BORK F700

Prevzaté1 miesto poradie:

Najlepšie prémiové naparovače

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie BORK F700

Hlavné funkcie

Počet úrovní1
Typ kontrolyelektronický
Maximálna spotreba energie1600 Wattov
Časovač60 minút s vypnutím
Zvukový signálje tu
Indikátor zapnutiaje tu
Odpojenie pri nízkej hladine vodyk dispozícii na

Dizajn

Materiál puzdraplastové
Materiál parného košapriehľadný plast
Kapacita nádrže na vodu4.5
Miska na ryžuáno, pre 1.5
Indikátor hladiny vodyje
Zobrazenieje tu
Plnenie vody počas vareniaje tu

Funkcie

Automatické varenieexistujú, recepty – 7
Termostatje to

Funkcie

Celkové rozmery (ŠxVxH)29x26x29 cm
Hmotnosť4.7 kg
Dĺžka napájacieho kábla1
Dodatky3 nezávislé varné zóny, oddelené ovládanie nádoby; 2 nádoby na samovarenie a mriežka, ktorá umožňuje umiestnenie potravín v nádobe na dvoch úrovniach; pamäťová funkcia; maximálny čas prevádzky bez doplnenia vody 2 hodiny a 20 minút

Recenzie na BORK F700

Výhody:3 nezávislé oddelenia vrátane možnosti doplnenia vody počas prevádzky
Nevýhody:Cena je vysoká. Nepohodlné čistenie misiek v rohoch – musíte ich umyť ihneď po varení. Nevýrazný plniaci otvor – voda sa musí nalievať príliš tenkým prúdom. Plast je krehký – už sme odštiepili niekoľko rohov.
Nevýhody:Jednoduché varenie – je to sen starého mládenca – netreba miešať ani sledovať, ako a čo sa tam robí… Po nakrájaní potravín vložte mäso a prílohy oddelene do misiek, pridajte vodu, zapnite spotrebič a za hodinu môžete jesť. Varené pre malé dieťa – super, 3 priehradky boli veľmi užitočné. Teraz plníme len balenú vodu a už sa v nej nevyskytuje vodný kameň. Ak chcete všetko uvariť, dajte všetko do misiek, t.. Žiadna šťava v panvici a miske. Funkcia varenia je tak prekvapujúca – dokonca aj biele kuracie mäso sa ľahko žuje. (a nemám ju rád napríklad varenú v polievke)

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Veľmi slušný dizajn. To je dôvod, prečo sme si tento model kúpili.
Nevýhody:1. Objemné. Je taká veľká! Zaberá polovicu stola. 2. Bolesť hlavy pri čistení. Po prvom varení som bol pripravený ho vrátiť – úplné sklamanie. Pravdepodobne ušetrí niekoho umývačka riadu… Ale za tieto peniaze musí byť k dispozícii umývačka riadu. Aj keď varíte zemiaky v jednej nádobe, musíte umyť všetky tri priehradky so všetkými viečkami!!! Polovica kuchyne skončila v kontajneroch. Základná vykurovacia časť by sa mala tiež umývať, čo je strašne nepohodlné, ak vezmeme do úvahy, že kábel sa nerozpína a nemôžete ho celý vložiť do umývadla – elektronika napriek tomu. Varenie je naozaj rýchlejšie ako umývanie. 3. Knedle sa ukázali ako suché. Hoci ten istý manty, ktorý sa predtým varil v mantovare a bol úžasne šťavnatý. A variť v takomto pomenovanom parnom hrnci na fólii je nezmysel. Za tieto peniaze by ste si mohli kúpiť tri multicookery a úspešne variť v pare – výsledok by bol 100-krát lepší a rýchlejší. Bol som šokovaný, keď som si prečítal, že ryža sa varí viac ako hodinu… Musí to byť naozaj užitočné. 4. Cena. Nestojí to za tie peniaze. Polovica ceny je preplatenie za obraz.
Nevýhody:Celkové sklamanie. Po niekoľkých neúspechoch pri varení mantinelov a mäsových guľôčok (možno ich len nevieme uvariť :)), sme tento parák použili výlučne na varenie zeleniny na zálivku. Potom ho odložili a rok ležal v krabici. Predáva sa prostredníctvom inzerátu. Kúpil som si tlakový hrniec za menej peňazí a používam ho každý deň. A má tiež funkciu varenia v pare, pričom mäso sa varí nižšie. Ryža sa varí iba 10 minút bez toho, aby sa vysušila. Tento parný hrniec sme si kúpili ešte predtým, ako boli na trhu multicookery.

Rodina Elena


Výhody:Možnosť variť tri jedlá samostatne, možnosť pridania vody počas varenia.
Nedostatky:1. Tvarované dná nádob sa veľmi ťažko čistia, dokonca ani s kefou sa z rohov dokonale nevymývajú. 2. Plast praskol v dvoch nádobách po troch rokoch používania. (mimochodom, jeden kontajner stojí do 3 tisíc). 3. Ak nemáte dostatok vody, bzučiak vydá nepríjemný zvukový signál, ale pri dopĺňaní vody nefunguje. .. Spotrebič je potrebné odpojiť od elektrickej siete, počkať približne minútu a potom ho znovu spustiť. (musíte si zapamätať program a čas ukončenia a nastaviť ho sami). 4. Po varení všetkého, čo obsahuje šťavu, je potrebné vyčistiť nielen nádobu, ale aj zásobník a nádržku na vodu.
Nevýhody:Nestojí to za tie peniaze.

Chernyshova Ekaterina


Výhody:Páči sa mi, že môžete kedykoľvek pridať vodu. Je skvelé, že sú tu tri priehradky, môžete variť, čo chcete ako rodina. Je dobré, že mám v každej priehradke hrnčeky, varím v nich polievky, je to super!!
Nevýhody:Žiadny odložený štart. Keď ideme s dieťaťom von, príprava trvá asi 25 minút alebo musíme zjesť niečo, čo bolo celý čas na ohrievači. Oneskorený štart by bol veľmi užitočný!!

Kovaleva Natalia


Výhody:Mechanický zázrak, nie parný varič
Nevýhody:trochu drahý
Nevýhody:Rozhodol som sa, že sa na seba pozriem a svoj jedálny lístok si ešte raz premeriam. A ako hovoria všetci odborníci na výživu, všetky chutné a zdravé jedlá sa pripravujú len v parných hrncoch. Vyskúšala som babičkin staromódny spôsob varenia v pare z hrnca a cedníka)))) Vzdal som sa nezmysly a šiel som si šajtan-stroj v obchode, poviem, že boli iné, ale kúpil som skutočný zázrak technológie Bork. Po prvé, krásny, číry plast so zaujímavým dizajnom a dokonale zapadá do mojej kuchyne, po druhé, veľmi praktické (cez tento istý plast môžem vidieť, v akom stave moje jedlo), a po tretie, má tri zóny na varenie, to znamená, že varím mäso naraz, prílohu a dokonca môže piecť koláč pre svojho manžela. Páči sa mi aj pamäťová funkcia, osvedčené nastavenia, vypnutie pri nízkom stave vody a zvukový signál na konci varenia – to je len niekoľko z mnohých vychytávok, ktoré som si v Borku kúpil. Vo všeobecnosti, keď si na to zvyknem, môžem všetko vložiť a zabudnúť na to na 2 hodiny a dostať chutné jedlo von.

Tatyana Paramzina


Výhody:Dobrá kvalita a rýchle varenie, jednoduché používanie
Nevýhody:
Nevýhody:spokojný s produktom vo všeobecnosti. Toto nie je môj prvý parný varič, tento má užívateľsky prívetivé ovládanie, všetky produkty, mäso a zelenina sú uvarené, nič nezostane neuvarené. Miska na ryžu, ktorá je súčasťou balenia, je drobnosť, ale poteší) Najdôležitejšie je, že moja domácnosť má rada jedlo, ktoré varím s týmto parným varičom)

Irishka Beloshangina


Výhody:Kompaktná, nevyzerá ako babylonská veža. Časovač pre rôzne oddelenia. Režim „opätovného ohrevu“ po varení. Možnosť pridávať vodu počas varenia. Ľahko sa čistí v umývačke riadu. Interaktívne menu.
Nevýhody:Zahmlievanie vo všetkých divíziách. Farba rýchlo bledne. Časovač nie je dobre premyslený.
Nevýhody:2.Parný varič používam už 5 rokov, takže môžem objektívne zhodnotiť jeho výhody a nevýhody. Hlavnými kritériami pre môj výber boli dizajn, veľkosť a funkčnosť. Model F700 nevyzerá ako veže konkurencie, veľmi dobre zapadá do moderného dizajnu mojej kuchyne a je praktický v tom, že môžete variť viacero jedál s rôznym časom varenia na jednom mieste. Má to však aj svoje nevýhody. Takže ak varím pokrm 40 minút, medzitým varím pokrm číslo 2, na časovači zostáva 18 minút, pokrm číslo 2 sa varí 50 minút, musím nastaviť časovač na 18 minút, inak sa pokrm číslo 1 prestane variť a počká, kým 50 minút príde na 18. Ťažko nie je premýšľavý. Farba na gombíkoch je čiastočne opotrebovaná, jeden sa opotreboval úplne. Za túto cenu – zlá kvalita farby je deprimujúca. Keď varíte v jednom oddelení – potíte všetky tri, a hoci sa ohrieva jeden prvok, v skutočnosti poskytuje teplo zo všetkých troch oddelení. Nie je to mínus, ale po varení musíte umyť všetky priehradky a viečka. Aj keď sú priehradky priehľadné, neuvidíte nič, ako pri iných parných varičoch – všetky steny a veko sa zahmlievajú, vôbec nechápem zmysel tohto PR kroku „budete vidieť, ako sa vaše jedlo varí“. To však platí pre všetky parné variče. A najlepšie zo všetkého: varím úplne všetko, ryža a ryby sú božské.

Rogozina Alexandra


Výhody:Tento naparovač milujem. Kúpil som si ju pred rokom a pol, odvtedy veľa varím v pare: ryby, zeleninu, kaše, dokonca aj ovocie (jablká), ktoré tam varím na jablkové pyré. Vynikajúce!. Potrebujem viac energie, pretože moje zemiaky a červená repa sa varia približne 45-50 minút, ale nie tak, ako sa uvádza v reklame. Tento naparovač som si vybrala, pretože nádoby sú na rovnakej úrovni a nie nad sebou ako vo väčšine naparovačov. Samozrejme, zaberá viac miesta v kuchyni, ale to pre mňa nie je problém. Nádoby sa naozaj ťažko čistia, pretože sú objemné, je rýchlejšie hodiť jedlo do parného hrnca ako ho neskôr umývať, ale opäť, pre mňa to nie je problém. Každé dva alebo tri týždne odstraňujem z panvice vodný kameň: parný kotol vysuším kyselinou citrónovou.
Nevýhody:Časom popraskané plastové nádoby. A cena je pomerne vysoká.
Nevýhody:Odporúčame pre milovníkov zdravej výživy. Varí sa ľahko a chutne. Vhoďte jedlo do parného hrnca a venujte sa svojej práci, zatiaľ čo sa uvarí chutné a zdravé jedlo. Nič sa nepáli, ako na sporáku.

Lebedenko Valentina


Výhody:Pekný dizajn, tri priehradky, každá s vlastným ohrievačom, dobrá súprava prídavných nádob, vysoký zásobník, dobrý plast. Funkcia opätovného ohrevu po varení. Automaticky sa vypne, ak dôjde voda na výrobu pary.
Nevýhody:Nie.
Nevýhody:Veľmi rád, že som si kúpil tento konkrétny parný varič. Má veľmi pekný vzhľad, dobre varí a ľahko sa používa. Ďakujeme Viere za tip na použitie fólie. Určite to skracuje čas údržby a ryby sú aj chutnejšie. Dnes pri umývaní zabudli vložiť vaničku, nemôže tam ísť žiadna voda. Vložil som ho rovno na dno vane plnej vody. Kvapky vody boli aj vo vnútri elektronického displeja, ktorý zobrazuje čas. Nechal som ho pol dňa schnúť. Keď som ho zapol, pokazilo sa to, nezobrazovali sa všetky čísla a nedalo sa to zapáliť, vydávalo to pípanie. Po prečítaní na internete vysušil dno fénom. A teraz je moja ryba pripravená! Príchod na jedlo!

Alim Mila


Výhody:Jednoduché ovládanie.Vône sa nemiešajú! Jednoduché čistenie.Kompaktný varí dobre a všetko za 1 čas
Nevýhody:Neidentifikované
Nevýhody:Dlho som si vyberal a rozhodol sa pre tento model! Kúpil som si ho a neľutoval som to!

Nikolaj Barannikov

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: