Fornelli PGA 45 Fiero WH

Obsadené1 miesto v rebríčku:

NAJLEPŠIE LACNÉ PLYNOVÉ VARNÉ DOSKY

Prejsť na hodnotenie

Charakteristika Fornel
 • PGA 45 Fiero WH
 • Všeobecné špecifikácie

  Typ paneluplynová varná doska
  Inštalácianezávislé
  Rozmery (ŠxV)45 x 51 cm
  Rozmery na inštaláciu (ŠxV)42.6 x 45.5 cm

  Horáky

  Materiál panelutvrdené sklo
  Celkom horákov3
  Plynové horáky3
  Expresný horák1
  Plynové horáky s trojitou korunou1

  Ovládací panel

  Rozloženie panvicepredná strana
  PrepínačeRotačný
  Elektrické zapaľovanieje, automatické

  Funkcie

  Ovládanie plynového horákaje
  Liatinové grilyJe tu
  Farbavarná doska s horákmi – biela
  Ďalšie informácieMožnosti: horáky na skvapalnený plyn, adaptér pre hrniec WOK

  Recenzie na Fornel
 • PGA 45 Fiero WH
 • Výhody:Nezvyčajný vzhľad, veľké výkonné horáky, jednoduchá údržba, skvelá cena
  Nevýhody:Zatiaľ som si to nevšimol
  Nevýhody:Používam ho už niekoľko týždňov, žiadne problémy a myslím, že to tak bude aj naďalej, varná doska vyzerá skvele a všetky mechanizmy fungujú dobre

  Vodianova Vika


  Výhody:– Horáky sú označené Made in Italy. Záblesk nádeje – kovové rukoväte – varná doska wok – ryazinové tesnenie nalepené po obvode zvnútra, aby dovnútra nekvapkali tekutiny. Nevidel som iné podložky ako túto
  Nevýhody:– KETAI! Nálepka na vnútornej strane pochovala nádej – Cena! Za rovnakú cenu môžete získať európsky ekvivalent – bez zástrčky. To platí v súčasnosti pre všetky sporáky
  Chyby:Potreboval malý mládenecký a svetelný panel. Nie je veľký výber na týchto. Zdá sa, že toto je najkrajšie. Uvidíme, ako sa bude správať. Môže zmeniť moje hodnotenie tak či onak UPD. Veľký horák píska a smrdí ako spálená guma. Zápach je tam už mesiac a nemizne. Liatina je hrubá a nie je lakovaná – panvice sa na nej ťažko otáčajú. Stredový horák sa musí často nastavovať – pohybuje sa od seba. Pozitívom je, že veľký horák je zviera. Všetko sa okamžite uvarí.

  Najlepšie


  Výhody:Veľmi sa mi páči, ako to vyzerá!!!
  Nevýhody:nie
  Nevýhody:Samozrejme, nie som spokojný len s vonkajším vzhľadom varnej dosky, ale aj s jej funkciami. Predovšetkým je inštalácia nezávislá a medzi horákmi je jeden s trojitou korunou. Po druhé, je vyrobený z tvrdeného skla a ovládacie prvky sú umiestnené na prednej strane. Mriežky sú liatinové, čo je tiež veľká výhoda. Elektrické zapaľovanie je automatické. Všeobecne platí, že nákup tohto panelu podľa môjho názoru nie je nešťastný.

  Tamara Pagiová


  Výhody:vynikajúca pracovná plocha ľahko čistiteľná vzhľad veľký horák ideálny na varenie pilafu)
  Nevýhody:ešte neboli identifikované
  Nevýhody:Stále nerozumiem, ako ho správne nainštalovať? Nemyslím si, že by mal vyčnievať z pracovnej dosky, pretože by mal byť úplne v jednej rovine s povrchom!! Alebo sa mýlim?

  Drozdy Vyacheslav


  Nevýhody:Má 3 veľké horáky, mriežky sa dajú ľahko vybrať atď.. ľahko sa čistí. Mechanizmus automatického zapaľovania funguje bez oneskorenia, samotné spínače sú blízko seba a sú pomerne veľké, ale nie nepríjemné. Používam ho už týždeň, páči sa mi. Vzhľad je atraktívny.

  Kasharin Lena


  Výhody:Veľmi pekné. Jednoduché čistenie – stačí utrieť handričkou alebo špongiou. Horáky sú vhodne umiestnené, dokonca tri súčasne, a riad sa dobre drží. Na najväčšom horáku sa varí veľmi rýchlo.
  Nevýhody:Ak ste naozaj vyberaví – liatinové mriežky niekedy dokonale nesedia.
  Slabé stránky:Ak nie ste vysokí, uvedomte si, že výška liatinových roštov je pomerne vysoká, čo znamená, že hrnce a panvice budú vyššie, ako ste zvyknutí. Ja so svojou výškou 157 cm si na to stále zvykám.

  Používateľ skryl svoje údaje


  Výhody:Dobre vyzerajúci Kompaktný a funkčný
  Nevýhody:Hrnce a panvice sa môžu ľahko prevrátiť Zdá sa, že neexistuje žiadna regulácia plynu Najobľúbenejší horák (stredný) je ďaleko
  Nevýhody:Pri renovácii som ho v Bratislave takmer nenašiel. Plní funkciu, vyzerá dobre, ale má nevýhody.

  Ilja Kleymenov


  Výhody:Veľmi štýlový dizajn. Perfektne sa hodí do malej kuchyne. Varná doska funguje ako zváračka.
  Nevýhody:Zatiaľ nie je na škodu
  Nevýhody:Mal som pochybnosti o troch horákoch, ale prax ukázala, že viac nie je takmer nikdy potrebné. Skvelý model. Krásne vyrobené – žiadne odreniny, zubaté hrany atď.. Trvanlivosť skla zatiaľ nebola testovaná.

  Sergej Makarov


  Výhody:Vzhľad, kvalita, pohodlie.
  Nevýhody:Nevšimol som si
  Nevýhody:Všetko funguje Objednal som si v súprave s kuchyňou. Pohodlné vysokokvalitné rukoväte. Automatické zapaľovanie funguje dobre.

  Šutenko Vadim


  Výhody:Páči sa mi, že tento sporák má 3 horáky a nie 4 ako často. Tri sú pre mňa vždy viac než dosť. K dispozícii je plynová regulácia – plus pre bezpečnosť. Automatické elektrické zapaľovanie (po starom plynovom sporáku bez automatického zapaľovania to bolo plus).
  Nevýhody:Jednoduchá a atraktívna plynová varná doska, na ktorej sa ľahko varí.

  Korchazhkina Albina

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: