Moulinex YG230/231

Urobil1 miesto v hodnoteniach:

NAJLEPŠÍ ROZPOČTOVÝ JOGURTOVAČ

Prejsť na hodnotenie

Mo
    inex YG230/231

Celkový výkon

Kontrolaelektronický
Princíp fungovaniakonštantný ohrev
Materiál telaplastové
Materiál nádobysklo
Počet nádob7, kapacita 150 ml
Zobrazeniek dispozícii na
Časovačk dispozícii na
Indikátor prevádzkyJe tu
Dokončovací signál
Automatické vypnutie
Napájanie13 Watt

Funkcie

Ďalšie informácieOznačenie doby trvanlivosti na veku

Recenzie na Mo
    inex YG230/231

Výhody:Kvalita, dizajn
Nevýhody:Nezistené
Nevýhody:Vynikajúci jogurt

Makarova Marina


Výhody:Jednoduché ovládanie.
Nevýhody:Hlavnou nevýhodou je nastavenie teploty. Vyhrieva sa na 47 stupňov.
Nevýhody:Mnoho ľudí meria teplotu ohrevu, ale zaujímalo niekoho, koľko prospešných baktérií zostáva vo výslednom produkte? Používajte Mo
    inex YG230/231 štyri roky, jogurt, kyslá smotana, ryazhenka, chutí lepšie ako v obchode, ale ako užitočné sú, nie je jasné. Otázka, prečo výrobcovia nepíšu teplotné hodnotenie? Certifikáty zhody preukazujú, že výrobok je elektricky bezpečný a elektromagneticky kompatibilný.

Krepak Boris


Výhody:Jednoduché používanie bez zbytočností, dobrá kvalita za dané peniaze
Nevýhody:Nezistené
Nevýhody:Používam tento jogurtovač asi 7 rokov a funguje stále, áno, tlačidlá sú opotrebované a niekedy spúšť spadne, ale funguje a funguje veľmi dobre, nerobíme 8 alebo dokonca 6 hodín jogurtu, ako hovorí príručka, 4 hodiny a chutí to skvele… Kvások používa vlastný jogurt, niekedy jogurt z obchodu, veľa závisí od mlieka, používame mlieko „Dom v obci 3,2%“, na úkor prehriatia, to sa nedodržiava.

andrew21535


Výhody:nie
Nevýhody:Pri silnom prehriatí bifidokultúry odumierajú
Nevýhody:Krásne, ale zbytočné, t.. Nerobí hlavnú úlohu. Prichádza k silnému prehriatiu. Jogurt sme robili 10-krát, len prvýkrát vyšiel, zvyšok – zohrieva sa nad 60C.

Alexandrov George


Moje silné stránky:Tento jogurtovač používam už 4 mesiace a neustále produkuje veľmi dobrý, homogénny, chutný výrobok, nielen jogurt, ale aj veľa fermentovaného mlieka, jogurtových mliečnych výrobkov, tvarohu atď.. Tento model ma okamžite zaujal, pretože má pripravené nádoby, ktoré sa dajú tesne uzavrieť a môžu sa vziať kamkoľvek so sebou, a systém varenia je automatický – všetko je jasné a jednoduché. Používam sušené štartéry Bakzdrav, používam mlieko Prostokvashino alebo „Domik v rustere“, ale mlieko je tučnejšie. Veľmi spokojný s produktom!
Nevýhody:nie

Používateľ potlačil svoje údaje


Výhody:Domáci jogurt, kyslá smotana, ryazhenka
Nevýhody:Nanešťastie sa prehrieva
Slabé stránky:Jogurtovač používam už viac ako rok, nebudem písať o výhodách domáceho jogurtu. Pri výrobe zdravého nápoja je dôležité dodržiavať teplotu, mnohé kvasinky sa nesmú prehrievať a jogurtovač sa musí prispôsobiť, aby tento problém vyriešil improvizovanými prostriedkami.

Gordon Jana


Nevýhody:Veľmi silno sa prehrieva.
Nevýhody:Jogurtovač sa príliš prehrieva. Teplota presahuje 55 stupňov, čo je neprijateľné. Nie je to jogurtovač, ale kvások. Ani položenie kartónu a uterákov na dno nezachráni. Navyše pod uterákom sa dno jogurtovača zahreje do takej miery, že to moja ruka nevydrží. Z dlhodobého hľadiska sa vyhorí.

Odstránené


Výhody:Používa sa už niekoľko rokov. Výroba jogurtu s kupovaným aj sušeným zákysom (lactoferm a evitalia). Obaja majú skvelé výsledky. Teraz plánuje kúpiť mojej mame, kúpi presne ten istý.
Nevýhody:Nemôžem nájsť žiadne nevýhody.

Poplenkina Kristina


Výhody:spokojný so všetkým!
Nevýhody:Používam YG230 už 1 rok.5 rokov. Žiadne sťažnosti. Na liter pasterizovaného mlieka alebo pohár klasického jogurtu Activia alebo Biomax (nepoužívam smotanu ani sušené mlieko) dávam 100 g zákysu, čas 8-9 hodín. Pred vypitím doň pridávam cukor alebo bobule! veľmi chutné!

Lilikina Olesya

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: