Tefal VC 1301 Minicompact

Vypožičané od1 miesto hodnotenia:

Najlepšie lacné naparovače

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Tefal VC 1301 Minicompact

Všeobecná charakteristika

Počet úrovní3
Typ kontrolymechanické
Maximálna spotreba energie650 W
Indikátor napájaniaje tu
Vypínanie pri nedostatku vodyáno

Dizajn je

Materiál telaplastové
Materiál parného košapriehľadný plast
Miska na ryžuje to
Indikátor hladiny vodyk dispozícii na
Hlboké dutiny na varenie vajecnie
Zobrazenienie

Funkcie

Termostatnie
Oneskorený štartnie

Funkcie

Kompaktné skladovaniepozri
DodatkyAqua timer (čas varenia závisí od množstva vody)

Recenzie na Tefal VC 1301 Minicompact

Výhody:Parný stroj vykonáva všetky potrebné úlohy. Parný varič pripravuje úžasne chutné a zdravé jedlo pre celú rodinu. Parný stroj je pohodlný a kompaktný. Absencia časovača je pravdepodobne výhodou, pretože sa nemá čo pokaziť, pretože som počul, že ovládanie časovača niekedy zlyháva aj v drahých spotrebičoch. Veľmi spokojný s nákupom a už sa mi podarilo dať jeden mojej mame na narodeniny.
Nevýhody:Žiadne nevýhody.

Myasina Oksana


Výhody:– Všetko sa dokonale parí a zvára =) – Veľmi kompaktný úložný priestor.
Nevýhody:Nie. – Časom ste si uvedomili, že časovač zapnutia a vypnutia chýba. – Škoda, že nie je automatické vypnutie, keď nie je voda. Ale keď sme ho kupovali, vedeli sme, čo sporák dokáže a čo nie, takže žiadne sťažnosti.
Nevýhody:Funguje skvele už 3 roky. Niekedy chcete zapnúť varenie a ísť niekam na hodinu, ale nie, musíte počkať a vypnúť ho. Počas tejto doby som 2-krát vyčistil ohrievač (možno z lenivosti, ale nemalo to vplyv na prevádzku). – Rád v ňom ohrievam jedlo (za 10 minút ohreje asi 1 l polievky – používame samostatne zakúpené nádoby, ktoré sa zmestia do VxŠxH). Z variča alebo parného hrnca chutí oveľa lepšie ako z mikrovlnnej rúry. – Vodu v zásobníku po varení môžete použiť ako vývar a uvariť na nej kašu. Odporúčame, varí v pare a varí! NA OKAMŽITÉ VYDANIE O RYŽI (pretože mi ľudia nadávajú…)!!! Ryžu je potrebné zaliať vodou a potom ju uvariť v parnom hrnci…Nie len naliať do škatule a dať do sucha…Po 25 minútach je pripravených 200 gramov.

Ellina Cyklinska


Výhody:nič
Nevýhody:Žiadne nastavenie času, príšerný dokončovacie zvuk, dostal defekt
Nevýhody:Nekupujte tento model nikdy. Je mi ľúto, že som si ho kúpil. Kúpil som ho online, myslel som si, že používam tlačidlá na nastavenie programu a nevidel som fotografiu, ktorá hovorí, že sa automaticky vypne, keď voda dôjde. ALE, ako viete, že tento senzor bude fungovať, a ak nie. Musíte bežať do kuchyne skontrolovať hladinu vody. Ryža sa v nej tiež neuvarila, vysypala som ju do misky a bola takmer celá suchá. Musíte teraz hľadať misku ako sito. Okrem toho narazil na závadu, syčanie namiesto zvuku dokončená. Nikomu neodporúčajte, aby si ho kúpil, kúpte si jeden s mechanickým ovládaním.

Wil

 • ams Ash
  Výhody:Môj prvý parník. Z hľadiska varenia je vlastne všetko v poriadku. Ale technické detaily naozaj kazia obraz.
  Nevýhody:Hlúpa konštrukcia umožňuje, aby kondenzovaná para z potravín v určitom množstve padala do nádoby s ohrievacím telesom. Pri varení červenej repy sa voda zmenila na ružovú. Nechápal som, prečo sa na ohrievači predtým objavili tmavé škvrny. Všetko, čo kvapká z jedla, sa prilepí na ohrievač, čo znamená, že ho bude potrebné čistiť oveľa častejšie, ako by sa patrilo, a jeho životnosť bude pravdepodobne výrazne kratšia ako pri bežnej konštrukcii. Zaujímalo by ma, či ide o špeciálnu chybu, ktorá umožňuje rýchlejšie kúpiť náhradu za rozbitý parník? Mohli vytvoriť systém automatického vypnutia, keď sa všetka voda vyparí, aj keď to trochu zvýši cenu.
  Nevýhody:Vo všeobecnosti, ak ste si ho už zakúpili – častejšie čistite vykurovacie teleso. Ak si stále musíte vybrať – kúpte si iný. Tento parný varič by som si už nikdy nevzal a nikomu by som ho neodporúčal. A pri kúpe ďalšieho budem hodnotiť dizajn pre možnosť úniku vody z potravín do ohrievača.

  Používateľ skryl svoje údaje


  Nevýhody:Prestal signalizovať, keď je pripravený, takmer spálil ohrievač po uvarení vody.
  Nevýhody:Nemyslím si, že absencia časovača je až taký veľký problém, z promócií sa dá spravidla zistiť všetko. ALE! Prestal pípať, takže musím stáť pri ňom posledných 10 minút, alebo nastaviť čas na ďalších 10 minút, aby sa voda nevarila. Celkovo parný varič nie je zlý, moja žena v ňom varí len manty, pretože mala multicooker a parný varič už nie je potrebný. Myslím, že vo všeobecnosti za peniaze si môžete kúpiť multicooker, ktorý má oveľa viac funkcií, a vzhľadom k tomu, že prestala signalizovať pripravenosť viac ako 3 dať nemôže, ale vo všeobecnosti model nie je zlý.

  Drevo Hera


  Výhody:Plast nezapácha Kompaktné skladanie Jednoduché čistenie Nie je drahý
  Nevýhody:Nemá časovač (iba tlačidlo zapnutia/vypnutia), hoci nie je problém nastaviť časovač na telefóne Šnúra je krátka (hoci som s ňou celkom spokojný) Vrstvy nie sú vymeniteľné. Ak rozbijete prvú, nemôžete umiestniť ďalšie na prvú úroveň. To je však cena za kompaktné úložisko.
  Nevýhody:Dobrý parný varič pre malú kuchyňu alebo 2-člennú rodinu

  Sh Nastya


  Výhody:Kompaktné!!! Žiadne ďalšie tlačidlá, gombíky atď..
  Nevýhody:Tento naparovač som používal 1 krát.5 rokov. Všetko je v poriadku! Určite nevydáva veľký zvuk, ale môžete povedať, keď funguje správne) Momentálne ho používam skôr na sterilizáciu detských fliaš, cumlíkov atď.. Zaberá málo miesta, čo je v mojej malej kuchyni dôležité!!! Pohodlné skladovanie, pretože vrstvy sa ukladajú na seba!

  Veprintseva Elsa


  Výhody:-Kompaktné! -Kvalita – cena
  Nevýhody:– Nie veľmi príjemný zvuk pípania)) -Žiadne tlačidlo zapnutia/vypnutia, vždy sa musí odpojiť zo zásuvky.
  Nevýhody:Skvelý tlakový hrniec, varí všetko perfektne, umývateľný bez problémov. Všetko chutné, rýchle a jednoduché!!!! Veľmi sa mi páči chuť jedla v parnom hrnci, jedlo nie je cítiť ako plast. Hoci mnohí hovoria, že nie je veľmi chutné, musíte vedieť, ako variť, dokonca aj v parnom variči. Žiadna ťažoba v žalúdku po takomto jedle. Skvelá vec v kuchyni. Jedinými nevýhodami sú nepríjemné pípanie)), žiadne tlačidlo zapnutia/vypnutia, vždy musíte vytiahnuť zástrčku zo zásuvky a sieťka – dno misky – niekedy sa v nej zasekne jedlo. Ale všetko sa v pohode umyje v umývačke riadu, takže žiadne obavy.

  krav4enkoermo

 • na
  Výhody:Cena je nízka.
  Chyby:Žiadny časovač. Malá miska na ryžu.
  Nevýhody:Páči sa mi to, je to pohodlné. Okrem časovača má aj ochranu proti nedostatku vody spustením termostatu. Miska na ryžu by mohla byť o niečo väčšia. Vloženie druhej hlinenej nádoby navyše. A otvory sú v poriadku stredne pohodlné umývanie, ale bolo by možné a väčšie, potom by bolo ešte pohodlnejšie umývať.

  sau-122i


  Výhody:Dobrý parný varič pre malú kuchyňu alebo dvojčlennú rodinu. 1) Bez zápachu a z kvalitného plastu; 2) Dostatočne veľká miska na kondenzáciu, aj keď sa skondenzuje viac vody, vyleje sa do výparníkovej misky; 3) Kompaktnejšie rozmery.
  Nevýhody:Koše nie sú vymeniteľné, to sa robí preto, aby bolo možné počas skladovania vložiť jeden do druhého.V praxi – vložte jedlo správnym spôsobom a všetko sa správne uvarí.
  Nevýhody:Pôvodne som si myslel, že si kúpim iný model s väčším výkonom.Ukázalo sa však, že výkon 650 wattov je úplne dostatočný aj na varenie pri plne naplnených všetkých troch úrovniach. Aquatimer funguje skvele, automaticky vypína ohrievač, ktorý má mimochodom gumový antikorózny povlak.

  Používateľ skryl svoje údaje

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: