Gemlux GL-SM600B

Obsadené3 miesto v rebríčku:

NAJLEPŠÍ STACIONÁRNY MIXÉR

Prejsť na hodnotenie

Gemlux GL-SM600B

Všeobecná charakteristika

Typstacionárne
Misa4.50 l nerezová oceľ.oceľ
Napájanie600 W
Počet rýchlostí6
Extra režimyimpulz
Počet trysiek3
PrílohyMetla na šľahanie, háky na cesto
Materiál puzdraplastové

Špeciálne funkcie

Uchytenie pre panvicenie
Navíjač šnúrnie
Pogumovaná rukoväťnie
Hmotnosť11.7 kg
Viac informáciínástavec na špachtľu

Recenzie pre Gemlux GL-SM600B

Výhody:Skvelé pre potreby našej malej kaviarne.
Nevýhody:Mixér dobre mieša, šľahá do hladkej konzistencie a netrvá to príliš dlho. Dostatočne výkonný a pri práci nechrastí, neudiera do stola. Pohodlné ovládanie a jasné, podrobné pokyny pre používateľa. Ďakujem vám za takýto skvelý a lacný mixér!

Sergejev Ivan


Nevýhody:Používam ho už takmer rok a je v poriadku, rýchle miešanie bez vypnutia alebo pádu. Ľahko zrozumiteľný podrobný návod, kompletné balenie, výkonný motor, ktorý z tohto dôvodu beží rýchlo. ale je trochu hlučný. Tiež nie je veľká miska pre moje zmesi (rodina 5)

Bolshakova Nadezhda


Nevýhoda:Veľmi lacný a výkonný a vyzerá dobre. Používam ho na koláče a moja žena ho používa na všetko. Mali sme šťastie, že sme ho videli a okamžite sme si ho objednali. Bolo to potešenie čistiť a rozobrať mixér, má dobrú konštrukciu a nepochybujete o tom, že sa zlomí len trochu. Poradenstvo!

Terjajevová Ľudmila


nevýhody:Rýchle miešanie, stačí stlačiť a funguje okamžite. Najlepšie zo všetkého žiadne zamrznutie, žiadne prehriatie, zrozumiteľný návod na použitie s podrobnými informáciami o používaní, obsluhe a starostlivosti. Všetko robíme čo najopatrnejšie a dúfame, že z neho vyťažíme maximum.

Goodkova Natalia


Nevýhody:Žiadne sťažnosti, funguje hladko aj pri vysokej rýchlosti. Skvelý doplnok pre hostiteľku v kuchyni. Nezaberá veľa miesta a pohodlne sa ovláda. Z funkcií si môžem všimnúť hluk pri práci, ale to je normálne, ako píšu ostatní. Inak je to perfektné.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Vzhľad, kompaktnosť
Nevýhody:Tento stroj má úplne jednu veľkú nevýhodu!!
Nevýhody:Netuším, čo sa dá v kuchyni s týmto nedorozumením robiť. Trvá to veľmi dlho a nie je to dobré, 10 minút pri maximálnej rýchlosti s vajcami a cukrom…Výsledok – nestabilná, penivá hmota, ktorá jemne skĺzne z metličky…Žiadne vrcholy, o ktorých by sa dalo hovoriť, ani mäkké, nieto ešte tvrdé. Pokračujem v pokuse o prípravu piškótového koláča, pridávam múku a miešam 2 minúty na nízkych otáčkach – chce sa mi plakať, všetka múka spadla do misy a nie je premiešaná….Dávam tejto „inžinierskej nočnej more“ druhú šancu a snažím sa miesiť cesto, dobré je, že na takéto cesto je špeciálny hák. Prečítal som si príručku, maximálna hmotnosť ťažkého cesta je 1,2 kg. Vyberám recept, ktorého výstup, 950-960 gramov čistého knedľového cesta. Do misy pridám všetko potrebné a zapnem hnetenie na rýchlosť 1. Pôvodne som neočakával zázrak po sušienke, ale tu, všeobecne, niečo s niečím. Po niekoľkých otáčkach mixér nekontrolovateľne hučí, hák sa otáča prerušovane…Chýba mu výkon, nemôže hniesť menej ako kilogram, s deklarovanou hmotnosťou 1,2 kg. Najlepšie na tom je, že som tento neporiadok nemohol vziať späť do obchodu. Ukázalo sa, že akonáhle do misky naložíte jedlo, vaša technika sa okamžite stane B\u už!!!! A nevratné!!! Servisné stredisko nemohlo skontrolovať kvalitu, majster zdvihol obočie…čo potrebujete? Mixér sa nerozbíja, hučí, točí sa…znamená, že je vo výbornom technickom stave…Tak vidíte, kúpil som si peknú, krásnu škatuľu za 9900, ktorá obsahuje úplne zbytočný prístroj, ktorý bzučí a kľukou, ale to je všetko, čo dokáže, žiadne šľahanie, žiadne miešanie, žiadne hnetenie. Utečte od tejto nočnej mory.

Botvina Galina

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: