Bosch KGN39LB10

Obsadené4 sedadlá v hodnotení:

NAJLEPŠIE CHLADNIČKY BEZ NÁMRAZY V STREDNOM CENOVOM SEGMENTE

Prejsť na rebríček

Vlastnosti Bosch KGN39LB10

Všeobecné vlastnosti

Mraziaci priestorzdola
Farba / materiál náterustriebro / plast / kov
Kontrolaelektronický
Spotreba energieTrieda A (383 kWh/rok)
Počet kompresorov1
Počet kamier2
Počet dverí2
Rozmery (ŠxV)60x64x200 cm

Studená

Odmrazovanie mraziaceho priestoruŽiadny mráz
Odmrazovanie chladiaceho priestoruŽiadny mráz
Autonómne chladiarenské skladovanieDo 18h
Mraziaca kapacitaAž 14 kg/deň
Zobrazenie:Svetlo a zvuk
Ďalšie funkcieSuperchladenie, supermrazenie, indikácia teploty

Zväzok

Celková kapacita315
Kapacita priestoru chladničky221
Kapacita mraziaceho priestoru94

Ďalšie vlastnosti a funkcie

Sklenené dvereáno
Výrobník ľadunie je k dispozícii
Materiál policesklo
Možnosť opätovného zavesenia dverípozri
Hladina hlukuna 42 dB
Klimatická triedaSN, T

Recenzie pre Bosch KGN39LB10

Výhody:Dizajn.
Nevýhody:Veľmi vysoká hladina hluku.
Nevýhody:Po zatvorení dverí chladničky alebo mrazničky sa vo vnútri chladničky ozýva akési rytmické búchanie. Pravdepodobne fanúšik. Búchanie je dosť hlasné a stresujúce. Veľmi sklamaný s touto vadou. Pravdepodobne budete musieť zavolať technika, aby to opravil.

Používateľ vynechal svoje údaje


Výhody:Krásne
Nevýhody:Hlučný ako vrtuľník. Neberte si ho do štúdia. Aj keď je nový hlučný.
Nevýhody:Chladničku mám necelý mesiac. A už som volal servisnému technikovi. Vymenil klapku medzi mrazničkou a chladničkou. Bezplatne. Majú túto chorobu. Technik povedal, aby ste mrazničku nastavili na -22 a menej a chladničku na +4 a viac. V spodnej časti sme mali -16 a v hornej časti +4. Chladnička je hlučná. Skutočnosť

Saveliev Mihail


Výhody:Vzhľad
Nevýhody:Hladina hluku
Nevýhody:Hluk je príliš hlasný, neverte žiadnej z recenzií, všetky sú klamstvá – neustále hrká, pri každom otvorení dverí sa spustí nofrost a vždy hrká, medzi chladničkou a mraziacim priestorom je ventilátor, ktorý tiež hrká a niekedy bzučí – je to prechádzka. Zákaznícky servis spoločnosti Bosch tvrdí, že nejde o chybu, ale o normálnu prevádzku spotrebiča. Presun bol problém.. 2 zadné kolieska sú tu len na ozdobu, alebo skôr len na parádu. Okrem toho pri posúvaní dverí zostanú nezakryté otvory po konzolách… Všeobecný pocit, že som si nekúpil chladničku bosch, ale skôr noname čínsku chladničku s nejakým pekným čiernym sklom.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Vzhľad, ovládanie, autonómna prevádzka.
Nevýhody:Nafúknuté recenzie, veľmi vysoká hladina hluku, málo priestoru pre takéto rozmery, detské a slabé kolesá, nejasné umiestnenie chladiaceho boxu, os závesov dverí neumožňuje umiestniť chladničku do výklenku (potrebujete ďalšie 4 cm na šírku, aby ste otvorili dvere, vŕzganie dverí pri pomalom zatváraní (to sa stáva všetkým chladničkám tohto modelu), chrbát je krehký, sklo je špinavé, úroveň energetickej účinnosti je vysoká – A (mnohé majú A++, a za nižšiu cenu), chladnička je vysoká.
Nevýhody:Kúpené vo veľkom obchodnom reťazci. Tieto chladničky sú zvyčajne z jedného kusu, takže vzorka vo vitríne. prinášajú ho za poplatok a nie v krabici, ale zabalený v potravinovej fólii (spodná časť so sklom – otvorená! ľahko sa rozbije a poškriabe). Pracovníci ho vyniesli na 5. poschodie.. odlomil jednu plastovú zarážku a koleso, keď ho priniesol. Prekvapuje ma, že sa nerozbilo všetko sklo. Kolesá samozrejme vyzerajú smiešne na starej Atlante, ktorá je stará 20 rokov, všetko je oveľa lepšie. Nainštalovali ju na úrovni, zohľadnili všetky mnohé želania výrobcu Bosch a stále to nezachraňuje pred množstvom hluku. Kratšie. Vezmite si ju, len ak chcete peknú chladničku bez magnetov. Inak akákoľvek iná ako čínska chladnička.

Sivkov Eugene


Výhody:Systém NoFrost. Priestranný. Kvalitné materiály. Tichá prevádzka.
Slabé stránky:Nepodarilo sa ho nájsť
Nevýhody:Rodičia ma požiadali, aby som im pomohol nájsť novú chladničku. Vybral som si tento model. Dobre vyrobené, materiály použité na chladničku sú tiež prvotriedne. Atraktívny dizajn. Pracuje potichu. Kamery sú veľmi priestranné. Má skvelý systém NoFrost. Spotreba energie je minimálna.

Liza Kotová


Výhody:Vysokokvalitná konštrukcia. Priestranný. Pekný vzhľad. Štýlové.
Nevýhody:nie
Nevýhody:Hľadali sme novú chladničku na renováciu kuchyne. Rozhodol sa pre tento model. Je priestranný, pracuje takmer nehlučne, má systém NoFrost. Antibakteriálny povlak zabraňuje šíreniu nepríjemných pachov vo vnútri komory. Poličky sú vyrobené z robustného skla, ktoré vydrží náročné používanie a možno ich nastaviť do rôznych výšok.

Ivan Illarionov


Výhody:Systém NoFrost, elektronické ovládanie, kvalitné a odolné police, zvukový signál, ktorý sa ozve pri otvorení dverí
Nevýhody:Nedá sa nájsť
Nevýhody:Ide o veľmi priestrannú chladničku s krásnym dizajnom. Má indikátor teploty. Pohodlné je, že pri otvorení dverí je k dispozícii bzučiak. Má tiež funkcie superchladenia a supermrazenia, ktoré pomáhajú udržať potraviny dlhšie v správnom stave. Veľmi jednoduché používanie, na sklenených dverách nezostávajú odtlačky prstov.

Karta Alexandra


Výhody:Dobrá kapacita a skvelá funkčnosť. Tichá prevádzka, atraktívny dizajn.
Nevýhody:Nemôžem nájsť žiadne
Nevýhody:Táto chladnička je skvelá a priestranná, ideálna pre našu rodinu. Pojme veľa potravín a má praktické malé zásuvky na ovocie a zeleninu. Jednoduchá údržba a obsluha. Kúpili sme ho na začiatku leta a sme s ním veľmi spokojní.

Petrova Elena


Výhody:Priestranná, funkčná, skvelá zásuvka na ovocie a zeleninu.
Nevýhody:Žiadne chyby, len plusy.
Nevýhody:Štýlová, priestranná kráska! Nový používateľ, ale veľmi spokojný s ním. Úžasné osvetlenie v chladničke a mrazničke. A krabica s vlnitým dnom na zeleninu a ovocie, ktorá chráni potraviny pred kondenzáciou, je dar z nebies. Páči sa mi oddelená regulácia teploty pre chladničku a mrazničku. Skvelý model!

Dena Danilenko


Výhody:Pomer ceny, funkčnosti, kvality a dizajnu – táto chladnička je pre vás najvýhodnejšia.
Nevýhody:Jedinou nevýhodou je, že vonkajší povrch musíte často utierať.
Nevýhody:Používam túto chladničku už tretí mesiac, veľmi ľahko sa používa a je pohodlná. Farba ma zaujala, taká nezvyčajná a módna. Je to skvelá voľba – je nezamŕzajúca, vyhovuje našej veľkosti a chladnička má nízku hladinu hluku. Jedlo je vždy čerstvé a nekazí sa, žiadna zvädnutá zelenina. Výrobca urobil všetko pre to, aby boli zákazníci so svojím nákupom spokojní!

Travina Faina

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: