Siemens KG49NSB21

Obsadené1 položka hodnotenie:

NAJLEPŠIE BEZNÁMRAZOVÉ CHLADNIČKY V PRÉMIOVOM SEGMENTE

Prejsť na hodnotenie

Funkcie Siemens KG49NSB21

Všeobecná charakteristika

Mrazničkapod
Farba / Povlakový materiálstriebro/plast
Ovládacie prvkyelektronický
Spotreba energieTrieda A+ (329 kWh/rok)
Počet kompresorov1
Počet komôr2
Počet dverí2
Rozmery (ŠxVxV)70x65x200 cm

Studená

Čerstvá zónaSú suché a mokré
Odmrazovanie mraziaceho priestoruŽiadny mráz
Odmrazovanie priestoru chladničkyŽiadny mráz
Autonómne chladiarenské skladovaniedo 18 hodín
Dovolenkový režimáno
Mraziaca kapacitado 18 kg/deň
Chladiaca batéria je súčasťou baleniak dispozícii na
Ďalšie funkcieSuperchladenie, supermrazenie, zobrazenie teploty

Zväzok

Celkový objem389
Objem chladiacej komory307
Kapacita mraziaceho priestoru82

Ďalšie funkcie a vlastnosti

Zobrazenieje tu
Sklenené dvereáno
Detská ochranak dispozícii na
Generátor ľadunie je k dispozícii
Materiál policesklo
Možnosť opätovného zavesenia dveríáno
Klimatická triedaSN, T

Recenzie Siemens KG49NSB21

Výhody:Páči sa mi takmer všetko! Sklo, šírka, hĺbka, ako plní svoju priamu funkciu. Výška políc je dostatočná pre všetky úlohy.
Nevýhody:1. Myslel som, že bude mať veľa miesta, ale zrejme veľa varíme. 2. (Citujem a podpisujem sa pod jednu z recenzií) Počas prevádzky vydáva zvláštne zvuky, podobné žblnkaniu, kvákaniu a vytiu hrochov (prípadne iných zvierat) v období párenia. Mal by som dodať, že moja chladnička občas vydáva zvuk, ako keď sa láme drevená polica alebo sa narovnáva plech žehličky. Toto všetko nie je kritické, ale zvykli sme si na to už 4 mesiace. 3. Mraziaci priestor nie je dobre navrhnutý. Polička na ľad v hornej zásuvke nedrží. Spodná polica je kratšia ako ostatné a môže vám spadnúť priamo na nohu. 4. Odtlačky prstov na skle. Čakanie na to, kým malý vyrastie a začne sa na ňu dotýkať.
Nevýhody:Všetky nevýhody nie sú kritické a dodávajú chladničke osobitosť :)

Tichvinský Mikuláš


Výhody:Veľký úložný priestor, Zóna čerstvých produktov, Veľký, 3-4 cm priestor medzi stenami pri inštalácii v rohu, Výklopné dvere, Vysoká energetická trieda, Dostatočne tichý, ak nie je nastavený režim Super Cold.
Nevýhody:Nemožno na ňu pripevniť magnety, Mastné ruky sa môžu rýchlo rozmazávať, Spodná polica mrazničky má tendenciu vypadávať pri každom vytiahnutí, Hrniec s objemom nad 4 litre s vekom sa nezmestí na žiadnu policu! Dvere mrazničky sú dosť nízko nad podlahou a prvých párkrát ma z nich naozaj boleli prsty na nohách. Žiadny výrobník ľadu za tieto peniaze.
Nevýhody:Hľadal som čiernu alebo béžovú chladničku do výklenku 77 cm s chladiacou kapacitou 280 l, výber bol medzi Liebherr, Toshiba a Westfrost (existuje aj chladnička Bosch, ktorá je presne rovnaká, ale drahšia). Tento sa perfektne hodí, všetky zásuvky sa vysúvajú a všetko sa dá dosiahnuť. Druhé kritérium (objem chladiacej komory nad 280 litrov) má zmiešané pocity, pretože Electrolux s 280 litrami bol oveľa hustejšie upchatý a viac potravín išlo dovnútra (ale nebola tam žiadna čerstvá zóna), tu 300 litrov pre 4-člennú rodinu v zásade stačí, ale sediment zostáva. Používateľsky veľmi prívetivé ovládanie. Celkovo ste s chladničkou spokojní.

Nagovitsin Sergey


Výhody:Objemný, štýlový vzhľad, superchladenie, supermrazenie, indikácia teploty.
Nevýhody:Ako darček na kolaudáciu sme od rodičov dostali takúto nádhernú dvojkomorovú chladničku. Používame ho už dva mesiace. Funguje dobre, bez porúch. Jeho elegantný čierny dizajn „pod sklom“ dopĺňa interiér našej kuchyne. Páčia sa mi všetky funkcie a režimy, najmä režimy superchladenia, supermrazenia a „dovolenky“. Chladnička šetrí elektrickú energiu, pretože dosahuje triedu energetickej účinnosti „A+“. Sme spokojní s našou súčasnosťou!

Láskavá Alevtina


Výhody:Uzavretá zóna hydroFresh s nastaviteľnou vlhkosťou udržuje vitamíny a zdraviu prospešné vlastnosti ovocia a zeleniny niekoľkokrát dlhšie čerstvé, celkový objem 389 litrov, režim „dovolenka“, elektronické ovládanie, displej, detská ochrana
Nevýhody:Nádherná chladnička… Tichá mraznička – moderná… Zaujímavá je technológia NO FROST – otvoríte chladničku a priamo na police fúka dedko mráz… Nikde nie je ľad, ale jedlo je vždy studené a nevysychá… Vlhkosť vzduchu je taká, že šunka alebo klobása sú veľmi dlho čerstvé… Tiež citrón… Tiež zelenina alebo tvaroh… Spoločnosť Siemens vo všeobecnosti nevyrába deku – vyrába vynikajúce moderné chladničky!

Terenev Alexander


Výhody:Priestor na police, jednoduché čistenie, priestorovo úsporná inštalácia, objem.
Nevýhody:nie.
Nevýhody:Kúpili sme ho spolu s manželom, pretože sme sa tam museli presťahovať.Rozhodne to stojí za to, ani raz sme to neoľutovali.Predovšetkým by som chcel komentovať veľmi pohodlné police, môžete dať vysoké hrnce aj fľaše (špeciálna priehradka) a nastaviť teplotu podľa potreby na chladenie.Police sú priehľadné, takže ihneď vidíte, čo potrebujete a kde sa nachádza.Mraziaci priestor má tiež spoločné a oddelené koše (čo nemajú všetky chladničky).Objem chladničky je hlboký.Hoci to tak nevyzerá.Automatické odmrazovanie.Ďalšie plus.Spotreba elektrickej energie je veľmi nízka, čo je tiež dôležité. Chladnička bola prispôsobená interiéru, perfektne sedí, veľmi ľahko sa čistí zvonka aj zvnútra vlhkou handričkou. Po inštalácii (nastaviteľné nohy sú veľmi pohodlné), utrite vlhkou handričkou a to je všetko. Navrhol priateľke, že sa chystá kúpiť.Odporúčame kúpiť.

Simonová Alena


Výhody:Dvere sa dajú odklopiť, priestranné, štýlový dizajn, potraviny nevysychajú, dlho vydržia čerstvé.
Nevýhody:Pri výbere tejto chladničky mi pomohol predavač. Povedal som mu všetky svoje želania a on mi poradil tento konkrétny model chladničky, ktorý sa mi okamžite zapáčil. Keď prídem domov, páči sa mi to ešte viac. Má štýlový dizajn – vo vnútri sú priehľadné. Robustné zásuvky a police, ktoré uľahčujú prehľad o tom, čo leží okolo. Chladnička je priestranná, na jednu policu možno umiestniť panvicu aj hrniec. Výsuvné zásuvky na mäso a zeleninu. Údeniny skladujem v zásuvke na mäso a čerstvé bylinky v zásuvke na zeleninu a uchovávam ich dlho čerstvé.

Odstránený používateľ


Výhody:Tichá prevádzka, veľa možností usporiadania políc, elegantná montáž, kvalitný plast, úžasný vzhľad. Cena je pre nemeckú chladničku tejto veľkosti ako stvorená. Veľké zásuvky na zeleninu a ovocie, dovolenkový režim, filter na drevené uhlie. Priestranná mraznička, dvere dobre tesnia.Tichá prevádzka, veľmi dobre mrazí, v prípade výpadku prúdu si dlho udrží teplotu.
Nevýhody:Výberom chladničky sme nestrávili veľa času, skočili sme do obchodu so zmiešaným tovarom.technikov a kúpil tie, ktoré sa mi páčia. Na tomto modeli nám vyhovovalo všetko – vzhľad, úžitkový objem, prítomnosť NoFrost a samotná spoločnosť., a cena. Bola skvelá – ľahko sa používa, vo vnútri je dostatok miesta, obávam sa, že nebude namŕzať, ale keď sú potraviny správne zabalené, nič nevyschne, nie je potrebné rozmrazovať, všetko je vo vnútri suché a potraviny sú zachované oveľa dlhšie ako v našej starej chladničke. Som rád, že sme si ho vybrali.

Uvarova Larisa


Výhody:Štýlová a pohodlná chladnička, pracuje ticho, rozumná cena.
Nevýhody:Tmavý spotrebič sa dizajnovo lepšie hodil do našej novej kuchyne. Vyberal som z niekoľkých modelov, ale rozhodol som sa pre tento. Navonok vyzerá skvele a je štýlový a elegantný zároveň. Z hľadiska funkčnosti je tiež všetko na svojom mieste. Pohodlná chladnička, skvelé osvetlenie, veľká mraznička, veľa užitočných funkcií. Je tu polička na mrazenie ovocia/ bobúľ a ľadu, čo je pre mňa veľká výhoda, pretože rada pripravujem koktaily. Povrch je pomerne značkový, ako každý lesklý povrch v kuchyni, ale ľahko sa čistí a vracia sa do dokonalého vzhľadu.

Guseva Raisa


Výhody:Úložný priestor je mimoriadne veľký – ideálny pre trojčlennú rodinu. Detská poistka naozaj funguje – nemusíte sa obávať, že ju dieťa náhodne otvorí a nechá otvorenú. Pre našu kuchyňu bola príjemným bonusom možnosť opätovného zavesenia dvierok pre väčšie pohodlie.
Nevýhody:Chladničku sme vybrali zodpovedne a s celou rodinou, preto nemáme žiadne sťažnosti: všetci majú dostatok miesta na akékoľvek experimenty. Vďaka dvom oddeleným nádobám na zeleninu a mäso nedochádza k miešaniu pachov. Sklenený exteriér je príjemný na pohľad a vyzerá solídne. Odtlačky prstov na dverách sa dajú ľahko vyčistiť bez šmúh, takže ani po tejto stránke nie sú žiadne problémy.

Mukhina Arina


Výhody:Neprehliadnuteľne krásny, štýlový dizajn; priestranná, veľká mraznička; F-systém
    lNoFrost, chladničku nie je potrebné odmrazovať ani v chladiacom, ani v mraziacom priestore; potraviny sa nevysušujú a dlho si zachovávajú čerstvosť; elektronické ovládanie, nemecká kvalita a spoľahlivosť.
Nevýhody:Dobre vyzerajúca a štýlová chladnička, ktorá bola navrhnutá do posledného detailu. Bála som sa systému NoFrost, pretože sa hovorí, že zaberá veľa miesta a potraviny z neho vysychajú, ale je to nezmysel, v chladničke je dosť miesta pre 3-4 osoby, mraznička je obrovská, potraviny zostávajú dlho čerstvé, je tam zóna čerstvosti. Veľmi sa mi páči filter s dreveným uhlím, ktorý pohlcuje nepríjemné pachy. Príjemne prekvapený a spokojný – dovolenkový režim, funkcia Eco mode, kalendár na uskladnenie potravín, elektronické ovládanie, časovač na fľaše. Ideálny pomer cena/výkon!

Lavrentieva Zinaida

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: