Bosch PCP615M90E

Prevzaté1 miesto hodnotené:

NAJLEPŠIE PLYNOVÉ VARNÉ DOSKY V STREDNOM CENOVOM SEGMENTE

Prejsť na hodnotenie

Bosch PCP615M90E

Všeobecné špecifikácie

Typ paneluplynová varná doska
Inštalácianezávislý
Rozmery (ŠxVxH)5.2 x 58.2 x 52 cm
Rozmery, do ktorých sa zmestí (ŠxV)56 x 48 cm

Horáky

Materiál panelunehrdzavejúca oceľ
Celkový počet horákov4
Plynové horáky4

Ovládací panel

Rozloženie paneluPredná strana
Prepínačeotočné kolieska
Elektrické zapaľovanieje, automatické
Tlačidlo uzamknutia panela

Funkcie

Ovládanie plynového horákak dispozícii na
Liatinové mriežkyje tu
FarbaVarná doska s horákmi je strieborná

Recenzie pre Bosch PCP615M90E

Výhody:– Pekný dizajn – Pohodlné tlačidlá – Rýchlo sa zahrieva, ale vydáva veľa hluku (pozri „nezávislý“). nižšie)
Nevýhody:– Veľmi hlasné horáky v porovnaní s inými varnými doskami. V niektorých polohách začne nepríjemne pískať, to všetko je dôsledkom nastavenia tlaku na 20 barov, čo sa zrejme nezhoduje s tlakom plynu v dome. – Žiadne gumové stopy okolo spoja medzi mriežkami a dorazmi varnej dosky, poškriabaný povrch a poškriabané mriežky ako výsledok. – Ťažko čistiteľná nehrdzavejúca oceľ. Ak niečo vylejete, zanechá to škvrnu a potom trvá dlho, kým ju vyčistíte, ale vždy môžete sporák utrieť každý deň, ak nemáte nič iné na práci
Nevýhody:Dobrý sporák, nevýhody možno ignorovať.

grag-net


Výhody:Spoľahlivosť, trvanlivosť, vzhľad. Povrch sa ľahko čistí Liatinové mriežky sú nadčasové. Ovládanie plynu. Plyn horí rovnomerne
Nevýhody:Nebola spozorovaná.
Nevýhody:Ak porovnáte lakované dosky s nehrdzavejúcou oceľou, podľa môjho názoru má nehrdzavejúca oceľ lepšiu konzervačnú výhodu. Aj v mojom prvom byte bola podobná inštalovaná pred 8 rokmi a nemám žiadne sťažnosti.

My Gosha


Výhody:Je to ako sporák. Dobre horí. Liatinové mriežky. Detská plynová regulácia (hoci sa nikdy nepoužila).
Nevýhody:1) Hlúpi dizajnéri umiestnili na plynový sporák plastové spínače. Ten vedľa ľavého dolného horáka, ten výkonnejší, je celý roztavený! 2) Značky umiestnenia horáka sú zle implementované. Po roku sa všetko vypralo. A slovo Bosh sa tiež vyplavilo. Strieborná farba na spínačoch je ošúchaná. Plast je biely a ovládanie plynu je čierne. 3) Po roku, dokonca aj skôr, sa na kovovom povrchu po umytí objavia malé škrabance. Som rád, že ich môžete vidieť, ak sa pozriete pozorne. A keď sa tam len tak postavíte a pozriete sa, kovový povrch vyzerá ako zahmlený. 4) Ak nestlačíte gombíky, nerozsvieti sa. Aj po toľkých rokoch používania sa to nie vždy podarí na prvýkrát. Ruky však vyrastajú zo správneho miesta (absolvoval hudobnú školu).
Nevýhody:Nekvalitné a nepremyslené komponenty! Rukoväte sa roztavia a farba sa odštiepi. Je lepšie kúpiť si nejaký model s dotykovými tlačidlami! Celkovo možno povedať, že po roku používania už nie je na sporák radosť pozerať. A nikto z hostí by si ani nepomyslel, že to stojí za toľko peňazí (

Zubovo Biblioteka


Výhody:Robustné liatinové mriežky, plyn sa dá znížiť na minimum, plynová regulácia, rukoväte sa nezahrievajú. Celkovo ide o skutočnú prednosť
Nevýhody:Povrch sa z nejakého dôvodu poškriabe. Dá sa s ním zaobchádzať opatrne, ale aj tak zanecháva škrabance.
Nevýhody:Používam ho už viac ako rok a nemôžem sa s ním zmieriť

Novikov Denis


Výhody:Cena sa nehrýzla. Ochrana pred deťmi. Kontrola plynu (veľmi dôležité).
Nevýhody:Nenájdené
Nevýhody:Už dlho uprednostňujem kuchynské spotrebiče Bosch pre ich minimálny pomer ceny a výkonu. Táto jednotka je dobre premyslená, jednoduchá, ale spoľahlivá. Ľahko vyberateľné mriežky (liatinové). Povrch sa ľahko čistí. Ak sa oň budete starať, bude celý život ako nový.

Galina Fedorová


Výhody:Bosch je spoločnosť.
Nevýhody:Nerezová oceľ sa špiní, horák sa spúšťa podivne, musíte počkať 3-5 sekúnd, kým klikne, a potom len uvoľnite gombík.
Nevýhody:Smaží sa výborne. Na strednom horáku voda rýchlo vrie. Všetko je pohodlné a dobre vyrobené. Jediná vec je, že na nehrdzavejúcej oceli zostávajú škvrny od všetkého, dokonca aj od vašich rúk. Plyn sa dá zablokovať tlačidlom na ochranu pred deťmi.

shlentne


Výhody:Má plynové ovládanie, detskú poistku.
Nevýhody:Dobrý povrch, praktické liatinové mriežky, môžete ich vybrať a umyť povrch. Samotný povrch sa ľahko čistí, nezanecháva šmuhy. Veľmi praktické, riad sa neposúva, môžete stabilne umiestniť rôzne veľkosti riadu.

Andreeva Irina


Výhody:Vzhľad, veľmi pekné liatinové mriežky, riady sa nešmýkajú a nespadajú na ne, dokonca aj malé panvice sú stabilné. Pohodlné umiestnenie horákov, veľký horák je veľmi výkonný, čo je veľmi pohodlné, rýchlo varí kanvicu. má plynovú kontrolu a detskú poistku.
Nevýhody:Prístroj sa neumýva ľahko, ale vyzerá ošúchaný ako nový. Ak naň niečo spadne alebo sa vyleje a vy ho hneď neumyjete, zanechá to stopy, ktoré sa neskôr nedajú odstrániť. Tiež sa ľahko poškriabe, ale škrabance nie sú veľmi viditeľné
nevýhody:Všetko dobré, okrem toho, že tieto značky sú nepríjemné, želám si, aby som si kúpil biely. na zapaľovanie je potrebné si zvyknúť, spočiatku bolo ťažké zapáliť hrniec na prvýkrát.

Ekaterina Abramova


Výhody:Dobre vyzerajúce, robustné liatinové mriežky
Nevýhody:Po zapnutí je plyn hlučný
Nevýhody:Dobre vyzerajúci výrobok, rukoväte sa neroztápajú, liatinový gril je stabilný. Hlučnosť je však oveľa vyššia ako na mojom starom sovietskom sporáku – je trochu nepríjemné si na ňu zvyknúť. Má automatické zapaľovanie a potrebuje určité nastavenie, ale vo všeobecnosti je veľmi dobré a rýchle – keď otočíte gombíkom, musíte počkať 2 sekundy. A nechajte ho ísť, potom nezhasne .

Yana Kiushova


Výhody:Pekné liatinové mriežky, hladké, ľahko sa čistia, rýchlo chladia. Odtlačky prstov, ale nie príliš zjavné v porovnaní s inými modelmi.Dobrá regulácia plynu, plynulá. Rukoväte sa nezahrievajú.
Nevýhody:ľahko sa poškriabe. Pravdepodobne ako všetky z nehrdzavejúcej ocele. Používam mäkké špongie, ale už vidím stopy, možno od zvyškov jedla. Škrabance nie sú veľmi viditeľné.
Nevýhody:Odporúčané stránky. Dobrý model. Porovnával som ho s inými modelmi v obchode, ale páči sa mi najviac. Ľahko sa čistí bežným čistiacim prostriedkom na riad a hubkou, potom sa utrie mikrovláknom a je to, žiadne stopy ani šmuhy. Dobré automatické zapaľovanie – stačí ho zapnúť, podržať 2-3 sekundy a horí, ale ak ho pomaly pustíte, zhasne.

Nikolaeva Lena

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: