Samsung RB-30 J3000WW

Urobil1 miesto v rebríčku:

NAJLEPŠIE LACNÉ CHLADNIČKY BEZ MRAZU DO 30 000 Euro

Prejsť na hodnotenie

vlastnosti Samsung RB-30 J3000WW

Všeobecné špecifikácie

Mraziaci priestorspodná časť
Farba / materiál náterubiela / plast/kov
Ovládacie prvkyelektronický
Spotreba energieTrieda A+ (272 kWh/rok)
Kompresor invertorového typuáno
Počet kompresorov1
ChladivoR600a (izobután)
Počet kamier2
Počet dverí2
Rozmery (ŠxVxŠ)59.5×66.8×178 cm

Studená

Odmrazovanie mraziaceho priestoruŽiadny mráz
Odmrazovanie chladiaceho priestoruŽiadny mráz
Autonómne chladiarenské skladovanieAž 18 hodín
Mraziaca kapacitaAž 13 kg/deň
Ďalšie možnostiSupermrazenie, zobrazenie teploty

Zväzok

Celkový objem311
Kapacita chladiaceho priestoru213
Objem mraziaceho priestoru98

Ďalšie vlastnosti a funkcie

Výrobník ľaduchýba
Materiál policesklo
Výklopné dvereje
Hladina hlukudo 40 dB
Klimatická triedaN, SN, ST
Hmotnosť66.5 kg

Recenzie pre Samsung RB-30 J3000WWW

Výhody:To všetko je celkom uspokojivé. Plní svoju funkciu. Úhľadne vyrobené, aspoň zatiaľ nič nie je príliš nápadné. Vzhľad je elegantný a nenápadný. Žiadne externé gombíky – trochu sústo. Dizajn je skrátka jednoduchý a príjemný. Ovládací panel je na vnútornej strane, čo je dobré – nie je potrebné, aby bol uprostred dverí na vonkajšej strane – len kazí vzhľad. Pomerne priestranný interiér, mraznička je tiež veľká. Nemám vo zvyku skladovať potraviny (v meste išiel a kúpil čerstvé, čo je jednoduchšie), takže pre mňa vnútorný objem je viac než dosť. Police sú rovné, pevne a rovno držia, zásuvky sa vysúvajú bez námahy, nedochádza k zasekávaniu. Výsuvná polica sa tiež pekne otáča tam a späť. Dverové poličky sú pomerne priestranné, fľaše s pivom sa zmestia takmer do dvoch radov v kľukatom vzore a horné vrecká sa dajú zapínať hore a dole. Skrátka, zmestia sa tam všetky druhy kečupových omáčok, mlieka, jogurtov a podobne. Samostatne by som chcel zdôrazniť, že je tichý, zapína sa, funguje a vypína sa hladko, bez výrazných zvukov alebo náhlych pohybov. Na chodbe za dverami a vôbec nepočuť slovo. Na začiatku, po prvom zapnutí, pracoval tvrdo, zahrial sa na stranách, vytvoril teplotu a potom chladnička bola tichá. Občas sa zdá, že sa zapne a trochu hučí. Cena je opäť celkom priaznivá, okolo 25 tisíc s dopravou – to je v dnešnej dobe za slušnú chladničku v poriadku, najmä za Samsung. Rýchle porovnanie na trhu v čase nákupu neodhalilo žiadnu priamu alebo zjavnú konkurenciu. Nemuseli ste sa trápiť, keď ste sa rozhodovali medzi dvoma alebo tromi uchádzačmi. Čo sa mi páčilo – stálo to o desať viac a predávalo sa to v niektorých obskúrnych obchodoch so zlými recenziami. Takže keď som to videl – Oh! To je všetko, berieme to. Vyrobené v Poľsku, myslím, že je to lepšie ako domáca výroba.
Nevýhody:Nevidí žiadne zjavné nevýhody. Až na to, že umiestnenie políc, alebo skôr nemožnosť ich opätovne zavesiť iným spôsobom (možno len úplne odstrániť). Ja ho však nepotrebujem. Trojlitrová nádoba sa tam však nezmestí, budete musieť odstrániť policu.
Nevýhody:V skutočnosti je zatiaľ v prevádzke len jeden deň a na hodnotenie spoľahlivosti je ešte priskoro, ale z hľadiska funkcií a ceny to vôbec nie je zlé. Bez zbytočností, ako je diaľkové ovládanie na dverách a wi-fi (nemôžem prísť na to, prečo je to potrebné); dobre, nie sú tam žiadne oddelené nulové zóny pre zeleninu – dobre, cena je tiež primeraná.

Krivoshlykov Nikolay


Výhody:Chladnička stojí za tie peniaze, tichá, priestranná, všetko funguje tak, ako má!
Nevýhody:Strešné dvere s ľavým závesom na pravej strane, 3 skrutky pre skrutkovač, spodný záves, boli priskrutkované, nie závitové, skrutky boli mučené, aby ich odskrutkovali, museli zmeniť skrutky.

Denis


Výhody:Funguje Najlacnejšie pre tieto miniaplikácie
Nevýhody:Okrem 24 Hz, keď kompresor beží, počujete takmer neustále zvuk s frekvenciou 14 000 – 15 000 Hz
Nevýhody:Mám štúdio, a preto takmer nepretržité „cvrlikanie cvrčkov“ z chladničky tlačí veľa, nie toľko ako nepretržité sekanie kladivom, ale napriek tomu. Položil som otázku v oficiálnom popise produktu na webovej stránke samsungu, odpoveď prišla na e-mail s textom „vaša otázka bola zverejnená, prejdite na tento odkaz a pozrite sa“, BUM! Odkaz hovorí, že otázka nebola nájdená! 3 body je priemerný „normálny model“ -1 bod za vysokofrekvenčný zvuk (napíšte, že sa časom opotrebuje a utlmí, potom bod vráťte) +1 bod za lacnosť Zostáva rovnaký 3 body.

Kočičí vedec


Výhody:Tichá prevádzka, pohodlné umiestnenie potravín, záruka.
Nevýhody:Nezistené
Nevýhody:Tichá, priestranná chladnička (prekvapili najmä veľké vrecká na dverách). Potraviny sa chladia rovnomerne, nie je potrebné posúvať potraviny s krátkou dobou trvanlivosti ďalej od dverí, ako to robia niektoré chladničky. Žiadne sťažnosti na funkciu No Frost. Dizajn je na vrchole, páčil sa mi pohodlný ovládací panel skrytý vo vnútri. Veľmi spokojný s chladničkou, ideálny pre našu malú rodinu, cena zodpovedá kvalite. Chladnička tiež spotrebuje málo elektrickej energie, všetky sú rovnakej triedy spotreby A+

Gerasimov Nikolaj


Výhody:Klasická biela farba, ako aj dizajn s rovnými hranami sa hodia k modernému dizajnu našej kuchyne. Chladničku používate už 4 mesiace. Medzitým sme objavili veľa dobrých vecí. Viacprúdové chladenie – je to praktické! Už nemusíte rozmýšľať, kam dať syr, kam maslo atď.. Keďže všetky police majú teraz rovnakú teplotu. Výsuvná polica sa tiež ukázala ako veľmi praktická. To, čo leží na konci police, je teraz na dosah ruky. A vďaka tichému inventárnemu motoru zabudnete na hluk v kuchyni.
Nevýhody:Zatiaľ som žiadne nenašiel
Nevýhody:Moderná chladnička za rozumnú cenu

Grigoriev Alexander


Výhody:Potraviny zostávajú dlho čerstvé
Nevýhody:Zatiaľ som si to nevšimol
Nevýhody:Túto chladničku používam už nejaký čas. Potreba energie je v porovnaní s predchádzajúcim modelom veľmi nízka. Do tejto chladničky sa zmestí pomerne veľa potravín a mraznička nezanecháva na potravinách ľad.

Nikitina Vera


Výhody:Prakticky tichý, nič zbytočné, zvláda svoje funkcie.
Nevýhody:Nápis Samsung sa zdá byť nerovnomerne nalepený a záručná nálepka je určite nerovnomerne nalepená.
Nevýhody:Hneď po inštalácii začal hučať na nízkych frekvenciách. Bojí sa, že to počujú aj susedia. Bolesť hlavy . Frustrovaný. Manžel odpojil chladničku od elektrickej siete a potom ju opäť zapojil. Hukot ustal. Neviem, prečo je to tak, ale potešilo nás to, pretože sme sa ho chceli vzdať už kvôli hučaniu. Zatiaľ je to týždeň a je prakticky ticho, čo je pre mňa skvelé.

Kožuchová Alexandra


Výhody:Tichý, priestranný
Nevýhody:Nezistené
Nevýhody:V porovnaní so starou chladničkou je to skvelá chladnička. Trieda vysokej energie. Rýchle chladenie a mrazenie. Dobre šetrí teplotu pri náhlom výpadku prúdu. Oooh veľmi priestranná mraznička a v chladničke je veľa užitočného priestoru, police môžete ľubovoľne meniť. Vôbec nie je hlasný. Vydá zvukový signál, ak deti zabudli zamknúť dvere. Celkovo skvelá chladnička pre veľkú rodinu.

dátovo iná


Výhody:Kompaktný, tichý, klasický dizajn, systém No Frost, rozumná cena
Nevýhody:Nezistili, či len držiak na vajcia pre 6 ks))
Nevýhody:Malá chladnička – dostatočná pre dvojčlennú rodinu. Klasický dizajn a skutočnosť, že rukoväte nevyčnievajú (keďže predchádzajúca chladnička sa na ne vždy lepila a špinila). Nízka spotreba energie vďaka triede A+. Žiadny systém Frost nerobí svoju prácu dokonale. Hluk nie je nadmerne počuteľný. Police sú robustné – sklo, žiadne sťažnosti po roku na zásuvky a zásuvky mrazničky.

Alexandrovna Anastasia


Výhody:Tichý, úsporný, bez mrazu, krásny. Poľská montáž, nastavenie teploty.
Nevýhody:Myslel som, že bude väčší.
Nevýhody:Veľmi sa mi to páči, je to perfektné. Nie je počuť, že funguje. Musel som sa vzdať veľkých hrncov. Má funkciu rýchleho zmrazenia, ale nezaznamenal som žiadny rozdiel. Pre trojčlennú rodinu stačí s rezervou )

Skol48

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: