Maxwell MW-1960 ST

Urobil1 miesto poradie:

Najlepšie elektrické grily so stacionárnymi roštami

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Maxwell MW-1960 ST

Celkový výkon

Typgril
Napájanie2 000 wattov
materiál karosériekombinované
KontrolaMechanické
Ochrana proti prehriatiuk dispozícii na
Nastavenie teplotyje tu
Nepriľnavý povlakje tu
Odkvapkávacia miska na tukje tu

Funkcie

Ďalšie informácieGrilovacia plocha 29,7 × 23,5 cm; priehradka na kábel; možno použiť ako vonkajší gril

Recenzie pre Maxwell MW-1960 ST

Výhody:Cena, rýchlosť varenia, vybavenie
Nevýhody:Ak ste si prečítali popis tohto modelu a videli cenu, jednoducho tam nie je!
Nevýhody:Asi pred 4 mesiacmi zomrel môj gril Russell Hobbs 18603-56. Vedel som, že nechcem míňať veľa peňazí za nový a narazil som na tento model. Kúpil som ho a tu sú moje dojmy po 4 mesiacoch používania: 1) V porovnaní s mojím predchádzajúcim grilom sa okamžite zahrieva 2) Pečie bleskovo. Môj predchádzajúci gril musel byť zapnutý na maximum, ale tento gril používam na 55 %. 3) Umývateľnosť. Keďže je vybavený veľmi praktickou „škrabkou“, nemusím sa o to vôbec starať. Trvá mi to asi 3 minúty. Čo som na ňom varil: – steaky/mäso/prsia (stačí sa rozhodnúť pre teplotu. Ale stačí jeden pohľad) – steaky z lososa (bez problémov) – fritézy/palacinky (rýchle a chutné, veľmi ma potešili) – toasty/horúce sendviče (pár minút a 4 toasty pripravené) Úplne spokojný s nákupom. Najlepší tip.

Prochorov Roman


Výhody:Cena, výkon. Rýchlo sa zahrieva. Dobre griluje. Tuk odkvapkáva do zásobníka na tuk bez toho, aby sa cestou kamkoľvek dostal.
Nevýhody:Mriežky sa nedajú odstrániť, nie je ľahké ich čistiť. Ale bol som na to pripravený.
Nevýhody:Celkom nekomplikovaný prístroj, ktorý si ľahko poradí s mäsom, sendvičmi a zeleninou. Smaží všetko rýchlo a rovnomerne. Nie je potrebné žiadne ďalšie mazivo. Nepriľnavý povlak sa zdá byť spoľahlivý. Zatiaľ žiadne škrabance. Vo všeobecnosti som spokojný

Sokolova Tanya


Výhody:Pripravuje skvelý steak. Zahrieva sa v okamihu. Kovové telo. Tekutina kvapká do pohára namiesto zásobníka, čo je veľmi pohodlné na čistenie. Úplne spĺňa očakávania.
Nevýhody:Krátky napájací kábel. Čísla úrovne varenia na termostate sa veľmi rýchlo zotreli.
Nevýhody:Má pocit, že neudržiava veľmi rovnomernú teplotu, t.. Teplo sa zapne, keď mäso prestane prskať. Ale možno to bol zámer, ale hlavný výsledok – mäso zostáva šťavnaté, aj keď je prepečené.

Ilyasov Pavel


Výhody:Neviem, ako som bez neho mohol žiť. Skvelý gril, griluje rýchlo a bezchybne. 2 minúty pre klobásy na max.výkon, 10 minút kuracie stehná, 6 minút kupaty. Pekné!
Nevýhody:Ak by bol k dispozícii časový spínač a dosky by sa dali vybrať na umývanie, bolo by to perfektné. Ale to nie je zlé.
Nevýhody:Skvelý gril, najmä za túto cenu (2900p)., november 2016). Darovala som ho manželovi ku Dňu matiek a som s ním veľmi spokojná. Neviem si predstaviť, ako sme sa bez neho zaobišli :)

Zamiralova Marina


Výhody:Lacný, kvalitný, funkčný, ľahko použiteľný.
Nevýhody:Predovšetkým krátky kábel.
Nevýhody:Má pečenú zeleninu, ryby, mäso. Vykurovací výkon je viac než dostatočný. Šťava, tuk kvapká do odtoku priamo do pohára, ktorý sa k nemu dodáva, sú dokonca dva.:) Ak sa spáli, hodí sa malý škrabací blok (je súčasťou balenia), ktorý sa dá ľahko odstrániť. Po vychladnutí ho utrite brúsnou handričkou. Odporúčam tento gril.

Vadim Vadim


Výhody:Rýchle a chutné!
Nevýhody:žiadne

Natalia Tselikovskikh


Výhody:Cena. Kvalita. Kontrola.
Nevýhody:Nie je veľmi jednoduché čistenie.
Nevýhody:Trvalo nám s manželom dlho, kým sme si vybrali gril, nakoniec sme sa rozhodli kúpiť jeden z najlacnejších, aby sme zistili, či ho potrebujeme. Vyberte si tento. Som veľmi šťastný. Nič neodlieta, prebytočná tekutina a tuk dokonale odkvapkávajú do nádoby. Mám veľkú dôveru v povlak. Dokonale pripravuje zeleninu, steaky, ryby a hamburgery. ( Všetko, čo som zatiaľ skúšal variť) používam ho takmer každý deň. Ak ho chcete vyčistiť, utrite ho, kým je ešte teplý.

Tasha Zaika


Výhody:Nie je drahé. Nie je to vôbec zlé)
Nevýhody:Nepohodlné umývanie
Nevýhody:Neodnímateľné panely, ktoré tvoria 4. Áno, možno je to otázka ceny, ale možno sa oplatí preplatiť. Veľmi nepríjemné čistenie. Ale ja ho používam stále. Žiadne problémy

Danil Fimanov


Výhody:Slušne spĺňa svoj účel Pomerne ľahko sa čistí Primeraná cena
Nevýhody:Pri maximálnom výkone varí rýchlo, ale mäso sa trochu vysuší.

Luchezar Svyatogor


Výhody:Rýchlo sa ohrieva, nič sa nezadrháva ako pri iných modeloch, kompaktný, veľká varná plocha, nezapácha, nenahraditeľný rýchly pomocník s chutným zdravým jedlom za krátky čas.
Nevýhody:Odnímateľné panely. Nie je potrebné čistiť pod vodou – vyhnite sa čistiacim prostriedkom. Používam sódu + štvrtinu citrónovej šťavy na vrchole), snažte sa nič netrieť, tuk sa odstráni sám. Zdá sa, že neumýva handričku a nezapácha ako pot a všetky druhy škodlivých nezmyslov.
Nevýhody:Dobrý gril! Je to už viac ako pol roka. Varte zeleninu, steaky, klobásy, rezne, prsia. Najlepšie na varenie zeleniny. Nič sa naozaj nelepí. Rýchlo sa ohrieva. Keď ma omrzí, odložím ju do skrine)))

Skryté údaje používateľa

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: