Philips HR7778

Prevzaté2 miesto v hodnotení:

Najlepšie kuchynské roboty s funkciou „odšťavovač“

Prejsť na hodnotenie

Funkcie zariadenia Philips HR7778

Všeobecná charakteristika

Typkombajn
Napájanie1000W
Kapacita misky3.4
Blenderje, kapacita 1.5
Ovládacie prvkyPočet rýchlostí: 12, max. Otáčky: 19000 ot/min, pulzný režim

V súprave

Odšťavovačcitrusové/univerzálne
Brúskanie
Mlynárnie
Príslušenstvoviacúčelový nôž, nôž na pečivo, nástavec na šľahanie, nástavec na krájanie: 1 na sadu celkový počet nástavcov: 11
Špachtľaje tu

Funkcie

Verziatelo: plast
napájací kábelúložný priestor, dĺžka 1.20
Gumové nožičkyje tu
Ďalšie informácieNastaviteľný kotúč na krájanie 1 – 7 mm; 3 naprogramované prevádzkové režimy

Philips HR7778 recenzie

Výhody:Rýchle sekanie a strúhanie Odšťavovač vylisuje z jabĺk pohár šťavy za dve sekundy Univerzálny nôž za minútu zomelie cibuľu a kilo mäsa na mleté mäso Dokonale vyšľahá vajcia na hustú, nie tečúcu penu Bezpečnostná poistka proti preťaženiu je elektrická, nie mechanická (ktorá sa pokazí a treba ju vymeniť) Hák na cesto naozaj miesi cesto Veľká hlavná misa, hodí sa na veľa výrobkov
Nevýhody:Mixér na tri. Pár týždňov po kúpe sa odlomil kus plastu na rukoväti. Zvonku je to sotva viditeľné, ale rukoväť je trochu voľná a zanecháva niektoré otázky týkajúce sa spracovania alebo inžinierstva mixéra. Mlynčeky / drviče zanechávajú v odšťavovači dosť veľké kúsky, ale sú malé, pretože vzdialenosť medzi spodnou časťou tlačidla a povrchom disku. Žiadna dýza na krájanie na kocky, dokonca ani ako voliteľné príslušenstvo, hoci takáto dýza v modelovej rade Phillips existuje. Nie je však vhodný pre tento konkrétny kuchynský robot. Veľmi frustrujúce!
Nevýhody:S kombináciou sme spokojní. Používame všetky funkcie bez výnimky, odšťavovač používame každý deň, odšťavujeme jablkovú šťavu. Jemný krájací disk je skvelý na krájanie zeleninového šalátu. Uhorky, paradajky sa nakrájajú na rovnaké tenké štvorcové plátky, oveľa presnejšie ako na doske na krájanie. Krájací kotúč je výškovo nastaviteľný pomocou praktickej rukoväte v rozsahu 1 až 7 mm. Kúpila som si sekací nadstavec HR7989/90, ktorý dokáže za pár sekúnd rozomlieť jahody s cukrom na pyré bez toho, aby sa rozdrobil čo i len kúsok. Jediným sklamaním bol mixér. Hlavné telo stroja je vždy na stole, takže stroj sa používa každý deň a uľahčuje prácu v kuchyni. V Rusku sa tento kombajn na rozdiel od Ukrajiny nepredáva, preto sme si ho objednali v Nemecku. Za cenu s dodaním do Ruska je rovnaká ako na Ukrajine. Je škoda, že Philips z nejasných marketingových dôvodov tento model nedodáva do Ruska a nevyrába k nemu nástavec na krájanie, čo je neuveriteľné opomenutie.

Alexander Jurievič


Výhody:Mnoho rôznych nástavcov; praktický úložný box na nože; čistiaca kefka v balení; prísavky, vďaka ktorým sa pri práci vôbec nehýbe; odšťavovače (bežný a citrusový); krásny (z nehrdzavejúcej ocele)
Nevýhody:Je hlučný, ale hlučnejší ako iné stroje; zaberá veľa miesta – všetky misky musia byť rozmiestnené niekde po kuchyni; sú tam mlynčeky na sekanie kávy, ryže atď.. Nie je súčasťou súpravy, stránka ponúka samostatne (HR7989/90), ale kde ju kúpiť a koľko stojí, nie je jasné; inštrukcia je jednoducho nezmysel – príliš stručná, žiadne podrobnosti
Nevýhody:Zatiaľ nemáme veľa skúseností, ale so spotrebičom sme spokojní. Veľmi štýlové, v kuchyni vyzerá skvele. Dosahuje vynikajúce výsledky – drví, seká, šľahá, melie atď.. Všetky nože/disky sa skladajú do priloženej zásuvky s vekom. Ale krabica, v ktorej sa kombajn predáva, je no veľmi obrovská, čakali sme, že bude o polovicu menšia ako trikrát menšia :) P.S. disky sú nasledovné: – na krájanie; – na drvenie (obojstranné, jemné a hrubé drvenie); – na krájanie hrubej slamy; – na výrobu štiepok; – na sekanie. P.P.S. Najskôr nám dlho trvalo, kým sme našli vec, na ktorú sa disky nasadzujú – je ukrytá vo vnútri nožovej jednotky :))

Používateľ skryl svoje údaje

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: