Tefal GC306012

Urobil2 miesto Hodnotenie:

Najlepšie elektrické grily s odnímateľným povrchom

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Tefal GC306012

Celkový výkon

Typgril
Napájanie2000 Wattov
Materiál telaKombinácia
Materiál pracovnej doskykov
Kontrolamechanické
Regulácia teplotyje tu
Nepriľnavý povlak
odkvapkávacia miska na zachytávanie mastnotypozrite si

Špeciálne funkcie

Rozmery a hmotnosť37x38x20cm, 4.10 kg
Ďalšie informácie3 polohy: gril, gril a rúra, odnímateľné platne

Tefal GC306012 recenzie

Nevýhody:Trvalo mi dlho, kým som si vybral tento model. Obával som sa recenzií, ktoré hovoria, že vybuchuje po celom mieste. Áno – striekajú, ale nie toľko ako pri vyprážaní na rozpálenej panvici. Inak všetko – výborné ( chutné, jednoduché na starostlivosť, rýchle varenie) – som veľmi spokojná a odporúčam všetkým!

Girnova Natalia


Výhody:Skvelý spotrebič! Deti to milujú. Vždy na ňom pripravte tvarohové koláče, teplé sendviče, zeleninu a mäso. Všetko je hotové rýchlo a chutne. Všetkým, ktorí si chcú spestriť raňajky a desiatu – vrelo odporúčam. Rýchle a jednoduché čistenie
Nevýhody:nepozorované

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Uskladňuje sa v stojacej polohe a zaberá málo miesta
Nevýhody:Na tomto „grile“ vôbec nemôžete pripraviť hovädzí steak – teplota je nesprávna. Nebude to steak, ale varené hovädzie mäso so sotva zhnednutými šmuhami v mieste kontaktu. Ak niekto niekedy jedol dobrý steak, pošlite video plz.
Nevýhody:Kúpené na vyprážanie kotliet – gril to zvládne. 4-5 minút na 2 cm hrubý hovädzí rezeň (boky, chudý). Trik spočíva v ohrievaní v otvorenej polohe, kým svetlo nezhasne, zrejme termostat v tomto prípade vypne ohrev neskôr a lepšie sa opečie. Je lepšie umiestniť kotlety bližšie k stredu.

Petrov Andrey


Výhody:Odnímateľné prvky, rozumná cena
Nevýhody:Všade strieka mastnota
Nevýhody:Skvelý model.

Používateľ zatajil svoje údaje


Výhody:Ľahko sa čistí a umýva. Rýchlo sa zahrieva. Jedlo sa nepripaľuje.
Nevýhody:Dymí všade, dlho trvá, kým vychladne, vyzerá ako plechovka, žiadny štýl moderné nič. Je to ako mať v kuchyni UFO. V kuchyni to vyzerá hrozne.
Nevýhody:Toto je môj prvý gril a nepíšem recenziu o Tefali všeobecne, ale o griloch. Zaujímavá skúsenosť, menu sa rozšírilo, začalo sa neustále variť: opekáme chlieb so syrom, dostaneme chrumkavý toast. Tento gril sa oplatí kúpiť už len kvôli toastom. Mäso ešte nie je uvarené, ale olej strieka do všetkých strán. Raz grilované plátky slaniny. Olej odteká do odkvapkávacej misky – dá sa ľahko vypustiť a opláchnuť, ale je plastová, takže v nej čiastočne zostáva olej.

Kurbanaliev Eduard


Výhody:Rýchlo uvarí všetko od kuracieho mäsa a mäsa na pizzu. Žiadny tuk, takmer žiadny dym… mäso 5 min. Smažím pizzu 15 minút pri 2.
Nevýhody:Chcel by som pridať jednoduchý časovač, musím použiť externý. Nestojí ako kufor a nedá sa odložiť.

Kancelária služieb APS


Výhody:Skvelý gril, je tam všetko, čo potrebujete. Manžel je nadšený. Varí na ňom každý deň)
Nevýhody:Nie

Pritchina Catherine


Výhody:Kúpil som si elektrický gril Tefal GC306012 a teraz som veľmi spokojný. Model sa ľahko používa. Vďaka nízkej hmotnosti a objemu ho môžete vziať so sebou na výlety k priateľom a na chatu. V prípade nepriaznivého počasia úplne nahradí gril na drevené uhlie. Zelenina, huby a mäso pripravené rýchlo a na požadovaný stupeň.
Nevýhody:Nevidím žiadne nevýhody.

Safonova Elena


Výhody:jednoduchá manipulácia. ľahko sa lúpu, umývajú a – čo je najdôležitejšie – sú chutné! kuracie mäso, morčacie mäso, zelenina. a dokonca aj sendviče
Nevýhody:Nemôžem nájsť žiadne nevýhody so samotným spotrebičom, ale digestor je potrebné zakúpiť. Veľa dymu pri grilovaní mastného mäsa
Nevýhody:Možno odporučiť všetkým, ktorí nechcú smažiť na oleji

chernov chernov


Výhody:Dobrý model. Varenie mäsa, hydiny a rýb výberom a teplotou počas niekoľkých použití. Ľahko sa čistí v umývadle.Kvalita zostavenia pre istotu.
Nevýhody:Strieka masť, olej do všetkých smerov – to je mínus.
Nevýhody:Odporúčaný model

Používateľ skryl svoje údaje

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: