Tefal 887241

Urobil3 miesto poradie:

Najlepší jogurtovač v strednej cenovej kategórii

Prejsť na rebríček

Vlastnosti Tefal 887241

Všeobecná charakteristika

Ovládacie prvkymechanické
Princíp fungovaniaNeustále vykurovanie
Materiál puzdraplast
Materiál nádobysklo
Počet nádob8
Indikátor LEDje tu
Napájanie120 W

Funkcie

Viac informáciíkniha receptov

Rozmery

Rozmery a hmotnosť (ŠxHV)22x22x15 cm, 2.39 kg

Tefal 887241 recenzie

Výhody:Kompaktné, robustné telo
Nevýhody:Nenašiel ju pre mňa
Nevýhody:Dôvodom, prečo som si kúpil tento model, bol tvar, ktorý je prakticky obdĺžnikový – je ideálny pre moju malú kuchyňu. Samozrejme, že cena nehrala hlavnú úlohu, bola to skôr rozpočtovo prijateľná možnosť. Používam ju od narodenia dieťaťa a varím v nej každý deň, dokonca sa mi už stalo, že spadla a koše spadli na zem, o koši ani nehovorím, netušila som, že bude taká odolná. Používam suché várky BakZdra a som veľmi spokojný s kvalitou a chuťou konečného produktu.

Vinogradskaya Olesya


Výhody:* Zabezpečuje rovnomerný ohrev pohárov; * Pohodlný objem jednotlivých pohárov, optimálny počet pohárov, optimálny objem prísad. * Po prvom zahriatí sa dá odpojiť zo zásuvky.
Nevýhody:* Počiatočné zahrievanie nestačí na celý čas, keď nádoby po 8 alebo 10 hodinách vyberiete, sú mierne teplé. Po niekoľkých hodinách používania sa dá buď reštartovať, alebo lepšie zabaliť, prípadne oboje naraz. * Nie je to najkompaktnejšia veľkosť.
Nevýhody:Myslím, že toto je najdôležitejší detail: tento jogurtovač má „akumulátor tepla“ – hrubú podložku medzi ohrievačom a vnútorným priestorom, kde sú umiestnené poháre. Ohrev ide najprv do tejto batérie, ktorá ho potom odovzdá plechovkám. V dôsledku toho je ohrev veľmi rovnomerný, mimoriadne šetrný, nedochádza k prehriatiu. Ideálne podmienky pre jogurtové baktérie.

Kudrin Igor

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: