REDMOND RTP-M801

Urobil2 miesto hodnotenie:

Najlepšie v strednej triede

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie REDMOND RTP-M801

Technické vlastnosti

Typtermostat
Zväzok3.5
Napájanie750W
Materiálkov
Čerpadlomanuálne/automatické
Typ vykurovacieho telesauzavretá cievka
Materiál krytuKov (dvojité steny)

Funkcie

Dvojité stenyje to
Filtertam
Termostatje, krok, teplotný režim – 3, 65 – 100 st.
Zobrazeniek dispozícii na
Časovačje tu
Indikátor hladiny vodyje tu
Indikátor napájaniaje
Podsvietenie vody pri používaníje tu
Dĺžka napájacieho kábla1.2

Recenzie REDMOND RTP-M801

Výhody:Skvelá vec, praktická pre rodinné použitie . Vyzerá dobre, ako ho používať je jasné bez akýchkoľvek pokynov. Žiadny „chemický“ zápach po prvom opláchnutí.
Nevýhody:Niekto píše, že tlak je veľký a hrnček strieka všetko . Aby ste sa tomu vyhli, môžete šálku zdvihnúť vyššie k výtoku . Takže to nie je nevýhoda.
Nevýhody:Nie okamžite našiel takú vec ako „jazyk“ pod výlevkou, to znamená, že ho môžete použiť a môžete použiť tlačidlo. Indikátor tvrdosti vody musí počkať približne 20 minút, ak ho naplníte z minima na maximum, ale potom je teplota stabilná a rýchlo sa prepína medzi rôznymi teplotnými režimami. Nezobrazuje aktuálnu teplotu, ale myslím, že to nie je potrebné.

Dunaeva Anna


Výhody:Ohrieva vodu, príliš sa nezahrieva, do ovládacieho panela sa nedostáva voda (častá choroba termopotravín, na ktorú zomierajú). Má detskú poistku – nemožno nalievať bez odomknutia, má tiež piest na nalievanie vody bez elektriny. K dispozícii je tlačidlo na opätovné varenie a možnosť zvoliť 85 stupňov, aby ste sa neoparili vriacou vodou. Po 2. varení prestal byť cítiť po plaste. Krásny vonkajší vzhľad a ani po 2 rokoch sa nikde neodlupuje farba ani fólia.
Nevýhody:Keď je vody málo a zapne sa ochrana proti prehriatiu, na displeji bliká EE, čo vyvoláva dojem, že kanvica je mŕtva. To však nie je tento prípad, stačí ho vypnúť, naliať do neho vodu a zapnúť ho a bude fungovať. Bolo by dobré mať zmysluplnejšie varovanie pred nedostatkom vody. Prvýkrát je tiež nepríjemné, že na nalievanie vody musíte najprv odomknúť kanvicu pomocou tlačidla, ale potom si na to zvyknete. je predsa odolný voči deťom.
Nevýhody:Hľadal špeciálne pre kanvicu s kovovou nádržou a puzdrom (hoci tu je telo iba dokončené v kovovom prevedení) a že panel s tlačidlami nespadá pod vodu alebo paru, pretože som počul o tom, ako je to častá choroba chladičov. V dôsledku toho kupujem 3. kanvicu tohto modelu, prvá je doma 2 roky, druhá a tretia boli zakúpené ako darček príbuzným. Všetky tri fungujú perfektne, ohrieva a varí vodu, žiadne sťažnosti. Nevyskúšal som časované varenie – neviem, či to funguje alebo prečo.

Entalpo Mihan


Výhody:Možnosť voľby konštantnej teploty, nútené varenie, otočná základňa, vypínač na boku. Krásne, stredne plné.
Nevýhody:Je len nepríjemné, že pred stlačením tlačidla musíte zakaždým stlačiť „odomknúť“. V príručke sú v tejto súvislosti uvedené ďalšie informácie. A je to zavádzajúce pre kupujúceho. Vrátenie výrobku je celkom možné. Možno je táto funkcia pre niekoho užitočná, ale pre mňa je otravná.
Nevýhody:momentálne bez komentára

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Mnoho spotrebičov od tejto spoločnosti v dome a žiadne sťažnosti. Výrobok je možné vrátiť, takže sme ho vzali s očakávaním, že všetko bude v poriadku.
Nevýhody:Tretí deň sa objavila továrenská vada (oficiálne uznaná skúškou) všetka oranžová voda a s hroznou chuťou a zápachom.
Nevýhody:Stojí za to, ak máte šťastie, ale existujú aj spoľahlivejšie a lacnejšie modely.

Seregin Hermann


Výhody:– ergonomický moderný dizajn (chrómovo matné telo tesne pod podobne veľkými spotrebičmi) – pekné a šikovné podsvietenie (keď stlačíte odomknutie, tak sa podsvietenie rozsvieti, inak nesvieti) – veľmi tichý, tichší ako voda :) – veľká kapacita – dostatočná na 1 deň aktívneho pitia čaju + varenie – keď nalejete studenú vodu, termohrnček sa automaticky zapne na varenie – nie je sám o sebe príliš horúci
Nevýhody:– Veko je nepohodlné, vzhľadom na to, aké je ťažké, by bolo vhodné nejaké bližšie, aby sa zabránilo jeho pádu – Nepohodlný príjem vody – príliš časovo náročné odstrániť drôt z termopohára, preniesť termopohár k vode, potom umiestniť ťažký termopohár na miesto, pripojiť k nemu drôt… Musím doplniť hrnce a panvice. Riešením by bol konektor, ktorý by uľahčil odstránenie vodiča.
Nevýhody:Pracujem doma a už ma nebaví neustále zapínať/vypínať rýchlovarnú kanvicu. Prečítal som si recenzie a uvedomil som si, že potrebujem termopohon. Kúpené v obchode, najprv sa vizuálne uistite, že to nie je príliš objemné. Keď som ho začal používať, bolo to trochu nezvyčajné, t.. je väčšia ako kanvica. Teraz, keď sa naplno rozvinul potenciál rýchlovarnej kanvice, je z nej plnohodnotný prístroj, oveľa uznávanejší, než bola kanvica. Okrem štandardnej funkcie je veľmi pohodlný: – keď sa kúpete, prevarte vodu a vezmite si so sebou termohrnček (je tam špeciálna rukoväť na prenášanie) – polhodina alebo hodina horúcej vody je istá. – Na varenie cestovín, knedlí atď.., Horúcu vodu môžete do hrnca natiahnuť naraz a ušetriť čas čakaním na jej zovretie. – Vždy má teplotu 85 stupňov. Vzhľadom na to, že je to tiež termoska, očakávam, že sa mi podarí ušetriť na spotrebe elektrickej energie. – Veľmi tiché! – Varí pomaly (pol hodiny), a preto je tichý a počas pravidelného ohrievania vody na nastavenú teplotu je počuť tiché cvaknutie a vôbec nič iné. Nie veľmi nepríjemné: – po miernom obarení a zapamätaní si: vyberte lyžicu z hrnčeka, aby voda nevytryskla. – Rukoväť, ktorá sa mierne vysúva, aby bolo možné pohodlne zdvihnúť pomerne ťažké veko, nie je jednak sama o sebe veľmi pohodlná (musíte ju naberať nechtami) a jednak má striebornú farbu (nie čiernu, ako je zobrazené na obrázku) a je vyrobená z lacného plastu. Pravdepodobne je už pokrytý mikroškrabancami: skontroloval som všetky termohrnce v obchode, nenašiel som žiadny bez škrabancov. V každodennom živote sa tieto malé veci neobjavujú často a nie jasne, takže ich nedávam na zápory, ale do komentárov pre obzvlášť vyberavých.

interfax-aki


Silné stránky:Puzdro je vyrobené z kovu, dobre drží teplotu a zároveň nezahrieva povrch
Slabé stránky:Nie
Nevýhody:Dobrá termoska štandardnej veľkosti. Predĺžená záruka, ale podľa výkonu jednotky ju pravdepodobne nebudem potrebovať. Žiadne nastavenie teploty, dlhý kábel.

Andrej Novikov


Výhody:1) Pekný dizajn 2) Dokonale plní svoje úlohy. 3) Tlačidlo zapnutia/vypnutia 4) Ručná pumpa je veľmi praktická a užitočná vec.
Nevýhody:1) Displej má veľmi malý pozorovací uhol a normálne je viditeľný len v sede (alebo sa vzdialiť), stojaci vedľa termopohonu displej vybledne a nevidí nič. 2) Na displeji sa NEZOBRAZUJE aktuálna teplota, iba nastavená teplota a časovač. Je to veľmi nepríjemné, pretože neviete, aký druh vody máte. 3) Tlačidlá sa ťažko stláčajú, ale nie sú kritické.
Nevýhody:Nakoniec sme sa ho rozhodli dať preč, pretože vyššie uvedené nevýhody (slabý displej, žiadna aktuálna teplota) spôsobujú, že všetky výhody zmiznú. Aj minimálna teplota je príliš vysoká. Potrebuje 40C pre dojča.

Používateľ zatajil svoje údaje


Výhody:Krásne – to je všetko.
Nevýhody:1. Po 2 mesiacoch začala nerezová misa hrdzavieť (!!!). Na dvoch miestach. 2. Prvý týždeň strašne smrdí ako plast 3. Silný tlak vody, vriaca voda často vytryskla z pohára 4. Krok časovača – 3 6 12 24 48 99 hodín. Veľmi zvláštne. Nemôžete ho nastaviť na ráno, ak spíte viac ako 6 hodín. 5. Varí sa približne 20 minút.
Nevýhody:Vrátil v rámci záruky a už sa zaoberajú lacné čínske výrobky. Stále hľadám svoju ideálnu kanvicu/termohrnček z nehrdzavejúcej ocele.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Nič.
Nevýhody:Silný zápach lacného plastu pri otvorení krabice. Veľmi nízka kvalita spracovania. Po dvoch mesiacoch sa rozbil, obrazovka prestala fungovať. V servise mi povedali, že mám zlé ruky. Ďakujeme Redmond za nádherný zážitok!

a6718289


Nevýhody:Vonkajšia stena je veľmi horúca.
Nevýhody:Vonkajšia stena sa zahreje natoľko, že je ťažké držať ruku. Servisné stredisko uviedlo, že neboli zistené žiadne problémy. V skutočnosti sa ukázalo, že to nie je termoska a kanvica, pretože nefunguje ako termoska. Takže kto má šťastie, možno ho bude mať.

Ternovskij Jurij

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: