MAUNFELD MGHG 64 17RIG

Vypožičané4. miesto v hodnotení:

NAJLEPŠIE PLYNOVÉ VARNÉ DOSKY V STREDNOM CENOVOM SEGMENTE

Prejsť na hodnotenie

MAUNFELD MGHG 64 17RIG charakteristiky

Všeobecné špecifikácie

Typ paneluplynová varná doska
Inštalácianezávislý
Rozmery (ŠxV)60 x 51 cm

Horáky

Materiál panelutvrdené sklo
Celkový počet horákov4
Plynové horáky4
Plynová varná doska s trojitou korunou1

Ovládací panel

Rozloženie paneluPredná strana
Prepínačerotačný
Elektrické zapaľovanieExistujú, automatické

Funkcie

Ovládanie plynovej varnej doskyexistujú
Liatinové mriežkyk dispozícii na
Farbavarná doska s horákmi – čierna

Recenzie pre MAUNFELD MGHG 64 17RIG

Výhody:Dizajn, kompaktnosť
Nevýhody:Nepodarilo sa nájsť
Nevýhody:Úplne zrekonštruoval kuchyňu, tak išiel na dizajn a tento model bol perfektný. Zvonka vyzerá veľmi nezvyčajne, najmä v porovnaní so štandardnými varnými doskami. Vôbec neľutujem, všetci hostia a príbuzní už ocenili. Bol som veľmi spokojný so silnými oceľovými rukoväťami, to nebolo vidieť v iných modeloch. Veľmi sa mi páčila aj relatívna kompaktnosť modelu)

Alexander Lyubshin


Silné stránky:Dobrý vzhľad, kovové regulátory plynu
Nevýhody:Nie
Nevýhody:Táto varná doska sa mi veľmi páči, pretože je vyrobená pre prácu a s náležitou starostlivosťou. Liatinové odnímateľné rošty sa dobre čistia v prípade, že sa na povrch dostane jedlo. Pohodlné kovové rukoväte spínačov, ktoré časom neprasknú ani sa nepoškriabu. Vzhľad varnej dosky je celkovo atraktívny. V kuchyni vyzerá skvele a nevyzerá objemne.

Ulyana Klyueva


Výhody:Sklo je veľmi kvalitné, po vyčistení okamžite schne bez šmúh, horáky fungujú bez jedinej pripomienky, automatické zapaľovanie je tiež veľmi praktická vec
Nevýhody:Všetko splnilo očakávania
Nevýhody:Som zamilovaná do spotrebičov Maunfeld a táto varná doska je mojím najobľúbenejším výrobkom, rovnako ako všetky ostatné výrobky Maunfeld v mojej kuchyni. Vyzerá to skvele. Brúsená povrchová úprava vyzerá veľmi jasne a moderne a vďaka zlatým oceľovým rukovätiam pôsobí ako výhodný model, ktorý stojí oveľa viac, než je jeho cena. S výrobkom som veľmi spokojná, veď táto značka vyrába veľmi kvalitné kuchynské spotrebiče

Kráľovná Galina


Výhody:Krásny, hodí sa do každého interiéru a je nápadný, skvelé sklo, krásne rukoväte
Nevýhody:Varná doska je veľmi dobrá, dokonale zapadá do našej kuchyne. Máme ho v svetlej béžovej farbe, takže kontrast je veľmi pútavý. Ľahko sa čistí, tiež sa jednoducho inštaluje. Samotný panel je vyrobený z tvrdeného skla, krásne pozlátené úchyty. Panel sa veľmi ľahko ovláda. Celkovo spokojný s produktom, t.. V tomto segmente existujú aj iné podobné varné dosky

Eugenia Parfenová


Výhody:kvalita, vzhľad
Nevýhody:nebol
Nevýhody:Dobrý čas. Poviem vám svoj názor na plynový sporák. Vzhľadom na zlý stav bytu sme sa rozhodli ho konečne opraviť a kuchyňa a sporák boli len otázkou času. Hľadal som rôzne modely v rôznych internetových obchodoch a rozhodol som sa pre tento model. Manžel bol očarený neobvyklým vzhľadom, ovládacie prvky sú vyrobené s oceľovými rukoväťami, čo je veľmi pohodlné. Na rozdiel od iných modelov tento vyniká vynikajúcim pomerom ceny a výkonu. Inštalácia bola prekvapivo rýchla a bezproblémová. Používame ho už šesť mesiacov a nemáme žiadne sťažnosti. Žiadne výčitky týkajúce sa nákupu.

Victor gypsy


Výhody:Špičková kvalita za rozumnú cenu
Nevýhody:Nie
Nevýhody:Popoludnie. Minulý mesiac, keď sme sa presťahovali do nového bytu, sme sa rozhodli kúpiť nový plynový sporák. Zo všetkých možností sme sa rozhodli pre tento model. Hlavnými výhodami pre nás boli exkluzívny vzhľad, oceľové rukoväte a výkon tohto modelu, ktorý výrazne prevyšuje svojich konkurentov. Spokojný s nákupom, funguje dobre!

Vanya Petrov

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: