Maxwell MW-1303

Skontrolované3 miesta poradie:

Najlepší elektrický krájač zeleniny

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Maxwell MW-1303

Celkový výkon

Typskartovačka
Multicutteráno
Napájanie150 W
Kapacita miskyžiadne údaje
Blendernie
ManažmentPočet rýchlostí: 1

Zahrnuté

Odšťavovačnie
Brúskanie
Brúskanie
PrílohyDoska na hranolky, strúhadlo, doska na krájanie, doska na julienne celkový počet príslušenstva: 4

Funkcie

Ochrana proti preťaženiuje tu
Výkontelo: plast
Úložný priestor na príslušenstvoáno
Napájací kábelDĺžka 1 m
Gumové nožičkyk dispozícii na

Recenzie Maxwell MW-1303

Výhody:Rôzne nástavce, kompaktné rozmery, veľmi jednoduché čistenie
Nevýhody:Trochu hlučné
Nevýhody:Keďže naša rodina má veľmi rada šaláty, ale strúhanie nikto nemá rád, hľadali sme také zariadenie, ktoré by sa strúhalo samo a pri varení sa používalo minimum náčinia. Multifunkčný krájač Maxwell MW-1303 spĺňal naše hlavné potreby. Jednoducho sa skladá a rozkladá, umyje sa za pol minúty pod vodovodným kohútikom (alebo v umývačke riadu) a – čo je najdôležitejšie – šalát sa natrie priamo do misy, v ktorej sa môže podávať! A čo je tiež dôležité, multifunkčný rezač vyzerá na stole celkom pekne. Tiež veľmi potešilo, že je tu tryska na hranolky))) Teraz sa na našom stole veľmi často objavujú zemiakové placky, mrkvový a kapustový šalát, „sleď pod kožuchom“. Dokonca aj môj manžel chválil túto jednotku na 5!

avokado.55


Výhody:Kompaktný, dobrý dizajn, strúha takmer kórejskú mrkvu pomocou strúhadla č. 9 (hrubé strúhanie) (6 stredných mrkví trvá asi minútu), ľahko sa skladá, rozkladá a umýva. Dobre nastrúha polomäkký syr Natura s tryskou 8. Seká takmer bez zvyškov. Cena 1500 Euro.
Nevýhody:S tryskou číslo 8 a 10 (malé strúhadlo) na krátku dobu na jemné strúhanie mrkvy je nemožné – neťahá, cíti, napriek tomu, že v pokynoch bolo uvedené „použite trysku číslo 8 na mrkvu“ a dlhšie ako 2 minúty drvič nefungoval. Veľmi úzky držiak trysky (nezmestí sa tam žiadna hrubá mrkva)
Nevýhody:Niekoľko dní skúseností. Bummed čítať manuál po kúpe – režim prevádzky je 2 minúty po 5 (ochladí). Kúpil tento skartovač, t.. nenašla na predaj objemné zariadenie, ktoré melie mrkvu „na kórejský spôsob“ (predávajúca povedala, že za 6 rokov práce takéto zariadenie nevidela). Nechcel 150W, ale vyhral nad cenou – 1500p. v januári 2016. (odišiel sám). Podľa môjho názoru, ak vám nezáleží na sekaní, je lepšie použiť výkonný mixér, pretože sa do neho zmestí mnohonásobne viac potravín.

Roux Marina

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: