Tefal KO 150F Delfini Plus

Urobil2. miesto v hodnotení:

NAJLEPŠIA CENOVO DOSTUPNÁ RÝCHLOVARNÁ KANVICA

Prejsť na hodnotenie

Funkcie Tefal KO 150F Delfini Plus

Technické vlastnosti

Typkanvica
Kapacita1.5
Napájanie2400 W
Typ vykurovacieho telesauzavretá cievka
Materiál telaplastové

Špeciálne funkcie

Bezpečnosťuzamknutie bez vody
Odnímateľné vekoje tu
Filterje, materiál: nylon
Na indikátoreje tu
Hmotnosť0.8 kg

Tefal KO 150F Delfini Plus recenzie

Výhody:Veľmi dobre vyzerajúce. Light (objem 1,5 litra).). Správny výtok – bez kvapkania na telo. Bez zápachu. Žiadne okno (nekvapká). Odnímateľné veko (nerozbije sa, neprekáža). Dlhý kábel (72 cm).). Rukoväť na uchopenie. Deaktivácia po vybratí zo stojana.
Nevýhody:Prípadne implicitné upevnenie nylonového filtra vo výtoku (nie je rozhodujúce). Prípadne nevyvinutý zámok na veku (pravdepodobne na zabránenie vniknutiu malých chlapcov). Pravdepodobne nedostatok pracovného indikátora (nie je rozhodujúce), t.. Kanvica je automatická a sama sa vypína.
Nevýhody:Hľadal model za vyššiu cenu od známej značky. Opakované sťažnosti na netesnosti a nedostatky. Konečne mám skvelý produkt, ktorý nemá žiadne nevýhody ani zbytočné doplnky. Nemôžem povedať nič o trvanlivosti a spoľahlivosti, t.. životnosť zariadenia nie je dlhá.

Plisov Alexander


Výhody:Stručný minimalizmus. Spoľahlivosť. Cena / kvalita
Nevýhody:Upevnenie a nastavenie dĺžky drôtu v základni nie je veľmi bezpečné. Prierez drôtu je len 0.75 mm2 – nestačí pre 2.4 kW
Nevýhody:Kúpila som si ho, pretože nemám žiadnu chuť, je jednoducho skvelý.. Tefal, dokonca ani ten čínsky ma ešte nesklamal. Pre mňa platí, že čím jednoduchšie, tým spoľahlivejšie. Chýbajúce okienko ukazovateľa hladiny vody a žiarovka vôbec nevadia. Stupnica v litroch je vytlačená na vnútornej strane tela na troch miestach – to stačí. Červená pomôcka v podobe schodov je ukazovateľ hladiny vody v pohároch. Keď sa nepoužíva, dá sa ľahko odstrániť. Odnímateľné veko je vec. Dobrý filter vo výtoku, tiež odnímateľný.

Tkačev An


Výhody:Jednoduché a rýchle ohrievanie.
Nevýhody:Nie
Nevýhody:Žiadny zápach, dokonca ani ten nový. Voda po prevarení bez chuti a zápachu.

Pro Mixa


Výhody:Lacné, vzal to za 1590r. Ručné veko! Jednoduché odskrutkovanie. Drží dobre, pevne! A obrovské plus odnímateľný celok, ktorý sa dá ľahko zaliať vodou a umyť!
nevýhody:Žiadna priehľadná stupnica, nie je vidieť zvyšok vody. Žiadny indikátor zapnutia kanvice!
Slabé stránky:Hľadal som kanvicu bez veka! Unavený z rozpadu. V stánku v obchode sú už zaseknuté, čo povedať ďalej. Z tohto dôvodu som už vymenil 2 kanvice. Veko letí!!!

PROSHIN ALEXANDER


Výhody:Skvelá kanvica, napriek plastovému puzdru vôbec nezapácha, rýchlo ohrieva vodu, chladný, nenápadný dizajn. Vzal som si ho do kancelárie a úplne splnil moje očakávania.
Nevýhody:nie

Skryté údaje používateľa


Výhody:LOKÁLNY DIZAJN
Nevýhody:hlučné na akomkoľvek povrchu, a to bolo pre mňa dôležité
Nevýhody:varenie trvá dlho na svoj objem, veľmi hlučný, po prvom použití sa na dne kanvice objavia stopy vodného kameňa najčistejšej vody v Rusku

aslomo Andrei


Výhody:Na jednej strane jednoduchý ako 3 kopejky, na druhej strane má všetko, čo potrebujete: pekný jednoduchý dizajn, kvalitné materiály, prekvapivo jednoduché, ale zároveň pohodlné veko, funguje bez chýb.
Nevýhody:Pre niektorých môže byť nevýhodou, že nemá stupnicu vodnej hladiny.
Nevýhody:Kúpené pre kanceláriu – zatiaľ plne spokojný.

Citlivý Sascha


Nevýhody:Skvelá kanvica za tie peniaze. Využil som akciu „záruka najlepšej ceny“ a ušetril ďalších 250 Euro. Plusy tejto kanvice sú rýchle varenie vody (pomerne silný 2400 W), pohodlné veko, ktoré sa ľahko zatvára/otvára (taký dizajn, že nie je možné ho rozbiť), takmer nehlučné a nie sú tu žiadne ďalšie funkcie. Žiadny zápach plastu (pred použitím je potrebné vodu 2-3-krát prevariť) a plast neovplyvňuje chuť vody.
Nevýhody:Vybral si kanvicu v čiernej farbe, veľmi viditeľné kvapky vody a škvrny, biela kanvica (predchádzajúca kanvica bola biela) takéto problémy neboli, ale je to skôr poplatok za dizajn.
Nevýhody:Vo všeobecnosti je môj názor taký, že je ideálny za peniaze, kanvica plne spĺňa svoju hlavnú funkciu – variť vodu. Objem 1,5 l postačuje pre celú 4-člennú rodinu. Žiadne „extra funkcie“ znamenajú menšiu pravdepodobnosť rozbitia. Dodáva sa s kanvicou, vekom a filtrom proti vodnému kameňu.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Veľmi praktické! Výkonný! Cena!
Nevýhody:nie je možné nájsť.
Nevýhody:Kanvica má veľmi dobré veko, rýchlo varí vodu, ľahko sa odstraňuje vodný kameň. Veľmi pohodlná rukoväť! Spokojný s nákupom)

Karina Pedan


Výhody:Vzhľad, jednoduchosť, praktickosť
Nevýhody:Nie
Nevýhody:Skvelá kanvica za málo peňazí. Vyzerá veľmi dobre. Pohodlné používanie. Menej spojov a kovaní, čo je v dnešnej dobe úspor veľká výhoda.. menšia pravdepodobnosť rozbitia.

Pán Onotole

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: