ATLANT MHTE 30-01

Urobil3 miesto v rebríčku:

Najlepšie jednokomorové chladničky pre vidiecke domy

Prejsť na hodnotenie

Charakteristika ATLANT MCTE 30-01

Celkový výkon

Mrazničkanie
Farba / materiál náterubiela / plastová
Ovládacie prvkyelektromechanické
Spotreba energie
Počet kompresorov1
Počet komôr1
Počet dverí1
Rozmery (ŠxVxV)40x46x53.5 cm

Studená

Odmrazovanie chladiaceho priestorumanuál

Zväzok

Celkový objem31

ďalšie vlastnosti a funkcie

Výrobník ľadunie
Záves dverík dispozícii na
Hladina hlukuAž 32 dB
Klimatická triedaN
Hmotnosť16 kg

Recenzie pre ATLANT ÌÕÒE 30-01

Výhody:1) naša výroba 2) nízka cena 3) vynikajúca kvalita 4) super moderná technológia – takmer žiadny analóg na svete. = Sme najlepší!!!
Nevýhody:nepozorované.
Nevýhody:Recenzia z roku 2011 alebo tak nejako: bola zakúpená na inštaláciu na nemocničnom oddelení.. Pracuje v tichosti. Nikoho neobťažuje, kontrolné svetlá svietia v noci na zadnej stene.. v tichosti…. pútavé. Má tri úrovne výkonu – druhá úroveň je viac než dostatočná.. Vzniknutý kondenzát sa zhromažďuje v zásobníku na dne komory a možno ho pohodlne odvádzať.. Vyplnené v priemere do dvoch týždňov.. ako mini-nevýhodu spomeniem, že malé miesto 5-7 cm na zadnej stene zamrzne.. Ale nie je potrebné prelomiť ľady. Nie je potrebné rozmrazovať – ľad po zmrazení sa nezvyšuje – zrejme je tu výkon generátora chladu.. zaznamenal nízku spotrebu energie… celkovo – skvelé auto. Úplne spĺňa potreby a špecifikácie uvedené v návode. obzvlášť nás potešilo, že chladnička bola úplne naša. dobre navrhnutý, moderný.. Na svete nie sú žiadne analógie, ktoré by boli podobné svojimi vlastnosťami, ale jednoducho nie.. Dodatok k recenzii 02.04.13: Uplynulo ďalších šesť mesiacov a len rok a pol, odkedy som ho kúpil. Nakoniec bola odhalená ďalšia nevýhoda, okrem kĺzavých gumových nožičiek stojana. Pri premiestňovaní chladničky sa posúvajú. takže chyba: vetracie otvory na zadnej stene nad chladičmi sú upchaté prachom! 1 pohyb handričkou a chladnička je opäť ako nová. Práve sem prišiel pridať k recenzii. V septembri 2014, po troch rokoch nepretržitej prevádzky, sa mraznička rozbila. V jednom okamihu sa jednoducho prestalo chladiť. Náklady na opravu sú porovnateľné s cenou novej chladničky. odmietnuté. Našiel som známeho opravára rádií. doska plošných spojov. Našiel sa vypálený kondenzátor. Nahradené. Chladnička je opäť v prevádzke! Buďte ostražití! Ak sa pokazí, neuspokojte sa s výmenou celej jednotky alebo celej dosky. Nevyhadzujte chladničku. Cena problému: tester, spájkovačka, dve hodiny času a 50 Euro za nový čipový prvok.

Lei LeiLei


Výhody:Dobre zostavený, bez hluku.
Nevýhody:V lete je, samozrejme, trochu problém ukladať jedlo a studené nápoje pre niekoľko ľudí. Fľaše po 1.Nemôže pojať 5l fľaše – iba ak odstránite hornú policu.
Nevýhody:Prečítajte si recenzie, pozrel sa na analógy (pre ktoré nebudem hovoriť nič zlé), to je najviac adekvátne z hľadiska kvality konštrukcie. Beží asi 3 mesiace, nevydáva žiadny hluk (aj keď len trochu). Má 3 studené režimy, na 2 sa ochladzuje tak, ako by malo v +30. Nohy majú gumové „topánky“, ak s nimi pohnete, môžu sa odlepiť. Myslím si však, že sa dajú prilepiť. Skrátka, vezmite si ju, nebudete ľutovať. To je naozaj skvelé. Môžete to urobiť, môžete to urobiť!!! upd. 16.06.14 Zlomené po roku. 3 roky záruka, technik vychádza zadarmo. Stále šťastný)))

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Veľmi tiché, ak pozorne počúvate, znie to ako cvrlikanie kobylky, stojí nad mojou hlavou v spálni, spím, nie je to počuť. 3-režimový prepínač.Môže byť zavesený na druhej strane dverí.Horná polička na dverách sa dá polohovať do 3 rôznych výšok Viac informácií pridám po takmer roku. Ak je okno zatvorené a je nad vašou hlavou, stále ho počujete, ale nie príliš. Trik spočíva v tom, že okno je v zime zvyčajne zatvorené a v zime sa nepoužíva, t.. a je chladno. V lete je okno otvorené a počuť všetko okrem chladničky :)
Nevýhody:Nohy nie sú nastaviteľné, nasadzujú sa ako papuče. Ak nimi budete pohybovať sem a tam, pomaly sa odlepia. Ale to je nezmysel. Polička sa zmestí len na jednu úroveň.Pokyny podobné sovám, ktoré hovoria, že ho nemôžete zapojiť bez uzemnenia, nemôžete ho zapojiť s predlžovacím káblom, nemôžete ho zapojiť, nemôžete ho zapojiť, nemôžete ho zapojiť… Áno, zmrzlina sa v nej roztopí, hoci nápoje sú veľmi studené. No nie je to nevýhoda, je to vlastnosť
Slabé stránky:Rozhodol sa napísať recenziu na tento model, pretože na ňom nie sú žiadne recenzie.Zrazu som sa rozhodol, že potrebujem minibar, pretože je to akési útulné a vyloží chladničku z fliaš (kola, kvas, pivo), v lete som smädný.Prečítajte si recenzie na Yandex, najviac zo všetkého sa mi páčilo Samsung SG06 má kapacitu 47 litrov + mraznička, môžete si vyrobiť ľad, ale keď som sa na neho pozrel, mal krok v zadnej časti komory kvôli kompresoru, čo robí nepríjemné umiestnenie fliaš – veľa nemôže dať a je potrebné vymyslieť. Ale to preto, že je navrhnutá ako chladnička. Zmestia sa tam všetky druhy jogurtov a sendvičov. Je to tiež kompresor, bál som sa, že bude v spálni hlučný.Išiel sa pozrieť na MHTE, má tupý parallelepiped a polica je vysoko. Viete, strčte fľaše. Litrový Nesti sa zmestí pod policu kvôli plochému viečku, pivo je tiež ľahké, litrová kola sa nezmestí, chýba pol centimetra.Po odstránení poličky je možné vložiť jeden a pol litra. 2 litre som ešte neskúšal. Výška priehradky je 40 cm.Zmestia sa mi tam 4 fľaše.5 litrov a pivo môžete napchať do dverí.Vôbec žiadny kompresor, sú tu 2 ventilátory.Na zadnej stene je malý zásobník 20×1.51.5 cm, ktoré je potrebné pravidelne vylievať.Po zapnutí sa zdalo, že trvá dlho, kým sa ochladí, ale to môže byť len to, ako to vyzeralo.Ťažko povedať niečo o primeranosti ceny, kvality spracovania atď., pretože na trhu už nie je žiadna z nich. Preto dal to 5 všade.Celkovo je to skvelá chladnička, odporúčam ju všetkým!

e719

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: