Siemens HB23AB620R

Vypožičané od1 miesto hodnotené:

NAJLEPŠIA VSTAVANÁ ELEKTRICKÁ RÚRA V STREDNEJ CENOVEJ KATEGÓRII

Prejsť na hodnotenie

Funkcie Siemens HB23AB620R

Celkové vlastnosti

Rúraelektrický nezávislý
Objem67
Spotreba energieTrieda A, pripojenie napájania 3.50 kW
Rozmery (VxŠxH)59.5 59.5 x 54.8 cm

Režimy

Režimy vykurovania5
Grilje tu
Konvekciaje

Ovládacie prvky

Prepínačevýsuvný
Časovačje, zvuk
Zobrazenieje tu

Voliteľné

Rotisserienie
Dvierka rúryzávesné
Počet okien na dveráchdva
Čistenie rúryhydrolýza
Ďalšie vlastnosti a funkciePodsvietená rúra, chladiaci ventilátor, detský zámok, bezpečnostný spínač
Hodinyelektronický
Farba telačierna

Špeciálne funkcie

Ďalšie informácietitánový smalt

Recenzie Siemens HB23AB620R

Výhody:Moderný dizajn tejto rúry sa dokonale hodí do našej kuchyne (farba wenge). Žiadne nepríjemné pachy počas používania, dokonca ani počas prvého spustenia. Aj pomerne veľké kusy mäsa sa ohrievajú rovnomerne, čo možno tiež považovať za výhodu. Navyše hlasný a neodbytný časovač, ktorý si nedá pokoj, kým nebudete venovať pozornosť rúre.
Nevýhody:nezistené
Slabé stránky:praktické „pozorovacie okienko“ na prednej strane.

Chovanský Alexander


Výhody:Dizajn
Nevýhody:Nedokončí varenie!
Nevýhody:Kúpil tento model asi pred mesiacom, varil všetky druhy vecí, najmenej 5 chodov, a zakaždým bol problém rovnaký: nedokončil by varenie! Jedlo sa ukáže ako surové. Na začiatku si to moja priateľka všimla, nevenovala som tomu pozornosť, ale nedávno som varila sama a bola som veľmi sklamaná – to, čo som vždy varila asi hodinu pri 180 stupňoch, tu som musela variť 1,5 hodiny. Dúfali sme, že kvalita a recenzie Siemens a toto…

Sadkov Eldar


Výhody:Štýlové.
Nevýhody:Mechanické ovládanie. Ak chcete rúru zapnúť a nastaviť teplotu, musíte stlačiť okrúhle tlačidlo, to vyskočí a otočí sa. Ak máte trochu mastné ruky, nemôžete ich otočiť)))) Pri zmene teploty alebo režimu si musíte utrieť alebo umyť ruky. Varil som 7-8 krát a zakaždým som si všimol, že som musel zvýšiť teplotu a čas uvedený v recepte! V recepte sa uvádza 40 minút 180 stupňov, ja som zvýšil na 50 minút, 200 stupňov. Takto je to zakaždým! Rôzne recepty získavam z internetu!

Pustovalová Alexandra


Výhody:dobré
Nevýhody:žiadne
Nevýhody:Skvelá skriňa. Všetko v poriadku, mäso alebo pečivo. Žiadne otázky

Noc


Výhody:Moderný dizajn, kvalita vyhotovenia (dúfajme), jednoduchá obsluha, pečie, dvere sa veľmi nezahrievajú, bez hluku.
Nevýhody:Žiadna detská poistka, zapustené spínače, neustále zapnuté podsvietenie počas varenia, žiadny indikátor teploty.
Nevýhody:Detská poistka zabraňuje zapnutiu rúry, ale aj so zapnutou poistkou môže dieťa nastaviť časovač, ktorý začne hlasno a dlho pípať v najnevhodnejšom čase. O tom, že dieťa nemôže pri varení otvoriť dvierka alebo aspoň nemôže vôbec meniť parametre varenia, nemôže byť ani reči. Splachovacie spínače sa dajú skryť iba vo vypnutej polohe – aký zmysel malo ich zapustenie? A vzhľadom na to, že podsvietenie je počas pečenia neustále zapnuté, je nemožné udržať dieťa mimo rúry. Áno a dieťa (rok a tri mesiace) sa ho naučilo odomknúť za 7 minút. Dvierka sa počas varenia zahrievajú nerovnomerne: v spodnej časti sú úplne studené, v hornej časti (pod rukoväťou) sú dostatočne horúce, ale nie príliš horúce, aby ste sa popálili. Ventilátor pracuje aj počas varenia, ale nie príliš hlasno. Časovač vypnutia sa vypne, ale potom rúra stále pípa, kým na nej niečo nestlačíte.

Medvedev Vitalij


Výhody:Už dlho vybral rúru, v danej cenovej kategórii existuje veľa z nich, ale na odpovede a vlastnosti to bol jeden z najlepších. Spĺňa očakávania. Predhreje sa na 200 stupňov asi za 5 minút, ventilátor veľmi pomáha. Stojí to za peniaze alebo nie, rozhodnete sami, ale po obdržaní tohto zariadenia zostaveného v Nemecku za 26t som bol úplne spokojný.
Nevýhody:Za mriežkami po stranách, kde sú pripevnené zásobníky (áno, naozaj sa to tak píše, vygooglila som si to), sa nedá veľmi ľahko vyčistiť. To je však pravdepodobne problém všetkých rúr na pečenie. Inak nie je ťažké vyčistiť ho od pripálených vecí, mydlo a jednoduchá špongia budú vašimi dokonalými pomocníkmi.
Nevýhody:Spokojnosť

Jefimov Michael


Výhody:Kvalita vyhotovenia, žiadne vŕzganie, hladký chod, kvalita ohrievania. Funkcionalita je určená pre ľudí!!!
Nevýhody:Zistil som, že je zvláštne, že nevidím aktuálnu teplotu vo vnútri skrine. Na prednom paneli sa nachádza kontrolka, ktorá vás informuje, že rúra je zahriata na požadovanú teplotu a vypne sa. Bol by som spokojný s trochu viac informácií.
Nevýhody:Napodiv sú prítomné tieto aspekty. Fotografia skrine je celá čierna, ale takto ju vidia výrobcovia :-) Predný sklenený panel je v skutočnosti textúrovaný čiernymi bodkami. Jedlo si môžete pozrieť. Sklo sa nezahrieva! Trochu teplé. Nemôže sa spáliť. S nákupom som viac ako spokojný. Kúpil som ho v predajni Siemens. Nákup stál 30 000. Ale takáto vec nie je kúpená na sezónu a len málo ľudí ju zmení raz ročne. A tu je kvalita potravín na najvyššej úrovni, nemecká kvalita výroby . Dva zásobníky (smaltované, rôzne hĺbky) a mriežka. Moja rada, ak si môžete dovoliť dať túto sumu za prípad, je potrebné vziať, a vziať v oficiálnom obchode, že nie je hrýzť lakte potom, a sťažovať sa, že ste priniesli opravenú techniku alebo úprimný BU. Poviem ešte niekoľko slov. Nepotrebujem funkcie ako gril, teleskopické koľajnice, otočný gril. Preto som sa na ich prítomnosť/neprítomnosť/kvalitu nezameriaval. Hlavná vec, že prípad je vyrobený spoľahlivo, kvalitne, dobre. Funguje skvele ako rúra.

Ivanov Ivan


Výhody:Jednoduché používanie, štýlový dizajn
Nevýhody:Zatiaľ žiadne nevýhody
Nevýhody:Pekný model, milujem spotrebiče simens, kvalita je iná.

Palfurova Angelica


Výhody:skvelá rúra, krásna, ľahko sa čistí
Nevýhody:Žiadne
Nevýhody:Pečené koláče a torty, veľmi spokojný s rúrou)

Ai Kira


Výhody:Kvalita vyhotovenia. 100% Nemecko. Rýchlo sa zahrieva. Ochrana pred deťmi. Sklo sa nezahrieva.
Nevýhody:Zlé vybavenie. (Mali by sme aspoň niečo napísať).
Nevýhody:Vo všeobecnosti som s ním spokojný. Varil som lasagne, párkrát som mal kuracie mäso s hranolkami, zapečený zemiakový kastról, všetko vyšlo dobre, nič sa nespálilo. Na experimentovanie. Ďalšou výhodou rúry je ochrana pred deťmi. Kvalitná nemecká konštrukcia (zavolal som do servisného strediska Siemens a skontroloval číslo). Mimochodom, ľudia pracujúci so zákazníkmi v servisnom centre sú veľmi priateľskí)) odpovedali na všetky moje otázky. Jednoducho skvelé!!!!

Bulachtin Vjačeslav

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: