Bosch MUM54240

Preberá1 miesto poradie:

Najlepší mlynček na mäso

Prejsť na hodnotenie

Bosch MUM54240

Celkový výkon

Typstroj
Napájanie900 W
Kapacita misky3.9
Blenderje kapacita 1.25
KontrolaPočet rýchlostí: 7, max. Rýchlosť otáčania: 14000 ot/min, pulzný režim

Dodáva sa s

Odšťavovačpre citrusové plody
Brúskaje tu
Choppernie
PríslušenstvoHák na cesto, nástavec na šľahanie, nástavec na krájanie: 1 na súpravu, krájací kotúč: 1 na súpravu celkový počet nástavcov: 9

Špeciálne funkcie

Dizajnmiska: nerezová oceľ. oceľ, mixér: plast
napájací kábels úložným priestorom
Ďalšie informácieosvetlený volič rýchlosti; šľahacia metla na mäkké cesto; strúhadlo na syr, čokoládu, orechy; DVD s receptami; úložné vrecko na náradie

Recenzie na Bosch MUM54240

Výhody:Je mi 60 rokov a za toto obdobie som vyskúšal veľké množstvo kuchynských robotov. Radosť z používania Bosch MUM 54240 sa nedá opísať slovami – je to jednoducho bzukot. Nemusím nič držať ani stláčať, všetko sa uzamkne a je to bezpečné. Nezvyčajne tichá prevádzka mixéra. Odporúčame pre všetky ženy v domácnosti.
Nevýhody:Jednoducho tam nie sú. Kúpil si nástavec na krájanie.
Nevýhody:Očarujúci vzhľad.

Sizov Gennadij


Výhody:Kovová miska. Takmer všetko v jednom zariadení – mlynček na mäso, mixér, mixér, šľahač, na cesto, strúhadlá, plátky. Systém ochrany proti nesprávnej montáži, samonavíjacia šnúra. Vytvára vynikajúci krém. Pogumované nožičky pevne držia na pracovnej doske.
Nevýhody:Odšťavovač mi nič nevytlačil, možno mám krivé ruky – rozrezal som pomaranč na polovicu, zapol som ho, vytlačil a …Žiadny účinok, šťava vôbec nekvapká. Krátky kábel, 60 cm, nie je závažný, ak je zásuvka pri podlahe a zariadenie stojí na stole. Nemá pravidelný sekací nôž ako v lacných kombajnoch (potreboval som zomlieť cesnakovú vňať na dresing, v mixéri sa všetko rozptýlilo po okraji misy a nemieša sa, t.. potrebujú prítomnosť kvapaliny a trysky strúhadla strúhajú veľmi, veľmi silno, t.. Mám veľmi malú prílohu, neviem, aký druh ovocia alebo zeleniny, t.. Mrkva je super tekutá (veľmi tenká, zlá pre kyslú kapustu) a je tu nástavec na polovičné krájanie, s dop. so zárezmi, vďaka ktorým je pyré nerovnomerné, s hrubými a tesne pod okrúhlymi plátkami). Pri veľkom zaťažení – cesto, mlynček na mäso, rotujúca časť vzhľadom na základňu začne vykonávať rotačné odchýlky a vôľu, až sa zlomí, ale nevyzerá to veľmi spoľahlivo.
Nevýhody:Zdá sa, že je to pohodlná vec, je tam pätka a motor a stačí zmeniť nástavec. Niektoré z príloh sú však zbytočné a niektoré, celkom potrebné, chýbajú. Rovnaké nástavce si vyžadujú priestor, našťastie je tu polica, inak by viseli v rôznych rohoch. Kúpené za 12000 v roku 2012, myslím, že jeho cena je maximálne 8000. Funguje už 6 rokov a zatiaľ sa nič nezlomilo

Alexander Alexander


Výhody:Nástavec sa mi veľmi páči, robí všetko, čo som chcel. Možno nie tak rýchlo ako monobloky. Najskôr sa musí zmontovať. A potom robí všetko dobre a rýchlo.
Nevýhody:Veľa malých dielov, ale to nie je nevýhoda, je to nevyhnutnosť.
Nevýhody:S týmto modelom som úplne spokojný.

Fedorovič Alexander


Výhody:Krájač zeleniny, krájač na cesto, odšťavovač
Nevýhody:Mixér nefungoval, mlynček na mäso sa nepripojil
Nevýhody:Sklamal ma kombajn, ktorý prišiel s chybami a nedostatkami, už nebude mať túto firmu.

Alferimova Svetlana


Výhody:Zatiaľ sme ho nenašli, ale veríme, že tam je.
Nevýhody:mlynček na mäso a pre nás je to hlavná funkcia kombajnu na 3-4 použitia týždenne. Ostatné funkcie sú ad hoc.
Nevýhody:Mäso zostáva v šneku polovicu dĺžky skrutky. Aj keď zvyšok mäsa vyberiete prstami a skúsite to znova – bez výsledku. Toto je na mäkkých morčacích prsiach bez žíl. Predtým to bol Philips. Doteraz fungoval 10 rokov, ale nahromadili sa praskliny v plaste a rozhodol sa nahradiť.

va78ru


Výhody:+ Dizajn + kompaktný + kovová miska + multifunkčný
Nevýhody:– Hlučný pri plnom výkone, ale nie hlasnejší ako vysávač – nie je potrebné navíjať šnúru. Dá sa uložiť pod kombajn, ale nie je to veľmi pohodlné, takže mi len tak leží – po pár rokoch používania som zistil, že mlynček na mäso nie je dobrý, musel som si kúpiť samostatný. Zo súpravy fungovala dobre asi rok, potom bolo rýchlejšie krájať mäso ručne ako na ňom robiť mleté mäso. Neustále sa upcháva. Nepomohlo ani ostrenie nožov a dokonca ani kúpa novej sady.
Nevýhody:Vyskúšal všetky funkcie, všetky fungujú skvele (okrem mlynčeka na mäso, ktorý vydržal rok). Veľmi spokojný s hnetením cesta. Páči sa mi drvenie kapusty – nedokážem to urobiť tak úhľadne rukami. Veľa ľudí sa sťažuje na absenciu stredového krájača, ale ja som s tým súčasným celkom spokojný. Celkovo ho odporúčam! Po niekoľkých rokoch používania všetko funguje rovnako dobre ako na začiatku (okrem mlynčeka na mäso), takže voľbu neľutujem. Veľký kombajn!

Jaškina Paulina


Výhody:silný, dokonca veľmi
Nevýhody:Moja brúska zlyhala, bezpečnostná spojka nefungovala pri preťažení, otočila sa celá brúska, odlomila ucho na hliníkovom tele, preťala zarážky a zasiahla moju ženu na hrudi (to nie je vtip, nestojte blízko, nie je to bezpečné).Kombinácia stará menej ako rok, Bosch odmieta záručné opravy.ponúkol, že to urobí na môj účet 4000r.Žiadne odpovede na otázky poštou, 0 služby.
Nevýhody:Mal som skrutkovač rovnakej značky a za rok sa mi päťkrát zlomil.To je koniec našej spolupráce.

Tumanov Michael


Výhody:Všetko je veľmi rýchle a takmer nehlučné. Dizajn veľmi dobre ladí s interiérom kuchyne.
Slabé stránky:nie
Nevýhody:Od kúpy kuchynského robota som ani raz neoľutoval kúpu. Cena bola skvelá aj úplne hodnotu za peniaze. Veľmi jednoduchá montáž. Odporúčam tento model pre tých, ktorí radi varia.

Lada Elena


Výhody:Páčil sa len mixér.
Nevýhody:Plast je krehký a nevhodný na daný účel . Tyč nástavca na krájanie zeleniny vyletela po troch mesiacoch. Toto som od spoločnosti Bosch nečakal. Náhradný diel 800 Euro. Zdá sa, že celý plast je taký krehký, že sa skoro zlomí.
Nevýhody:Nikdy si nekúpim iný Bosch.

Wilenski Vladimir


Výhody:Miska, fúzy, háčik.
Nevýhody:Všetko ostatné.
Nevýhody:Nikdy nekomentujem nič na internete, ale teraz som nemohol odolať. Používal som ho asi šesť mesiacov a je pokazený. Už bol opravený za moje peniaze. Mlynček na mäso skrátka nemožno vôbec pripojiť. Dokonca aj mäkké paradajky sa nemôžu skrútiť – upchaté (nehovoriac o mäse). Úniky z mixéra. Zdalo sa, že všetko ostatné funguje, ale len pol roka. Moji rodičia majú oveľa lacnejší kuchynský robot a funguje už 5 rokov!!! A mlynček na mäso je tam dobrý. Vybral som si na základe recenzií na tejto stránke. Nevenoval pozornosť negatíva, pretože sú v menšine, a márne. Vyzerá to tak, že niekto, kto kladie pozitívne recenzie na túto jednotku alebo ju vôbec nepoužíva alebo tento platený komentár. Nenechajte sa na to nachytať, ako som to urobil ja. VYBRAŤ INÝ HORÁK! Neplytvajte peniazmi a nervami.

dima dima

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: