Siemens ER626PB70R

Urobil2 miesto hodnotené:

NAJLEPŠIE PLYNOVÉ VARNÉ DOSKY SO SKLOKERAMICKÝM POVRCHOM

Prejsť na hodnotenie

Funkcie Siemens ER626PB70R

Celkový výkon

Typ rámčekaplynová varná doska
Inštalácianezávislé
Rozmery (ŠxV)59.4 x 51.6 cm
Vstavané rozmery (ŠxV)56 x 49 cm

Horáky

Materiál paneluSklenená keramika
Celkový počet horákov4
Plynové horáky4
Expresné horáky1

Ovládací panel

Rozloženie paneluna prednej strane
Prepínačerotačný
Elektrické zapaľovanieje, automatické

Funkcie

Ovládanie plynového horákaÁno
Liatinové mriežkyje tu
FarbaVarná doska s horákmi – čierna

Recenzie pre Siemens ER626PB70R

Výhody:Všetko, čo je potrebné. El. Zapaľovanie a ovládanie plynu fungujú ako hodinky. Kľučky sa otáčajú hladko. Postavené v Španielsku. Používam ho už 3 roky. Žiadne sťažnosti. 100% spokojnosť.
Nevýhody:Nie. Ak sa niečo pripáli, dá sa opatrne zoškrabať špachtľou. fréza na odstránenie farby zo skla – v stavebninách stojí halier.
Nevýhody:Moja dcéra má Sams-g, v prvom mesiaci sa jeden gombík zasekol (stále sa opakuje), niekedy el. zapaľovanie. Sklokeramika je pokrytá smaltovaným. 70 % kovu. Rozdiel v cene sa okamžite prejaví v kvalite. Lakomec platí dvakrát.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Zlé spracovanie.
Nevýhody:Žiadny horák WOK
Nevýhody:Tento model bol zakúpený po neúspešnom pokuse o kúpu modelu Siemens EP616HB21E, ktorý bol nahradený modelom. Žiadne skúsenosti používateľov. Ešte nie je pripojený, leží v krabici. Škoda, že nie je 2-okruhový horák, ale inak vyzerá veľmi pekne! Sieťový kábel je riadne ukončený zástrčkou. Zapnite ho a používajte! Súčasťou balenia je spolu s tryskami na plynové fľaše a 90-stupňovým vývodom s tesnením aj drôtená dištančná podložka na umiestnenie malých hrncov, ktorých priemer neumožňuje ich umiestnenie na existujúce liatinové mriežky. Samotné liatinové mriežky sú pomerne stabilné a podľa môjho názoru je dobré, že sú dvojité. Mriežky sú namontované na šikmej ploche, ktorá je zdvihnutá (na fotografii to nie je vidieť) a z ktorej trčia malé kolíky. Sú umiestnené v rôznych vzdialenostiach a mriežky zapadajú na svoje miesto len. Mierne ohnutý predný okraj, ktorý je sotva badateľný. Po stranách – prvky z nehrdzavejúcej ocele. Z tohto dôvodu sa varná doska nemôže inštalovať v jednej rovine s pracovnou doskou, ale len v jednej rovine s pracovnou doskou. Samotné horáky a ich kryty sú dobre vyrobené a natreté. Zlepšenie výkonu ukáže, ako dlho vydrží..

Evdokimov Evgeny


Výhody:plynová varná doska so 4 horákmi. Automatické zapaľovanie, termoelektrická plynová poistka, modulárny liatinový gril na varenie. Dizajn so skosenou prednou časťou. Súčasťou sú plynové trysky na valce
Nevýhody:Jednoduché používanie a všetky potrebné funkcie. Teší ma, že mriežky sa dajú ľahko umývať v umývačke riadu, povrch sa ľahko čistí.

Alexandrova Ksenia

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: