Philips HD4699

Vypožičané od1 miesto Hodnotenie:

NAJLEPŠIE RÝCHLOVARNÉ KANVICE S PLASTOVÝM KRYTOM

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie zariadenia Philips HD4699

Technické špecifikácie

Typkanvica
Zväzok1.7
Napájanie2400 W
Typ vykurovacieho telesauzavretá cievka
Povrchová úprava vykurovacieho telesaNerezová oceľ
Materiál telaplastové

Funkcie

BezpečnosťZámok veka, uzamkne sa bez vody
FilterPrejsť na
Automatické vypnutie po vybratí zo stojana
Indikátor hladiny vodyje tu
Indikácia napájaniaje to
Priehradka na kábelje tu
Dĺžka napájacieho kábla0.75

Recenzie pre Philips HD4699

Výhody:dizajn, rýchlosť
Nevýhody:Hladina kvapaliny vo vnútri nie je viditeľná

Roman Smirnov


Výhody:– Celková kvalita vo svojej cenovej kategórii – Bezšvová konštrukcia (aspoň pol roka nedošlo k žiadnemu úniku) – Hlučnosť aspoň nie vyššia ako priemerná – Nezapácha
Nevýhody:– De facto žiadne okno pre hladinu vody
Nevýhody:Dobrá kanvica na varenie vody. Hlavnou vecou je, že ani niektoré drahé čajníky nemajú žiadne závažné choroby – netesnosti a zápach plastu.

Evgeniy Zarinov


Výhody:Ľahký, rýchlo ohrieva vodu, vydáva štandardný zvuk, príjemné zvonenie pri varení/vypínaní (ani tiché, ani hlasné – tak akurát, aby ste ho počuli odkiaľkoľvek v byte alebo keď stojíte vedľa neho)
Slabé stránky:Indikátor množstva vody: čistá konvencia na papieri, t.. Okno je vyrobené z tmavého plastu a nie je zvnútra osvetlené – vodu nevidíte, pokiaľ ho neotočíte smerom k svetlu a trochu sa nerozprávate.
Nevýhody:Dobrý model, varí vodu, bez obáv. Indikátor vody je samozrejme problém, aha…

mazdie2


Výhody:Nezapácha plastom. Funguje viac ako 3 roky
Nevýhody:Okno indikátora hladiny je prítomné len nominálne
Nevýhody:Bol prijatý na nahradenie modelu Philips HD4659. Mal bzučiak, ktorý s ním prišiel, takže hľadal náhradu s rovnakým trikom. Rozsah úrovne, aj keď tam je, ale nikto sa na to pozerá – nie je naozaj vidieť nič. Varí sa na hrnček a trochu viac ako 1,7 l. Pravidelné čistenie ľudovými prostriedkami a la ocot a kyselina citrónová. Celkovo je to pracovný kôň bez sťažností.

KoradoKattani


Výhody:Tiché varenie vody rýchlo, bzučiak na upozornenie pri vypnutí, pekné.Bez zápachu, tvarované puzdro.
Nevýhody:Nevypína sa, keď sa zdvihne zo základne, hladina vody nie je vôbec viditeľná kvôli tmavému plastu, mohla by sa vypnúť rýchlejšie!!!
Nevýhody:Všeobecne by som odporučil na nákup, kvalitnú kanvicu -1 bod pre neviditeľnú hladinu vody a nevypína sa sama, keď ju odoberiete zo základne.

Lilo Gordon


Výhody:Krásny, absolútne žiadne označenie, chcel som tmavší model, ľahký, rýchlo varí, pekný bzučiak pri vypnutí, rozumná cena, nevylieva sa „okolo“ šálky, telo nie je príliš horúce
Slabé stránky:Stupnica nie je jasná, pre obzvlášť vyberavých, trochu hlučné
Slabé stránky:Užil si to na čas, to bolo v prevádzke asi šesť mesiacov

Smirnova Elena


Výhody:Zdá sa, že funguje dobre. Nie je ťažký. Nevydáva veľa hluku. Zahrieva sa pomerne rýchlo. Zdá sa, že je dobre vyrobený. Dostatočne veľký nos na zatlačenie kohútika na plnenie. Veko je tesné. Na stole stojí celkom stabilne. Žiadny plastový zápach.
Nevýhoda:Stojan je voľný: je dosť vypuklý a dno kanvice je rovné. Žiadnu inú kanvicu som predtým nevidel. Nie je to problém, ale je to trochu desivé. Mám dobrý zrak, ale aj ja sotva vidím hladinu vody: Tmavá na čiernej. To je vlastne jeho nevýhoda. Rukoväť nie je najpohodlnejšia. Cítim rebrá, ale nie som problém. Zvyknime si na to.
Nevýhody:Bzučiak: je to obyčajný bzučiak.

gromov ivan

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: