10 najlepších výrobcov pracovnej obuvi

*Náš výber redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Poradenstvo od odborníka pred nákupom.

Človek trávi väčšinu dňa v práci a potrebuje na to niekoľko podmienok. Najdôležitejšími požiadavkami sú pohodlné pracovné oblečenie a profesionálna obuv, ktorá sa hodí na prácu. Výrobky sú navrhnuté na väčšie zaťaženie a dlhú životnosť.

Moderným modelom nechýba vonkajšia estetika, ale ich hlavným cieľom je čo najlepšie spojiť praktickosť a bezpečnosť. Závisí od nej nielen produktivita jednotlivých zamestnancov, ale aj celých firiem.

Vysokokvalitná pracovná obuv z prírodných a syntetických materiálov, rôznych tvarov a s rôznym stupňom ochrany. Aby sme vám uľahčili orientáciu v množstve ponúk, naši odborníci urobili prieskum a vybrali 10 najlepších výrobcov pracovných odevov.

Hodnotenie najlepších výrobcov pracovných odevov

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepší ruskí výrobcovia pracovných odevov1Technoavia5.0
2FORMEX4.9
3Faraday4.8
4SIRIUS4.7
5NORDMAN4.6
Najlepší zahraniční výrobcovia pracovnej obuvi1Wolverine5.0
2CERVA4.9
3Bezpečnostný bežec4.8
4JALAS4.7
5ROBUSTA4.6

Najlepší ruskí výrobcovia pracovného oblečenia

Technoavia

Hodnotenie: 5.0

Technoavia

Prvé miesto obsadila spoločnosť, ktorá ponúka viac ako 500 rôznych modelov pracovnej obuvi pre pracovníkov v rôznych odvetviach. Začala v roku 1992 s výrobou profesionálneho oblečenia pre zamestnancov leteckých spoločností. V priebehu svojho vývoja a rozširovania kapacít dosiahla spoločnosť nebývalý rast a ročne pridáva do svojho sortimentu približne 60 nových modelov pre mnohé priemyselné odvetvia.

Výroba pracovnej obuvi sa začala v roku 2005. V továrni bolo okamžite nainštalované špičkové nemecké vybavenie. Všetky procesy sú automatizované. Obuv pre všetky ročné obdobia. Podrážka je vstrekovaná, čo je jedna z najspoľahlivejších a najbezpečnejších metód upevnenia podrážky. Všetky modely spĺňajú ruské a niektoré európske normy.

Široký sortiment výrobkov pokrýva mnohé oblasti pracovného života. Dodáva sa na veľkoobchodnej báze domácim spoločnostiam, spoločnostiam SNŠ a európskym spoločnostiam. Spoločnosť Technoavia uviedla na trh nový rad obuvi s inovatívnym dizajnom, ktorý spoľahlivo chráni pred vniknutím vlhkosti. Používa sa špeciálny vodoodpudivý materiál, ktorého membránová štruktúra nielenže udržuje nohy v suchu, ale zároveň vytvára príjemnú mikroklímu vo vnútri výrobku.

FORMEX

Hodnotenie: 4.9

FORMEX

Na druhom mieste – výrobca pracovnej obuvi, ktorého história sa začala v roku 1996 otvorením malej spoločnosti. V súčasnosti spoločnosť vlastní niekoľko prevádzkových závodov, sklady hotových výrobkov a vlastnú maloobchodnú sieť. Aktívny predaj sa uskutočňuje prostredníctvom internetových zdrojov. Oblečenie a obuv pre uniformované zložky a mnohé pracovné profesie. Náš vlastný výrobný závod umožňuje rýchle zavedenie nového vývoja akejkoľvek zložitosti a umožňuje nám dodávať naše výrobky rýchlo a v plnom rozsahu.

Pracovná obuv je zastúpená vo viac ako 10 kategóriách, od zdravotníckych, gumových a sezónnych modelov až po modely na každodenné nosenie. Vďaka širokej škále kvalitných výrobkov môže značka úspešne konkurovať na trhu s bezpečnostnými výrobkami a stále si držať vysokú pozíciu. Pri výrobe kombinuje prírodné materiály s využitím moderných technológií.

Veľký úspech so zimnými topánkami z kvalitnej kože. Bezpečne sa pripevňujú k nohe pomocou remienka, ktorý je pohodlne umiestnený na manžete. Viacúčelový model rovnako vhodný pre plynárenský, ropný, chemický, strojársky a poľnohospodársky priemysel.

Faraday

Hodnotenie: 4.8

Faraday

Tretie miesto patrí výrobcovi špecializovanej vojenskej a pracovnej obuvi, ktorý vyrába a predáva približne 5 miliónov kusov. párov za rok. Jej výrobky sa distribuujú v Rusku a susedných krajinách. Spoločnosť bola založená v roku 1996 a dnes má celkovú výrobnú plochu 20000 metrov štvorcových. . Sú vybavené moderným zariadením. Za vývoj nových modelov je zodpovedné naše vlastné konštrukčné oddelenie.

Výrobou vysokokvalitných certifikovaných výrobkov sa spoločnosti podarilo získať veľký počet zákazníkov a organizácií, ktoré potrebujú spoľahlivú špecializovanú obuv. Technologicky vyspelé výrobky z materiálov odolných voči oderu odolávajú nielen agresívnym médiám, ale poskytujú aj účinnú ochranu pred mechanickým poškodením.

Jednou z najobľúbenejších oblastí je výroba výrobkov pre profesionálne činnosti, ktoré majú mimoriadnu pevnosť a odolnosť. Sú to viacúčelové čižmy, členkové čižmy a čižmy vyrobené z kože alebo z kože v kombinácii s textilom. Modely majú protišmykové stielky a gumové podrážky odolné voči oleju. Moderné membránové materiály zabezpečujú príjemnú vnútornú klímu.

SIRIUS

Hodnotenie: 4.7

SIRIUS

Štvrté miesto patrí spoločnosti, ktorá vyrába špecializované oblečenie a obuv od roku 1998. Jej výrobky sú schopné poskytnúť komplexnú ochranu pracovníkov pred účinkami nebezpečných a škodlivých priemyselných faktorov. Niekoľko tisíc položiek vyrábaných vo vlastných továrňach, ktoré ponúkajú nielen atraktívny vzhľad, ale aj vynikajúce úžitkové vlastnosti.

Náš široký sortiment pracovnej obuvi je k dispozícii. Moderné a všestranné výrobky pre rôzne oblasti činnosti spĺňajú vysoké požiadavky a sú v súlade s normami Ruskej federácie. Pohodlné, ľahké a bezpečné modely – výsledok starostlivej práce tímu odborníkov, ktorí sú uznávanými expertmi vo svojom odbore. Tieto výrobky sa široko používajú v oblasti medicíny, presadzovania práva a bezpečnosti a v chemickom priemysle. Vyvinul aj líniu na lov, rybolov a osobnú ochranu.

„Spoločnosť Sirius vyrába univerzálnu a odolnú obuv od čižiem, kozačiek a plstených topánok až po papuče, sandále a šable. Profesionálna obuv na zváranie a stavebné práce s kovovými vložkami v špičke. Modely chránia pred všetkými druhmi poškodenia, ktoré môže spôsobiť vlhkosť, teplota a toxické látky.

NORDMAN

Hodnotenie: 4.6

NORDMAN

Piata je domáca spoločnosť, ktorej výrobky sú nielen príjemné na pohľad, ale majú aj jedinečné spotrebiteľské vlastnosti. Prvá várka ochrannej obuvi bola vyrobená v roku 1997 v objeme 40000 párov. V súčasnosti možno nájsť kolekcie moderných špecializovaných výrobkov nielen v Rusku, ale aj v zahraničí. Suroviny sa nakupujú v Poľsku, Taliansku, Kórei a Českej republike. Každý nový pár je navrhnutý do najmenšieho detailu.

Esteticky atraktívne a mimoriadne praktické výrobky NORDMAN sú vyhľadávané širokou verejnosťou aj veľkými priemyselnými podnikmi. Poskytujú účinnú ochranu proti vlhkosti, chladu, nečistotám a rôznym chemickým látkam. Na úrovni domácností turisti, rybári a poľovníci radi nakupujú tieto výrobky pre svoje potreby.

Výrobný proces kvalitných výrobkov sa nezaobíde bez použitia moderných technologických materiálov, ako sú napríklad membránové štruktúry EVA alebo vodoodpudivé membrány. Spoločnosť vyrába pracovnú obuv, tenisky, nízku obuv, čižmy, gumáky a snehule s použitím najmodernejšieho talianskeho vybavenia. Tieto prioritné oblasti sa aktívne rozvíjajú, čo vedie k zvyšovaniu počtu spotrebiteľov.

Najlepší zahraniční výrobcovia pracovnej obuvi

Wolverine

Hodnotenie: 5.0

Wolverine

Popredná spoločnosť, ktorá je významným výrobcom obuvi v USA. S viac ako 100-ročnou históriou pod svojou hlavičkou združuje veľké množstvo medzinárodne uznávaných značiek. Pokračuje v rozvíjaní svojej medzinárodnej prítomnosti a v roku 2005 uzavrela komplexné dohody o spolupráci v Rusku. Topánky slávnej značky CAT, ktoré sa v tom čase používali výlučne ako pracovná obuv, sa stali veľmi obľúbenými medzi mladými ľuďmi.

Po úspešnej reštrukturalizačnej kampani na začiatku roka 2000 sa zvýšil objem predaja a začali sa objavovať nové dizajny obuvi. V súčasnosti pokrýva významnú časť svetového trhu a produkuje obrovské množstvo technologických výrobkov s vysokým dopytom.

Veľkú zásluhu na úspechu spoločnosti má jej neustála snaha o nové nápady, ktorá viedla k mnohým inováciám. Sponzorovanie biochemického laboratória v roku 1986., zriadila v taliansku dizajnérske centrum. V roku 1991 bol patentovaný nový systém tlmenia nárazov DuraShocks, ktorého technológia bola o tri roky neskôr doplnená o protišmykovú podrážku. Dodnes zdokonaľujú už tak kvalitné, pohodlné a praktické moderné modely pracovnej obuvi.

CERVA

Hodnotenie: 4.9

CERVA

Na druhom mieste sa umiestnila česká spoločnosť, ktorá je symbolom bezpečnosti a pohodlia. Od uvedenia prvej obuvi na trh v roku 1991 je to prosperujúca spoločnosť. Značka má 12 pobočiek a zásobuje 63 krajín. Rozširuje sortiment bezpečnostnej obuvi, ročne vyvinie najmenej 400 nových modelov. Úsilie zamestnancov o zabezpečenie potrebnej úrovne bezpečnosti v kombinácii s riešeniami profesionálnych dizajnérov.

Pracovná obuv je vytvorená pomocou najmodernejších technológií a je nielen pohodlná, ale aj štýlová. Sortiment ochrany nôh pokrýva mnohé odvetvia pracovnej činnosti: medicínu, poľnohospodárstvo, chemický priemysel, bezpečnosť. Moderné high-tech materiály umožňujú maximálnu ochranu ľudského zdravia. Na dosiahnutie tohto cieľa boli vyvinuté nielen praktické a atraktívne modely, ale boli splnené aj vysoké bezpečnostné požiadavky.

V katalógu vždy žiadané: sandále, papuče, topánky, čižmy, galoše – navrhnuté s ohľadom na potreby popredných svetových priemyselných odvetví. Mnohé spoločnosti, ktoré sa starajú o svojich zamestnancov a poznajú produkty spoločnosti, sú jej stálymi zákazníkmi.

Bezpečnostný bežec

Hodnotenie: 4.8

Bezpečnostný bežec

Na treťom mieste sa umiestnila spoločnosť, ktorá vyniká dizajnom svojich výrobkov. Mnohé modely oplývajú dekoratívnymi prvkami, ktoré sú určené nielen na krásu, ale aj na plnenie užitočných funkcií. Odvážnym experimentovaním a kombinovaním nubuku s hladkou hydrofóbnou kožou vyrába výrobca prémiovú obuv za konkurencieschopné ceny. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1995., a v tomto období dosiahla vysokú úroveň rastu predaja.

Spoločnosť má sídlo v Belgicku, ale všetky jej výrobky sa vyrábajú v Číne, čo viedlo k výraznému zníženiu výrobných nákladov bez straty kvality. Sortiment zahŕňa ultraľahké modely pracovnej obuvi, ktoré majú vynikajúcu priedušnosť vďaka anatomickým stielkam. Značka neustále skúma trh, študuje potreby moderných priemyselných odvetví. Hlavný dôraz sa kladie na bezpečnosť.

Väčšina modelov Safety Jogger je vybavená trojitou podrážkou z PU, TPU a nitrilu, ktorá je protišmyková a má vysokú odolnosť proti oderu. Integrácia protišmykových stielok zvyšuje úroveň ochrany, zatiaľ čo kompozitná alebo kovová stielka minimalizuje riziko mechanického poškodenia.

JALAS

Hodnotenie: 4.7

JALAS

Na štvrtom mieste sa umiestnil výrobca, ktorého výrobky zlepšujú držanie tela, zvyšujú pracovnú výkonnosť a zabraňujú zraneniam. Je to rodinná spoločnosť, v ktorej sa kontrola prenáša z generácie na generáciu. Spoločnosť pôsobí na trhu už takmer 100 rokov a špecializuje sa na športovú a bezpečnostnú obuv s veľkým dôrazom na bezpečnosť a ochranu zdravia.

Výrobky sú vysoko kvalitné a vďaka neustálemu pokročilému výskumu si značka drží vedúce postavenie. V závislosti od účelu sú mnohé výrobky vybavené vodoodpudivou membránou Drylock alebo zosilnenou ponožkou ProNose. Prakticky každý model je vybavený špičkovou technológiou, ktorú vyvinuli vysokokvalifikovaní zamestnanci v našom vlastnom laboratóriu.

Hlavnými oblasťami ochrannej obuvi sú čižmy, sandále a topánky s protišmykovými doplnkami. Výrobky majú antistatické vlastnosti. Mnohé z nich sú vybavené podrážkami odolnými voči teplu, oleju a protišmykovými podrážkami. Vodoodpudivé a antibakteriálne materiály dokážu spoľahlivo ochrániť nohy pred chladom, ostrými predmetmi a chemickými kvapalinami.

ROBUSTA

Hodnotenie: 4.6

ROBUSTA

Na piatom mieste sa umiestnila španielska spoločnosť, ktorá vyrába jedinečné kolekcie pre rôzne výrobné potreby. Spoločnosť bola založená v roku 2000 a úspešne predstavuje exkluzívny sortiment bezpečnostnej obuvi pre potravinársky, farmaceutický a poľnohospodársky priemysel. Praktické a špecializované produkty spoločnosti ROBUSTA využívajú aj služby v oblasti stravovania, zdravotníctva a bezpečnosti.

Priemyselná bezpečnostná obuv spája pohodlie a ergonómiu, technológie a dizajnové nápady, ktoré sa premietajú do odolných a štýlových modelov na každodenné použitie. Široko sa používa v stavebníctve a oceliarstve, strojárstve a logistike a bol testovaný v mokrých aj suchých podmienkach. Univerzálnu obuv možno nájsť v odvetviach ťažby surovín.

Pri výrobe sa používajú špičkové materiály, ktoré zabezpečujú pohodlie, bezpečnosť a trvanlivosť výrobkov. Väčšina modelov používa v podrážkach polyuretán s dvojitou hustotou, ktorý je antistatický, tlmí nárazy, je odolný voči oleju a protišmykový. Zvršok je vyrobený z hovädzej kože s vynikajúcou vodoodpudivosťou.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: