Fornelli FEA 60 Coraggio WH

Urobil3. miesto v hodnotení:

NAJLEPŠIE LACNÉ VSTAVANÉ RÚRY

Prejsť na hodnotenie

vlastnosti Fornelu
 • FEA 60 Coraggio WH
 • Celkový výkon

  Rúravoľne stojaca elektrická rúra
  Zväzok56
  Spotreba energieTrieda A
  Rozmery (ŠxVxH)59.4 59.4 x 54.3 cm

  Režimy

  Režimy vykurovania8
  Grilje elektrický
  Konvekciak dispozícii na
  RozmrazovanieExistujú

  Kontrola

  Prepínačeotočný gombík
  ČasovačZapnuté, s vypnutým

  Voliteľné

  Spitpozri
  Dvere rúryzávesné
  Počet skiel na dveráchtri
  Čistenie rúryhydrolýza
  Ďalšie vlastnosti a funkcieOsvetlená kamera, chladiaci ventilátor, bezpečnostné vypnutie
  Farba telaBiela

  Špeciálne funkcie

  Ďalšie informácieTangenciálne chladenie, smalt Easy Clean, odnímateľné demontovateľné dvierka, 3D ohrev; trojité sklo Cool Touch Glass; obsahuje: grilovací rošt, štandardný plech na pečenie, hlbokú panvicu, ražeň, držiak na ražeň

  Recenzie pre Fornel
 • FEA 60 Coraggio WH
 • Výhody:Môžem len vyjadriť radosť mojej manželky po tom, čo som jej ho dal ako darček – veľmi ľahko sa používa, rýchlo sa zohrieva a ľahko sa čistí. Aha, je to aj pekné, áno)
  Nevýhody:Mojej žene sa zatiaľ páči, žiadne problémy

  Slavský Ivan


  Výhody:Skvelý dizajn, rúra krásne pečie (to bolo hlavné kritérium pri kúpe), veľmi pohodlné, že keď sa časovač vypne, rúra sa sama vypne, ľahké čistenie dvierok.
  Nevýhody:Zápach pri prvom vypálení sa v rúre udržiaval 4 alebo 5 použití, ale teraz je preč.
  Nevýhody:Skvelá ponuka

  Používateľ skryl svoje údaje


  Výhody:Veľmi atraktívna cena
  Nevýhody:Páčilo sa mi všetko
  Nevýhody:Perfektne sedí, funguje hladko

  Prikhodko Alina


  Výhody:Veľmi dobrá rúra. Rozmrazovanie, konvekcia, gril, otočný gril, časovač a čistenie rúry hydrolýzou. Jednoducho zázrak. Tento model sa mi veľmi páči a bol tiež oveľa dostupnejší ako iné modely s podobnou sadou funkcií.
  Nevýhody:Žiadne sťažnosti
  Nevýhody:Spokojný s nákupom, vďaka výrobcovi za túto rúru.

  Agurbaš Maria


  Výhody:Je to skvelá rúra, je priestranná, plechy sú praktické a má gril. Ľahko sa čistí, ľahko sa nastavuje, má pekný dizajn.
  Nevýhody:Zatiaľ som si nevšimol žiadne nevýhody.
  Nevýhody:Vo svojej cenovej kategórii je to veľmi dobrý model.

  Larisa Kormuchina


  Výhody:Je to veľmi dobrý model za tie peniaze, okrem toho, že všetky potraviny v ňom chutia veľmi dobre, aj skvele vyzerá!Má dva podnosy (jeden hlboký a jeden plochý) a otočný rošt so všetkými časťami.Používam ho už 7 mesiacov.
  Nevýhody:Nie, a dúfajme, že žiadne nenájdete.

  Mirosh Michael


  Výhody:Páčilo sa mi všetko, kvalita konštrukcie je vynikajúca, aj keď je to čínsky
  Slabé stránky:nemohol nájsť
  Nevýhody:Kúpil som si súpravu na pečenie a varenie od rovnakej značky. Elektrický sporák v bielej farbe sa dokonale hodí. Veľmi nezvyčajné a krásne navrhnuté prepínače a funkcie nakreslené v ich blízkosti. Najužitočnejšie režimy rúry: gril, konvekcia, ohrev zdola/zhora, rozmrazovanie a rôzne kombinácie týchto režimov. Z ďalších výhod: 3 sklá vo dverách, 120 minútový časovač vypnutia. Dodáva sa s dvomi podnosmi, grilovacím roštom a otočným roštom so stojanom. Vnútorná vrstva plechov na pečenie a dutiny rúry je naozaj dobrá, neviem, z akého materiálu je, ale je umývateľná v okamihu). spokojný s nákupom!

  Ilja Iljin


  Výhody:Určite to nie je zlá panvica. Dva zásobníky. Jednoduché čistenie.
  Nevýhody:nenarazili na.
  Nevýhody:hlavným kritériom je pre mňa cena. Lacnejšia ponuka, od ktorej nakupujem. Absolútne spokojný s kvalitou. Úplne ospravedlňuje deklarované plusové body. Žiadna lož. Držiak na pľuvance nepoužívam, je príliš dlhý a nie je pre mňa pohodlný. Ale myslím si, že existujú znalci pre ražne. Jednoduché utieranie rukovätí. Dvere sa vôbec nezahrievajú. Pomerne rýchlo sa zahreje a je takmer nehlučný. Vo všeobecnosti sa dusí perfektne. Mäso je mäkké a dobre prepečené. Chutí ako z ruskej pece (kto vie, čo tým myslím, pochopí). Nikdy ste nepoužili funkciu rozmrazovania.

  Vorotnikova Varvara


  Výhody:Rukoväť sa ľahko drží a počas prevádzky rúry sa nezahrieva – neviem ako, ale moja predchádzajúca rúra mala tento problém! Spínače sú tuhé – v dobrom slova zmysle. To znamená, že nevisia, ale plynule regulujú teplotu. Gril funguje skvele – griloval som kuracie mäso a dokonca aj grilovaný kebab. Jednoducho šik! K dispozícii je funkcia rozmrazovania a konvekcia, čo znamená, že s touto rúrou nepotrebujete ani mikrovlnnú rúru. Rúra sa veľmi ľahko čistí – nelepí sa na ňu žiadna mastnota. Moja manželka je z neho nadšená! Dodáva sa so všetkým potrebným – grilovacím roštom, štandardným plechom na pečenie, hlbokou panvicou, ražňom, držiakom na ražne – nie je potrebné nič dokupovať.
  Nevýhody:Žiadna ochrana proti deťom.
  Nevýhody:Dobrá rúra, najmä v porovnaní so starými (zo sovietskych čias, ktoré sme mali predtým). Nie je ani vôbec drahý – kúpili sme ho za 24 tisíc eur.

  Belousov Igor


  Nevýhody:Malý, ale vnútorný objem je viac než dostatočný. Výklopné dvierka sa ľahko otvárajú bez vŕzgania alebo iných zvukov, tesniaca guma sa po varení neprilepí ani neroztopí. Pohodlné spínače, časovač. Dobré vybavenie – gril, konvekcia, rozmrazovanie. Rotisserie. Dobre postavené. Celkovo som s produktom spokojný.

  Polina Belková

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: