BORK T700 (TM EBN 9910 BK)

Vypožičané2 miesto hodnotenie:

Najlepšie elektronické hriankovače

Prejsť na hodnotenie

Funkcie BORK T700 (TM EBN 9910 BK)

Špecifikácie

Napájanie1050W
Počet oddelení2
Počet prípitkov2
Typ kontrolyelektronický
Nastavenie stupňa opekaniaje, hladko
Jednostranné opekanieje tu
Tlačidlo Zrušiťje tu
Funkcia rozmrazovaniaa
Funkcia vykurovania
Izolované telo

Funkcie

Automatické centrovanie toastov
„Extra-lift“ toastje tu
Automatické zdvíhanie toastovje tu
Rošt na ohrievanie žemlínie
Zásobník na omrvinkypozri
Materiál plášťakov
Zobrazenieje tu
Podsvietené ovládacie prvkyPozrite si
Ďalšie informácie7 úrovní varenia, funkcia „Quick Check“; funkcia „memory“

Recenzie pre BORK T700 (TM EBN 9910 BK)

Výhody:Obyčajný hriankovač, nič viac. Pekný dizajn.
Nevýhody:Prvou a najdôležitejšou nevýhodou je divoké, opakované vykukovanie po skončení. Ak si chcete dať pokojné raňajky, kým ostatní spia, nebude to fungovať. Už dávno som ho chcel rozobrať a odlomiť pískatko. Nepohodlné vyberanie chleba, nedostatočná výška zdvihu. Musíte ho zdvihnúť vidličkou. Telo môže byť spálené. Obrazovka má svoj vlastný život, teraz funguje dobre, teraz zmizne.
Nevýhody:Nie je spokojný s produktom, je to sklamanie produkt. Spoločnosť Bork vyrába celkom dobrý spotrebič, aj keď predražený. Ale tento je jednoducho nešťastný.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Moderný dizajn; Pohodlný elektronický displej; Materiál tela odolný proti poškriabaniu, šmuhám a znečisteniu.
Nevýhody:Prístroj rovnomerne nepečie chrumkavé hrianky a chlieb (na okrajoch sa pripáli); hotové hrianky sa ťažko vyberajú, nie je hladký vzostup (prispôsobili sme kliešte na cukor); horná časť prístroja sa silno zahrieva, popáli prsty, čo nie je bezpečné na používanie !!! Zásobník na omrvinky je malý, t.. Pod hriankovačom sú stále omrvinky; veľa funkcií ohrevu (9), ale využijete maximálne 5.
Nevýhody:Tento model nie je praktický a je predražený. Je jasné, že nekrútená európska značka, ale tieto funkčné nedostatky rozrušujú zákazníka a podkopávajú povesť výrobcu. Nie ste spokojní s nákupom!!!

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Dizajn
Nevýhody:Veľkosť. Spoľahlivosť.
Nevýhody:Vyhorel po roku.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Dizajn. Kvalita opekania. použiteľnosť. Zásobník na omrvinky.
Nevýhody:Cena. Žiadne prerušenie dodávky energie.
Nevýhody:Na začiatok sa mi veľmi páči vzhľad spotrebiča.Hriankovač je dobre zostavený, hliníkový a o niečo menej plastový, pogumované rukoväte. Dokonale sa hodí do kuchyne. Samotné zariadenie sa pri varení nezahrieva, má ovládanie stupňa varenia a funguje správne.Veľmi sa mi páčila funkcia jednostranného vyprážania. Zásobník na omrvinky. Možnosť násilne zdvihnúť toast, aby ste videli, ako je prepečený, ale vzhľadom na vynikajúce fungovanie regulátora som túto funkciu zatiaľ aktívne nepoužíval. Rodina je spokojná. Nevýhoda: chýba vypínač. Stojany a displej sú osvetlené, vypínajú sa iba odpojením zástrčky zo siete, čo nie je práve pohodlné.

Anketa Andres


Výhody:Pekný dizajn.
Nevýhody:Elektronika nefungovala, obrazovka nič nezobrazovala, a preto solenoid nemagnetizuje nohu v polohe nadol.
Nevýhody:Po službe odporúča vyhodiť tento g… Odpad, rozhodol sa rozobrať to kvôli zvedavosti a bol veľmi prekvapený najnižšou kvalitou komponentov vo vnútri a inžinierstva vývojárov, nakoniec som nemohol dať späť, a nie preto, že moje ruky sú zlé, len to nechutné vidieť, tak som to všetko hrabala do koša. Potom už nie som zákazníkom tohto výrobcu.

Kuprijanov Damir


Výhody:Pekný dizajn a tvar hriankovača. Na jednej strane je funkcia opekania a na druhej strane je gril na pečivo . Už dlho hľadám takýto hriankovač. Firma je dobrá a materiál . Iba zahrieva na vrchole . Zásobník na omrvinky sa dá ľahko vybrať .
Nevýhody:Trochu predražené
Nevýhody:Ak je niekto zmätený tým, že hriankovač pri pripravených toastoch veľmi hlasno zvoní, mne osobne to nevadí . Hrianky sú opečené dostatočne rovnomerne, a ak nie sú spokojné, chlieb otočím a dám ho o niečo dlhšie .

Asya Lisitsyna


Výhody:Štýlový dizajn, elektronický displej, rovnomerné varenie.
Nevýhody:Nenašli ste ho.
Nevýhody:Tento hriankovač sa mi veľmi páči. Plne zodpovedá svojej cene. Stupeň vyprážania je vždy rovnomerný a zodpovedá nastavenej úrovni. Častý používateľ funkcie ohrievania. Hriankovač sa ľahko čistí, telo sa pri používaní nezahrieva.

Maltseva Irina


Výhody:Krásny dizajn, kvalita zodpovedá cene
Nevýhody:nie
Nevýhody:Hriankovače sú v podstate všetky rovnaké a vybrali sme si ich hlavne kvôli dizajnu, aby v kuchyni vyzerali pekne. Funguje dobre, ale má aj jednu špeciálnu funkciu. Je to jednosmerný režim vykurovania, to je všetko, čo používame. jednu stranu opečie a druhú nechá mäkkú – ideálne na sendviče.

Vishnyakoa Alexey


Výhody:Pekný dizajn, elektronický displej, dokonale opečené
Nevýhody:Všetko je v poriadku
Nevýhody:Vynikajúci hriankovač. Pre mňa je najdôležitejšie, aby nastavená úroveň vyprážania vždy zodpovedala výsledku. Stupeň vyprážania môžete plynule nastaviť. V prípade potreby je možné hriankovač ľahko vyčistiť.

svetlana pudeyan


Výhody:Ľahko čitateľný LCD displej, rovnomerné opekanie
Nevýhody:Nie
Nevýhody:Už mesiac takmer každé ráno spúšťame v kuchyni hriankovač a máme výborné raňajkové sendviče. Má deväť režimov opekania a praktický LCD displej, toasty sú rovnomerne opečené. Celkovo ide o nákup, na ktorý sme pripravení.

Timonina Valentina

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: