Mikrovlnná rúra Panasonic NN-DF383B

Obsadené2 sedadlá poradie:

Najlepšie mikrovlnné rúry vo vyššej cenovej kategórii

Prejsť na rebríček

Špecifikácie Mikrovlnná rúra Panasonic NN-DF383B

Všeobecné vlastnosti

Vnútorný objem23
Umiestnenievoľne stojace
Rozmery (ŠxVxH)48.3x31x39.6 cm
Bez gramofónuáno

Režimy prevádzky

Grilk dispozícii na
Spodný grilÁno
Konvekcianie
Mikrovlnný výkon1000 W
Výkon grilu1000 W
Riadenie výkonu meničak dispozícii na

Ovládací panel

Typ kontrolyelektronický
Zobrazenieje to
Prepínačedotykové / tlačidlové ovládanie
Časovač90 minút

Programy

Režim rozmrazovaniaje to
Automatické varenieje tu
Automatické odmrazovanieje to
Môžete ukladať vlastné recepty
Programovanie procesu varenianie
Automatická regulácia teplotynie
Ďalšie programyFunkcia rýchleho rozmrazovania

Iné

Ďalšie vlastnosti a funkcieRovnaký mikrovlnný distribučný systém, osvetlenie dutín, bzučiak, detská poistka
Dverezávesné
Otváranie dverítlačidlo
Príslušenstvochrumkavé jedlo
Farba skrineČierna

Recenzie na Mikrovlnná rúra Panasonic NN-DF383B

Výhody:Kúpil túto rúru na 8. marca. Varím ryby, mäso, kuracie mäso, zemiaky, croissanty, muffiny, ohrievam, rozmrazujem a používam ju každý deň a po každom použití ju utieram, aby som predišla problémom s keramickým dnom. Obsahuje zásobník 30×30 a mriežku, vnútorný povlak je veľmi náchylný na poškriabanie, ak sa čistí brúsnymi prostriedkami alebo niečím silným, odletí, zatiaľ máme jeden malý škrabanec, nie veľa škrabancov
Slabé stránky:Vnútorný povlak; nikto predtým v recenziách nenapísal, že kremenná lampa vydáva pri zapínaní a vypínaní v režime rúry cvakajúce zvuky

Veronika Volchik


Výhody:funkcia
Nevýhody:Vnútorný povlak je hrozný, tuk sa naň prilepí a nedá sa umyť. Po používaní asi 6 mesiacov vyzerá vnútro rúry, akoby 20 rokov každý deň piekla mäsové guľky a tuk z nich lieta, po každom pečení sa nedá umyť a v grile sa nedá takmer nič dosiahnuť. ZA TAKÉ PENIAZE SI RADŠEJ UVARÍM NA OHNI NA ZÁHRADE
Nevýhody:NEKUPUJTE

Dolgov Vladimir


Výhody:Dvere sa otvárajú pomocou rukoväte Silná mikrovlnná rúra
Nevýhody:Relatívne slabý režim grilovania
Nevýhody:Celkovo veľmi dobrá mikrovlnná rúra!

Fedorov Dima


Výhody:Funkcia nastavenia teploty rúry, grilu a „rúry“
Nevýhody:Odlúpnutý vnútorný povlak, hlučný, nízky výkon ako rúra
Nevýhody:Kúpené pre nedostatok rúry. Pečenie trvá dlhšie ako v bežnej rúre a spodok pečiva často nie je prepečený. Funkcia mikrovlnnej rúry je výkonná, žiadne sťažnosti. Žiadne problémy s funkciou grilu. Za 2 roky to bolo ošumelé vnútri veľmi zle – vyzerá škaredo.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Veľmi chladná rúra! Varí sa rýchlo a chutí výborne, ale musíte si naň zvyknúť. Rozmrazuje rovnomerne, mikrovlny tiež rovnomerne, nie ako bežné mikrovlnné rúry. Veľmi praktické je aj to, že vás informuje o tom, kedy je pripravený na ohrev a sám sa vypne, keď je jedlo hotové. Môžete zapnúť varenie a v pokoji sa venovať svojej práci a nič sa nespáli! Dotykové vyhrievanie je veľmi uspokojivé! Sen každej gazdinky!
Nevýhody:Musí variť všetko pod vekom, žiarovky na hornej stene sa ťažko čistia!
Nevýhody:Raz sa spálila, keď som ju predhrieval, ale servisné stredisko ju rýchlo opravilo v rámci záruky.

Zobnina Anna


Výhody:Perfektne varí v režime rúry.Varená pizza, koláče.Kúpil rúru, pretože nie je plynová rúra
Nevýhody:Prasknuté keramické dno v režime rúry pri 200 stupňoch.
Nevýhody:zakúpené 04.12.2015 16.12.2015 ho vzal späť do obchodu.Prevzaté na kontrolu kvality.Žiadna nádej na výmenu, pretože povedali, že to bolo mechanické zlyhanie a ja som rozbil dno zámerne. Trhlina začína od zadnej steny na ľavej strane.Nemohol som tu nič pustiť, aj keby som chcel.Škoda(( najmä za túto cenu také kvalitné keramické dno. Tiež som si všimol, že farba na vnútornej strane rúry sa po 3 alebo 4 pečeniach odlupuje. Veľmi sklamaný(!

Pryakin Sergey


Výhody:Rúru NN-DF383B som si vzal, aby som nahradil nádhernú rúru Whirlpool, ktorá bola v prevádzke viac ako 15 rokov. Hlavnými kritériami výberu bolo, aby rúra bola voľne stojaca a aby sa dvierka otvárali smerom nadol. Extra: má gril a kombinovaný režim. Rúra je príjemným bonusom. Obľúbený rovnomerný ohrev potravín. Nič sa neprepečie. Je pravda, že v porovnaní s rúrou Whirlpool to trvá o niečo dlhšie. Veľmi sa mi páči funkcia „dotykového predhrievania“, rúra si sama riadi čas predhrievania. V režime grilovania však trvá veľmi dlho, kým sa pokrm uvarí (opäť to porovnávam so systémom Whirlpool). Jednoduché intuitívne ovládanie, na displeji sú zobrazené výzvy, ktoré sa dajú vypnúť, ak nie sú potrebné. Množstvo automatických programov. Hoci v praxi ich takmer nikto nepoužíva. No, možno na začiatku trochu zhovievavosti.
Nevýhody:Prekvapuje ma, že sa dvere neotvárajú smerom nadol na 90 stupňov, ale len na 84. To znamená, že sklon je 6 stupňov. Na dvere nemôžete položiť tanier s polievkou, pretože tekutina presahuje cez okraj. Najprv som si myslel, že je to chyba, pretože dvierka rúry Whirlpool sa otvárajú o 90 stupňov a všetko je v rovine. Na takéto veci som si už zvykol. Odborníci spoločnosti Panasonic však potvrdili, že modely NN-DF383B a NN-DS592 neotvárajú dvere úplne a že nejde o chybu. Iba model NN-CS894B má dvere otvárateľné o 90 stupňov. Neviem, na čo mysleli inžinieri spoločnosti Panasonic, keď vyrábali tieto dva modely. Prečo nemysleli na to, že ľudia budú dávať riad na dvere? Všetky myšlienky boli zrejme zamerané na systém meniča. Hľadala som rúru, ktorá má otváranie dvierok rúry, pretože je veľmi pohodlné vybrať jedlo z rúry počas pečenia, položiť ho na dvierka, aby sa premiešali a pridali prísady, a potom všetko vrátiť späť. To však nie je prípad modelu NN-DF383B. Moje sklamanie nemá konca kraja. Nadávam na inžinierov spoločnosti Panasonic zakaždým, keď otvorím dvere.

Simonova Natalia


Výhody:1.Rovnomerne ohrieva a rozmrazuje 2.Nie je veľká, zmestí sa do priestoru, ktorý nahrádza predchádzajúcu mikrovlnnú rúru 3.Žiadny otočný stôl, zmestia sa doň 3 taniere polievky naraz) 4.Pohodlné čistenie 5.Má rúru. 6.Dobrá kvalita a použiteľnosť, môj päťročný syn nemá problém s ohrievaním mlieka)
Nevýhody:nespieva)
Nevýhody:Odporúčam. Používam ho už viac ako rok a som s ním veľmi spokojný.

Lopanik Oksana


Výhody:1. Automatické varenie (používam ho veľmi často) .2. Perfektne pečie. 3. Veľmi rýchlo sa rozmrazuje. 4. Keď sa k nej priblížite, rúra vás vyzve a zapípa!!! Nemôžem vymenovať všetky výhody!!!
Nevýhody:Nezistené
Nevýhody:Rúra má pomerne kompaktné rozmery. Veľmi jednoduché ovládanie. Kúpili sme ju namiesto mikrovlnnej rúry a rúry na pečenie. Stále neľutujem a kúpil som ho v auguste 2014. Všetci veľmi spokojní.

Valentina Chutkovská


Výhody:Vzhľad, kvalita vyhotovenia, multifunkčnosť, jednoduché ovládanie
Nevýhody:Trochu drahý
Nevýhody:Neviem, čo je na tom také ťažké, prečítajte si o utrpení, nasaďte tanier, otočte gombíkom, stlačte štart. To je všetko! Samotná ponuka vám povie, čo máte robiť so zaškrtávacím tlačidlom, kde ho stlačiť, koľkokrát atď.. Vyriešené. Skutočnosť, že nemá gramofón, je tiež dobrá vec. Režim rúry prakticky nahrádza vstavanú rúru, dostatočný objem pre malú rodinu. Páči sa mi to. Samozrejme, drahé, ale tento typ mikrovlnnej rúry vyrába iba spoločnosť Panasonic, neexistuje žiadna alternatíva. Neviem, koľko stála pred šiestimi mesiacmi, než sa euro a dolár rozbehli. Skrátka, nenechajte sa zastrašiť, nič zložité.

Nikitina Elena

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: