Gorenje GI 52339 RW

Obsadené2 miesto hodnotené:

NAJLEPŠIE PLYNOVÉ SPORÁKY V STREDNEJ CENOVEJ KATEGÓRII (S PLYNOVOU RÚROU)

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Gorenje GI 52339 RW

Všeobecná charakteristika

Varná doskaplyn
Rúraplyn
Ovládacie prvkymechanické, prepínače: otočné, displej, zvuk časovača
Elektrické zapaľovanievarná doska + rúra
Typ elektrického zapaľovaniaautomatický
HodinyK dispozícii na
Rozmery (ŠxVxV)50x60x85 cm

Rúra

Kapacita rúry56
Dverezávesné
Griláno, plyn
Konvekcianie
Plynová rúrak dispozícii na
Počet skiel dvierok rúrydva
Čistenietradičné
Funkcie rúrypodsvietenie

varná doska

Pracovná plochasmalt
Liatinové mriežkyje to
Počet horákovPlyn: 4, rýchly ohrev: 1
Ovládanie horákov plynovej varnej doskyje tu
Bezpečnostné vypnutienie
Uzamknutie ovládacieho panelanie

Funkcie

FarbaBéžová
Zásuvka na kuchynský riadk dispozícii na
Ďalšie informácieúrovne koľajníc: 5; odnímateľné vodítka

Recenzia Gorenje GI 52339 RW

Výhody:Dizajn.Liatinové mriežky. Nastaviteľné nožičky.Dostatočný a potrebný počet plechov na pečenie.Odnímateľné koľajnice rúry.
Nevýhody:Nedá sa určiť, aká je teplota rúry.
Nevýhody:Po sovietskom sporáku sa musíte naučiť zapínať plynové horáky pomocou funkcie ovládania plynu.Zvyknite si na to.Horák v rúre je umiestnený centrálne (starý horák bol umiestnený na boku).Možno preto je jedlo, ktoré sa má piecť, trochu príliš suché. Pozorne si prečítajte príručku.Vyberte požadovaný režim.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Množstvo výhod! Liatinové mriežky, ľahké! Jednoduché odstránenie skleneného veka varnej dosky, tiež jednoduché odstránenie dvierok rúry, napríklad na umývanie v kúpeľni! Veľmi pekné! Mosadzné detaily sú veľmi zdobené! Kontrola plynu je skvelá vec! Jednoducho vložte marshmallows alebo paradajky do rúry, aby sa vysušili, a pokračujte v práci. Osem až desať hodín ticho schne. Priestranná zásuvka pod plechom na uloženie plechov na pečenie. Môj sporák je starý päť rokov. Brilantná rúra! Neexistuje lepší a pohodlnejší sporák! Stačí si najprv pozorne preštudovať pokyny! Sám som práve zistil, že dvierka rúry sa dajú ľahko vybrať na umývanie ))))
Nevýhody:Kľučky sú samozrejme teplé, ale vyrobené z mosadze))) Na krúžkoch gombíkov sa v priebehu rokov vymazali teplotné značky. Po roku sa zlomilo tesnenie na hornej časti rúry ( gril nešťastne zapnutý naplno a rúra zatvorená(((( Zať našiel na internete, kúpil ho a ľahko si ho nainštaloval. Tesnenie nemá absolútne žiadny vplyv na kvalitu pečiva! Dobre zavesená a zavesená šnúra))))
Nevýhody:Po piatich rokoch sa z dlhého sušenia paradajok v rúre zlomila batéria rúry.(((( Majster vymenil batériu, veľmi prekvapený zlyhaním, povedal, že sa to stáva po 10-15 rokoch prevádzky! A že sporák je len Porsche iných sporákov! Kamarát má rovnaký sporák, rovnako starý ako ten môj. Funguje skvele, žiadne nehody. No, sú to len koláče alebo torty raz týždenne!)))) Sporák je skvelý! Ak viete čítať a máte ruky na správnom mieste, môžem vám ju pokojne odporučiť ako nepostrádateľného a šikovného pomocníka kuchárov!

Konstantinova Galina


Výhody:Béžový retro dizajn, liatinové mriežky a bezpečnosť sú to, kvôli čomu som si tento sporák kúpil.
Nevýhody:Všetko na tomto sporáku je skvelé, okrem gombíkov horákov. Niekoľko dní po zakúpení tohto sporáka začali vyletovať z drážok a gombík rúry je úplne vyosený. Takmer vždy, keď musíte po zapnutí horákov „vrátiť späť“. V rúre nie je žiadny teplotný senzor, takže sa musíte teploty takmer dotknúť. Rukoväte sa počas prevádzky rúry veľmi zahrievajú – bez použitia kuchynských rukavíc ich nemôžete uchopiť.
Nevýhody:Používam ho už viac ako päť rokov a funguje dobre. Je potrebné ho čistiť opatrne, aby sa nepoškriabal smalt. Ak vyššie opísané nevýhody nie sú dôležité, sporák je pohodlný a dokonale zvláda svoje základné funkcie.

Nagorny Rodion


Výhody:dizajn, poistky
Nevýhody:Režimy rúry nezodpovedajú skutočnosti, rukoväte sú pri zapnutí rúry pekelne horúce – na zapnutie horákov musíme použiť kuchynskú rukavicu, gril horí ako pekelný oheň, zapnutie rúry trvá veľmi dlho
Nevýhody:Podplatený svojím dizajnom. Ale po mesiaci používania sme si uvedomili, že sporák je stále G. Alebo skôr ako sporák – dobre, ale rúra je príšerná. Buď zostane surové, alebo na uhlí. Gril som skúsil použiť len raz, ale už to nemôžem riskovať – po 30 sekundách sa na ňom vytvorí spálená kôrka, aj keď je gril umiestnený v najnižšej polohe. No celý sporák sa zahrieva naozaj zle. Drahé, krásne a zbytočné

sn sv


Výhody:Je krásny, spoľahlivý
Nevýhody:Knoflíky sporáka sa pri zapnutej rúre zahrievajú
Nevýhody:Dobrý sporák. Kedysi som si myslela, že nedokážem piecť, ale teraz voila!…Sušienky, mäso, ryby. A všetko sa dokonale upečie. V príručke nájdete podrobné informácie o odporúčanej teplote varenia. Dokonca aj nové jedlá sa podarí na prvýkrát.

Používateľ skryl svoje údaje


Dobré body:Krásne a mriežky sú liatinové.
Slabé stránky:Žiadny teplotný snímač v rúre.
Nevýhody:Sporák je veľmi pekný. Dvierka rúry sú sklenené. Zásuvka pod ňou na riad. Veľmi dôležitá je pre nás aj kontrolka zapaľovania a škrtiacej klapky – je radosť ju používať.Máme malé dieťa a je zvedavé na všetko. Veľkou výhodou sú aj liatinové rošty, ktoré sa nepripaľujú. Máme ho už dva roky a je ako nový.)) Sme s ním spokojní. Hoci sme ho, samozrejme, kúpili lacnejšie.

pa

  .452013
  Výhody:Vzhľad.
  Nevýhody:Rúra je hrozná, horí alebo vysychá. Vyskúšali ste všetky polohy na zásobníku.. Rukoväte sa počas prevádzky rúry veľmi zahrievajú. Tesnenie v rúre prasklo a po 7 mesiacoch sa zvesilo. Zavesí sa na šnúru. V servisných strediskách nie je žiadne tesnenie.
  Nevýhody:Zdá sa, že stupnice, ktoré označujú teplotu v rúre, nezodpovedajú skutočnosti.Skutočná teplota je nižšia. Nič výnimočné v tomto sporáku za peniaze. Predtým mal Dako, podľa môjho názoru varil lepšie, ale žiadne chyby.

  Gunina Ludmila


  Výhody:Krásne, s liatinovým grilom, plynovým grilom, všetko funguje, pečie skvele, veľmi estetické, odporúčam všetkým
  Nevýhody:Ešte som ho nenašiel a dúfam, že ani nenájdem)))
  Nevýhody:Používam ho od októbra 2012, rozhodol sa to napísať po prečítaní niektorých zlých recenzií.

  Timofeeva Galina


  Výhody:Dizajn a regulácia plynu
  Nevýhody:Malá hĺbka rúry. Zapálenie rúry trvá veľmi dlho. Keď je rúra v prevádzke, gombíky sa veľmi zahrievajú. Môžete sa spáliť za hodinu. Viem si predstaviť, ako sa rozpália, keď je gril zapnutý.
  Nevýhody:Nestojí za to kúpiť tento model. Príliš vysoká cena za tieto nevýhody.

  Používateľ skryl svoje údaje


  Výhody:Spoľahlivá značka, krásne odnímateľné koľajničky, odnímateľné vnútorné sklo dvierok rúry, dvojitý rošt – jednoduché čistenie sady plechov
  Nevýhody:Nereálne dlhý čas na zapálenie rúry vizuálne nie sú dvierka rúry pevne zatvorené, medzera v hornej časti je o niečo širšia ako spodná časť. Neviem, či je to môj alebo všetkých. Zistite si to skôr, ako dáte peniaze.
  Nevýhody:Potreboval béžový sporák, tak sa zmieriť s cenou (mimochodom, ak hľadáte kuchyňu, musíte sa pozrieť na živú, veľmi nejednoznačnú farbu) dúfam, že sa dokážem vyrovnať s nervami pri spustení rúry Voda v kanvici sa varí trochu dlhšie ako predchádzajúci sporák (13-ročný ARDO). Kura sa dobre upieklo, všetko podľa návodu. Po niekoľkých mesiacoch používania sa najväčší horák prestal rozsvecovať, regulácia plynu sa spustí. Volal údržbár, v rámci záruky odstránil chybu, „zasekol termočlánok“, myslím, že áno. Teraz to funguje. Podľa môjho názoru sa všetky štyri horáky zapália ešte rýchlejšie.

  Natália Lopasová

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: