Mikrovlnná rúra Samsung GE83DTR

Obsadené3 miesto hodnotené:

Najlepšie mikrovlnné rúry za strednú cenu

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie mikrovlnnej rúry Samsung GE83DTR

Celkový výkon

Vnútorný objem23
Umiestnenievoľne stojace
Rozmery (ŠxVxH)48.9×27.5×36.9 cm
Povlak komory na vnútornej stranebiokeramický smalt
Hmotnosť13 kg

Prevádzkové režimy

Grilje tu
Spodný grilnie
Konvekcianie
Mikrovlnný výkon850W
Počet úrovní výkonu6

Ovládací panel

Typ ovládaniaelektronický
Zobrazenieje tu
Prepínačedotykový displej
Časovačna 99 minút

Programy

Režim rozmrazovaniak dispozícii na
Automatické varenieje tu
Počet receptov automatického varenia4
Automatické odmrazovanieje tu
Počet režimov odmrazovania4
Možnosť zadávania receptov do pamätenie
Programovanie procesu varenianie
Automatická regulácia teplotynie
Doplnkové programyFunkcia rýchleho rozmrazovania

Iné

Ďalšie vlastnosti a funkcieRovnomerne rozložený systém mikrovlnnej rúry, osvetlenie dutiny, bzučiak, detská poistka
Dverezávesné
Otváranie dverítlačidlo
PríslušenstvoGrilovacie mriežky – 1, chrumkavá miska
Farba trupučierna

Recenzie Samsung GE83DTR mikrovlnná rúra

Nevýhody:Hlučný alarm nepríjemný Sklo je veľmi tmavé
Nevýhody:Dobré pre. ..normálna normálna rúra!

Agapeeva Anna


Výhody:Tmavé farebné prevedenie. Nízka hladina hluku. Pokryté plastovými pseudodotykovými tlačidlami neprístupnými pre kuchynskú špinu.
Nevýhody:Cez sklo dverí nie je vidieť. Dosť obťažujúci kontrolný algoritmus.
Nevýhody:Nahrádza starší Samsung, ktorý slúžil svojmu účelu viac ako dvadsať rokov. Je lepšie zaobstarať si túto rúru v tmavšej farbe, pretože v bielej farbe vyzerá dosť banálne a nevhodne. Dizajn sa hodí k ostatným kuchynským spotrebičom z „nehrdzavejúcej ocele“. Vďaka tmavému dizajnu vyzerá v mojej kuchyni, ktorá nie je obzvlášť veľká, menej ťažkopádne. Pri používaní hučí oveľa menej ako môj predchádzajúci kuchynský pomocník. Možno je to nižším výkonom, alebo možno technologickým pokrokom, ktorý sa už dvadsať rokov nezastavil. V porovnaní s mojou predchádzajúcou rúrou je ovládanie tejto rúry trochu zložité. Nie, určite sa to dá zistiť, ale kto z vývojárov si myslel, že nepoužíva najpohodlnejšie jediné tlačidlo Štart, absolútne nerozumiem. Pravdepodobne Kórejčan, ktorý ho kedysi vymyslel, jednoducho odišiel do dôchodku a na jeho miesto nastúpili mladí efektívni manažéri a ako zvyčajne všetci … Optimalizované. Namiesto jedného stlačenia tlačidla na spustenie rúry musíte teraz stlačiť tri tlačidlá päťkrát. Skutočne pohodlné? Dobrou správou je, že má monolitický ovládací panel bez fyzických tlačidiel, ktorého medzery sa časom zanášajú kuchynskou špinou, mastnotou a bohvie čím ešte. Spotrebič zachráni svojho majiteľa pred celou touto hrôzou. Programy ako „svetová kuchyňa“ – úplná sprostosť a slúžia len na prilákanie neskúsených zákazníkov, ktorí túžia po technických vychytávkach. Nikto to nikdy nebude používať vo svojej kuchynskej rutine. A hlavnou nevýhodou pre spotrebiteľa je úplný nedostatok viditeľnosti cez sklo dverí. Stav misky môžete posúdiť až po otvorení dverí s prerušením programu. To nie je radikálne vhodné, pretože pochopiť, že mlieko sa chystá variť, môžete len v procese, a ak je ohrev prerušený a blížiaci sa „výbuch“ možno ľahko prehliadnuť. V opačnom prípade je rúra označená písmenom „A“

Emeljanov Michail


Výhody:Jednoduché používanie Vzhľad Výkonný, rýchlo sa zahrieva, presne to, čo potrebujete. Priestranný, ale nie veľmi objemný. Je tu gril.
Nevýhody:Žiadne tlačidlo rýchleho štartu na spustenie varenia (ohrievania) jedným tlačidlom! Tmavé sklo, pri varení nevidíte, čo sa deje vo vnútri. Pri použití rozmrazovania sa mäso začne trochu „variť“ a na okrajoch zbeleje. Ľahko sa rozmrazuje, ale rozmrazuje sa do bodky. Trochu škvŕn na vonkajšej strane, ale vždy sa vyčistí.
Nevýhody:Používam ho už tretí rok, žiadne problémy, všetko funguje dobre. Ako som už napísal, neexistuje žiadne tlačidlo rýchleho spustenia, aspoň dve tlačidlá, musíte stlačiť +30 (čo znamená sekundy, t).. Najskôr pridajte čas varenia), potom začnite. Zvykli sme si na to, ale po rýchlom spustení mikrovlnnej rúry to bolo trochu nepríjemné. Počas varenia je možné pridať rýchlo +30 sekúnd. Pípa dostatočne hlasno. Veľmi dobre ohrieva mlieko v hrnčeku – ja používam nastavenie predhrievania tekutín. Gril sa nepoužíva veľmi často, ale funguje dobre, na prípravu teplých sendvičov alebo rožku s vajíčkom sa tam toho veľa nezmestí, ale je príjemné môcť si niečo naozaj pekne opiecť. Mikrovlnná rúra je výkonná, misa polievky pri maximálnom výkone sa ohrieva asi 2 minúty, druhý chod s mäsom trvá asi 1,1,5 minúty ( s digestorom). Používame ho skôr na vykurovanie a chladenie a sme s ním celkom spokojní. Nepoužíva sa v ňom plné varenie.

Ivanova Katerina


Výhody:Dizajn, cena, kvalita!
Nevýhody:Nie
Nevýhody:Nenašiel som žiadne nevýhody)) Áno, dvere sú zafarbené, ale ľahko sa čistia, nie je to problém. Vnútro sa čistí rovnako ľahko. Pracuje ticho, rýchlo rozmrazuje a ohrieva. Gril ešte nebol použitý. Celkovo som veľmi spokojný s mojím nákupom! Vďaka!)))

Usmanova Leyla


Výhody:Hľadal som náhradu za svoj predchádzajúci LG..Zapôsobilo to ako kúzlo. Hľadal som čiernu farbu, ktorá by zodpovedala interiéru, s elektrickým grilom.ovládanie a gril pre každý prípad. Vyzerá to celkom dobre. Rýchlo sa zahrieva, má tichý chod. S rovnakými rozmermi ako predchádzajúca rúra (20 l) má väčší vnútorný objem komory. V manuálnom režime pri výkone 100-180 W funguje rozmrazovanie dobre.
Nevýhody:Ukázalo sa, že čierne lesklé sklo je veľmi špinavé, pri častom utieraní sú na ňom škrabance. Dvere musím zatvárať zatlačením na kov, aby som nezanechal stopy na skle.ale horný záves niekedy nezacvakne na miesto.Dvere majú malú tuhosť a nakláňajú sa. Automatické rozmrazovanie nefunguje správne, ak sa predchádzajúca rúra rozmrazuje pri 1 kg.V rúre sa kurča rozmrazuje až po 20 minútach.Rúra sa snaží rozmraziť za približne 8 minút.Okraje kurčaťa sú zvarené, – nevyzerá to veľmi ako rozmrazovanie… Gombíky nie sú nijako označené, a keď rúra stojí na stole, nápisy sú ťažko čitateľné.Sú príliš plytké. Namontoval som ho na držiak – je to oveľa pohodlnejšie a pod rúrou je viac miesta. Fotoaparát má veľa miesta na šírku, ale nie toľko na výšku. Prekvapila ma absencia časovača, niekedy ho potrebujete. Sklo dverí je veľmi tmavé; keď funguje, vidíte len slabú žiaru žiarovky, a nie to, čo sa tam deje.
Nevýhody:Za tie peniaze to nie je zlá funkčnosť. V mikrovlnnej rúre vôbec nie je potrebný gril Vyzerá to pevne. Kvalita zostavenia nie je zlá.

Payusov Al


Výhody:Trendy netradičný dizajn, kompaktné rozmery
Nevýhody:Nerezová oceľ odolná voči škvrnám na dvierkach a voľba času varenia je nepohodlná
Nevýhody:Kúpené v nástennej kuchynskej skrinke zo švédskeho obchodu s nábytkom – perfektne sedí. Jednoduché používanie. Želám si, aby mal pohodlnejší spôsob výberu času rozmrazovania. Teraz sa to robí pomocou dvoch tlačidiel. Je to nevýhoda, s ktorou sa musíte zmieriť a na ktorú si nemôžete zvyknúť. Nerezová oceľ na dverách a na tlačidle je veľmi špinavá. Odtlačky prstov zostávajú okamžite. Je potrebné ho neustále čistiť, inak vyzerá zle. Zvykol som si zatvárať dvere skôr ich zabuchnutím ako stlačením. V rovnakej mikrovlnnej rúre, ale z bielej nehrdzavejúcej ocele, takýto problém nie je. Ak si potrpíte na exteriér, vyberte si bielu farbu. Celkovo to funguje a nehučí. Rýchlo sa zahrieva.

Michail Michajlovič


Výhody:Páči sa mi futuristický dizajn; teplo je skvelé; tlačidlo na otváranie sa veľmi ľahko stláča, aj keď ho silno stlačíte – rúra sa neodsunie a dvierka sa ľahko zatvoria (stará rúra jazdila po celý čas a zatvárala sa s veľkým úsilím); je asi o 20% tichšia ako stará rúra; zvukový signál nie je tak nepríjemný ako v mojej predchádzajúcej rúre (môžete ho vypnúť). Dodáva sa s nádobou na režim chrumkavej kôrky (na pizzu, koláče atď.) – tento režim sa mi páči, ale ešte som ho nevyskúšal.
Nevýhody:Rýchly štart je možný len na +30 sekúnd; inak musíte stlačiť mikrovlnnú rúru, vybrať výkon a potom stláčať jednotlivé gombíky na hodiny, minúty, sekundy; niektorým ľuďom sa nepáčia príliš tmavé dvierka, pretože pri ohrievaní nevidíte jedlo.
Nevýhody:Používal sa Electrolux EMS 2100 S, pri zahrievaní dlhšom ako 3 minúty sa prehrieva, vypne sa a zapne sa, keď ho otvoríte (ach, šialenstvo). Kritériá pre nový model boli nasledovné: iba opätovné ohrievanie, rovnaká veľkosť a strieborná farba. Mal som oko na EMS21400 S, ale už nie je v predaji. Obľúbené recenzie a hodnotenia v službe Yandex.Trh. Veľkosť Samsungu je o 0,5-1 cm väčšia ako moja stará a objem je väčší o 2 litre. Išiel s dodávkou pre 4050r.

Petrov Evgeny


Výhody:Rovnomernejšie zahrievanie. Zaujímavý dizajn.
Nevýhody:Nepovedal by som, že sa rýchlo zahrieva – miska kaše na polievku trvá asi 3 minúty. Šťava 150 ml – 30 sekúnd. Moji rodičia majú tiež starší model samsungu s grilom – rovnaká šťava sa ohreje za 7-10 sekúnd, hoci ostatné potraviny sa ohrievajú nerovnomerne. Zapne sa po stlačení 2 tlačidiel -+ 30 sekúnd a spustí sa. Ešte som si na to nezvykol. Gril sa nepoužíval a je nepravdepodobné, že sa bude používať.
Nevýhody:Kúpené na základe externých parametrov, recenzií a pomeru ceny a výkonu + skúsenosti so starším modelom. V zásade sa všetky nevýhody pre mňa dajú tolerovať. Jednoduché čistenie zvnútra aj zvonku. Ľahko sa dostanete pod gril a vyčistíte ho.

maledi


Výhody:Páči sa mi, ako to vyzerá, povedal by som, že je to dokonca nezvyčajný, skôr štýlový dizajn. Priestranný. Jednoduché používanie. Dotykové ovládacie tlačidlá. Vnútorný povrch z biokeramiky udržiava teplo dlhšie, preto spotrebuje menej energie a menej sa znečisťuje. Množstvo režimov varenia a rozmrazovania. Špeciálna misa na chrumkavú kôrku ( pizza s ňou vychádza naozaj dobre). Dodáva sa s knihou receptov.
Nevýhody:Tmavé sklo. Vyzerá to tak dobre, že to prekonáva funkčnosť rúry – cez ňu toho veľa nevidíte, musíte otvoriť dvierka, aby ste videli, čo sa deje vo vnútri. Svetlo rúry nie je vo vnútri príliš jasné.
Nevýhody:Dobrý spotrebič, používam ho už rok a všetci sú s ním spokojní. Moja priateľka v ňom dokáže uvariť chrumkavé kurča. Používam ho hlavne na vykurovanie a varenie, takže moje celkové dojmy sú veľmi pozitívne.

Vasilij Burov


Výhody:Rovnomerné a rýchle varenie! rozmrazuje sa tiež rovnomerne!
Nevýhody:Nie
Nevýhody:Používam ho už šesť mesiacov a nemám žiadne sťažnosti! Mal som mikrovlnnú rúru, ktorá ohrievala tanier len 1,5 minúty. Ten istý model zvláda tieto funkcie na výbornú!

nlo-mania

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: