Electrolux EZB 52410 AK

Umiestnenie v rebríčku4. miesto hodnotené:

NAJLEPŠIA LACNÁ VSTAVANÁ RÚRA

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Electrolux EZB 52410 AK

Celkový výkon

RúraElektrická nezávislosť
Kapacita60
Spotreba energieTrieda A
Rozmery (ŠxVxH)59 59.4 x 56 cm

Režimy

Grilje, elektrický
Konvekciapozrite si

Ovládacie prvky

Prepínačepotopenie
ČasovačÁno, s vypínačom
Zobrazenieje to

Voliteľné

Rotačný grilnie
Dvere rúryZávesné
Ďalšie funkcie a vlastnostiOsvetlená komora, chladiaci ventilátor, bezpečnostné vypnutie
Hodinyje elektronický
farba puzdračierna

Recenzie pre Electrolux EZB 52410 AK

Výhody:funkčné,mnoho režimov ešte nebolo možné plne otestovať,ale myslím, že všetko bude v poriadku.
Nevýhody:Ešte nie je.
Nevýhody:Skúsil som pizzu, veľa režimov, pečie perfektne, koláče, kačica a kurča sa ukážu len skvelé, odporúčam všetkým túto rúru, neľutujte to.

Khmyrin Eugene


Nevýhody:Používame ho každý deň! Beží ticho, perfektne pečie. Kôrka je chrumkavá a koláče sú prepečené!

Ulanova Alexandra


Výhody:Všetky potrebné funkcie za prijateľnú cenu. Pekný dizajn.
Nevýhody:Zatiaľ nezverejnené
Nevýhody:Žiadna zástrčka nie je súčasťou balenia, aj keď možno je to tak pri všetkých týchto zariadeniach – neviem. Celkovo príjemný dojem – dobrý dizajn a všetky potrebné funkcie.

Petrov Andrei


Výhody:Dobrý pomer ceny, funkčnosti a kvality

Jurij Matvejev


Výhody:Rúra je krásna. Predtým som používal len rúry, takže toto je takpovediac prvá skúsenosť :) Odnímateľné dvere, sklá a posuvné koľajnice – veľmi cool. Izolácia je jednoducho úžasná. V hornej časti je druhý ventilátor, ktorý odvádza teplo zo strechy, takže sa nemusíte čudovať, ak vám bude teplý vzduch fúkať do tváre cez dvere, keď je rúra v prevádzke. Vypína sa na časovač tiež perfektné. Skvelé sú aj zapustené dosky. Skrátka, som s ním veľmi spokojný. Electrolux, Švédsko, vyrobené s ohľadom na! :)
Nevýhody:Číselníky sú trochu tuhé.
Nevýhody:Určite odporúčam. Lacné a veľmi srdečné, nič navyše ;)

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Pekný dizajn, odolná čierna farba. Jednoduchá inštalácia, do švédskej kuchyne sa bez problémov zmestí s 2 x 10 cm zásuvkami. Mnoho režimov (gril, konvekcia, konvenčná rúra a ich kombinácie), časovač vypnutia.
Nevýhody:1. Dodáva sa bez zástrčky a s krátkym káblom, ak sa plánujete pripojiť k bežnej sieti, dokúpte si potrebný. 2. Časovač nefunguje úplne tak, ako by som očakával. Po uplynutí času sa rúra vypne, ale stále pípa. Takže stále musíte vstať a vypnúť ho. Existuje však niekoľko spôsobov.
Nevýhody:V byte mám plynovú rúru, ale vybral som si elektrickú, pretože je lacnejšia, má väčší výber a ponúka viac funkcií. Trochu som sa obával spotreby energie, ale je to v poriadku. Mám 5 poschodovú starú rúru zapojenú do normálnej zásuvky. Nevypáli poistku, všetko funguje v poriadku. Spotreba energie je o niečo vyššia ako pri rýchlovarnej kanvici (maximálne 2,7 kW, menej, ak nie je zapnutá naraz)

Hojdací koláčik


Výhody:časovač, odložený štart, čas vypnutia. Myslím tým, že ho môžete nastaviť tak, aby sa zapol o 8:00 a vypol o 9:00! A celkovo skvelá rúra.
Nevýhody:nie
Nevýhody:rýchlo sa zahrieva, všetko rovnomerne upečie

Používateľ sa zdráha poskytnúť podrobnosti


Výhody:Kúpili sme varnú dosku, rúru a digestor v rámci akcie: dostali sme 50% cashback ( 9k RUR) a obávali sme sa, že to bude nekvalitné: Ale na našu radosť všetko funguje a kvalita je SUPER: Používame rúru často a sme veľmi spokojní, izolácia je predovšetkým chvála, nie je horúca pri varení v kuchyni, Vykurovanie je rovnomerné, nič sa nespáli, môžete si vybrať rôzne režimy, Pečieme: pečieme a dokonca aj suchú zeleninu a huby, ovládanie je jednoduché, neobťažuje ani mokré ruky, všetko je jasné a elementárne, Vďaka za kvalitu
Nevýhody:Zatiaľ neboli identifikované

Ogorodnikov Gennadij


Výhody:Krásne, funkčné, lacné
Nevýhody:Všetko funguje, zatiaľ nezistené Mohlo by to byť s grilom, ale to nebolo uvedené.
Nevýhody:Skvelá rúra, všetko, čo potrebujete na varenie, časovač, čas, čo je ešte potrebné. Keď som ho prvýkrát zapol, bol tam zápach ako všetci ostatní, hodinu ohrievania a je to preč. Dúfajme, že to v budúcnosti nebude problém))

Skryté údaje používateľa


Výhody:Rýchle zahrievanie, ovládanie pomocou zapustených gombíkov. Konvekcia funguje skvele! Má časovač zapnutia/vypnutia.
Nevýhody:Nenašiel
Nevýhody:Veľmi šikovná a praktická rúra. Úplne spokojný s nákupom.

Bondarenko Maxim

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: