Hansa BHGI63112025

Obsadené1 miesto Poradie:

NAJLEPŠIA PLYNOVÁ VARNÁ DOSKA Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE

Prejsť na hodnotenie

Hansa BHGI63112025 charakteristiky

Všeobecná charakteristika

Typ paneluPlynová varná doska
Inštalácianezávislý
Rozmery (ŠxVxH)4 x 60 x 53 cm
Rozmery na inštaláciu (ŠxV)56.6 x 49.6 cm

Horáky

Materiál panelunehrdzavejúca oceľ
Celkový počet horákov4
Plynové horáky4
Plynové horáky s trojitou korunou1

Ovládací panel

Rozloženie paneluna strane
Prepínačerotačný
Elektrické zapaľovanieje, automatické

Funkcie

Ovládanie plynového horákaalight
Liatinové mriežkyje tu
Farbavarná doska s horákmi – strieborná

Recenzie na Hansa BHGI63112025

Výhody:Dizajn. Liatinové mriežky.
Nevýhody:Po niekoľkých mesiacoch používania sa horáky nezapália správne VELMI dobre. Zotreté nápisy na varnej doske. Všade sú škrabance. Veľmi „jemný“ povlak
Nevýhody:Pokiaľ držíte gombík stlačený, plyn horí. Len nechajte ísť – zhasína. Je to nepríjemné!!! Kontrolka automatického zapaľovania na najväčšom horáku už nefungovala. Teraz ho zapaľujem len zápalkou

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Cena, ergonómia
Nevýhody:Označenie horákov farbou, problémy s plameňom na 2 horákoch
Nevýhody:Žijeme s nami 2 roky Mali sme problém s udržaním plameňa na 2 horákoch. Skákanie na kľučkách, šklbanie.. Tak sme sa s tým pohrali a vymenili sme ventil a dva termočlánky. žiadne iné problémy. Pravda, oprava je porovnateľná s cenou novej varnej dosky Niekedy sa pri umývaní voda nejakým spôsobom dostane na zapaľovaciu jednotku. niekedy prerazí. Musia byť uzemnené

Govorko Artem


Výhody:Priatelia! Na gombíky nemusíte vyvíjať veľký tlak, stačí, ak po zapálení podržíte gombík 5-7 sekúnd stlačený, aby sa zahrial snímač regulácie plynu, nemusíte vyvíjať veľký tlak ani ním triasť. ))))))

Kancelársky sklad


Výhody:Pohodlné
Nevýhody:Problémom je, že po zapálení sporáka zostáva plyn na najmenších a najväčších horákoch zapnutý. Musíte tlačiť a krútiť gombíkmi.
Nevýhody:Ľahko sa umýva pomocou parného generátora. Odporúča. V opačnom prípade sa budete trápiť s práškom a handrami a povrch sa poškriabe.

Styrkul Rostislav


Výhody:– Trojkorunkový horák je pohodlne umiestnený, – správne umiestnenie gombíkov, – automatické zapaľovanie, ktoré sa aktivuje súčasne s aktiváciou horáka.
Nevýhody:– Ťažké nastavenie funkcií spínača horáka: musíte silno stlačiť gombík, aby sa horák nielen zapálil, ale aj nezhasol po tom, ako dáte ruku z gombíka. Manžel to robí ľahko, ja nie vždy. A to po roku používania. – Pre najmenšiu varnú zónu je potrebné samostatne zakúpiť mriežku pre malý kávovar alebo tlakový hrniec.. Príliš široký „otvor“ medzi okrajmi grilu.

Iv Maria


Výhody:* Výhodné umiestnenie horákov (najväčší horák je umiestnený v ľavom rohu, je to výhodné, pretože veľká panvica sa neopiera o stenu) * Pohodlné umiestnenie gombíkov na boku. Nezasahujte. * Elektrické zapaľovanie je zabudované v gombíkoch namiesto samostatného tlačidla * Liatinové mriežky
Nevýhody:Jeden a nie bezvýznamný (ale pri nákupe vedome urobil túto obeť): povrchový materiál je z nerezovej ocele. Ide o materiál, ktorý si vyžaduje starostlivú údržbu. Každá kvapka vody alebo zaschnutý tuk na povrchu sa veľmi ťažko odstraňuje bez použitia špeciálneho nástroja.znamená. Povrch je fľakatý (akékoľvek „odtlačky prstov“ sú okamžite viditeľné). Takže pri kúpe domácnosti.Spotrebiče z nehrdzavejúcej ocele.Oceľ, príprava na vzor: varenie – čistá pracovná doska.
Nevýhody:Všetko na ňom vyhovuje. Jediná nevýhoda je opísaná vyššie, ale krása si vyžaduje obete

Vasilij Pupkin

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: