Kenwood CH 180A

Umiestnenie v rebríčku2 miesto Hodnotenie:

Najlepšie stroje na výrobu pyré

Prejsť na hodnotenie

Vlastnosti zariadenia Kenwood CH 180A

Všeobecná charakteristika

Typskartovačka
Napájanie300 W
Kapacita misky0.35
Blendernie
KontrolaPočet rýchlostí: 2

V súprave

Odšťavovačnie
Brúskanie
Choppernie
PrílohyUniverzálny nôž celkový počet trysiek: 1

Špeciálne funkcie

Dizajntelo: plast
Úložný priestor pre prídavné zariadeniak dispozícii na
napájací kábelS úložným priestorom

Rozmery a hmotnosť

rozmery (ŠxVxV)19×11.8×14.5 cm
Hmotnosť0.95 kg

Recenzie pre Kenwood CH 180A

Výhody:Okrem všetkých ostatných výhod (ktorých je veľmi veľa) je osobitnou výhodou to, že prístroj výborne zvláda mletie naklíčených semien – pokiaľ viem, nie každý mixér a nie každý mlynček na mäso to dokáže. Skvele rozdrví orechy a čerstvý zázvor. A vôbec :-).
Nevýhody:Skôr maaaall upozornenie – jablká sa neradi drvia hrdo osamote, plátky sa lepia na steny. Ak však pridáte banán alebo hrušku, dobre sa rozdrobia.
Nevýhody:Toto úžasné zariadenie používam už, nebudete veriť, 8 rokov, prakticky každý deň. Všetky časti sú neporušené, pričom chudák stroj musí mlieť jedlo na všetky písmená abecedy. Myslím, že toto je jedno z najúspešnejších „zariadení“ v mojej kuchyni.

Anastasia Rostotskaya


Výhody:-dokonale sa drví – bezpečné
Nevýhody:nemôžete ho nájsť
Nevýhody:Verne som pracoval 7 rokov)Veľmi spokojný so strojom. Deti vyrástli, teraz si kúpim niečo podobné, ale s väčšou miskou. Stále spokojný so všetkým.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Kompaktný, rýchlo drví zeleninu a mäso
Slabé stránky:Plastová miska na jedlo sa rozkladá
Nevýhody:Používam ho už viac ako 3 roky. Ak sa nemelie veľmi dlho, kúsky môžu byť väčšie, ale keďže ho používam hlavne na varenie pre dieťa, mäso a zeleninu rozdrobím na zemiakovú kašu, stále robím polievkové pyré. Veľmi praktické. Zaberá málo miesta, ľahko sa skladá a rozkladá a umýva. Jedna nevýhoda: plastová miska na potraviny má v spodnej časti, kde sa pripája k telu, dva odlomené kusy. Zatiaľ nemá vplyv na prevádzku.

Vozhdaeva Irina


Výhody:cena, jednoduchosť použitia
Nevýhody:Pre moje účely jednoducho perfektné.
Nevýhody:Bol stroj na prípravu detskej stravy. Používam ho už 3 roky, seká mäso, zeleninu, všetko. Veľmi praktické, že je veľmi malý. Mlyny na prach, samozrejme, ale pre moje účely vyhovuje len dobre. Cesto na quiche je rovnaké ako detské cesto.

Zelinský Alexander


Výhody:Kompaktný, rýchlo sa učí. Presne to pravé na krájanie jedla pre najmenších.
Nevýhody:Zatiaľ nie.
Nevýhody:Predtým to bol Tefal 8517 Optimo Compact. Skrat. Kvapalina sa dostala do časti s motorom. V tomto prevedení takéto nebezpečenstvo nehrozí: teleso s motorom je oddelené a izolované od misy.

Modenov Vyacheslav

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: