potvrdzuje.

Rebríček najlepších výrobcov príborov

NomináciamiestoVýrobcaHodnotenie
Najlepší domáci výrobcovia príborov1Nytva5.0
2Amet4.9
3Severná Niello4.8
4Kirovská továreň Pavlovskij4.7
5Lara4.6
6Práca Vacha4.5
Najlepší zahraniční výrobcovia príborov1Robert Welch5.0
2na4.9
3BergHOFF4.8
4GiPFEL4.7
5VilleroyBoch4.6
6Victorinox4.5
7Zepter4.5
8Tescoma4.5
9Cutipol4.4
10Endever4.3
11MunchenHaus4.2
12

inti

4.1
13Takže

 • ngen
 • 4.0
  14ViTESSE4.0

  Najlepší domáci výrobcovia príborov

  Nytva

  Hodnotenie: 5.0

  Nytva

  Na prvom mieste je domáci výrobca, ktorý môže kvalitou svojich výrobkov konkurovať renomovaným zahraničným spoločnostiam. Rok založenia továrne – 1756. V priebehu storočí sa znalosti vtedajších remeselníkov nestratili. Tradícia sa spája s inovatívnou technológiou, výsledkom čoho je estetický a veľmi odolný riad. Výrobky sa vyrábajú na vysoko presnom talianskom zariadení. Všetky materiály sú šetrné k životnému prostrediu a bezpečné.

  „Nytva“ používa potravinársku chrómniklovú nehrdzavejúcu oceľ 18/10, ktorá je obzvlášť odolná, preto sa zariadenia široko používajú v stravovacích zariadeniach. Používa sa aj bezniklová oceľ 18/0. Všetky kovy prechádzajú presnou spektrálnou analýzou, aby sa vylúčili škodlivé emisie pri kontakte s horúcimi potravinami.

  Lyžice, vidličky, nože s obzvlášť hladkým, zrkadlovým povrchom. Vysoká výrobná technológia umožňuje dosiahnuť strieborný lesk bez použitia dodatočného náteru. Slávnostné súpravy sú zdobené zlatom. Všetky výrobky sa môžu používať denne a zachovávajú si svoj vzhľad aj po umývaní v umývačkách riadu a po použití chemických čistiacich prostriedkov.

  Amet

  Hodnotenie: 4.9

  Amet

  Na druhom mieste sa umiestnil Ašinský metalurgický závod, ktorý bol založený v roku 1898. Dnes je to moderná a všestranná spoločnosť, ktorá vyrába ekologické, funkčné a estetické výrobky z nehrdzavejúcej ocele. Značka je víťazom mnohých výstav a súťaží. Názor odborníkov sa zhoduje so spätnou väzbou spotrebiteľov. Perfektne tvarované lyžice, vidličky, nože a iné kuchynské náradie. Ergonómia bola starostlivo premyslená tak, aby sa dali pohodlne používať každý deň.

  Výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitnej antikoróznej ocele. Má dlhú životnosť, zachováva si lesk a nevyžaduje si takmer žiadnu údržbu. Pozlátené sady príborov sú vynikajúcim darčekom na každú príležitosť. Súpravy sa líšia, rovnako ako obaly. Zbierky sú koncipované umelcami a inžiniermi.

  Existuje séria zo zosilneného kovu, ktorá je vhodná na domáce použitie. Výrobky s hrúbkou 0,8-1,2 mm sa najčastejšie používajú v gastronómii. Sú ľahké a cenovo dostupné. Zbierky pre deti potešia zaujímavými dekoráciami pier, ktoré zobrazujú rôzne kreslené postavičky.

  Severná Niello

  Hodnotenie: 4.8

  Severné niello

  Tretím kandidátom je továreň vo Veľkom Ustiugu. Jeho strieborné výrobky sú známe po celom svete. Zbierky sa každoročne zúčastňujú na medzinárodných súťažiach a právom získavajú ceny. Unikátne exponáty sú súčasťou výstav múzeí doma i v zahraničí. Hlavnou špecializáciou sú predmety zo striebra s ozdobami z nelakovaných vzorov. Všetky výrobky sú vyrábané ručne pomocou starých technológií. Strieborný príbor s niťou sa stáva ozdobou domu. Súpravy sa často kupujú ako suveníry a darčeky.

  Jedinečnosť každého predmetu z neho robí predmet domácnosti, ktorý sa môže dediť. Sortiment zahŕňa príbory, súpravy na čaj a kávu, nádoby na vodu a víno. V katalógu je 2000 položiek.

  Ochranná známka Northern Niello zaručuje najvyššiu kvalitu výrobkov. Potvrdzujú to aj odborné posudky. Spoločnosť realizuje individuálne objednávky, vyrába rodinné striebro s prísnym lakonizmom a filigránovou úpravou. Rozumné ceny. Napriek esteticky príťažlivému vzhľadu sa príbor vyznačuje aj praktickosťou. Každodenné používanie nepoškodzuje povlak.

  Pavlovského továreň pomenovaná po Kirovovi

  Hodnotenie: 4.7

  Továreň Kirov Pavlovski

  Na štvrtom mieste sa umiestnila spoločnosť, ktorá je členom Ruského združenia ľudových umeleckých remesiel. Továreň začala svoju činnosť v roku 1890. Za takú dlhú dobu sa nazbierali veľké skúsenosti s výrobou vysokokvalitných článkov. Sortiment zahŕňa jedálenské súpravy v rôznych štýloch a cenových kategóriách. Výrobky sú v súlade s GOST a sú vyrobené z ekologickej nehrdzavejúcej ocele dovážanej zo zahraničia. Striebro sa nakupuje od domáceho štátneho podniku. Všetky výrobky majú certifikát kvality.

  Vzhľadu a pohodliu sa venuje rovnaká pozornosť. Ergonómia je dosiahnutá vďaka optimálnej rovnováhe medzi tvarom, hmotnosťou a proporciami rukoväte a pracovnej časti. Umelci tvrdo pracujú na vytváraní originálnych dizajnov, ktoré odlíšia výrobky továrne medzi ostatnými značkami. Rytci na ne nanášajú rôzne obrázky, čím im dodávajú individualitu. Medzi dekoratívne povlaky patrí niello, pozlátenie a nitrid titánu.

  Príbory sú zastúpené rôznymi sériami. V súpravách: od 2 do 90 položiek pre 1-12 osôb. Obaly sa vyrábajú vo všetkých variantoch: z obyčajného kartónu, so slávnostnou, farebnou výzdobou, z dreva a kože.

  Lara

  Hodnotenie: 4.6

  Lara

  The Fifth je ochranná známka, ktorá začala vyrábať stolový riad a príbory od roku 2013. Naše výrobky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 18/10 s vysokými antikoróznymi vlastnosťami. Všetky výrobky spĺňajú medzinárodné normy kvality. Dôsledné kontroly vo všetkých fázach výroby zabezpečujú, že na pultoch sa nevyskytujú žiadne chyby. Rozmanitosť zbierok. Milovníci klasického a moderného štýlu tu nájdu vhodné súpravy na každý deň aj na úpravu slávnostných stolov.

  Dizajnéri vyvíjajú širokú škálu tvarov a technológovia a inžinieri dolaďujú proporcie tak, aby sa používateľ cítil dobre a pohodlne. Pozlátenie sa používa na dekoráciu. Pokovovanie sa neopotrebuje ani po viacnásobnom čistení. Vďaka použitiu moderných materiálov šetrných k životnému prostrediu je príbor absolútne bezpečný pre človeka a životné prostredie.

  Zákazníci sú spokojní so všetkým, čo sa týka výrobkov Lara. Široký sortiment, ktorý zahŕňa kuchynský riad a príslušenstvo, pohodlie, konkurencieschopné ceny, zachovanie všetkých spotrebiteľských vlastností po mnohých rokoch používania. Mnohé výrobky sú dostupné v jednom štýle, takže vždy nájdete kompletnú sadu do kuchyne.

  Wacha Labor

  Hodnotenie: 4.5

  Wacha Labor

  Šieste miesto patrí výrobcovi s bohatou históriou, ktorá siaha až do roku 1830. Dnes je to významná spoločnosť, ktorá vyrába nielen kuchynský riad, ale aj mnoho ďalších výrobkov pre domácnosť, záhradu a cestovný ruch. Spoločnosť pôsobí vo viacerých segmentoch trhu a vyvíja produkty pre pohostinstvo, kaviarne, bary a reštaurácie.

  Výrobky sú vyrobené z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele. Je netoxický, neoxiduje, nereaguje s produktmi. Niektoré súpravy majú povlak z nitridu titánu, ktorý im dodáva zlatý odtieň. Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu, ktorý kombinuje rýchle zahrievanie a jedinečnú metódu chladenia, sú nože tvrdé a ostré. Potraviny sa pri krájaní netrhajú, nelepia sa.

  Súpravy majú jednoúčelové položky a rozšírené súpravy na kompletný stolový servis. Dobrý vzhľad sa spája s praktickosťou. Zariadenia sa aktívne používajú v stravovacích zariadeniach. Sú odolné voči všetkým vplyvom a možno ich umývať v profesionálnej umývačke riadu pri akomkoľvek nastavení. Domáca značka zameraná na Slovenskách zákazníkov. Všetky produkty sú cenovo dostupné a majú veľmi rozumnú cenu.

  Najlepší zahraniční výrobcovia riadu

  Robert Welch

  Hodnotenie: 5.0

  Robert Welch

  Zlato získava spoločnosť, ktorá ponúka elegantný príbor, ktorý vyzerá elegantne a reprezentatívne na anglický spôsob. Renomovaný a uznávaný dizajnér Robert Welch získal viacero ocenení na veľtrhoch a súťažiach. V priebehu rokov vytvoril so svojím tímom vysokokvalifikovaných remeselníkov jedinečné kolekcie, ktoré sú oceňované v mnohých krajinách sveta. Všetky návrhy sú patentované. Pôvod je potvrdený značkou – podpisom autora.

  Všetky predmety sú dokonale vyvážené a vážia, takže elegancia sa spája s pohodlím. Lyžice, vidličky z nehrdzavejúcej ocele s vysokým leskom. Nože sa kujú z jedného kusu kovu, ktorý sa kuje špeciálnym spôsobom. Vďaka tomu sa potraviny ľahšie krájajú, menej sa lepia a ich pikantnosť sa zachováva počas celej doby používania. Línie čepele sú hladké a rukoväte ergonomické.

  Príbory Robert Welch sa dodávajú na kráľovský dvor. Používajú sa na prestieranie stolov na najvyšších úrovniach pohostinstva. Napriek tomu sú mnohé kolekcie cenovo dostupné pre bežného zákazníka, ktorý oceňuje diskrétny luxus. Britská spoločnosť rešpektuje tradíciu, ale nezabúda ani na inovatívne riešenia, takže každý výrobok je svojím spôsobom jedinečný a dokonale zapadne do akéhokoľvek prostredia.

  na

  Hodnotenie: 4.9

  </div><p>oggi“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/83216666197591-920.jpg“ height=“250″ title=“<br />oggi“></p><p>Na druhom mieste sa umiestnila talianska značka, ktorá existuje už viac ako 200 rokov. V súčasnosti používajú jej výrobky zákazníci z hotelov, reštaurácií a výletných lodí. Všetky kolekcie sú nádherné a originálne. Na výrobu sa používa chrómniklová oceľ. Niektoré príbory sú vyrobené z iných zliatin. Limitované edície sú k dispozícii v zlatom alebo striebornom pokovovaní, takže každý kus na servírovacom stole vynikne. Kov chemicky nereaguje s potravinami, nekoroduje.</p><p>Na výrobu výrobkov sa používajú prvotriedne materiály <br />Riad je hygienický, odolný, vhodný na čistenie v domácich a profesionálnych strojoch, po intenzívnom používaní si dlho zachováva svoj elegantný vzhľad. Starostlivo vyvážená hmotnosť. Všetky predmety sú celkom pohodlné, dokonca aj masívny príbor.</p><p>Súpravy sú zabalené v luxusných puzdrách a krabiciach, ktoré nahrádzajú darčekové balenie. Talianske výrobky sa často dávajú ako darčeky pri špeciálnych príležitostiach. Podľa spotrebiteľských recenzií majú lyžice, vidličky a nože ideálne proporcie. Nevyžadujú žiadnu zvláštnu starostlivosť pri manipulácii, sú dokonale umývateľné a ľahko sa čistia.</p><h3>BergHOFF</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=BergHOFF

  Tretia značka v poradí, ktorá vyrába štýlové, ekologické a kvalitné výrobky v prémiovom segmente. Používa nehrdzavejúcu oceľ, ktorá sa používa v lekárskom a potravinárskom priemysle. Kov nespôsobuje chemické reakcie pri kontakte so zásadami a kyselinami, je nemagnetický a vysoko odolný voči nárazom. Kolekcie sa dokonale hodia k akémukoľvek kuchynskému riadu. Vidličky, lyžice, nože a ďalšie predmety je radosť používať každý deň aj pri špeciálnych príležitostiach.

  Najlepší európski dizajnéri a inžinieri pracujú na tvare a dizajne. Všetky diely sú starostlivo navrhnuté, majú vyváženú hmotnosť, ľahko sa používajú a ľahko sa čistia od zvyškov jedla. Značka venuje osobitnú pozornosť výrobkom pre deti. Súpravy priťahujú pozornosť najmenších a sú úplne bezpečné.

  Leštené spotrebiče sú k dispozícii v širokom sortimente. Obzvlášť obľúbené sú sady s PVD titánovým povlakom. Čierne rukoväte ideálne ladia so zlatou časťou. Tieto sady sa vyberajú na významné udalosti: svadby, výročia, kolaudačné párty. Vhodné na akúkoľvek príležitosť: od 3 do 72 kusov. Kartónové škatule a puzdrá sú dômyselne zdobené a vyzerajú veľmi slávnostne.

  GiPFEL

  Hodnotenie: 4.7

  GiPFEL

  Štvrtú pozíciu obsadila nemecká značka, ktorá si za krátky čas získala uznanie po celom svete. Na trh bola uvedená v roku 1997 a okamžite sa stala lídrom na trhu, pretože ponúka prvotriedny riad, príbory a kuchynský riad. Sortiment zahŕňa súpravy v rôznych cenových skupinách: od masového trhu až po exkluzívne výrobky.

  Vývojári vybavujú všetky produkty bez výnimky funkčnosťou a praktickosťou. Každá vidlička a lyžica je vyvážená a ergonomická. Sú bezpečné, nehrozí žiadne zranenie. Umelci vytvárajú náčrty, ktoré sa potom zhmotňujú vo výrobe. Slávnostné súpravy sú zdobené monogramami a pozlátením. Detské série potešia najmenších obrázkami zábavných zvierat. Materiály podliehajú najprísnejším kontrolám. Sú šetrné k životnému prostrediu, bez škodlivých prímesí.

  Zákazníci poukazujú na to, že spoločnosť neustále ponúka nové produkty, ale obľúbené sú aj bestsellery, ktoré sú na trhu už roky. Súpravy sú praktické, línie a tvary predmetov sú dokonalé a údržba je minimálna. Príbory si zachovávajú svoj pôvodný vzhľad po mnoho rokov, aj keď sú vystavené intenzívnemu používaniu a čisteniu saponátmi.

  VilleroyBoch

  Hodnotenie: 4.6

  VilleroyBoch

  Piaty je výrobca, ktorý začal pôsobiť v roku 1748. Je známa a oceňovaná na celom svete pre svoju estetiku a kvalitu svojich výrobkov. Rozsahy sú rôzne. Existujú rafinované klasické s oblými líniami a filigránovým reliéfom na rukovätiach, modernejšie s rôznymi vzormi a lakonické bez vzorov. Na jeho výrobu sa používa chrómniklová oceľ 18/10, ktorá sa ľahko čistí, je odolná voči mechanickému namáhaniu, chemickým látkam, potravinovým kyselinám a možno ju umývať v umývačke riadu.

  Firma ponúka jednotlivé kusy aj sady príborov. Najobľúbenejšia je súprava s 24 kusmi: šesť lyžíc, vidličiek, nožov a lyžičiek na kávu alebo čaj. Môžete si tiež vybrať rozšírenú súpravu, ktorá je vhodná pre stoly s veľkým počtom miest na sedenie. Všetky výrobky sú certifikované.

  Ruskí spotrebitelia napriek vysokej cene nezanedbávajú výrobky VilleroyBoch. V katalógu nájdete vždy rovnaký štýl príborov, servírovacích nádob a náčinia. Dizajnéri nikdy neprestávajú udivovať svojimi výtvormi, ktoré priťahujú pozornosť a potešia hostí a ženy v domácnosti svojou eleganciou a pohodlím.

  Victorinox

  Hodnotenie: 4.5

  Victorinox

  Šieste miesto patrí výrobcovi zo Švajčiarska, ktorý je známy predovšetkým svojimi legendárnymi nožmi. Jeho história siaha do roku 1884. Dnes je to svetoznáma spoločnosť, známa svojou dokonalou kvalitou výrobkov. Leštená nehrdzavejúca oceľ spája praktickosť a skvelý vzhľad. Súpravy sú k dispozícii v rôznych počtoch a konfiguráciách. Návrhy sú vo väčšine prípadov lakonické, dokonca strohé. Rukoväte vidličiek a lyžíc sú často vyrobené zo značkového materiálu Fi
  ox alebo polypropylén.

  Všetky príbory je možné umývať v umývačke riadu. Dajú sa čistiť ručne. Kov neoxiduje, odolný voči deformácii. Tvary sú optimálne navrhnuté tak, aby sa predišlo zraneniam. Starostlivo zvolené proporcie vytvárajú optimálnu rovnováhu medzi pracovnou doskou a rukoväťou. Nože sú vopred naostrené, takže sa čepele neotupia a nie je potrebné ich brúsiť.

  Mnohí zákazníci oceňujú praktickosť výrobkov, ktoré si dlhodobo zachovávajú lesk bez potreby použitia ďalších leštiacich prostriedkov. Príbory vyzerajú dobre v klasických aj moderných kuchyniach a hodia sa k riadom iných výrobcov.

  Zepter

  Hodnotenie: 4.5

  Zepter

  Na siedmom mieste je medzinárodná spoločnosť známa mnohým Slovenskám hosteskám. Sú vizitkou mnohých kuchýň. Kuchynské a servírovacie potreby sa vyrábajú pod značkou Zepter Home Art. Vyrába sa z chrómu, niklu a železa. Zliatina poskytuje charakteristický jemný lesklý vzhľad a zaručuje najvyšší antikorózny účinok. Je chemicky neutrálny voči všetkým potravinám, neoxiduje.

  Každá kolekcia je koncepčná. Nie je ich veľa, pretože návrh, vývoj a výroba zaberú dosť času. Séria Venuša bola inšpirovaná Botticelliho obrazom Zrodenie Venuše. Elegancia a motív mušlí na rukovätiach sú charakteristickým znakom týchto príborov. „Caprice“ poteší tých, ktorí uprednostňujú moderný a avantgardný štýl. Prísnosť línií sa spája s nekonvenčnosťou.

  Príbor „Senátor“ vzdáva hold konzervativizmu. Nepodliehajú módnym trendom a sú vždy aktuálne: na každodenné jedlá aj na významné oslavy. Vidličky a lyžice sú pomerne ťažké, ale veľmi praktické. Líniu Kimono charakterizujú reliéfne ozdobné vzory inšpirované klopami slávnych japonských odevov.

  Tescoma

  Hodnotenie: 4.5

  Tescoma

  Na ôsmom mieste je český výrobca, ktorý je Slovenskám spotrebiteľom už dlho známy. Stala sa populárnou vďaka tomu, že zostala verná pôvodným zásadám ponuky širokého sortimentu výrobkov za dostupné ceny. Výrobky Tescoma sa vyznačujú originálnym dizajnom. Dizajnéri kombinujú dizajn a funkčnosť, takže príbor má dlhú životnosť a bude ozdobou kuchyne aj slávnostného stola.

  V našich vlastných laboratóriách testujeme každý výrobok z hľadiska trvanlivosti, odolnosti a hygienických noriem. V súčasnosti je v katalógu viac ako 2000 kvalitných položiek. Každý týždeň je na trh uvedený nový vyhľadávaný produkt. Všetky materiály sú certifikované. Potravinárska nehrdzavejúca oceľ pri zahrievaní neuvoľňuje žiadne toxické látky a dokonale sa čistí od zvyškov z varenia. Lesk sa zachová aj po umytí v umývačke riadu s agresívnymi čistiacimi prostriedkami.

  Dodávajú sa v rôznych verziách a dokážu uspokojiť potreby jednej osoby aj veľkej rodiny. K dispozícii sú súpravy na každodenné použitie, na večierok a viacúčelové súpravy. Všetky sa líšia dizajnom a výzdobou. Jasné farebné škatule nevyžadujú žiadne ďalšie balenie, ak sa súprava používa ako darček.

  Cutipol

  Hodnotenie: 4.4

  Cutipol

  Deviatym nominovaným je portugalská firma, ktorá je známa svojimi limitovanými kolekciami pre špeciálne príležitosti. Príbor má aristokratický vzhľad, takže aj každodenné jedlo sa zmení na oslavu. Prémiové materiály zaručujú zachovanie všetkých pôvodných vlastností výrobkov. Niektoré súpravy majú leštenú nehrdzavejúcu oceľ potiahnutú zlatom. Vrchná vrstva sa nematuje, neoxiduje ani nepoškriabe.

  Sortimenty sa pohybujú od klasických až po moderné. Lyžice a vidličky sa často vyrábajú s dutými rukoväťami, vďaka čomu sú ľahké a pohodlné na dlhodobé držanie. Nože majú kované hroty. Všetky položky sa dokonale hodia k ľubovoľnému nastaveniu stola.

  Výrobca dodáva riad a príslušenstvo do mnohých hotelov a reštaurácií na celom svete. Výrobky nie sú náchylné na deformáciu, nehrdzavejú a veľmi dobre znášajú opakované umývanie v profesionálnych umývačkách riadu. Originálne výrobky Cutipol ocenia tí, ktorí oceňujú eleganciu. Každý kus je autorský dizajn, ručne leštený a jemne opracovaný. Vysoká cena neodradí zákazníkov, ktorí si tieto sady kupujú na dlhé roky a často ich darujú ako dedičstvo.

  Endever

  Hodnotenie: 4.3

  Endever

  Desiate miesto obsadila švédska značka, ktorá vyrába nielen kuchynský riad a kuchynské doplnky, ale aj domáce spotrebiče, klimatizačné zariadenia a elektrické náradie. Spoločnosť je pomerne mladá, bola založená v roku 1988. Pokročilá technológia ju stavia na úroveň najstarších výrobcov a dopĺňa trh o nové produkty, ktoré určujú trendy. Veľkú pozornosť venujeme ochrane životného prostredia. Všetky výrobky majú ekologický certifikát.

  Výrobky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Kontrola kvality sa vykonáva pomocou kontrolných strojov pod dohľadom inžinierov. Rôzne dizajny s rukoväťami v európskom štýle umožňujú harmonickú kombináciu doplnkov z rôznych kolekcií a na každodenné použitie, ako aj na usporiadanie stolových vidličiek a lyžíc. Zrkadlové leštidlo poskytuje brilantný lesk bez ohľadu na typ čistenia a intenzitu aplikácie.

  Mnohí zákazníci poukazujú na to, že prijateľná cena nie je ohrozená kvalitou. Všetky príbory sú elegantné, rovnováha a proporcie sú dodržané, nože a vidličky sú netraumatické. Atraktívne balenie umožňuje prezentovať sady ako darček.

  MunchenHaus

  Hodnotenie: 4.2

  MunchenHaus

  Na jedenástej pozícii – značka, ktorá zaručuje dokonalú nemeckú kvalitu svojich výrobkov. Každá položka je certifikovaná a vyrobená výlučne v Nemecku. Na výrobu sa používa potravinárska nehrdzavejúca oceľ, ktorá je odolná voči oxidácii a korózii. Z hľadiska svojho zloženia sa považuje za antibakteriálny. Úžasný lesk vytvára leštidlo, ktoré sa časom neznehodnocuje nárazmi, nepoškriabe a nezmatnie. Všetky predmety možno umývať v umývačke riadu vo všetkých prevádzkových režimoch. Súpravy sú balené v rôznych krabiciach. Mahagónové truhlice sú skutočne nezabudnuteľným a sofistikovaným darčekom.

  Dizajny od jednoduchých až po rafinované. Rukoväte sú zdobené zlatými ornamentmi, monogramami a brošňami. Kupujúci s rôznymi štýlovými preferenciami si môžu vybrať zo sortimentu príborov na každodenné použitie aj na špeciálne príležitosti. Stále sa vykonávajú prísne kontroly procesov. Výrobca si je istý kvalitou svojich výrobkov a poskytuje 25-ročnú záruku.

  Prémiové príbory oceňujú mnohé ruské ženy v domácnosti. Okrem nezabudnuteľného vzhľadu sú veľmi praktické, pohodlné a vytvárajú maximálny komfort pri jedle.

  inti

  Hodnotenie: 4.1

  Pinti

  Dvanásta cena zaujíma na európskom trhu vysokú pozíciu. Vyrába vysokokvalitné príbory a riad, ktoré sa vyznačujú štýlovým dizajnom, praktickosťou a jednoduchým používaním. Vývojári značky vytvárajú inovatívne produkty, ktoré nestrácajú svoju funkčnosť, ale naopak, získavajú pohodlnejšie formy. Všetky výrobky sú starostlivo kalibrované podľa anatómie ruky. Lyžice a vidličky sú ergonomické a ľahké.

  Stovky tisíc článkov pre kuchyne, jedálne, bary, reštaurácie atď. Zariadenia sú vyrobené z leštenej ocele odolnej proti korózii, ktorá je odolná voči nárazom a chemickým činidlám a neoxiduje. Hodia sa k akémukoľvek typu riadu: každodennému, slávnostnému, bielemu, farebnému… Napriek špičkovej kvalite je táto talianska značka dostupná nielen v prémiovej, ale aj v strednej cenovej kategórii.

  V detských kolekciách sú rúčky zdobené smaltovanými obrázkami zábavných zvieratiek, ktoré pomáhajú stimulovať chuť detí počas jedla a učia ich rýchlejšie samostatne jesť. Takmer všetky súpravy Pinti sú balené v darčekových krabičkách. Môžu to byť kartónové alebo štýlové drevené obaly.

  Takže
 • ngen
 • Hodnotenie: 4.0

  So<li></div><p>ngen“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/23216666197591-2520.jpg“ height=“250″ title=“Takže</p><li>ngen“><p>Trináste miesto patrí nemeckému výrobcovi, ktorý je už dlho obľúbený u mnohých Slovenskách zákazníkov. Je známa svojím kvalitným príborom a riadom. Zliatina chrómu a niklu s antikoróznym a antibakteriálnym účinkom. Tím európskych špecialistov vytvára výrobky, ktoré spájajú všetky aspekty: funkčnosť, dizajn a jednoduchú starostlivosť. Proporcie sú starostlivo vypočítané a vytvárajú dokonalú rovnováhu medzi rukoväťou a pracovnou časťou.</p><p>Kolekcie ponúkajú konzervatívny riad vhodný na pracovné príležitosti a oslovia tých, ktorí uprednostňujú stručnosť a jednoduchosť formy. Pre vyznávačov noblesy sú k dispozícii série aristokratického dizajnu. Sortiment zahŕňa aj moderné súpravy, ktoré sú ideálne do moderných obytných priestorov. Osobitná pozornosť sa venuje detskému príboru. Dizajn robí radosť malým deťom a rodičia sú spokojní s bezpečnosťou.</p><p>Výrobky si nevyžadujú zložitú starostlivosť. Sú dokonale umývateľné v ruke, nepoškodia sa nárazom a sú odolné voči všetkým nastaveniam umývačky riadu. Svetlé balíčky z lepenky, dreva, kože potešia darcu a ich obsah poskytne veľa pozitívnych emócií.</p><h3>ViTESSE</h3><p>Hodnotenie: 4.0</p><div style=ViTESSE

  Na štrnástom mieste sa umiestnila spoločnosť, ktorá dokázala prilákať ruské publikum k svojim produktom vďaka dobrej kvalite a prijateľnej cene. Na trhu nie je dlho, ale vydobyla si medzeru vďaka funkčným a štýlovým príborom a nádobám. Celkovo viac ako 1000 odkazov v katalógu. Vybrané materiály a najnovšie inovácie robia z týchto nových produktov bestsellery a bestsellery.

  Chirurgická oceľ má pomer chrómu a niklu 18 ku 10. Je odolný voči korózii, pri kontakte s potravinami neoxiduje a nevylučuje žiadne toxické látky. Kov je leštený alebo saténový, tiež pozlátený. Kolekcie sa vyznačujú eleganciou; nie sú v nich žiadne zbytočné detaily, ktoré by zaťažovali dekor. Súpravy sa dodávajú v rôznych verziách: malé 6-dielne súpravy a veľké 75-dielne súpravy.

  Ergonomický tvar poskytuje pohodlie počas dlhého jedla. Všetky výrobky je možné prať v práčke aj v ruke. Žiadna strata lesku alebo škrabance na povlaku. Nebezpečenstvo úrazu je obmedzené na minimum. Nože si dlho zachovávajú svoju ostrosť. Kuchynský riad a servírovací riad môžu byť dokonale zladené. Všetky doplnky možno štýlovo zladiť. Darčekové škatule sa vyrábajú vo forme puzdier alebo vrecúšok.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: