Fornelelli PGA 60 Ardente BL

Skontrolované2. voľba v rebríčku:

NAJLEPŠIE PLYNOVÉ VARNÉ DOSKY V STREDNOM CENOVOM SEGMENTE

Prejsť na rebríček

Funkcie Fornel
 • PGA 60 Ardente BL
 • Celkové špecifikácie

  Typ paneluPlynová varná doska
  Inštalácianezávislý
  Rozmery (ŠxV)58 x 51 cm
  Inštalačné rozmery pre inštaláciu (ŠxV)55.6 x 48.6 cm

  Horáky

  Materiál panelutvrdené sklo
  Celkom horákov4
  Plynové horáky4
  Expresné horáky1
  Plynové horáky s trojitou korunou1
  Horák WOKk dispozícii na

  Ovládací panel

  Rozloženie panelupredná strana
  PrepínačeRotačný
  Elektrické zapaľovanieje, automatické

  Funkcie

  Ovládanie plynového horákak dispozícii na
  Liatinové mriežkyje tu
  FarbaVarná doska s horákmi – čierna
  Ďalšie informácieMožnosti: horáky na kvapalný plyn, adaptér pre hrnce WOK

  Recenzie na Fornel
 • PGA 60 Ardente BL
 • Výhody:Kvalita, perfektná veľkosť
  Nevýhody:Nie
  Nevýhody:Nikdy predtým som túto spoločnosť nepoužíval, našiel som ju náhodou na internete (dobré recenzie). Kúpené v online obchode s doručením. Žiadne sťažnosti na kvalitu, všetko je skvelé.

  Kuraeva Paulina


  Výhody:Kvalitný model plynovej varnej dosky, dokonca s horákom WOK. Elektrické zapaľovanie. Povrch je vyrobený z tvrdeného skla, ľahko sa čistí, stačí utrieť vlhkou handričkou, vyzerá pekne a nezvyčajne.
  Nevýhody:Som spokojný a nevidím žiadne nevýhody.
  Nevýhody:Dávam vysoké známky a odporúčam! Rozumná cena za tento sporák (kúpil som ho za 18 tis.)

  Bubnova Ekaterina


  Výhody:Štýlový vzhľad. Hoci sú horáky vyrobené v Číne, sú talianske, od spoločnosti Sabaf. Pod rukoväťami sú gumové krytky, ktoré zabraňujú vniknutiu vody do ventilov. Kovové dosky pod horákmi, ako som pochopil, chránia sklo pred prehriatím. Dodáva sa s prídavnými oceľovými farebnými gombíkmi ventilov. Senzory ovládania plynu sú dostatočne rýchle, nie je potrebné dlho držať zapaľovanie, s výnimkou veľkého horáka trochu dlhšie, ale celkom prijateľné a nie otravné. Najdôležitejšou výhodou je, že veľký horák je umiestnený na prednej línii, pretože ostatní výrobcovia spĺňajú, že je v blízkosti steny, než spôsobuje veľa negatívnej spätnej väzby.
  Nevýhody:Medzi pracovnou doskou a varnou doskou je 3 mm medzera, ktorá by mala byť utesnená priloženou penovou gumovou páskou, ale aj tak nedolieha presne. Stále premýšľate, ako vyplniť túto medzeru… Samotným riešením je vyplniť ho čiernym silikónovým tmelom, ale neodporúča sa to, pretože by ste sa mohli dostať mimo záruky.
  Nevýhody:Všeobecne platí, že celkom slušný produkt, Kúpil som ho naslepo, v internetovom obchode, ako obchádzanie polovice Moskvy, nevidel tento panel vo vitríne. Určite odporúčam tým, ktorí majú pochybnosti.

  Skryté údaje používateľa


  Výhody:Veľmi pekné a štýlové! Vysoká kvalita spracovania. Všetko je funkčné a ľahko sa používa.
  Nevýhody:Menšie… Malý horák sa nezapáli na prvý pokus (vyžaduje si viac času na zapálenie).
  Nevýhody:Funkčnosť je v poriadku – výkonné zapaľovanie, kompletné horáky, spínače sú posunuté do strany – neprehrievajú sa o susednú panvicu a nie sú predimenzované. Plynová regulácia – super funkcia, párkrát naozaj pomohla, plné liatinové mriežky a horáky, povrch z tvrdeného skla orámovaný rámom z nehrdzavejúcej ocele, do ktorého sú mriežky upevnené. Veľmi rozumná cena za výrobok tejto kvality. Spokojnosť s produktom…

  Lobov Vladimir


  Výhody:Naživo vyzerá lepšie ako na fotografii. Externe originálne a funkčne má všetko
  Nevýhody:nie
  Nevýhody:Vzali sme si ju do kuchyne v podkrovnom štýle a vyzerá skvele! Máme rovnakú značku rúry

  Devyatkina Anastasia


  Výhody:Veľký horák s adaptérom wok, ktorý sa hodí na akýkoľvek kuchynský riad a veľmi rýchlo všetko zohreje. Mriežky sa ľahko čistia, sú liatinové, ale nie sú také ťažké. Pomer ceny a kvality je v môj prospech.
  Nevýhody:Nemám čo povedať.
  Nevýhody:Varnú dosku ste ešte nemuseli predvádzať. Hlavné je, aby správne fungoval a dobre vyzeral v interiéri. Tento bol naozaj dobrý pre 20 ths. Presne to, čo potrebujete.

  Elena Gorelkina


  Výhody:Pozitívum: chladný trojhorák – kanvica sa uvarí za krátky čas. Spínače sú diskrétne a pohodlné. WOK adaptér bol súčasťou balenia, ešte som nemal možnosť ho vyskúšať, ale myslím, že sa bude hodiť.
  Nevýhody:Myslím, že žiadne nie sú.
  Nevýhody:Spoločne s kuchyňou. Čierne skrinky, na zástere dlaždice s miernym geometrickým vzorom. Preto varenie nemohlo prísť vo vhodnejšom čase. Je to dievča typu „urob si sám“, najmä ak sa vám páči dizajn.

  Neverov Kirill


  Výhody:1.Dobrá cena za povrch z tvrdeného skla a dokonca aj so vzorom 2.Liatinové mriežky 3. Štýlové prepínače 4.Trojitý horák a panvica wok
  Nevýhody:Na obrázku sú plyšáci (vzor na skle) rozmazaní. V skutočnosti sú ostré a hladké. Mriežky držia dobre žiadne „plazivé“. Pekné logo :)

  Gabuzová Zoja


  Výhody:Dizajn
  Nevýhody:Veľký horák sa dobre nerozsvieti
  Nevýhody:Celkovo ide o krásnu položku. Hľadala som vhodnú farbu pracovnej dosky. Hľadal sa aj ten s liatinovými mriežkami. Mimochodom, na bežcoch sedia celkom pohodlne. Len vyzerá dosť krehko. Pri nasadzovaní ťažkého riadu je potrebné byť veľmi opatrný, liatina hovorí o rozbití. Mám ho už dva roky, jedinou nevýhodou je, že veľký horák má zlé automatické zapaľovanie. Raz za čas. Plynová regulácia je zapnutá, funguje všade. Celkovo by som ho ohodnotil 4

  Vladimír Orlovský

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: