Tvarovací miešač Stadler Two SFM.330

Urobil2 miesto poradie:

NAJLEPŠIE STACIONÁRNE MIEŠAČKY

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Stadler Form Mixer Two SFM.330

Všeobecné vlastnosti

Typstacionárne
Misaotáčanie, 3.60 litrov, nerezová oceľ.oceľ
Napájanie500W
Počet rýchlostí12
Pokročilé režimyturbo
Počet trysiek2
Príslušenstvošľahač, háky na cesto
Materiál telaplast

Špeciálne funkcie

Uchytenie na uloženie prídavných zariadenínie
Tlačidlo na odpojenie tryskyje tu
Ochranné veko miskynie
Zariadenie na navíjanie šnúrynie
Rukoväť potiahnutá gumounie
Hmotnosť3.6 kg
Ďalšie informácieLCD displej; 2 v 1: ručný a stojanový mixér v jednom zariadení, 2 motory, užívateľská príručka obsahuje prispôsobené recepty

Stadler Form Mixer Dve recenzie SFM.330

Výhody:12 rýchlostí, možnosť použitia ako stacionárny a ručný mixér, kvalitný plast
Nevýhody:Hluk z otáčania misy, malý výkon, šľahanie smotany trvá dlho (nie menej ako 10 minút), vnútorný mechanizmus nie je chránený pred vniknutím múky a kakaa
Nevýhody:Pracoval dva roky takmer každý deň (koláče na objednávku), vplyv múky a kakaa vedie k rýchlemu opotrebovaniu ozubených kolies (sú plastové), ktoré možno nahradiť iba výmenou motora (náklady na nový mixér)

Vetriakov Bogdan


Výhody:kvalita! použiteľnosť široký rozsah použitia
Nevýhody:najprv páchol ako tuk, ale potom to bolo v poriadku Je trochu hlučný, ale nie neprijateľný
Nevýhody:Tu je to už štyri roky (!), odkedy som si tento stroj kúpil, a až teraz konečne začal signalizovať potrebu vziať ho do servisného strediska. Predtým – spoľahlivá, bezproblémová prevádzka pri takmer každodennom používaní (ako sa hovorí, do chvosta a do hrivy). Vzal som ho ako darček pre svoju ženu na vlastné riziko, t.. Značka nie je v Rusku dobre známa, ale iné takéto poloprofesionálne miešačky s rotujúcou miskou jednoducho neexistujú. Nakoniec sa nemýlil – ťažko si predstaviť lepšiu hodnotu za peniaze.

Sibirev Michael


Výhody:Spoľahlivé
Nevýhody:Nie
Nevýhody:Pred šiestimi mesiacmi som písal o tomto modeli, teraz by som chcel doplniť svoju recenziu, alebo skôr objasniť. Celkovo sa vyriešil problém s nestabilnou rýchlosťou otáčania, ktorý som spomenul. Stroj pracuje správne už viac ako rok, pravidelne (týždenne) v ňom miesim chlebové cesto, ktoré je samo o sebe na miešačku dosť ťažké. Teplo je mierne, hluk je prijateľný. Dobre sa miesi.

Belov Vladislav


Výhody:Dizajn, praktickosť, kvalita vyhotovenia
Nevýhody:Niekomu sa môže zdať, že je hlučný
Nevýhody:Na 8. marca kúpila moja manželka tu je mixér, rada pečie všetky druhy lahodných. Na jej žiadosť som kupoval planetárny, ale keď som na polici videl 2 v 1, voľba padla priamo na Stadler Form. Spočiatku som bol skeptický voči málo známej značke, ale chlapci v obchode mi povedali, že značka je švajčiarska a veľmi dobre známa v Európe, ale na Slovenskom trhu relatívne nedávno. Moja manželka bola s darčekom veľmi spokojná – vyhovuje všetkým jej potrebám!

Slepnev Stanislav


Výhody:Celkovo som s výrobkom spokojný, má príjemný dizajn a všetko dobre sedí. Kedysi som používala ručný mixér, ale teraz som si uvedomila, že s miskou je to oveľa pohodlnejšie!! Môj najlepší tip!
Nevýhody:Kúpil som si mixér pred novým rokom, v tom čase bol v poriadku, ale teraz si myslím, že je predražený. Ak zapnem mixér aj misu (tiež sa točí), je to príliš hlučné.

Morozova Elena


Výhody:Pravdepodobne len to, že môžete šľahať v miske a ručne
Nevýhody:veľa, o nich v komentároch
Nevýhody:Nechutný model! Neviem, z čoho sú ľudia takí šťastní. Zvyčajne mám doma ručný mixér z roku 1994…..Bičuje oveľa lepšie a RÝCHLEJŠIE ako tento drahý materiál. Ani neviem, čo s ním teraz robiť. V technickom liste sa uvádza, že by nemal bežať nepretržite dlhšie ako 5 minút. ALE!!!! Šľahanie vajec a cukru trvá len asi 12 minút!!!!! Nemôže robiť dobre s veľmi málo „veci“, a myslím, že je to kvôli gumové nástavce na metly nástavce sami. Neviem, aký druh mixéra používajú ľudia, ktorí o ňom veľmi dobre hovoria. Naozaj nie je veľmi výkonný. Veľmi sklamaný….Peniaze do kanalizácie…. Radšej si zaobstarám ručný mixér. Túto metlu by sme niekomu darovali a dúfali by sme, že zhorí a my dostaneme svoje peniaze späť)))) Neplytvajte peniazmi na to, neodporúčam to.

Anastasia Nikonova


Výhody:Nízka cena planetárneho miešača
Nevýhody:ešte nenašli
Nevýhody:Moja manželka si kúpila mixér od tejto spoločnosti, ako zvyčajne sme začali s ručným, dlho sme si vyberali, potom sme narazili na tento. Prvou vecou, ktorá vás na ňom zaujala, je, že je to zariadenie 2 v 1, ručný mixér a misa, v ktorej môžete miesiť cesto. Zatiaľ ho používam len týždeň. Nenašli sme žiadne nedostatky

Kargin Dmitrij


Výhody:Skvelý model, výkonný, robustný, má všetky potrebné doplnky, veľmi praktické, že má časovač! automatické vypnutie.
Nevýhody:nevidel
Nevýhody:pracuje v oblasti varenia už 10 rokov.Vyskúšali ste rôzne miešačky.Tento model možno považovať za rovnocenný s profesionálnymi modelmi.planetárne hnetenie zabezpečuje optimálnu konzistenciu.veľmi šikovný časovač. Má časovač odpočítavania a nemusíte stáť nečinne.Odporúčame pre začínajúcich kuchárov aj profesionálnych kuchárov. PROVEN!

Skryté údaje používateľa


Výhody:Odpojí sa ručný mixér Nástavce sú veľmi robustné, nelietajú ako pri poslednom modeli Misa je veľká, všetko sa do nej zmestí a nelieta po kuchyni
Nevýhody:Nenašli ste žiadne, okrem toho, že by mohlo byť viac receptov, aby ste sa uistili, že poznáte všetky funkcie mixéra
Nevýhody:Úplne spokojný! Za rozumnú cenu dokáže všetko. Dokonca aj moja matka, ktorá v dome neakceptuje nové spotrebiče, si s ním poradila.

Chabarová Natália

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: