Rohaus RK910

Preberá4-priestor poradie:

NAJLEPŠIE KOVOVÉ KANVICE

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Rohaus RK910

Špecifikácie

Typkanvica
Zväzok1.8
Napájanie2400W
Typ vykurovacieho telesaUzavretá cievka
Materiál telakov

Funkcie

BezpečnosťUzamknutie bez vody
Filterje to
Regulátor teplotyK dispozícii je, krok za krokom, nastavenie teploty – 5, 80 – 100 stupňov.
Zadržiavanie tepla
ZobrazenieExistuje
Indikátor hladiny vodyje tu
Indikátor zapnutiaje tu
Viac informáciíFunkcia udržiavania teploty (až 20 minút); zobrazenie aktuálnej teploty a času do dosiahnutia zvolenej teploty

Recenzie na Rohaus RK910

Výhody:Kompaktná veľkosť pre 1,8 litra., V kuchyni zaberá málo miesta. Vyzerá pekne a „dobre“ sa drží v ruke. Varí rýchlo, v priemere viac ako 5 minút. Okamžite sa vypne, keď dosiahne 100 stupňov, bez nadmerného bublania. Indikátor teploty. Zvuk pri varení je nízky, neruší, nie je nepríjemný. Varte vodu kedykoľvek počas dňa bez obáv, že niekoho zobudíte alebo vyrušíte.
Nevýhody:Z „okien“ nie je dobrý výhľad na hladinu vody, musíte sa pozerať zblízka.

Skryté údaje používateľa


Výhody:Skvelá oceľ, vodný kameň a vodný kameň sú takmer nevýrazné, navyše oceľ je lepšia ako plast vo varnej vode. Pohodlná regulácia teploty. Veľmi užitočné pri odpočítavaní času na varenie vody – viete, ako ďaleko môžete ísť. Veľká kapacita. Kompaktná základňa, kanvica a podstavec zaberajú minimum miesta. Pohodlné pre malé kuchyne. Praktická rukoväť. Kvalitné materiály a konštrukcia. Za dva roky žiadne vŕzganie ani škrípanie – rovnako ako v prvý deň, keď som ho vytiahol z krabice. Minimálne množstvo plastov v kontakte s horúcou vodou.
Nevýhody:Úzky rozsah nastavenia. Chcete ho trochu širšie dole. „slepé“ okná na hladinu vody, pri osvetlení zhora nevidíte hladinu vody a musíte sa pozerať. Má malé problémy s logikou prevádzky a zobrazením režimu udržiavania teploty vody, ale to je skôr ľudský faktor.
Nevýhody:Kanvica nie je lacná, bola kúpená za 10000r so zameraním na kvalitu a dlhú životnosť. Súdiac podľa mojich skúseností po dvoch rokoch – bude trvať najmenej ďalších päť rokov.

Moszorb Moszorb


Výhody:Skvelý dizajn, kompaktný
Nevýhody:Sklo je netesné ani po roku.Neexistuje žiadna hranica toho, ako frustrujúce to môže byť!!! Za takéto peniaze je to smutné. Teraz hľadám iného výrobcu((((
Nevýhody:Netesnosť!

Gulyaeva Ekaterina


Výhody:Kovové puzdro
Nevýhody:Zatiaľ nie a dúfajme, že ani nebude
Nevýhody:Dokonale zapadá do dizajnu kuchyne

Silajev Vasilij


Výhody:Páčilo sa mi všetko
Nevýhody:O pol roka neskôr jedno z okien netesnilo
Nevýhody:Za túto cenu by bola žiaduca vyššia kvalita

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Krásny Má na výber zo 4 možných teplôt na „udržanie“ teploty Má pekný displej s teplomerom a časom varu
Nevýhody:Veľmi znečistený povrch, vonkajšiu stranu je potrebné umývať aspoň raz týždenne. Za túto cenu mohli myslieť na to, aby sa deti nepopálili dotykom stien kanvice!
Nevýhody:UP: Stáva sa, že kanvica za 10000 zhrdzavie! (Voda po filtrácii reverznou osmózou). Tu je malá fotografia:d/4_MP4gRrkpKcX Ale aj po 2 týždňoch môžete kanvicu ľahko vymeniť za novú, výrobca vychádza v ústrety. Hovorí sa, že ide o veľmi zriedkavú chybu. Druhá kanvica zatiaľ v poriadku.

Kotov Eugen


Výhody:Moja recenzia Stadler Form Kettle Ten SFK.8080, o ktorej som si na 99 % istý, že je súrodencom kanvice Rohaus RK910, čo sa týka dizajnu aj krajiny výroby (vyrobená v Číne). Kanvica je veľmi zvláštna!!! A nie je to prehnané: o týždeň neskôr začala elektronika (teplota stúpa na 50C niekedy až na 70C a vystavená na 100C a kanvica sa vypne), a tak 3 dni. Potom sa normalizuje. Všetko sa opravilo samo. Po 1 roku a 8 mesiacoch začala kanvica vytekať, na stojane sa objavili kaluže, po 2 týždňoch kanvica prestala vytekať. Teraz je všetko v poriadku, kanvica má 3 roky. Inak je kanvica super!
Nevýhody:nedostatky napísané vyššie
Nevýhody:Kanvicu som kúpil za 6 000 Euro., pre súčasnú dobu nie je drahé, ale bolo by pekné, keby za peniaze, ktoré boli zbavené týchto nedostatkov.

Semenov Yura


Výhody:Kvalitné vyhotovenie, vzhľad, režimy termostatu kanvice, praktická výlevka kanvice , tichá prevádzka .
Nevýhody:Skutočná kanvica nie je lacná
Nevýhody:Beží relatívne ticho, čo je presne to, čo by malo byť.

Skryté údaje používateľa


Výhody:Veľmi tichý, pohodlný displej, voda dlho nevychladne, výberom rôznych teplôt môžete variť rôzne druhy čaju.sa môže použiť ako termohrnček
Nevýhody:Funguje už 7 mesiacov. Nemôžem nájsť žiadne nevýhody.
Nevýhody:Kúpil som ho ako darček pre manželku.Je šťastná.Stále sa jej nemôžete nabažiť

Kolesov Paul


Výhody:Pohodlný ovládací panel, spoľahlivé okienko hladiny vody podobné lodnému priezoru! S objemom 1,8 litra vyzerá veľmi kompaktne! Vodu uvarte v rýchlovarnej kanvici. Hluk na úrovni domácnosti.
Nevýhody:Nezistené
Nevýhody:To najlepšie, čo som používal a čo som videl na trhu s kanvicami. A na druhý deň sa tu neobjavila žiadna hrdza

Sologubov Ivan

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: