Kaiser HGG 62521 KB

Obsadené1 miesto hodnotené:

NAJLEPŠIE PLYNOVÉ VARNÉ DOSKY PREMIUM (S PLYNOVOU RÚROU)

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Kaiser HGG 62521 KB

Všeobecné špecifikácie

Varná doskaplyn
Rúraplyn
Ovládacie prvkyMechanické, otočné spínače, pípanie časovača
Elektrické zapaľovanievarná doska + rúra
Typ zapaľovaniaautomatický
Hodinynie
Rozmery (ŠxVxV)60x60x85 cm

Rúra

Dverezávesné
Grilje, infračervený, rotačný gril v cene
Konvekciažiadne
Plynová rúraje tu
Počet skiel dvierok rúrytri
Čisteniekatalytické
Vlastnosti rúrypodsvietenie

Varná doska

Pracovná plochasmalt
Liatinové grily
Počet horákovPlyn: 4, rýchle zahrievanie: 1
Ovládanie plynovej varnej doskyje tu
Bezpečnostné vypnutienie
Zámok ovládacieho panelanie

Funkcie

Farbahnedá
Zásuvka na kuchynský riadk dispozícii na

Recenzie na Kaiser HGG 62521 KB

Výhody:Veľmi krásny model. Pohodlné. Každý detail bol premyslený. Výklopná varná doska s ovládacími gombíkmi. Hlboká, dosť hlboká varná plocha. Neplesnivejúce liatinové mriežky. Smalt najvyššej kvality. Jednoduché utieranie čerstvých škvŕn a rozliateho mlieka… Elektrické zapaľovanie horákov a rúry v gombíkoch. Kompletná sada rôznych panvíc. Malý, hlboký, sklenený, na pizzu, gril. Do úložnej skrinky sa zmestia všetky panvice a ešte zostane miesto na uloženie pokrievok atď. Kuchyňa. príslušenstvo, ako je gril na pečenie na rošte…Áno, v rúre sú aj teleskopické koľajničky, ktoré uľahčujú vyťahovanie veka. Skontrolované. Pohodlné. Dvierka rúry sa takmer nevyhrievajú, hoci sú sklenené.. osvetlenie je dostatočné.
Nevýhody:Sklenené dvierka zásuvky na kuchynský riad, sklenená zástera nie je veľmi praktická.. Neustále používanie utierky z mikrovlákna…Zásuvka na panvice unesie len hmotnosť grilovacích platní a príslušenstva grilu. Gombíky horákov sa otáčajú proti smeru hodinových ručičiek, treba si na to zvyknúť. Pri prvom zapnutí rúry a grilu to naozaj smrdelo tukom. Chcel by som pridať grilovaciu vložku na varenie kávy vo varnej nádobe, ktorú mám zo starého sporáka. Predražené.
Nevýhody:Veľmi, veľmi pekný a ľahko použiteľný varič. Lepšie ako fotografie. Bezpečné. Kontrola plynu je opodstatnená. Ale veľmi zvláštne z hľadiska starostlivosti. Pre vašu spokojnosť.

Anastasia Gribková

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: