9 najlepších chladničiek so zónou fresh

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom by ste sa mali najprv poradiť s odborníkom.

Niektoré moderné chladničky nemajú len priehradku na ovocie a zeleninu, ale aj plnohodnotnú zónu pre čerstvé potraviny. Zachováva podmienky, ktoré sa líšia od podmienok v hlavnom interiéri. Ideálne prostredie na dlhodobé skladovanie ovocia, zeleniny, mäsa a rýb. Pozrime sa na najlepšie chladničky spomedzi tých, ktoré sú vybavené zónou fresh.

Najlepšie chladničky s mrazničkou s čerstvou zónou

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Hodnotenie najlepších chladničiek s čerstvou zónou1Hitachi R-SF48GUT275 950 €
2Bosch KGN49SQ3AR105 624 €
3Siemens KG49NSB2AR109 990 €
4
 • ebherr BioFresh CBNbs 4835
 • 92 187 €
  5
 • ebherr CBNef 4835
 • 82 190 €
  6Haier A3FE742CGBJRU91 880 €
  7Bosch KGN39AW32R54 745 €
  8LG DoorCoo
 • ng+ GA-B509 CLSL
 • 39 990 €
  9Haier C2F637CCG47 640 €

  Hitachi R-SF48GUT

  Hodnotenie: 4.9

  Hitachi R-SF48GUT

  Táto chladnička Side-by-Side má obrovskú čerstvú zónu ukrytú za samostatnými dverami. Umývateľný obsah má objem 78 litrov! Dostatočné množstvo ovocia, zeleniny a mäsa. Chladiaci priestor má objem 230 litrov. Zvyšných 140 litrov pripadá na mraziaci priestor. Táto chladnička by mala vyhovovať aj štvorčlennej alebo päťčlennej rodine.

  Hitachi R-SF48GUT využíva moderné elektronické riadenie. Invertorový kompresor umožňuje presne regulovať teplotu vo všetkých oddeleniach. Kedykoľvek môžete aktivovať aj režim „Dovolenka“, ktorý výrazne znižuje spotrebu energie. Aktuálne nastavenia sa zobrazujú na jasnom displeji. Ak hovoríme o interiéri, chladnička je pripravená pochváliť sa policami z tvrdeného skla – nepodarí sa ich náhodne rozbiť. Príjemným bonusom je generátor ľadu – zvyčajne sa dodáva len s takýmito drahými chladničkami.

  Netreba pripomínať, že tento model nevyžaduje občasné rozmrazovanie. Podpora technológie No Frost tiež indikuje normálnu úroveň vlhkosti, ktorú možno pozorovať vo vnútri chladničky a mrazničky. Vítanou výhodou je aj spotreba energie triedy A++.

  Príjemný dizajn zariadenia by sa nemal prehliadať. Výrobca si dal záležať aj na skle, z ktorého sú vyrobené výplne dverí. Ale buďte opatrní! Je dobre známe, že sklo sa dá ľahko poškriabať a je tiež schopné aktívne zbierať odtlačky prstov.

  Výhody

  • Funkcia No Frost je implementovaná;
  • Zóna čerstvosti sa nachádza za samostatnými dverami;
  • Celkový objem dosahuje 448 litrov;
  • Esteticky príjemný dizajn;
  • Patrí do triedy energetickej účinnosti A++;
  • Nízka hladina hluku;
  • Dvere sú zasklené;
  • S výrobníkom ľadu;
  • Ovládací panel je doplnený displejom.

  Nevýhody

  • Mimoriadne vysoké náklady.

  Bosch KGN49SQ3AR

  Hodnotenie: 4.9

  BOSCH KGN49SQ3AR

  Nemecká spoločnosť Bosch vyrába spotrebiče už mnoho rokov. Väčšina jej chladničiek patrí do najvyššieho cenového segmentu, čo je spôsobené ich vynikajúcim výkonom a dlhou životnosťou. Napríklad ruskí predajcovia požadujú Bosch KGN49SQ3AR za 140 tisíc eur. Rouble. Táto cena je spôsobená aj neobvyklým dizajnom. Telo zariadenia je vyrobené v dvoch farbách a dvierka sú pokryté kremenným sklom.

  Je tu zavedený elektronický systém riadenia, ktorý sa už stal tradičným. Keďže je k dispozícii displej, je ľahké vybrať požadovanú teplotu. K dispozícii sú aj rôzne prevádzkové režimy. Jeden z nich sa hodí napríklad vtedy, ak sa chystáte na niekoľko týždňov odísť z domu – tento režim výrazne zníži spotrebu energie. Mimochodom, chladnička patrí do príslušnej triedy A++. V predvolenom nastavení nespotrebuje viac ako 274 kWh ročne.

  Rozmery tohto modelu sú 70x67x203 cm. Preto je priestor chladničky taký veľký – s objemom 206 litrov. Objem čerstvej zóny je až 102 litrov. Približne rovnakým parametrom sa môže pochváliť aj mraziaci priestor. Všetky priehradky spotrebiča Bosch KGN49SQ3AR samozrejme podporujú technológiu No Frost. To znamená, že nemusíte plánovať rozmrazovanie – vo vnútri nebude žiadny ľad ani vlhkosť.

  Tento model je pripravený spracovať obrovské množstvo produktov naraz. To sa prejavuje v mraziacom výkone až do 15 kg/deň, keď je aktivovaný príslušný režim. Veľmi dobrá je aj autonómna chladiaca kapacita 20 hodín. Čo sa týka hlučnosti, invertorový motor splnil svoju úlohu: tento parameter nepresahuje 40 dB. Niet divu, že niektorí ľudia dávajú Bosch KGN49SQ3AR aj do garsónky.

  Nakoniec uvádzame príklad recenzie na stránke Yandex.Mrazničku otestoval na trhu istý Michael: „Veľmi dobre udržiava teplotu v zásuvkách biofresh – zelenina a ovocie vydržia naozaj dlho. Je priestranná; vo dverách sú praktické zásuvky, do ktorých sa dajú uložiť rôzne fľaše a iné drobnosti. Nádoby na vajcia sú tiež veľmi praktické – pri zmenšovaní vajec sa ukladajú jedna na druhú, čím sa vytvára viac priestoru pre iné výrobky.

  Výhody

  • Štýlový a netradičný dizajn;
  • Dvere sú pokryté kremenným sklom;
  • Chladnička je pomerne priestranná;
  • Patrí do energetickej triedy A++;
  • Podporuje technológiu No Frost;
  • Vysoký mraziaci výkon;
  • Dlhodobo udržiava nízku teplotu bez elektrickej energie;
  • Nízka hladina hluku.

  Nevýhody

  • Bolo by vhodné, keby bola k dispozícii skladacia polica;
  • Veľmi vysoká cena;
  • Chladnička je veľmi ťažká.

  Siemens KG49NSB2AR

  Hodnotenie: 4.8

  Siemens KG49NSB2AR

  Nádherná chladnička, ktorá určite osloví každého, koho interiér kuchyne je ladený do tmavých farieb. Telo tohto zariadenia je vyrobené z plastu a kovu. Okrem toho je natretý atypickou čiernou farbou. Všimnite si pomerne malý ovládací panel na hornej strane dverí. Umožňuje výber teploty a prepínanie medzi rôznymi prevádzkovými režimami. Keďže je chladnička s mrazničkou vybavená invertorovým kompresorom, môže využívať režim úspory energie, čo sa hodí, keď idete na dovolenku.

  Rozmery tohto modelu sú 70x67x203 cm. Za rok spotrebuje spotrebič približne 302 kWh. Toto číslo možno len ťažko označiť za mimoriadne nízke – v tejto súvislosti odborníci udelili chladničke hodnotenie energetickej účinnosti triedy A+. Väčšina zákazníkov je však s ním celkom spokojná. Žiadne sťažnosti na dva fotoaparáty. V jednej z nich je zóna čerstvosti s objemom 102 litrov. Ďalších 206 litrov pripadá na zvyšok chladiaceho priestoru. Zdá sa, že to bude stačiť aj na uskladnenie potravín pre trojčlennú alebo štvorčlennú rodinu. Mraznička má objem 105 l.

  Prečo sa Siemens KG49NSB2AR nemôže pochváliť rekordnými hodnotami? Ide o to, že Nemci museli vyčleniť časť priestoru na ventilátory a ďalšie prvky konštrukcie, pomocou ktorých sa realizuje podpora technológie No Frost. Túto chladničku však nebudete musieť z času na čas rozmrazovať. Nenájdete v ňom žiadnu zbytočnú vlhkosť. A nemyslite si, že by bol tento model kvôli ventilátorom príliš hlučný – merania v tesnej blízkosti ukázali iba 42 dB.

  Rovnako ako mnohé iné chladničky v tomto cenovom segmente je aj táto pripravená udržať nízku teplotu po dlhú dobu aj po úplnom výpadku prúdu. Aby sme boli presní, problémy začínajú až o 20 hodín neskôr. O mraziacej kapacite nemožno povedať nič zlé – v špeciálnom režime dosahuje 15 kg/deň.

  Výhody

  • Dvere sú potiahnuté sklom;
  • Pôsobivý dizajn;
  • Technológia No Frost je podporovaná;
  • Vysoká mraziaca sila;
  • Dlhotrvajúce samostatné chladenie;
  • Slušná kapacita chladiarenského skladu;
  • Nízka hladina hluku.

  Nevýhody

  • Nie je to najvyššia trieda energetickej účinnosti;
  • Vysoké náklady;
  • Mraziaci priestor nie je obzvlášť veľký.

 • ebherr BioFresh CBNbs 4835
 • Hodnotenie: 4.8

  <li></div><p>EBHERR BIOFRESH CBNBS 4835″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/5871666198011-559-.jpg“ height=“420″ title=“</p><li>EBHERR BIOFRESH CBNBS 4835″><p>Nemecká spoločnosť</p><li>Spoločnosť ebherr je známa najmä vďaka svojim stavebným strojom. Vyrába tiež vynikajúce chladničky. Ich hlavným problémom sú vysoké náklady. Tu a pre<li>ebherr BioFresh CBNbs 4835 stojí približne 90 tis. Cena chladničky je veľmi nízka, čo znamená, že si ju nemôže dovoliť každý. Škoda, pretože jeho vlastnosti by mali vyhovovať väčšine našich čitateľov. Jedinou výčitkou je objem mraziaceho priestoru 94 litrov, čo však v žiadnom prípade nie je rekord.<p>Chladnička má kovový plášť natretý tmavostriebornou farbou. Komory sa odporúčajú otvárať pomocou príslušných úchytiek na strane. Mraznička je vybavená tlačným mechanizmom, takže dvere sa dajú otvoriť aj najmenším pohybom prsta.</p><p>Nemci zabezpečili, aby sa ich chladnička s mrazničkou dala používať bez akýchkoľvek ťažkostí. Napríklad ho nie je potrebné z času na čas rozmrazovať, pretože je podporovaný technológiou No Frost. Takisto nejde o prípad, keď by kúpa výrazne ovplyvnila účty za elektrinu, keďže tento model spĺňa triedu A++ (v technickom liste sa uvádza ročná spotreba 186 kWh). A aj keď dôjde k náhlemu vypnutiu prúdu, interiér zostane cez noc chladný.</p><li>ebherr BioFresh CBNbs 4835 má dlho otvorené dvere a teplotný alarm. To sa vykonáva pomocou blikajúcich svetiel LED a zvukového signálu. Táto chladnička s mrazničkou sa môže pochváliť aj vysokou mraziacou kapacitou 16 kg/deň.<p>Tento model by sa do nášho rebríčka nedostal, keby nemal vysokú úložnú kapacitu. Chladiaci priestor má veľký objem 148 litrov, čo nie je zlý výsledok. K dispozícii je aj čerstvá zóna, kde sa zvyčajne skladuje zelenina a ovocie. Vnútorný objem 94 litrov. Ťažko si predstaviť niekoho v našej krajine, kto si myslí, že to nestačí.</p><p>Dvere môžu byť zavesené tak, ako by mali byť. O hlučnosti sa nedá povedať nič zlé. Hmotnosť chladničky poteší, pretože nepresahuje 81 kilogramov, čo na dvojmetrový model nie je veľa. Predĺžená záruka až na dva roky.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Štýlový dizajn;</li><li>Patrí do energetickej triedy A++;</li><li>Nízka hladina hluku;</li><li>Existuje podpora pre No Frost;</li><li>Chladiaca komora je priestranná;</li><li>Dlhotrvajúce autonómne chladiarenské skladovanie;</li><li>Vysoká mraziaca sila;</li><li>Upozorňuje na otvorené dvere a stúpajúcu teplotu.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Vysoké náklady;</li><li>Žiadna námraza – iba v chladiacom priestore;</li><li>Nie najpriestrannejší mraziaci priestor.</li></ul><h3><li>ebherr CBNef 4835</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=<li></div><p>ebherr CBNef 4835″ src=“/wp-content/uploads/2023/05/4491666198011-669-.jpg“ height=“420″ title=“</p><li>ebherr CBNef 4835″><p>Chcete mať k dispozícii tichú a priestrannú chladničku, ktorá je zároveň celkom štýlová?? Odporúčame vám zvážiť kúpu</p><li>ebherr CBNef 4835. Puzdro tohto modelu je lakované v striebornej farbe. Bočné strany dverí sú zdobené držadlami. Mimochodom, jeden z nich je vybavený tlačidlom. To znamená, že mraznička sa otvorí bez akýchkoľvek problémov – rozdiel tlaku medzi vonkajším a vnútorným priestorom tento proces nijako neovplyvní.<p>Objem chladiaceho priestoru je 148 litrov. To sa nezdá byť veľa. K tomu však pridajte zónu fresh na uskladnenie čerstvých byliniek, zeleniny a ovocia – jej objem dosahuje až 94 l. Ďalších 101 litrov pre mraziaci priestor. Nie je to rekordná cena, ale mala by vyhovovať mnohým čitateľom Expertology. Táto priehradka je vybavená technológiou No Frost. Chladnička využíva systém odmrazovania bez odkvapkávania. To znamená, že je tu mierne vyššia vlhkosť. Na tom však nie je nič zlé.</p><p>Tento model sa môže pochváliť vysokou mraziacou kapacitou až 16 kg/deň v režime mrazenia. Tesnosť dverí sa nedá prehliadnuť – aj v prípade výpadku prúdu sa môžete spoľahnúť, že chlad zostane vnútri až 24 hodín. A pokiaľ ide o spotrebu energie</p><li>ebherr CBNef 4835 spotrebuje len 186 kWh za rok.<p>Chladničky tohto výrobcu sú známe svojou tichou prevádzkou. Ani v tomto ohľade sa nevyskytli žiadne problémy. Len niektoré jednotky vydávajú každých 10 minút krátky rezonujúci zvuk, ako napísal jeden zákazník. Druhý odišiel na Yandex.V jednom z posudkov na trhu sa uvádza: „Kľučky – dvere sa otvárajú ľahko a hladko, zvládne to aj dieťa…“. Pekná farba, dobre ladí s domácimi spotrebičmi.“. Majitelia sú tiež nadšení, že túto chladničku možno prisunúť až k stene.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Štýlový dizajn;</li><li>Dvere sa otvárajú hladko a ľahko;</li><li>Upozorňuje na zvýšenie teploty;</li><li>Spĺňa triedu spotreby energie A++;</li><li>Mraznička je podporovaná spoločnosťou No Frost;</li><li>vysoká mraziaca sila;</li><li>Dlhodobé autonómne chladiarenské skladovanie.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nie všetky exempláre sú nemé;</li><li>Vysoká hodnota;</li><li>Chladiaci priestor využíva systém kvapkového odmrazovania;</li><li>Samotný plast má nepríjemný zápach (na začiatku).</li></ul><h3>Haier A3FE742CGBJRU</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=HAIER A3FE742CGBJRU

  Jedna z najneobvyklejších chladničiek spomedzi tých, ktoré možno nájsť v Slovenskom maloobchode. Tento model sa môže pochváliť štýlovým čiernym lakovaným kovovým krytom. Namiesto dvoch dverí sú tu tiež tri dvere. A len jedno z nich sa otvára tak, ako sme zvyknutí – ostatné dve sú zasúvacie! Jednotka vás však ešte viac poteší svojou kapacitou. Chladiaci priestor má objem až 283 litrov! Za tento údaj však zaplatíte skromnou zónou čerstvosti – jej objem nepresahuje 24 litrov. Ak však nekupujete veľa ovocia, toto hodnotenie sa vám bude páčiť. Mraziaci priestor s objemom 129 litrov.

  Najdôležitejšie je, že všetky priehradky chladničky podporujú technológiu No Frost. To znamená, že v nich nikdy nie je zbytočná vlhkosť a tiež sa nemusia z času na čas vyprázdňovať od ľadu.

  Haier A3FE742CGBJRU má displej teploty. Ak sú dvere otvorené príliš dlho a teplota sa náhle zvýši, chladnička vás určite upozorní. Žiadne sťažnosti zákazníkov na elektronický ovládací panel. Pomocou neho môžete aktivovať napríklad režim „Dovolenka“, ktorý šetrí veľké množstvo energie. Mimochodom, chladnička spĺňa triedu energetickej účinnosti A++ a spotrebuje 313 kWh ročne. Na svoju veľkosť celkom dobrý.

  Ak je možné aktivovať príslušný režim, mraziaci výkon sa zvýši až na 12 kg/deň. Napriek tomu sa tento model môže pochváliť tým, že v prípade výpadku prúdu vydrží dostatočne dlho chladný – problémy začínajú až po 16 hodinách. Ani o hlučnosti nemožno povedať nič zlé – možno ju označiť za priemernú.

  Drvivá väčšina zákazníkov Haier A3FE742CGBJRU je prirodzene nadšená. Napríklad Igor Mikheev zanechal v oficiálnom internetovom obchode výrobcu túto recenziu: „Veľmi praktický a priestranný! Esteticky príjemné! Používa sa viac ako rok bez akýchkoľvek problémov.

  Výhody

  • Spĺňa triedu energetickej účinnosti A++;
  • Vynikajúca úložná kapacita;
  • Štýlový dizajn;
  • Podporuje technológiu No Frost;
  • Vysoká mraziaca sila;
  • Dlhodobé skladovanie v chlade bez elektrickej energie.

  Nevýhody

  • Zóna čerstvosti nie je veľmi veľká;
  • Vysoké náklady;
  • Váži 102 kg;
  • Príležitostne hlasné cvakanie;
  • Viditeľné sú odtlačky prstov.

  Bosch KGN39AW32R

  Hodnotenie: 4.6

  Bosch KGN39AW32R

  Túto chladničku nemožno označiť za príliš drahú. Z tohto dôvodu sa budete musieť zmieriť s jej typickou bielou farbou. Prístroj sa tiež nemôže pochváliť obrovským LCD displejom – je miniatúrny a zobrazuje iba teplotu v oboch komorách a informácie o aktuálnom prevádzkovom režime. Mraziaci priestor je tradične umiestnený v spodnej časti a jeho objem je 108 l. Zásuvky sú vyrobené z priehľadného plastu, vďaka ktorému presne vidíte, čo sa v nich nachádza. Chladiaci priestor má veľký objem 280 litrov. Škoda, že na jednu čerstvú zónu pripadá len 21 litrov. Aj to však mnohým našim čitateľom stačí.

  Je potrebné poznamenať, že obe oddelenia sú vybavené technológiou No Frost. Nie je potrebné rozmrazovať. A tiež indikuje nízku úroveň vlhkosti – zadná stena chladničky určite nezačne kvapkať, čo vedie k nepríjemným následkom.

  Tento model spĺňa energetickú triedu A++. V technickom liste sa uvádza, že spotrebuje približne 263 kWh za rok. Nie až tak veľmi, najmä keď si uvedomíte, že má dva metre na výšku. Dobrou správou je, že chladnička je pripravená udržať nízku teplotu až 17 hodín aj bez elektrickej energie. A ak ste na vypnutie upozornení vopred, môžete využiť dodávanú chladiacu batériu, ktorá vyššie uvedený čas ešte predĺži.

  Mraznička Bosch KGN39AW32R bude vyhovovať aj tým, ktorí zmrazujú veľké množstvá lesných plodov, mäsa, rýb a iných produktov. Prepnutím na príslušný režim sa mraziaci výkon zvýši na 15 kg/deň. Kompresor nebude vydávať oveľa viac hluku. Vo všeobecnosti je tiež pomerne tichý. Ak sa vykonajú príslušné merania, výsledok je len 38 dB. Nie je potrebné hlasno kričať vedľa chladničky.

  Vo vnútri tohto modelu sú sklenené police. Dvere chladničky sa dajú opätovne zavesiť. Zariadenie vyrobené spoločnosťou Bosch váži 79,5 kg.

  Výhody

  • Spĺňa triedu energetickej účinnosti A++;
  • Je vybavený technológiou No Frost;
  • Slušná kapacita chladničky a mrazničky;
  • Dlhotrvajúce, sebestačné skladovanie v chlade;
  • Vysoká mraziaca kapacita;
  • K dispozícii je chladiaca batéria;
  • Nie je veľmi hlučný.

  Nevýhody

  • Dizajn sa nedá nazvať výnimočným;
  • Cena nie je vhodná pre každého;
  • Nie príliš veľká zóna čerstvosti;
  • Nie najoptimálnejšie rozloženie políc.

  LG DoorCoo
 • ng+ GA-B509 CLSL
 • Hodnotenie: 4.5

  LG DOORCOO<li></div><p>NG+ GA-B509 CLSL“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/3971666198011-399-.jpg“ height=“408″ title=“LG DOORCOO</p><li>NG+ GA-B509 CLSL“><p>Skvelá chladnička s mrazničkou za zlomok ceny. Okrem toho je to jeden z cenovo najdostupnejších modelov vybavených zónou čerstvých potravín. Tu je tiež veľmi priestranný. Môžete v ňom skladovať zeleninu, ovocie alebo najrôznejšie bylinky.</p><p>Rad chladničiek DoorCoo sa vyznačuje</p><li>Prúd chladného vzduchu, ktorý vháňa chladný vzduch do obsahu dverí. Mliečne výrobky a nápoje tak zostanú vždy chladné. Jednotky tohto radu sa môžu pochváliť aj plnou podporou technológie No Frost. V dôsledku toho sa vo vnútri nenachádza žiadna dodatočná vlhkosť a odmrazovanie nie je potrebné počas celej doby prevádzky.<p>Tento dvojmetrový model dokáže potešiť veľmi vysokou mraziacou kapacitou až 12 kg/deň. Tesne sa zatvárajúce dvere pomáhajú udržiavať nízke teploty aj v prípade výpadku prúdu – problémy začínajú až o 16 hodín neskôr. Ak necháte dvere mrazničky otvorené dlhší čas, spotrebič vás upozorní zvukovým signálom.</p><p>Chladnička s hmotnosťou 74 kg obsahuje invertorový kompresor. Na tento konštrukčný detail sa vzťahuje 10-ročná záruka. Má tiež pozitívny vplyv na energetickú účinnosť. V priebehu roka sa zariadenie LG DoorCoo</p><li>Model GA-B509 CLSL nespotrebuje viac ako 325 kWh, čo zodpovedá triede energetickej účinnosti A pre túto veľkosť+. Teplota sa ovláda pomocou tlačidiel a pekného displeja. Je pekné, že tento model má režim „Eco“ – mal by byť aktivovaný v prípade, že idete niekam na dlhší čas.<p>Najspornejším bodom tejto chladničky je jej hlučnosť. Väčšina zákazníkov neprekročí deklarovanú hodnotu 36 dB. Niektoré zariadenia však vydávajú zbytočné a pomerne hlasné zvuky. Skrátka, musíte sa spoľahnúť na šťastie. Paul napríklad napísal na stránke Yandex.Market“ nasledovné: „Kedysi som mal dvojkompresor Indesit a bol tichší. Ponechané vypnuté 24 hodín po doručení. Uvidíme, či to vyjde.“. Ostatní zákazníci ho často opisujú ako tichý, aj keď nie úplne tichý.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Podporuje technológiu No Frost;</li><li>Pohodlná regulácia teploty;</li><li>Chladnička a mraznička sú priestranné;</li><li>Dlhodobé autonómne skladovanie v chlade;</li><li>Slušný mraziaci výkon;</li><li>Skladacia polička je prítomná;</li><li>Používa sa antibakteriálne tesnenie dverí;</li><li>Primeraná cena.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Spotreba energie nie je najnižšia;</li><li>Niektoré jednotky sú hlučné;</li><li>Nemožno ho pritlačiť k stene;</li><li>Dvere chladiaceho priestoru sa otvárajú ťažko.</li></ul><h3>Haier C2F637CCG</h3><p>Hodnotenie: 4.4</p><div style=Haier C2F637CCG

  Táto chladnička poteší každého kupujúceho svojím netradičným dizajnom. Nie sú tu žiadne zaoblené rohy, na ktoré sme zvyknutí, a kľučky na dverách sú označené pomerne malými medzerami. O béžovej farbe, vďaka ktorej zariadenie dokonale zapadá do interiéru kuchyne, nemožno povedať nič zlé. Na hornej strane dvierok sa nachádza pomerne malý ovládací panel, ktorý umožňuje nastaviť teplotu.

  V tomto cenovom segmente je to jeden z mála modelov, ktorý sa môže pochváliť dobre implementovanou zónou Fresh. Jedna zásuvka je určená na zeleninu, ovocie a bylinky, druhá sa odporúča na skladovanie mäsa alebo rýb. Znepokojujúci je len objem čerstvej zóny, ktorý je len 21 litrov. Objem chladiacej a mraziacej komory dosahuje 257 a 108 litrov. Na spotrebič s výškou 199 cm to nie je zlé. Nezabúdajte, že čínsky výrobca musel nájsť miesto pre ventilátory, vďaka čomu je implementovaná podpora technológie No Frost.

  Tento model sa môže pochváliť pomerne dobrým mraziacim výkonom. Ak sa teplota v priestore chladničky výrazne zvýši, automaticky sa spustí zvukový alarm. Sťažnosť sa týka spotreby energie. Zariadenie Haier C2F637CCG dosahuje triedu A+ a spotrebuje približne 349 kWh za rok. Slušná postava. Viac na účte vážia len chladničky Side-by-Side, ktoré ponúkajú podstatne viac priestoru vo vnútri.

  Výhody

  • Mraziaci výkon dosahuje 12 kg/deň;
  • Nie je podporovaná funkcia Frost;
  • Roztomilý dizajn;
  • Žiadne samostatné gombíky, ktoré sa zvyčajne rýchlo zlomia;
  • Priestranný mraziaci priestor;
  • Je pomerne tichý;
  • Pohodlná regulácia teploty.

  Nevýhody

  • Zvýšená spotreba energie;
  • Cena nebude vyhovovať každému;
  • Nie najpriestrannejšia čerstvá zóna.

  Záver

  Toto je zoznam najlepších chladničiek s mrazničkou spomedzi tých, ktoré majú k dispozícii čerstvú zónu. Zvážili sme špičkové riešenia, ktoré môžu byť pre vás príliš drahé, aj relatívne lacné modely. Vychádzali sme pritom z hodnotení zákazníkov a recenzií v popredných odborných publikáciách. Skrátka, nákup s našou pomocou vás nesklame!

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: