UNIT UHP-130

Preberá1 miesto v hodnotení:

Najlepšie termohrnčeky s nízkym rozpočtom

Prejsť na hodnotenie

Charakteristika UNIT UHP-130

Technické špecifikácie

Typtermopohon
Zväzok5
Výkonný850W
Čerpadlomanuálne/automatické
Typ vykurovacieho telesauzavretá cievka
Materiál tela— (dvojité steny)

Funkcie

Bezpečnosťuzamknutie veka, zapnutie zámku bez vody
Dvojité stenyk dispozícii na
Indikátor hladiny vodyje tu
Indikátor zapnutiaje tu
podsvietené vodné svetlo počas prevádzkyk dispozícii na

Recenzie na UNIT UHP-130

Výhody:Žiadna hlúpa ochrana. Stlačte ho a hneď sa vyleje. Rýchlo sa zahrieva. Ani raz sa nestalo, že by sa niečo pokazilo. Vypne sa, keď nie je voda. Čo ešte potrebujete od tohto zariadenia?
Nevýhody:Za túto cenu – žiadne.

Teroov Igor


Výhody:cena
Nevýhody:nedrží teplotu
Nevýhody:Musím ho stále variť, aby bol môj čaj horúci. Pre tých, ktorí radi pijú zriedený nápoj

sorokin nikolaj


Nevýhody:Termoska bola darčekom od priateľov. Komfortné, moderné spotrebiče, tri v jednom – funkcie rýchlovarnej kanvice, termosky a chladničky. Veľmi praktické v poľných podmienkach na dači, po zahriatí a horúcej vode po celý deň. Veľká kapacita, dobre udržuje teplo, funkčné a bezpečné. Vzhľad je veľmi moderné zariadenie, vysoko kvalitná konštrukcia.

Evgeny Evzyutin


Výhody:Veľká kapacita, na pridanie vody stačí zatlačiť okraj hrnčeka pod výlevku termohrnčeka, ľahko sa čistí zvnútra.
Nevýhody:
Nevýhody:Kúpil som ho do kancelárie na stretnutia. Veľmi užitočné, najmä keď potrebujete pripraviť horúci čaj alebo kávu pre viacero ľudí naraz. Udržuje vodu vo vriacom stave, kým je pripojená k sieti. Ak chcem uvariť 5 litrov, musím ho vopred zapnúť. Vďaka obrovskému objemu bubna vystačí vriaca voda na celý deň. Voda je veľmi tvrdá, takže ju musím často umývať, čo je ďalšie malé plus – ľahko sa čistí, pretože vo vnútri nie sú žiadne špirály.

Žeňa Rudashevsky


Výhody:Päť litrov – skvelé pre veľkú rodinu. Optimálna cena. Možnosť podávania vody nielen automaticky, ale aj manuálne.
Nevýhody:Zatiaľ žiadne.
Nevýhody:Dlho sme mali polovičnú veľkosť termosky, ale t.. Nie malá rodina – darček od priateľov bol veľmi cenený. Objem 5 litrov je skvelý, ráno kaša a čaj pre každého, počas dňa potrebné množstvo horúcej vody po ruke. Deti milujú podsvietenie, ale pre mňa je dôležitejšia bezpečnosť, má niekoľko stupňov ochrany. Funguje ticho, rýchlo varí, spotrebuje málo elektrickej energie. Ľahko sa čistí, vykurovacie teleso je utesnené.

Eugenia Merkulová


Výhody:Veľký, rýchly, bez vody smrdí
Nevýhody:
Nevýhody:Vybrané z dôvodu veľkej kapacity. Často mám doma hostí – môžem pripraviť rýchly čaj pre všetkých. Na rozdiel od svojho predchodcu nemá plastovú pachuť a oveľa rýchlejšie sa zahrieva. Aj čerpadlá sú praktické – žiadnemu z hostí sa nikdy nestalo, že by vylial vriacu vodu.

Zoya Makhina


Výhody:Veľká kapacita! Voda sa ohrieva v poriadku. Žiadny zápach plastu. Zaujímavý dizajn a podsvietenie.
Nevýhody:Termohrnček som si kúpil pred viac ako rokom, pretože obyčajná kanvica pre našu 7-člennú rodinu nestačila. Páči sa mi jeho podsvietený dizajn a primeraná cena. Dobre udržiava teplotu. Dizajn je pohodlne vybavený čerpadlom, ktoré vylieva vodu z výtoku. Výrobok je praktický a stále funguje.

Marya Beim


Výhody:Objem 5 litrov, udržiavanie teploty vody, pohodlné plastové puzdro.
Nevýhody:Kúpil si termohrnček asi pred mesiacom, všetko je v poriadku. Funguje, ako má, vriacu vodu máme k dispozícii 24 hodín denne. Na tejto termoske sa mi páčila jedna vec – vodu môžete čerpať stlačením hrnčeka na výlevke.

Charlamová Violetta


Výhody:Objem 5 litrov. Veľmi rýchlo ohrieva vodu. Atraktívny dizajn. Robustný kryt. Pohodlné a jednoduché ovládanie.
Nevýhody:Nenašiel som žiadne chyby
Nevýhody:Termohrnček som si kúpil pred viac ako rokom. Radi vítame hostí a kapacita jednej kanvice je pre všetkých príliš malá. Veľmi robustný a štýlový. Trvalé osvetlenie slúži ako doplnkové svetlo v kuchyni. Veľmi rýchlo ohrieva vodu. Inštalované čerpadlo umožňuje naliať vriacu vodu do šálky priamo z výlevky termohrnčeka bez rozliatia. Termostat nás za celé roky používania nikdy nesklamal.

Clara Tabalenkova


Výhody:Veľký objem – 5 litrov
Nevýhody:nie
Nevýhody:Používam termohrnček a neľutujem, že som si ho pred niekoľkými mesiacmi kúpila. Samotné vykurovacie teleso je skryté, čo uľahčuje jeho čistenie. Dobrý dizajn, kompaktný model, hladina vody je viditeľná okamžite, nie je potrebné sa pozerať zblízka. Ochrana proti prehriatiu.

Vera Vorogushina

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: