Top 5 chladničiek Haier

Haier je pomerne známa čínska značka, pod ktorou vychádzajú rôzne druhy domácich spotrebičov. Výrobné zariadenia sústredené v samotnej Číne a v Rusku (Naberežnyje Čeľny, Tatarstan). Väčšina chladničiek Haier pre Slovenská trh sa montuje v Číne.

Hodnotenie najlepších chladničiek Haier

Nomináciasedadlonázov výrobkucena
Najlepšie chladničky Haier Hodnotenie5Haier C2F636CWRG44 989€
4Haier C3FE744CMJ53 390€
3Haier C2F637CWMV42 770€
2Haier C2F637CXRG51 989€
1Haier A3FE742CMJ66 190€

Pre všetky modely, ktoré spoločnosť Expertology vyhodnotila ako najlepšie v našom rebríčku,spoločné znaky sú:

Dvoje dverí (okrem modelu Haier A3FE742CMJ);

 1. jeden kompresor;
 2. sklenené police;
 3. Možnosť opätovného zavesenia dverí;
 4. Žiadny systém rozmrazovania Frost;
 5. žiadny generátor ľadu;
 6. zobrazenie;
 7. elektronické riadenie;
 8. vonkajší displej;
 9. Dovolenkový režim;
 10. Trieda energetickej účinnosti A+ alebo lepšia;
 11. superchladenie;
 12. super mraznička;
 13. Indikácia teploty na vonkajšej obrazovke;
 14. akustická signalizácia otvorených dverí;
 15. spodný mraziaci oddiel;
 16. Odmrazovací systém v oboch komorách – No Frost.

Haier C2F636CWRG

Hodnotenie: 4.5

Haier C2F636CWRG

Chladničky Haier C2F636CWRG sú vyhotovené v snehobielej plastovej a kovovej skrini s prísnymi klasickými tvarmi s lineárnym rozmerom 59.5×67.2×190.5 cm. Hmotnosť bez obalu – 80 kg.

Objem chladiaceho priestoru 256 litrov, objem mraziaceho priestoru 108 litrov. V mrazničke 4 komory. Chladnička spotrebuje až 342 kWh za rok a dokáže zamraziť až 12 kg potravín za deň. K dispozícii je zóna pre čerstvé potraviny, ktorú možno regulovať, ale bez indikácie teploty.

Tento model sa vyznačuje možnosťou jednoduchého opätovného zavesenia oboch dverí. Hladina hluku deklarovaná výrobcom – do 42 dB, pričom pri správnej prevádzke táto hodnota nepresahuje nominálnu hodnotu. Model pokrýva klimatické triedy od subnormálnej po subtropickú.

Kondenzátory v tomto modeli sú po stranách a počas prevádzky sa zahrievajú… Túto skutočnosť je potrebné zohľadniť pri inštalácii a používaní. Tvar chladničky umožňuje jej inštaláciu v blízkosti steny.

Výhody

 • priestranný;
 • kvalitné plastové diely;
 • skutočne účinná antibakteriálna ochrana.

Nevýhody

 • Malý uhol otvárania dverí;
 • bočné panely sú vyhrievané.

Haier C3FE744CMJ

Hodnotenie: 4.6

Haier C3FE744CMJ

Chladnička Haier C3FE744CMJ čínskej výroby je vyrobená z tenkého strieborného kovového puzdra s kovovými prvkami. Predný panel je vybavený tenkým, podlhovastým displejom elektronického ovládacieho panela. Jeho rozmery sú 70×67.6×190 cm, hmotnosť – presne 100 kg.

Na rozdiel od predchádzajúceho modelu v našom hodnotení, modelu C2F636CWRG, má tento model invertorový kompresor. Vďaka tomu je prevádzka chladničky s mrazničkou úspornejšia a jej celková trieda energetickej účinnosti je „A++“ s ročnou spotrebou do 321 kWh. Rozsah klimatických tried je pomerne široký – od subnormálnej až po tropickú, čo umožňuje jeho bezproblémové použitie v južných zemepisných šírkach našej krajiny.

Chladiaci priestor má objem 277 litrov. Okrem toho je k dispozícii 40-litrový mraziaci priestor bez samostatných dverí. Mraziaci priestor je veľký – 133 l. Mraziaca kapacita až 10 kg potravín denne. Zvukový signál sa ozve, keď sú dvere chladničky otvorené.

Vďaka invertorovému kompresoru je tento model výrazne tichší ako predchádzajúci model – až 38 dB.

Výhody

 • kapacitu;
 • veľká mraznička;
 • invertorový kompresor;
 • ekonomika.

Nevýhody

 • kvalita vyhotovenia;

Haier C2F637CWMV

Hodnotenie: 4.7

Haier C2F637CWMV

Chladnička Haier C2F637CWMV má hladké hranaté telo v snehobielej farbe so zapustenými rukoväťami a kontrastným čiernym elektronickým ovládacím panelom na dverách chladiaceho priestoru. Materiál tela je tenký smaltovaný kov a plast. Rozmery – 59.5×67.2×199.8 cm, hmotnosť 85 kg.

Chladnička je rozdelená na dve komory: chladničku s objemom 257 litrov a mrazničku s objemom 108 litrov. Samostatná priehradka na čerstvé potraviny v chladiacom priestore má objem 21 litrov. Čerstvá zóna – suchý typ. V rámci triedy energetickej účinnosti „A+“ spotrebuje zariadenie až 349 kWh za rok pri mraziacom výkone až 12 kg potravín za deň. Zahŕňa klimatické triedy od subnormálnej po subtropickú. Výrobcom deklarovaná hladina hluku kompresora do 42 dB. Akustický signál sa ozve, keď sú dvere chladiaceho priestoru otvorené.

Niektorí používatelia zaznamenali v prvých dňoch používania chemický zápach plastu, ktorý sa však v krátkom čase vyparí.

Výhody

 • kapacitu;
 • tichá prevádzka;
 • čerstvá zóna.

Nevýhody

 • plastový zápach.

Haier C2F637CXRG

Hodnotenie: 4.8

Haier C2F637CXRG

Čínska chladnička modelu Haier C2F637CXRG v hodnotení je vyrobená v štýlovom striebornom puzdre z kovu a plastu s rozmermi 59.5×67.2×199.8 cm a hmotnosť 85 kg. Vďaka vysokej triede energetickej účinnosti A+ spotrebuje jednotka maximálne 342 W za rok, ale radiátory sú umiestnené na oboch stranách. Vzhľadom na umiestnenie radiátorov dochádza k ohrievaniu bočných stien, čo treba mať na pamäti pri inštalácii. Na druhej strane uľahčuje údržbu zariadenia a umožňuje jeho priblíženie k zadnej stene.

Objem chladiacej komory je 278 litrov; objem mraziacej komory je 108 litrov. Mraziaca kapacita zariadenia je až 12 kg potravín za deň. Priehradka chladničky má čerstvú zónu na skladovanie zeleniny, mäsa a rýb. Teplotná trieda od subnormálnej po subtropickú; – Invertorový kompresor. Menovitá hlučnosť kompresora do 42 dB.

Hoci je hlučnosť chladničky celkom bežná, používatelia väčšinou označujú jej skutočne tichú prevádzku bez cudzích zvukov kompresora a odmrazovacieho systému.

Výhody

 • dlhý kábel;
 • tichý.

Nevýhody

 • nie je označený.

Haier A3FE742CMJ

Hodnotenie: 4.9

Haier A3FE742CMJ

Chladnička Haier A3FE742CMJ je jedinou chladničkou v našom hodnotení, ktorá sa jasne odlišuje svojím dizajnom. Svedčí o tom skutočnosť, že má až troje dvere. Zariadenie je vyrobené v tradičnom štýle striebornej farby z tenkého smaltovaného kovu a plastu. rozmery – 70×67.6×190 cm, váha 105 kg.

Táto chladnička s mrazničkou má tri priehradky: 273-litrovú chladničku, 129-litrovú mrazničku a 24-litrovú čerstvú zónu. Každé oddelenie má vlastné dvere. Čerstvá zóna – vlhký typ.

Táto chladnička s mrazničkou je v porovnaní s väčšinou ostatných chladničiek v tomto prehľade priaznivá: A++, s ročnou spotrebou energie 313 kWh. Vysoký objem a energetická účinnosť sa dosahujú vďaka invertorovému kompresoru. Mraziaca kapacita tohto modelu je až 12 kg za deň. Akustický signál sa vydáva vždy, keď sú dvere mraziaceho priestoru otvorené. Invertorový kompresor má ďalšiu pozitívnu vlastnosť – tichú prevádzku až do 38 dB s plynulou reguláciou výkonu. Pokrytie klimatických tried je veľmi široké – od subnormálnej po tropickú.

Výhody

 • ticho;
 • ekonomické;
 • funkčné;
 • Invertorový kompresor;
 • priestranný.

Nevýhody

 • vysoká cena.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: